Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Geç oldu ama bir merhabada benden :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=372485)

_EliF_ 17-07-2009 01:51 AM

Geç oldu ama bir merhabada benden :)

Öncelikle herkese merhaba. Adım Elif 33 yaşındayım.
Bir haftadır Mehmetin yol göstermesiyle ilk 2 cd yi dinliyorum.
Sitenin adı hayatım değişti ama ben değişecek şeklinde algılıyorum ismi.
Çünkü paso problemim. :)
matrixte çok beğendim bir cümle var triniti neo ya söylüyordu: Yolu bilmekle yoldan gitmek arasında fark vardır.
Yıllardır o yolun kenarından yola bakıyordum. Mehmet itti beni yola doğru :) bakalım hayırlısı. Sağol mehmet inşallah uğraşıların sonuç verir.

( Bu arada bu yazıyı yazarken bir şey dikkatimi çekti. Söylemeden edemeyeceğim. Yandaki smileyler dağınık bir biçimce ve işlerinde olumsuz bir tane bile smiley yok. Çok güzel bir şey bu. yazıyı onlara bakacam diye bayağı sündürdüğü farkettim :) )

sudem8 17-07-2009 02:10 AM

Cevap: Geç oldu ama bir merhabada benden :)

y789merhaba iyi ki atılmışsınız,sonra teşekkür edersiniz Mehmet Bey'e herşeyin bir zamanı var,demek ki sizinde bu zamanmış.hayırlı olsun.mutlu paylaşımlar diliyorum.sevgiler..girlhaha

asiyah 17-07-2009 02:30 AM

Hoşgeldiniz sevgili Elif hanım. En sevdiğim isim Elif o yüzden önünüzde saygı ile eğilip ayaklarınıza kapanıyorum :) abarttım galiba. İsminiz çok güzel hakikaten. Sevgiler.

_EliF_ 17-07-2009 03:17 AM

:)) teşekkürler. (utanır gibi oldum :) )

yeni bir hayat 17-07-2009 04:08 AM

Merhaba qralice*mavisipahi;

Aramıza hoşgeldiniz..vien1

Mutlu paylaşımlar diliyorum..actionsmile

_EliF_ 17-07-2009 04:13 AM

Hoş buldum :)

comte 17-07-2009 11:25 AM

Alıntı:

qralice*mavisipahi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471305)
Öncelikle herkese merhaba. Adım Elif 33 yaşındayım.
Bir haftadır Mehmetin yol göstermesiyle ilk 2 cd yi dinliyorum.
Sitenin adı hayatım değişti ama ben değişecek şeklinde algılıyorum ismi.
Çünkü paso problemim. :)
matrixte çok beğendim bir cümle var triniti neo ya söylüyordu: Yolu bilmekle yoldan gitmek arasında fark vardır.
Yıllardır o yolun kenarından yola bakıyordum. Mehmet itti beni yola doğru :) bakalım hayırlısı. Sağol mehmet inşallah uğraşıların sonuç verir.

( Bu arada bu yazıyı yazarken bir şey dikkatimi çekti. Söylemeden edemeyeceğim. Yandaki smileyler dağınık bir biçimce ve işlerinde olumsuz bir tane bile smiley yok. Çok güzel bir şey bu. yazıyı onlara bakacam diye bayağı sündürdüğü farkettim :) )

Aramıza hoşgeldiniz Elif Hanım.sevincli

http://i197.photobucket.com/albums/a...yj/welcome.gif

Elif, benim arkadaşım. Kendisine burayı tavsiye ettim.Böyle bir yerde onun da olması gerekirdi. Biraz geç kaldı bile aslında ama, demek daha önce doğru zaman ve yer değildi.

Şimdi, sonun başlangıcındasın bence. Devam edersen çok güzel gelişmeler olacağından şüphem yok. Ama ilk zamanlar biraz sıkıntılı, dalgalı geçse de, şu an yaşadığın sıkıntılardan da az ve sonucu güzel olan bir yoldasın neticede.12389

Burada bir günlük aç ayrıca. Bir çok arkadaş, değişim aşamalarını burada kaydediyor. Senin de gelişimini burada paylaşman, bir çok farklı fikirlerin sana yol göstermesine yarayacaktır Elifcim.super

Sen zeki birisin. Sürekli dediğim gibi, bilinçaltının dirençli olduğundan dolayı, etrafında ördüğün duvarı yıkmaya çalışıyorsun. Bu hapisten kurtulup, özgürlüğü yaşaman an meselesi. Ama sen sağlam ve emin adımlarla ilerle gene de.

Bütün dileklerinin ve beklentilerinin en kısa zamanda gerçekleşeceği umuduyla hoş geldin, hayırlı olsun...sung66

zae 17-07-2009 11:38 AM

hosgeldiniz elif hanim. Dogru yerdesiniz mutlu paylasimlar

suzzy 17-07-2009 11:39 AM

Alıntı:

qralice*mavisipahi Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471305)
Yolu bilmekle yoldan gitmek arasında fark vardır.

merhabalar hoşgeldiniz yanımıza...bu sözü bende çok severim...

umarım kişisel gelişim yolunda her zaman bir arada yürümek dileğiyle...

güzel paylaşımlar diliyorum..sevgiler..actionsmile

bu arada sevgili mehmetin arkadaşı olduğunuz için de ayrıca selamlıyorum sizi...( kendisiyle biraz dünür oluruz da..)y789

comte 17-07-2009 11:46 AM

Evet suzzy ile dünür oluyoruz. Gerçi daha görüşemeyen dünürler oluyoruz ama, o da olacak inş.956k

Bu arada, Elif, Şifalı Bitkiler Uzmanı. Diplomalı Aktar. Okulunu okudu. Bitkilerin dilinden iyi anlar...sevincli

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:13 AM.