Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

TANIŞALIM ARKADAŞLAR

Forum ve Tanışalım TANIŞALIM ARKADAŞLAR Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Cevabınız ve ilginiz için teşekkürler.Hipnoza,meditasyona....hazırlayıcı teknikler zararlı olabilir mi Atakan Bey?Bazı programlar yükledim,daha dinler dinlemez kafam dalgalanmaya başladı,sizin mesajları dinlerken sadece anlattıklarınız gerçekleşiyordu.MP3'lerinizi oğlum da dinliyor kendine güven açısından çok yararını görmeye başladık. Bu konularda ilk olmanın mutluluğunu doya doya ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

TANIŞALIM ARKADAŞLAR

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-11-2006, 01:24 AM   #41 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
görgel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: TANIŞALIM ARKADAŞLAR

Cevabınız ve ilginiz için teşekkürler.Hipnoza,meditasyona....hazırlayıcı teknikler zararlı olabilir mi Atakan Bey?Bazı programlar yükledim,daha dinler dinlemez kafam dalgalanmaya başladı,sizin mesajları dinlerken sadece anlattıklarınız gerçekleşiyordu.MP3'lerinizi oğlum da dinliyor kendine güven açısından çok yararını görmeye başladık. Bu konularda ilk olmanın mutluluğunu doya doya yaşıyorsunuzdur umarım.Alkişlanacak bir çalışma.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

görgel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2006, 05:18 PM   #42 (permalink)
Yüzbaşı

yakamoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,275
238 Mesajinıza toplam 800 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to beholdyakamoz is a splendid one to behold

Atakan Bey merhaba, sitesizi tesadüfen buldum, şimdiye kadar ritmotrans kelimesini bile duymamıştım. Çok ilginç geldi. İçimdeki çocuğu iyileştirmek için yıllardır herşeyi deniyorum. Sitenizi bulunca hemen üye oldum ve scriptleri dinlemeye başladım ve devam etmeyi düşünüyorum.Umarım içimdeki yaralı çocuğumda iyileşir sayenizde. Yüreğinize, emeğinize sağlık. Ayrıca bu işe gönül vermiş sitede aktif görev alan tüm arkadaşlara da teşekkür ediyorum. 10 gündür sitenizi dolaşıyorum ama neye nereden başlayacağımı (siteyi dolaşırken) bilemiyorum.Radyonuz varmış ama nasıl dinleyeceğim hakkında bir bilgi bulamadım, yardımcı olursanız sevinirim.

Değişmeyen Tek Şey Değişimdir
yakamoz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-11-2006, 05:39 PM   #43 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Merhaba;
Hoşgeldiniz

Radyo bir kaç gün içinde aktif olacak.Buradan duyurusunu yapacağım.
Telkinleri forumda ki linklerden yükleyebilirsiniz.Öncelikle ego güçlendirci ve suçluluk telkinlerini yükleyiniz.Ana Sayfada Ücretsiz Telkin Kategorileri diye bir link var.Orada ney versiyonu var telkinlerin yada musuki versiyonları.Onları yükleyebilirsiniz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2006, 03:56 PM   #44 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zolax is an unknown quantity at this point

merhaba..bende üye olalı 1 hafta olacak.. böyle bir siteyi hazırlayanlara çok teşekür ederim.1 haftadır günde 1-2saat YAŞAM ENERJİSİ telkini dinliyordum..bugün ise yanına ego güçlendirici telkini ekledim...bu 1 haftadır kendimi mutlu hissediyorum,karamsarlıklarım azaldı..hayatımın gerçekten çok zor ve kötü bir evresinde böyle güzel duygular hissedebilmek bu telkinler sayesinde mi oldu yoksa polyanacılık mı benimkisi bilemiyorum..zaman içinde daha iyi bir şekilde bunu anlayacağım herhalde..ben sinirli ve karamsar bir yapıya sahibim..bu huylarımı değiştirmeyi çok istiyorum..dinlediğim telkinler doğru mu yada önerileriniz nelerdir? şimdiden teşekkürler
zolax isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-12-2006, 04:17 PM   #45 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Yaşam Enerjisi ilginç bir tercih.Aslında bu telkinin iyi olduğunu söyleyen üyelerimiz var.Ancak benim öncelikli dinlediğim telkinler arasında değil.

Aslında suçluluk duyguları telkinini ilk başta öneriyoruz.Ancak sinirli bir yapıya sahipseniz bu telkini dinlemesenizde olur.

Depresyon telkinini sormussunuz.O telkini yenileyip siteye ekleyecegim.Önce ki link su an aktif degil.

Yaşam Enerjisi ve Ego Güçlendirici bir arada dinlebebilir.Zamanla diğerlerinide listenize ekleyebilirsiniz.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-12-2006, 04:19 PM   #46 (permalink)

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
görgel is an unknown quantity at this point

Benim dinlerken artık dinleyemeyeceğim,dediğim telkinler suçluluk ve depresyon.Bilinçaltını nasıl etkiliyorsa başım ağrımaya başlıyor,midemde bulantı yapıyor.Mutlaka etkileri oluyor ki bilinçaltında direnç oluşuyor.Böyle bir durumda hemen ego güçlendiriciyi açıyorum,yaşamenerjisini ,kendine güveni,mutluluğu da açtığım oluyor.Oğlum da rahat şu aralar ben de...Çok şükür.Ağır da gelse bunda suçluluk duygusu telkininin çok etkili olduğunu düşünüyorum.Tuttuğunuz altın olsun.
görgel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2006, 02:33 PM   #47 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point

Selamlar İstanbuldan eda ben Ben 6 ay kadar oluyor scriptlerden yahoogrupstan haberdar oluyordum telkinler bana ilgi çekici geldi denemek istedim öncelikle kilo verme scripti benim için önemliydi ve gerçekten o dönem oldukça fayda gördüm belki hatırlayanlar vardır yazmıştım siteye ancak ne olduysa hayatımızda çevre değiştirmek , ev taşımak gibi önemli bir değişiklik oldu ve bu sürece 2 ay kadar uzak kaldım siteye ve maalesef 5 kilo aldım acaba süreklilik mi yoksa yaşamdaki çevre değişikliği stres gibi faktörler mi insana şartlandığı kuralları deldiriyor bilemiyorum
bazan kişisel olarak biri bir şey söylediğinde alınganlık ve hemen savunma gibi bir kişilik yapım vardı buna da suçluluk duyguları ve özgüven scriptini denedim bazan cok dinlemek gercekten bunalıma da sokuyordu bir süre ara verdim ama bir şey farkettim geriye gidiliyor özlemeye başladığımı düşündüğümde tekrar dinlemeye başladım Ayrıca bu yeni dönemde sigaraya son verdim hala içmiyorum telkinleri de dinlemeye çalışıyorum arkadaş ve dostlarıma da öneriyorum sitenizi
Emeği geçen herkese teşekkürler
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2006, 03:07 PM   #48 (permalink)

9 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mor ve ötesi is an unknown quantity at this point

SELAMLAR
40 YAŞINDA BİR BAYANIM..HAYATIM BU GÜNLERDE BİRAZ ZOR GECİYOR..KİLİTLENDİM..BEYNIM HİÇBİR ŞEY KABUL ETMİYOR.. SİTE DİKKATİMİ CEKTI.ÜYE OLDUM..UMARIM KİLİTİ KIRARIZ HEP BİRLİKTE :)
mor ve ötesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2006, 03:27 PM   #49 (permalink)
Site Yaşam Koçu
Mert Ölçer

Merto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,067
471 Mesajinıza toplam 3,964 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Merto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond reputeMerto has a reputation beyond repute

Selamlar mor ve ötesi,
Hoşgeldin, hepimiz zaman zaman kilitleniyoruz yada kendimizi kilitliyoruz bir süre için. Aslında böyle bir kilitleme mekanizmasının kendiliğinden vucutta çalıştığını okumuştum biryerde, bayılma mesala böyle bir durum, beyin işin içinden çıkamayınca kendini korumak için içgüdüsel olarak devreleri kesiyormuş bir süreliğine.

Burada entellektüel bilginin yanısıra paylaşımlarla ortaya çıkan deneyimlerlede kişisel gelişimlerimizi sürdürüyoruz.

Seninde katılımlarını kendim ve arkadaşlar adına beklerim.

Hoşgeldin tekrar.

http://www.mertolcer.com/
http://www.facebook.com/yasamkocum
http://www.facebook.com/vizyongelistirme
Merto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-12-2006, 04:12 PM   #50 (permalink)

9 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mor ve ötesi is an unknown quantity at this point

tesekkür ederim merto.. bu sıcak ve samimi karşılama için..
mor ve ötesi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks