\"Hayatimdegisti.com

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   şimdi bile kızardım:((( (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463535)

ceylan84lum 25-01-2010 11:46 PM

şimdi bile kızardım:(((

merhaba arkadaşlar .şuan yüzümde ki gülümsemeyi ve içimdeki heyecanı görmenizi isterdim..böle bi sitenin varlığı bile mutlu olmaya yeter.ben üni mezunu henüz iş hayatına atılmamış biçok arkadaşım gibi insanlarla konuşrken yüzü kızaran herkesin bana baktığını düşünen,o anın bitmesi için allah a yalvaran heycanlanan bunun sonucunda da kendine güveni giden biriyim.arkadaş grubunda konuşamaz oldum hemen kızarıp terliyorum.sonrada dalga geçiyolar.bak şimdi kızarck bilmem ne hazırda bekliyolar:((((sitede bikaç bişey okudum ama o kadar yabancıyım ki.saçmalarsam af buyurun.şimdi ben bu özelliğimi nasıl yenicem .bahsettiğinz mp3lerin hepsi sitede varmı ücretsiz mi.hangisini nasıl ne kadar dinlemeliyim.başka yapmam gereken neler var.çok soru sordum di mi.şimdi bile kızardım yaa..sad456

Elektra 25-01-2010 11:53 PM

Cevap: şimdi bile kızardım:(((

Alıntı:

ceylan84lum Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 581265)
merhaba arkadaşlar .şuan yüzümde ki gülümsemeyi ve içimdeki heyecanı görmenizi isterdim..böle bi sitenin varlığı bile mutlu olmaya yeter.ben üni mezunu henüz iş hayatına atılmamış biçok arkadaşım gibi insanlarla konuşrken yüzü kızaran herkesin bana baktığını düşünen,o anın bitmesi için allah a yalvaran heycanlanan bunun sonucunda da kendine güveni giden biriyim.arkadaş grubunda konuşamaz oldum hemen kızarıp terliyorum.sonrada dalga geçiyolar.bak şimdi kızarck bilmem ne hazırda bekliyolar:((((sitede bikaç bişey okudum ama o kadar yabancıyım ki.saçmalarsam af buyurun.şimdi ben bu özelliğimi nasıl yenicem .bahsettiğinz mp3lerin hepsi sitede varmı ücretsiz mi.hangisini nasıl ne kadar dinlemeliyim.başka yapmam gereken neler var.çok soru sordum di mi.şimdi bile kızardım yaa..sad456

Telkinleri dinlemeye başla hiçbirşeyin kalmaz merak etme. Aramıza hoşgeldin. Sevgiler...actionsmile

esra90 25-01-2010 11:53 PM

öncelikle hoşgeldiniz :) http://www.hayatimdegisti.com/ burdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz telkinler hakkındaki bilgiye kolay gelsin

teoman_ 26-01-2010 12:05 AM

yaşadığın duygular ile sosyal fobinin belirtileri arasında ortak yonler var. senin için zor bir durum olmalı...
ancak yazdıklarından çıkardığım sonuç sen, sadece belirtileri yenmeye çalışıyorsun. yüz kızarması olayını yenebilirsin belki ama yine topluluk karşısında konuşurken bu kez de ellerin ve sesin titremeye başlar.
bu yüzden seni rahatsız eden şeyin nereden ve ne zaman geldiğini ve senin o davranış biçimini yaratırken hangi amaçla yarattğını bilmende fayda var
kendi hikayini baştan tekrar oku... daha önce eksik - yarım kalmış veya düzeltmen gereken yerler olabilir...
nasıl bir yol izleyeceğin ve kendine nasıl davranacağın sana kalmış...
ben olsam tüm bunları yaparken kendime ve yaşadığım soruna karşı dostane bir tavır sergilemeyi tercih ederdim, ediyorum da...

nevresim 26-01-2010 07:29 PM

bi çok kişi gibi seninle de aynı şeyleri yaşamışım demekten alamıyorum kendimi.ne kadar da zor bi durum olduğunu tabi ki çok iyi biliyorum.ama artık bilinçlisin, sorunlarını dile getirebiliyosun ve çözüm aramaya çalışıyosun bunlar seni mutlaka sonuca götürür.kısa zamanda çok iyi durumda olmanı dilerim.

voice 26-01-2010 08:28 PM

malesef cnm bende aynı konudan muzdarıpım..yuzum kızarıyo hemde hiç bi neden yokken olur olmaz yerde..kendime dönmeye calısıyorum genel olarak hangı durumlarla karsılastıgımda boyle tepkı verdıgımı anlamaya calısıyorum.. sanırım bırseyler yanlış kodlandı beynımıze.. ve bunu yapan bız kendımızız. ve tabı duzeltmekte elimizde. sanada başarılar çünkü çetin bi yoldayız.tabi herkesın sorunları var ama en azından herkes buna tanık olmuyo.bı kızardınmı herkes senın farkında saklayamazsın ve en yakın arkadasların bıle dılıne dusebılırsın işte..üstüne üstlük cektiğin mahcubıyette cabası..

salvameaa 26-01-2010 08:40 PM

Seninle aynı şeyleri yaşamış aynı duyguları hissetmiş o kadar çok üye var ki burada,burada olmak bile insanı rahatlatıyor emin ol.

Değişime inan ve telkinleri düzenli dinle değişimine sende şaşıracaksın :)

aramıza hoşgeldin.

ceylan84lum 27-01-2010 09:13 PM

arkadaşlar hepinize teşekkür edrim inanın çok mutluyum aranızda olmaktan.henüz dinleyemedim telkinleri bi kaç gündür şehir dışından misafirim var ben okuyorum şuan ve öğretmen olcm kısmetse.özellikle de bu meslekte olunca sürekli topluluk karşısında oluyo insan bu durumun üstesinden gelmeliyim.sizin sayenizde olck inş..kendime dönüp baktığımda galiba ailemden zamanında olur olmaz eleştiriler almışım.bizim memleket küçük..şunu yapma ayıp bunu yapma ne derler şimdi koca şehirde garip garip hareketlerim oluyo bazen:).uyum sağlayım derken de kızarma başlıyo işte.bu nedenlerden biri olabilir.sizleri şimdiden çok sevdim.msjıma üşenmeyip karşılık verdiniz..çok çok saolun .beni yalnız bırakmayın arkadaşlar.benle aynı şeyleri yaşayan arkadaşlar varmış sizde durum nedir.ne kadar yol katettiniz..

ben değişime hazırım hem de dünden...sevgilerle....

muraturkom 27-01-2010 10:18 PM

Sevgili meslektaşım, Öncelikle ataman hayırlı olsun. Senin işin bundan sonra zaman içerisinde bu duygunu yenebileceğin en kolay meslek aslında.40 dk boyunca öğrencilerinle berabersin.

Başkanlığını yaptığım kişisel gelişim derslerimden bir tanesini gönderdim. istersen cd. lerle birlikte bunu da dene.Önyargı

ceylan84lum 29-01-2010 06:13 PM

Alıntı:

muraturkom Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 581620)
Sevgili meslektaşım, Öncelikle ataman hayırlı olsun. Senin işin bundan sonra zaman içerisinde bu duygunu yenebileceğin en kolay meslek aslında.40 dk boyunca öğrencilerinle berabersin.

Başkanlığını yaptığım kişisel gelişim derslerimden bir tanesini gönderdim. istersen cd. lerle birlikte bunu da dene.Önyargı

elbette hocam en kısa zamanda dinleyeceğim.çok çok teşekkür ederim..yalnız ben henuz atanamadımağla2.yuksek lisans yapıyorum aynı zamanda kpss ye hazırlanıyorum inş. atanır mesleyimi en güzel şekilde yaparım..aeolun...

WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:12 AM.