Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

Forum ve Tanışalım evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız [quote=eksik33;788036] Alıntı: nazendem Nickli Üyeden Alıntı Sevgili eksik insanın duyguları ve mantığı arasında kalması gerçekten çok zor bir durum.Allah sana sabır versin.Ben diğer bayanında senden hala hoşlandığına eminim.Evliliğinizin bitme sebenin kendisi olmasını istemediği için kesinlikle olmaz diyor ama seni görmeden ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-01-2011, 08:16 PM   #41 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
eksik33 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: evliyim ama başkasına aşığım çok acı çekiyorum

[quote=eksik33;788036]
Alıntı:
nazendem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili eksik insanın duyguları ve mantığı arasında kalması gerçekten çok zor bir durum.Allah sana sabır versin.Ben diğer bayanında senden hala hoşlandığına eminim.Evliliğinizin bitme sebenin kendisi olmasını istemediği için kesinlikle olmaz diyor ama seni görmeden yapamadığı içinde arkadaşça görüşmenize karşı çıkmıyor.Ayrıca fikirlerini çok taktir ettim doğrusu.Bir erkek olarak -çoğu hemcinsinin yaptığı gibi-hem başka kadınla beraber olup hemde evliliğini sürdürmek istemiyorsun.
Benim şahsi fikrim evliliğinin bitme sebebi başka bir insan olmasın.Çünkü yeni evliliğinde çok büyük ihtimalle aynı duygusal süreçler tekrarlanacaktır.Eğer eşinin iyi bir insan olduğuna inanıyorsan,aşk dışında başka paylaşımlarınız varsa saygı,arkadaşlık.. ya da iyi bir anneyse, evine düşkünse .. sana ve evladına iyi davranıyorsa sizi ihmal etmiyorsa, nebileyim ailene arkadaşlarına iyi davranıyorsa.kısaca iyi bir insansa çocuğununda hatrı için evliliğine 2. bir şans ver.
sağduyulu yaklaşımın için çok teşekkür ederim. benim eşimle en büyük sorunum aramızda epeydir sevgi hayat arkadaşlığı bağlarının yok olması paylaşım dediğin şeyin olmaması yoksa karşıma biri çıkması değil. zaten şu sıralar arkadaşlık ettiğim kızın da bana duygusal bi yaklaşımı yok ben onun için yıllar önce sevdiği şimdi ise sadece oturup konuştuğu biriyim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

eksik33 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2011, 01:13 AM   #42 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

hayatınızla ilgili kararları kendiniz daha önce hasıl karar verdinizse bununda altından kalmalısınız.kimseyi yargılamak istemem ama bana pek inandırıcı gelmedi bu yazdıklarınız:) arkadaşlar da üzülüp yorum yapıyorlar.kendi hislerinize göre hareket edin bene kimsenin duygularıyla oynamayın,insanları üzmek dikkat çekmek size yakışmıyor.hislerime güvenirim hiç inandırıcı değil
Alt 24-01-2011, 03:48 AM   #43 (permalink)
Teğmen

seromoni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,174
222 Mesajinıza toplam 927 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
seromoni will become famous soon enoughseromoni will become famous soon enough

Şöyle düşünün boşansaydınız ve bu hoşlandığınız bayan sizinle evlenmek istemeseydi boşandığınız için pişman olur muydunuz?
Yaşlarınız kaç? Çcuğunuzun yaşıda dahil.
seromoni isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2011, 09:38 AM   #44 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 83 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
sudem8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayatınızla ilgili kararları kendiniz daha önce hasıl karar verdinizse bununda altından kalmalısınız.kimseyi yargılamak istemem ama bana pek inandırıcı gelmedi bu yazdıklarınız:) arkadaşlar da üzülüp yorum yapıyorlar.kendi hislerinize göre hareket edin bene kimsenin duygularıyla oynamayın,insanları üzmek dikkat çekmek size yakışmıyor.hislerime güvenirim hiç inandırıcı değil
sen hislerinle hareket ederek bana yalancı demek hakkını nerden alıyorsun? ama keşke bunlar başıma gelmeseydi yalan olsaydı diyorum bazen
Alt 24-01-2011, 09:40 AM   #45 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
seromoni Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Şöyle düşünün boşansaydınız ve bu hoşlandığınız bayan sizinle evlenmek istemeseydi boşandığınız için pişman olur muydunuz?
Yaşlarınız kaç? Çcuğunuzun yaşıda dahil.
eşim ve ben yaşıtız 33 yaşındayız. kızım 5 yaşında sözkonusu bayan 27 yaşında hiç evlenmedi.
Alt 24-01-2011, 09:54 AM   #46 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 4
56 Mesajinıza toplam 231 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tnuhlar is an unknown quantity at this point

sevgili eksik33,nickıinde yazdıgın gibi hayatında bazı şeyler eksik..bu kararsızlık seni bir yere götürmüyor,kimsedende destek alamıyorsun ki amacın eşinden boşanmak...öncelikle boşan,sonrası kendiliğinden gelecektir...sevgıler
tnuhlar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-01-2011, 11:51 AM   #47 (permalink)
Moderator

Tesekkür: 3,394
828 Mesajinıza toplam 4,500 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
comte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond reputecomte has a reputation beyond repute

Siz şu an kimsenin sizi anlamamasına içerliyorsunuz.Tabi ki kimse sizi anlayamaz.Siz kendinizi anlıyor musunuz? Kendinizle, duygularınızla yüzleşebiliyor musunuz? Buna niyetiniz var mı ?
Sizin anlattıklarınızdan herkes kendince yorumlar yapıyor, tavsiyelerde bulunuyor.
Konuyu takip ediyorum ve bütün yorumları okudum.Yazdıklarınızda bir isyan hissediyorum.
Sizin istediğiniz şey, size destek olmamız.Sonuna kadar elimizden geldiğince oluruz da.Ama bu istediğiniz destek sizi ileriye yönelik üzecektir.
Çünkü, sizin istediğiniz destek aslında boşanmanıza, artık eşinizle mutlu olamayacağınıza ve diğer kızın sizi aslında içten içe hala sevdiğine, onun çok masum ve haklı olduğuna, boşandıktan sonra sizi eskisi gibi seveceğine ve hatta mutlu edeceğine yönelik telkinlerde bulunulması.
Böyle bir destek sizi şu an için mutlu edebilir.Ama sonrası ne olacak.Kızınız eşiniz madur, diğer bayan yuva yıkan rolünde ve siz de bunların ortasında kalmış ve bütün bunlara neden olan bir psikoloji hali içinde..
Geriye dönüşü de yok.Eskiyi arar hale gelmeniz büyük ihtimal.
Eşinizle konuşup,sorunlarınızı halletmeye çalışmak yerine,başka biriyle bütün sorunlarınızı halletmeye çalışıyorsunuz.
Bakın ben tekrar söylüyorum.Diğer kızın sizi bu denli bir karışıklığa itmesini hiç bir mazeret haklı göstermez.Yaptığı yanlış.Evli bir erkekle sürekli görüşecek,eski defterleri karıştırıp sizi arkadaş gibi görecek ve sonra da haklı ve masum olacak.Bunu nasıl göremiyorsunuz.
Dışardan bakıldığında, benimle arkadaş,benimle dertleşiyor.Eskiden aşıkmış ama şu an yok diyor.Kız dürüst ve masum ki bunu bana söylüyor boşan da demiyor ve yardım etmeye çalışıyor... gibi görünüyor.Problemin kendisi çözümün bir parçası olamaz.Siz buna inanmak istemiyor olabilirsiniz.Burada da sizin şu andaki ruh haliniz devreye giriyor.
Esas çözüm de orada işte.Kendinizle ilgili bu problemler.
Aşık oldum napıyım demek çözüm getirmeyeceği gibi,boşanırsanız daha büyük bir çöküntü sürecine girebilirsiniz.Şu andan daha kötü olabilirsiniz.
Uzman birinden yardım alın bence.Burada, Abdullah Bey var kişisel Gelişim Uzmanı.İsterseniz iletişime geçin.Farklı duygu ve inançlara ulaşıp sorunun altında yatan belki başka şeyler bulabilirsiniz.Belki içinizdeki başka bir sorundur ve mutlulluğunuzun önünü kapatıyordur.Siz şu an sağlıklı düşünemiyor olabilirsiniz.Bi uzmanla görüşmenizde fayda var.
comte isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2011, 11:31 AM   #48 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
by M.Ç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
.Yazdıklarınızda bir isyan hissediyorum.

Evli bir erkekle sürekli görüşecek,eski defterleri karıştırıp sizi arkadaş gibi görecek ve sonra da haklı ve masum olacak.Bunu nasıl göremiyorsunuz.
Dışardan bakıldığında, benimle arkadaş,benimle dertleşiyor.Eskiden aşıkmış ama şu an yok diyor.Kız dürüst ve masum ki bunu bana söylüyor boşan da demiyor ve yardım etmeye çalışıyor... gibi görünüyor.
evet bi isyan içindeyim neden böyle oldu neden işler tersine gitti neden zamanında daha uygun seçimler yapamadım gibi faydasız isyanlar var
kız arkadaşa gelince onun samimiyetine inanmak istiyorum en azından şimdilik öyle görünüyor. konuşması ses tonu hal ve haraketleri kötü niyet düşündürmüyor.
Alt 25-01-2011, 11:50 AM   #49 (permalink)
Teğmen

songulakpinar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,019
95 Mesajinıza toplam 337 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
songulakpinar will become famous soon enoughsongulakpinar will become famous soon enough

bazen başkasının gözünden bakmalı sinemada çok etkileyici gişe rekorları kırmış flim gibi her açıdan.....

Ne Kadar Sevemiyorsun Beni?

Bir karar versen diyorum. Ne istiyorsun? Benden, kendinden ne bekliyorsun? Adın ne senin? Sevgili misin? Sevilebilir misin?
@import url("http://estc.msn.com/br/csl/css/38742CDE2D315FB67F7A0AF2CBE04B3B/fbutility.css");

Ne Kadar Sevemiyorsun Beni?

Hem bu kadar çok sevmek isteyip, hem benden bu kadar nefret etmeyi nasıl becerirsin? Egonu, erkekliğini yaralıyorum. Ne zaman karşına geçsem, tırnaklarını çıkarman bu yüzden olmalı!
Hayalindeki kadın ben değilim, olamam da! Sen bir heykeltıraş gibi yontarak şekil vermek istiyorsun, ben o çamur değilim. Senden önce kesildim, biçildim, figürüm tamam, fırına bile verildim.
Yanarak, kavrularak buldum şu halimi. Gözümün kenarına senden önce gelip oturdu çizgiler. Bütün biriktirdiklerimle ezdim kalbimi. Seçtiklerim ve yaşadıklarım kadarım, aslına bakarsan onlarsız bile çok fazlayım.
Bu dünyaya bile alışamamışken ruhum, seninle anlaşamamışız; çok mu? Kendimi acıtarak öğreniyorum hayatı. Rendeleniyor elim, kolum, bacağım. Sınadıkça Yaradan, bileniyorum.
Sen biraz vazgeçsen egonun büyüklüğünden, bu kadar kendini ispat etmek derdin olmasa mesela, kabullenebilsen; güzel olurduk belki yan yana!
Her ne kadar şeklimi almış olsam da, belki bir çiçek deseni eklerdin üstüme. Biraz renklenirdim. Öğreneceklerimiz vardır mutlaka birbirimizden.
Bir adım sen gelsen, iki adım ben, buluşsak sana yakın bir yerde. Madem bu kadar kuvvetli kimliklerimiz, sınırlarımızı aşmadan sevsek kalplerimizi, olmaz mı? İktidarı, güç savaşını bir kenara koyup, birlikte çoğalsak, olmaz mı?
Bu söylediğim diğerinden daha zor, değil mi? Kaptırıp gitmek varken alışılmışa, bunca uğraşa kimin hali var?
Boş ver hepsini! Sen, içindeki o korkmuş çocuğu saklayan kocaman adam, ben yalnızlığını gizleyen güçlü kadın; yaşar gideriz kendi yollarımızda. Belki de hiç gelemeyiz bir araya çünkü göz göze gelince ayna oluyoruz birbirimize, ayna!
Candan Ünal
songulakpinar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-01-2011, 12:03 PM   #50 (permalink)
Binbaşı

yelda_k - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 5,695
1,082 Mesajinıza toplam 3,997 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really niceyelda_k is just really nice

merhaba.
konuyu ilk başından beri takip ediyorum .bugune kadarda yorum yapmadım .bi bayanım ve taraf tutmuş gibi görunmek istemedim .

sizn açınızdan düşünelim önce:siz eger o kişiye aşık olacak olsaydınızz zamanında olurdunuz.aradan yıllar geçmiş onu farkedememişim diyorsunuz.oda aşık olduğu hallde sizee aşkını belli edemediyse demekki ondada yeterli sevgi ve aşk yokmuş.

bi duygu karmaşıklığı ve yogunluğu içindeinz bu sebbeple böle MUŞ gibi hissediyorsunuz.

o kişininde farkında olmadan sizden intikam aldığını düşünüyorum .bölelikle sız acı çekiosunuz .keşkelere boğuluyorsunuz.bu kadar yıldır sizsiz yapabıldiyse bundan sonrada yapar .

siz eşinizden ayrılacaksınız ogünde diyecekki aslında ben senınle evlenmeyi düşünmüyordumm .

ozamn napıcaksınız?

yada o kişiyle evlendiğinizde bi süre sonra şuan aşk sandığınız şey yine kaybolup gidecek .

asıl keşkelerde bence ozamn başlayacakk .

bir varmış birde bakmışsınki yok olmuş
yelda_k isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks