Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Tanışalım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=42)
-   -   Geç oldu ama bir merhabada benden :) (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=372485)

suzzy 17-07-2009 11:56 AM

Cevap: Geç oldu ama bir merhabada benden :)

Alıntı:

bymehmet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471339)
Evet suzzy ile dünür oluyoruz. Gerçi daha görüşemeyen dünürler oluyoruz ama, o da olacak inş.956k

Bu arada, Elif, Şifalı Bitkiler Uzmanı. Diplomalı Aktar. Okulunu okudu. Bitkilerin dilinden iyi anlar...sevincli

sanırım bir gün yapmayı isteyeceğim işlerden biridir aktarlık...girdimmi çıkmak bilmiyorum dükkana..hatta dükkan sahibi yeter artık çok sordun bakışları atıyor bazen...y789benim mesleğimin bitkisel içeriklere dayanmasından aktarlıkla bağdaşıyor...

belkide ondan bu bitkilere olan yakınlığım...cilt uzmanlarının en ilgisini çeken ikinci bölümdür bitkiler...956k çok memnun oldum elifcim...

tekrar hoşgeldin yanımıza...eminim bir çok konuda bilgi alış verişimiz olucaktır seninle...

memocum oda olucak inşallah kardeşim..bu arada sanada teşekkür ederiz bu şeker arkadaşını bizlerle tanıştırdığın için...actionsmile

_EliF_ 17-07-2009 05:54 PM

Valla bende birinin sorma süresi 5 dakikayı geçtiği zaman artık ilgilenmiyorum :D
Bir noktadan sonra kafam kaldırmıyor ki.
Pazar günleri arkadaşlarımın beni dükkana ziyarete gelmesini yasaklamıştım en yoğun günüm o zaten kafa kalmıyor diye :)
Memnun oldum ve herkesde teşekkür ederim bu sıcak karşılamalar için. (bu sefer cidden utandım :) )

_EliF_ 17-07-2009 06:04 PM

Alıntı:

bymehmet Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 471334)

Elif, benim arkadaşım. Kendisine burayı tavsiye ettim.Böyle bir yerde onun da olması gerekirdi. Biraz geç kaldı bile aslında ama, demek daha önce doğru zaman ve yer değildi.

Şimdi, sonun başlangıcındasın bence. Devam edersen çok güzel gelişmeler olacağından şüphem yok. Ama ilk zamanlar biraz sıkıntılı, dalgalı geçse de, şu an yaşadığın sıkıntılardan da az ve sonucu güzel olan bir yoldasın neticede.12389

Burada bir günlük aç ayrıca. Bir çok arkadaş, değişim aşamalarını burada kaydediyor. Senin de gelişimini burada paylaşman, bir çok farklı fikirlerin sana yol göstermesine yarayacaktır Elifcim.super

Sen zeki birisin. Sürekli dediğim gibi, bilinçaltının dirençli olduğundan dolayı, etrafında ördüğün duvarı yıkmaya çalışıyorsun. Bu hapisten kurtulup, özgürlüğü yaşaman an meselesi. Ama sen sağlam ve emin adımlarla ilerle gene de.

Bütün dileklerinin ve beklentilerinin en kısa zamanda gerçekleşeceği umuduyla hoş geldin, hayırlı olsun...sung66

Dalga sürekli fırtınalardan iyidir :)
Günlük açacamda benim ruh halim çok sık değiştiği için şaşırıpta okuyanlarda tamamen ters tepki yapmasın :)
Emin adım derken :) Hiç bilmediğim bir yolda el yordamıyla ilerliyorum. Bir sonraki taşta ne yazacağını bilmiyorum. Siteyi kurcalıyorum habire.
Ama kararlı mıyım? Evet.
Kızacaksın ama şu an huzurdan başka beklentim yok hala. Ve hala beni neyin mutlu edeceğini bulamadım.

Bak yine karamsarlaştım. Sabah aslında cevap yazıyordum ama elektirikler gitti. Dükkanda da ancak fırsat bulabildim ve o arada ruh halim değişivermiş :)

sudem8 17-07-2009 06:12 PM

Elifcim tekrar hoşgeldin aramızagirlhahaiçinden geldiği gibi davran, ilk girdiğimde ben de epey bir araştırma yaptım.daha sonra günlük açmaya karar verdim.yaptığın iş benimde çok meraklı olduğum bir konu öyle bir iş yeri hep açmak istemişimdir.kutlarım seni de şifa için yapılan her iş kutsaldır bence..forumumzda paylaşımlar ve dostluklar super yakında anlarsın..sana kolay gelsin diyorum..herşey gönlünce olsuns45apk

_EliF_ 17-07-2009 06:57 PM

çok sağol :)
zevkli ama bir o kadar da riskli bir iş. Belkide bu kadar gerilmemein nedeni yaptığım iş. Dışardan çok farklı görünüyor, yardımcı olmak filan. Ben ideolijik düşünerek başladım bu işe. Okuluna gittim diplomalı aktar olarak geçiyorum. Ama o üniversite diploması yetmiyor bazı şeylerle baş etmeye.
Günlük 50 kişi geliyor diyelim.
10 tanesi zaten direk gardını alarak geliyor bunlar 3 kağıtçı diye.
10 tanesi sırf ilaçlar daha etkili diyerek ezmek için geliyor.
5 tanesi laf olsun diye geliyor. Vakit geçirecekler hastalıklarını anlatıp rahatlayıp gidecekler.
Yüzde 50 si zaten direk yıkıma yönelik.
Birde kandır bize diye gelen var ki en çok onlar deli ediyor beni. Birinden bir şey duymuş kulaktan dolma gelmiş. o size yaramaz diyorum o zaman ben bir daha araştırayım diyor. Araştrmacı bir milletiz ya. Araştıracağıda şu: Gidecek o aklı verene senin verdiğin iyi değilmiş diyecek o da ya boş ver onlar ne bilecek diyecek. Ya da yine başka bir bilmeyene danışacak. Sanki ben vicdansızlık yapıp almaya gelene istediğni verip geçmeyi bilmiyorum.

Dükkanımı mehmet bilir taş çatlasın 3 metre kare hareket alanım var. Her Allahın günü 12,5 saat ordayım. Güzel güzel otururken ordan geçen birinin yüksek sesle 'bunların hepsi 3 kağıtçı' diye bağıra bağıra geçmesinin acısını düşünün. Ben hayatımı bu yarı açık ceza evimde bu insanlar için mi harcıyorum diye düşünüyorsunuz.

Düşüncesiz çok insan var. Ben oraya emek vermişim dirsek çürütmüşüm, kafadan yapmamışım. Babamın emekli maaşını yatırmışım. Evlenip birine yaslanmak yerine kendi ayaklarım üstünde durayım demişim. En yaşanacak zamanlarımı harcamışım. Biri geliyor bir cümle ile herşeyi berbat ediyor. Önceden cevap vermezdim ama artık veriyorum. Yoksa birde bunlar üst üste birikiyor.
Geçen birine dedim. Karı koca gelmişler kadın bir yağ soruyordu adam gel gel bunlar hep yalan 3 kağıt dedi. Takım elbiseli gayet şık da bir adam.
Döndüm evet haklısınız evde oturuyordum hangi 3 kağıtçılığa 50 milyar yatırsam derken aklıma bu iş geldi. Hatta başlamışken 2 senede üniversitesini okuyayım dedim. Ha birde o takım elbise size 20 30 beden büyük gelmiş dedim. Bir gidiş gitti adam :)

asiyah 17-07-2009 07:10 PM

hahaha çok iyi demişsin y789

_EliF_ 17-07-2009 07:15 PM

Bazen tutamıyorum kendimi :)
Dünde adamın biri gelmiş fiyat sordu söyledim. Başladı söylenmeye. 2 ye alıp 5 satıyorsunuz akşama kadar işiniz bu.
Dedim piyasayı benden iyi biliyorsunuz. Hayırdır kazandığım 3 kuruşta gözünüz mü var dedim hiç bir şey demedi :)

asiyah 17-07-2009 07:18 PM

Nerdeydi bu dükkan? Bilelim de tedbiren y789

_EliF_ 17-07-2009 07:20 PM

Reklama girer :D
Hem merak etme hırpalanman gerekirse er geç yolun düşer zaten :D

asiyah 17-07-2009 07:24 PM

Hahaha y789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 02:29 PM.