Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Suçluluk Duyguları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Suçluluk Duyguları Ney (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=593)

Duman 28-03-2008 09:57 PM

Ynt: Suçluluk Duyguları Ney ve New Age Şarkı süreleri

Suçluluk ney versiyonu 05.35 dk. Suçluluk new age versiyonu ise 07.20 dk. Bir sorun mu var acaba ?

shamanic 28-03-2008 10:28 PM

Ynt: Suçluluk Duyguları Ney

merhabalr duman.. hoşgeldin yanımıza..

versionlar arasında müziğin yarım bırakılmamasından dolayı bazen bir iki dakikalık farklar olabiliyor
lakin.. bende ney versionu 8:08 dk. olarak gözükmekte..
uyarınız üzerine buradaki linkten tekrar indirdim ve aynı şekilde 8:08..

new age versionu aynı onda bir probleminiz yok..
ney i tekrra indirebilirsiniz.. pc05

sevgiler.. hismiley

Duman 28-03-2008 11:01 PM

Rapid linki sorunsuz diğer linkten bir daha indiriyorum sorun olursa bildiririm eyvallah eskiden kaydolmuştum şimdi yazmak nasipmiş hoşbulduk.

Duman 28-03-2008 11:18 PM

2 linkte de sorun yok o anki yüklememde bir şeyler olmuş şu an sorunsuz herşey için Teşekkür.

pınpın 11-04-2008 05:13 PM

merhaba ben de yeni üye oldum siteye ilk olarak suçlulkla başladım. biraz önyargılıyımdır açıkçası ama bakalım neler olacak.

kobra sss 12-04-2008 04:52 PM

Merhaba arkadaslar sıte ye yenı uye oldum, bı forumda arkadasın sayfasında gordum sıte ısnızı, sıtenızden gercekten cok etkılendım.nasıl uygulanacagını arastırdım.kendıme uygun telkinleri indirdim. Fakat anlamadıgım bır sey var. ornegin; ben ego guclendırıcı telkinleri indirdim.(su versıyonu ve dıger cesıtlerını)
bunlardan sadece bırını mı dınlemem gerekıyor yoksa, karısık olarak dınlesemde degısen bırsey olur mu...nıcın farklı versıyonları var?
hismileybu arada sizlerin arasında olmak gercekten cok guzel... hismiley

birmutluluk 13-04-2008 05:38 PM

beş gündür suçluluk ego dinliyorum etkiler hissettim ama az önce biri bana bişey anlattı yapmam gereken anlamasamda anladım dedim heyecan geldi basit bişeydi ama anlamama fırsat kalmadı çünkü ben anlamıcam kızarıcam sandım heyecanlandım moralim bozuk geçecek dimi

birmutluluk 13-04-2008 05:44 PM

merhaba kobra hoş geldin aramıza suçluluk ve ogoyla başlıyosun burdaki amaç müziği çeşitlendirmek etki aynı

kürşad 16-04-2008 10:59 PM

merhaba Atakan bey,

Telkinleri dinlmeye başlayalı bugün 13 gün oldu başlangıçtaki şüpheci yaklaşımımın telkinlerin bende ki etkilerini gördükçe ne kadar yalış olduğunu şimdi anlıyorm.gerçekten harika önceden birisini kırmamak için kendim kırılmam pahasınada olsa kırıcı cevaplar vermemeye çalışırdım pardon aslında doğrusu veremezdim olacak yani versem bile acaba kalbini mi kırdım diye içim içimi yerdi ama şimdi pat diye yapıştırıyorum cevabı ve kırıldımı falan diye de kendimi yiyip bitirmiyorum bana ne diyorum kendi kaşındı şimdi siz böyle bi site hazırladığınız için herhalde (inşallah) cennetliksinizdir çünkü bunca insanın değişimine vesile oldunuz size sonsuuuuuuuuuuuu....z teşekkürler.... 96

hayatimdegisti 16-04-2008 11:10 PM

Çok teşekkür ediyorum Kürşad bey...
Zaten içinizde var olan bir şeylerin ortaya çıkmasına katkıda bulunduysak ne mutlu...
Gelişim ve değişimlerinizi bizlerle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:27 AM.