Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Tanışalım

Uyarılar

heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Forum ve Tanışalım heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Sonuna kadar yanında ve destekçiniz, ne gerekiyorsa bildir yapalım, böyle güzel bir projede çorbada bizim de tuzumuzun olması mutluluktur....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Tanışalım telkin cd indir izle İstanbul Tanışalım nerededir kimdir Tanışalım çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Tanışalım hipnoz Tanışalım olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Tanışalım hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Tanışalım kuantum düşünce kitap haberi

heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Like Tree2Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-09-2008, 12:11 AM   #31 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1
30 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sınırsızmavi is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

Sonuna kadar yanında ve destekçiniz, ne gerekiyorsa bildir yapalım, böyle güzel bir projede çorbada bizim de tuzumuzun olması mutluluktur.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

sınırsızmavi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2008, 06:36 PM   #32 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
cemix is an unknown quantity at this point

Benim bir iki önerim var Belli bir ücret karşılığı insanlarr ağaç satın alabilsinler ve künyelerini ağaca yazdırabilmeliler.
Diğer bir önerim her ağaca bir isim verilip üzerine konmalı.Onların da bizim gibi nüfus kağıtları olmalı.Belki uçuk öneriler ama .
cemix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-10-2008, 02:38 PM   #33 (permalink)
Teğmen

1 Mesajina 4 kez İyi ki varsın denildi
guluzar is an unknown quantity at this point

Alıntı:
dXLier22 Nickli Üyeden Alıntı
sevgili kardeşim nurhanza düşüncelerin gerçekten de çok güzel...
aynen sana katılıyorum bende senin gibi ne yapabiliriz birlikte diye düşünüp duruyorum...
akşam bende bağlamamı aldım elime (daha çalamıyorum ama) bu aile için beste yapmaya çalışıyorum...
hatta bir kaç ezgide buldum gibi...

söz ve bestesi bana ait ama hakkı bu siteye ait bir parça yapmaya çalışıyorum...
olur veye olmaz ama ben çabalıyorum...
fikirlerin çok güzel ve bu fikirlerinin hayata geçebilmesi için burda büyük bir potansiyel mevcut...
benden tam destek...
samsunda yapılacak olan faaliyetlerde her türlü hizmete hazırım...
tabi diğer yerlerdekinede imkanlar dahilinde herzaman...
seni tekrar çok tebrik ediyor bu fikirlerin olgunlaşıp yürüdüğünü görmek istiyorum...
sevgiler...
oyyyy o neguzel foto oyle sımdı ole bır yerde oldugumu hıssetmek stıyorum
guluzar isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-11-2008, 05:39 PM   #34 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ShekilCocuk1 is an unknown quantity at this point

evt güzel bi düşünce , bu forumu açan kişiyi kutluyorum
ShekilCocuk1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2009, 07:29 PM   #35 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xxismetxx is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

selam ben bu siteye yeni geldim ama dha bişey dinliyemedim hayırlısı artık
xxismetxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2009, 07:30 PM   #36 (permalink)
Teğmen

2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
xxismetxx is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: heyyyy, sevgili forumum varmısınız, hep beraber!!!!!!

bu nası oluyo bide bana nalatın
xxismetxx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2009, 02:03 AM   #37 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 173
36 Mesajinıza toplam 372 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to allhiçyoktum is a name known to all

hep aklımda olan bişeydi ya birileriyle toplanıp gidip bi yerlere 10larca ağaç diksek üstüm başım çamur olsa ama o hazzı taa hücrelerimde hissetsem diye. şimdi okuyuncada baya heycanlandım fakat sanırım güme gitmiş, konunun devamı gelmemiş.konuyu yeniden canlandırmak adına hadi ama çalıştıralım hayal gücümüzü bu konuda nasıl bir yol izleyebiliriz.şu anda gecenin 2si ama p.tesi günü bu konuda arayabileceğim yerleri arayacağım aklıma bazı şeyler geliyor.bence çok heycan verici bu.ama ben bizzat dikim işlemine katılmak istiyorum.
hiçyoktum isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-06-2009, 08:18 PM   #38 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 2
10 Mesajinıza toplam 26 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
red_line is an unknown quantity at this point

proje hayata geçti mi? yoksa asılı mı kaldı? İzmirde yapılacak organizasyona bende katılırım tabi karada olursam :) hayatım değişti ormanı kulağa hoş geliyo..her ağaca künye yaparız kim ektiyse onun adı yazılır :) hatta birazda abartıp orman girişine tabela koyarız fidan dikmeyen giremez diye :)
red_line isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-09-2009, 12:59 AM   #39 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 241
22 Mesajinıza toplam 29 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
OkyanusEsintisi is an unknown quantity at this point

sitenize yeni üye oldum.ancak projenizi cok begendim.herkes sizin kadar duyarlı olsa...umarım bu siteye üye olmakla çok buyuk değişimler yasar ve yasatırım........
OkyanusEsintisi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2009, 10:41 AM   #40 (permalink)
Teğmen

Purplelight - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 22
31 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Purplelight is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar, insan tek başına 1 yılda tüketttikleriyle 6 ağacı israf edermiş. Kullandığı, kağıt, tuvalet kağıdı, peçete, kalem, mobilya, odun, vs, vs.. Düşünün bir kişi 60 yıl kalsa bu dünyada 60*6=360 ağacı heba edebiliyor...
Oysa bir ağacın yetişmesi yıllar alıyor...
Dolayısıyla Hz. Muhammed'(sav)'in şu hadis-i şerifi ne kadar yerinde ve isabetli anlıyoruz: "Kıyamet koparken bile ağaç dikiniz."
Aslında bir ağaç dikmek için biraraya gelmek vs. daha coşkulu olmasından iyidir ancak, illa bu şart mı? Ben de çok geç kalmış olsam da bu yıl bu konuyu çok düşündüm. Nasıl ağaç dikebilirim, nereye dikebilirm diye ve malum büyükşehirde ve site hayatı içerisinde bu bulunduğunuz çevrede mümkün olmuyor. Ben de bizim Kızılcahamam'daki köyümüzün kimseye ait olmayan tepe yerlerine çam dikmeye karar vermiştim ve abimlerden bu konuda destek istedim. Onlar da bana böyle bir fikrime karşılık maden ağaç dikme planın var gel o zaman bizim boş bahçeye ceviz fidanı dikelim, hem ağaç hem ceviz oluşur diyince bu fikir daha da güzel geldi bana... Ve nitekim bu yıl ceviz dikme mevsimini kaçırdığımızdan, seneye ilkbaharda Allah nasip ederse ceviz fidanı dikeceğiz... Yaklaşık 40 adet...Bunu bir hallederim, daha sonraki yıllarda da peyderpey köyümdeki boş arazilere değişik ağaçlar dikmeye kararlıyım inşaallah. Meşe, dağ eriği, çam söğüt gibi....Sizlere de tavsiye ederim...Oturduğunuz yerlerde boş yer yoksa, yakın köylere doğru açılın... Ağaç dikmek isteyene Rabbim boş yer ayarlar...
Purplelight isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks