Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Suçluluk Duyguları (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=242)
-   -   Suçluluk Duyguları Ney (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=593)

hayatimdegisti 06-01-2007 06:43 PM

Suçluluk Duyguları Ney

Suçluluk Duygularından Kurtul Ney Versiyonunu Bu Linkten Yükleyiniz.Mutlaka link üzerine gelip sağa tıklayıp hedefi farklı kaydet diyiniz.

http://www.hayatimdegisti.org/dosya26/sucluluk%202007%20ney%20hayatimdegisti.com(1).mp3

yukarıda ki linkin çalışmaması durumunda alternatif linkleri kullanınız..

alternatif 1

Web Hosting - Dedicated Server

alternatif 2

RapidShare: Easy Filehosting

DeRDeM 26-01-2007 01:12 AM

Suçluluk Duyguları Ney

Sanırım bunda sorun var.. sadanim

İniyor yüzde 1 kalınca indirme duruyor.. Defalarca böyle oldu..

hayatimdegisti 26-01-2007 10:43 AM

Suçluluk Duyguları Ney

Böyle bir sorun olmaması gerekiyor.Benzer sorun yaşayan başka kimse var mı?

denizzined 03-02-2007 12:40 AM

Suçluluk Duyguları Ney

Bende şimdi çektim bir sorun yok.İnternet Explorer kullanıyorsanız.Opera veya başka bir internet tarayıcısı deneyin.Bazen bu tür sorunlar olabiliyor.

jael 09-05-2007 11:35 AM

Ynt: Suçluluk Duyguları Ney

Merhabalar.Ben 2 haftadır aralıksız, suçluluk ve ego dinliyorum.İş yerinde yanımda birileri varken asla telefonda konuşamazdım.Kalbim küt küt atar, sıcak-soğuk basması olurdu.Şimdi daha bir rahatladığımı hissediyorum.Arkadaşlarımla konuşurken daha az heyecanlanıyorum.Gerçekten scriptler mükemmel bir buluş.Atakan Beye sonsuz teşekkürler.

_nazenin_ 16-10-2007 06:10 PM

merhaba suçluluk duygularının ney versiyonunu indirip dinledim fakat yaklaşık 2 dakika sürüyor.. normalde de 2 dakika mı yoksa indirme hatası gibi bir şey mi oldu benim indirdiğimde?

hayatimdegisti 16-10-2007 10:08 PM

Alıntı:

_nazenin_ Nickli Üyeden Alıntı
merhaba suçluluk duygularının ney versiyonunu indirip dinledim fakat yaklaşık 2 dakika sürüyor.. normalde de 2 dakika mı yoksa indirme hatası gibi bir şey mi oldu benim indirdiğimde?

2 dakika değildir demek ki eksik yüklenmiş.Bu arada mp3 yüklerken mutlaka kaç mb olduğuna bakin.Yükledikten sonra karşılaştırma yapın. hismiley

eylulx 15-11-2007 09:34 PM

evet bu linkte sorun var inmiyor.arkadaslarin dedigi dogru?

ZoMbIeBLooD 13-03-2008 06:04 PM

Merhabalar.
Bugün bende bu siteye kayıt oldum ve site içeriğini araştırmaya başladım. Ego geliştirici ve suçluluk duygularının bütün müziklerini indirdim. içlerinden beğenip dinlemeye başladım.Hepsini karıştırıp seçerek dinlememde bi sakınca varmıdır? Ayrıca şu anda sadece müzik geliyor henüz temkinleri duyamadım Acaba ilerde duyabilecekmiyim? thumbsanim
Gelişme görmeyi umut ediyorum azimliyim s456 super Genede çok fazla bilgiye sahip değilim doğrusu hangi temkinleri indirip dinlemem gerekiyor bilmiyorum. Şimdilik bu ikisi yeter mi? Daha bilmem gereken bilgi varmı? dusun
Bilgilendirirseniz sevinirim...
Saolun...

osmanlikrali 18-03-2008 08:14 PM

Alıntı:

Gökhan Şahin Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar.
Bugün bende bu siteye kayıt oldum ve site içeriğini araştırmaya başladım. Ego geliştirici ve suçluluk duygularının bütün müziklerini indirdim. içlerinden beğenip dinlemeye başladım.Hepsini karıştırıp seçerek dinlememde bi sakınca varmıdır? Ayrıca şu anda sadece müzik geliyor henüz temkinleri duyamadım Acaba ilerde duyabilecekmiyim? thumbsanim
Gelişme görmeyi umut ediyorum azimliyim s456 super Genede çok fazla bilgiye sahip değilim doğrusu hangi temkinleri indirip dinlemem gerekiyor bilmiyorum. Şimdilik bu ikisi yeter mi? Daha bilmem gereken bilgi varmı? dusun
Bilgilendirirseniz sevinirim...
Saolun...

arkadaşım telkinleri karışık dinlemende sakınca yok bide telkinleri sen duymıycaksın onların sesleri çok düşük ama beyin onları algılaya biliyor müzik burda sadece kamufle yani bi bakıma sana zevk vermesi için . ordaki diğer konularda hangisinde başarızsın veya geliştirmek istiyosan seç indir dinle

Duman 28-03-2008 09:57 PM

Ynt: Suçluluk Duyguları Ney ve New Age Şarkı süreleri

Suçluluk ney versiyonu 05.35 dk. Suçluluk new age versiyonu ise 07.20 dk. Bir sorun mu var acaba ?

shamanic 28-03-2008 10:28 PM

merhabalr duman.. hoşgeldin yanımıza..

versionlar arasında müziğin yarım bırakılmamasından dolayı bazen bir iki dakikalık farklar olabiliyor
lakin.. bende ney versionu 8:08 dk. olarak gözükmekte..
uyarınız üzerine buradaki linkten tekrar indirdim ve aynı şekilde 8:08..

new age versionu aynı onda bir probleminiz yok..
ney i tekrra indirebilirsiniz.. pc05

sevgiler.. hismiley

Duman 28-03-2008 11:01 PM

Rapid linki sorunsuz diğer linkten bir daha indiriyorum sorun olursa bildiririm eyvallah eskiden kaydolmuştum şimdi yazmak nasipmiş hoşbulduk.

Duman 28-03-2008 11:18 PM

2 linkte de sorun yok o anki yüklememde bir şeyler olmuş şu an sorunsuz herşey için Teşekkür.

pınpın 11-04-2008 05:13 PM

merhaba ben de yeni üye oldum siteye ilk olarak suçlulkla başladım. biraz önyargılıyımdır açıkçası ama bakalım neler olacak.

kobra sss 12-04-2008 04:52 PM

Merhaba arkadaslar sıte ye yenı uye oldum, bı forumda arkadasın sayfasında gordum sıte ısnızı, sıtenızden gercekten cok etkılendım.nasıl uygulanacagını arastırdım.kendıme uygun telkinleri indirdim. Fakat anlamadıgım bır sey var. ornegin; ben ego guclendırıcı telkinleri indirdim.(su versıyonu ve dıger cesıtlerını)
bunlardan sadece bırını mı dınlemem gerekıyor yoksa, karısık olarak dınlesemde degısen bırsey olur mu...nıcın farklı versıyonları var?
hismileybu arada sizlerin arasında olmak gercekten cok guzel... hismiley

birmutluluk 13-04-2008 05:38 PM

beş gündür suçluluk ego dinliyorum etkiler hissettim ama az önce biri bana bişey anlattı yapmam gereken anlamasamda anladım dedim heyecan geldi basit bişeydi ama anlamama fırsat kalmadı çünkü ben anlamıcam kızarıcam sandım heyecanlandım moralim bozuk geçecek dimi

birmutluluk 13-04-2008 05:44 PM

merhaba kobra hoş geldin aramıza suçluluk ve ogoyla başlıyosun burdaki amaç müziği çeşitlendirmek etki aynı

kürşad 16-04-2008 10:59 PM

merhaba Atakan bey,

Telkinleri dinlmeye başlayalı bugün 13 gün oldu başlangıçtaki şüpheci yaklaşımımın telkinlerin bende ki etkilerini gördükçe ne kadar yalış olduğunu şimdi anlıyorm.gerçekten harika önceden birisini kırmamak için kendim kırılmam pahasınada olsa kırıcı cevaplar vermemeye çalışırdım pardon aslında doğrusu veremezdim olacak yani versem bile acaba kalbini mi kırdım diye içim içimi yerdi ama şimdi pat diye yapıştırıyorum cevabı ve kırıldımı falan diye de kendimi yiyip bitirmiyorum bana ne diyorum kendi kaşındı şimdi siz böyle bi site hazırladığınız için herhalde (inşallah) cennetliksinizdir çünkü bunca insanın değişimine vesile oldunuz size sonsuuuuuuuuuuuu....z teşekkürler.... 96

hayatimdegisti 16-04-2008 11:10 PM

Çok teşekkür ediyorum Kürşad bey...
Zaten içinizde var olan bir şeylerin ortaya çıkmasına katkıda bulunduysak ne mutlu...
Gelişim ve değişimlerinizi bizlerle paylaşan tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum.

berkant16 03-05-2008 02:06 PM

Ya merak ediyorum bu müziklerin yetişkinlerin dışında çocuklarda dabit etkisi varmı şimdi aklıma geldi bir kaç tane indirdim ve dinliyorum bakalım ne olacak. teşekkürler emeği geçenlere
smiliyface

meryemi 03-05-2008 04:49 PM

Mevlana'nın kallkıp döndüğü kadar var valla...
ttli3
TEŞEKKÜRLER GÜZEL PAYLAŞIM...

shamanic 05-05-2008 02:45 AM

merhabalar çocuklara dinlettirirken yaşlarına ve gelişimlerine göre çok daha seçici davranmamız gerekmekte..

içerisinde depresyon sosyal fobi gibi hastalık ismi geçenler yada sigarayı bırakma kilo verme gibi eylem gerektiren telkinlerin
dinletilmemesi kanımca daha uygundur..

ama sosyallik arttırıcı topluluk karşısında konuşma kendine güven gibi telkinlerde yararlı olacaktır..

yukarudaki örnekler gibi ebeveynlerin süzgecinden geçmiş çocuğun gelişimine katkıda bulunacak olan telkinlerin dinletilmesi daha doğru seçimler olacaktır..

sevgiler..

berkant16 06-05-2008 08:58 PM

telkinlerden ilki olan ego güven güçlendirici ile başladım ama müzikleri gece dinleyebiliyorum pc çocukların odasında bende çocuklar la beraber yatarken açıyorum kısık bir tonda ama duyabileceğimiz şekilde bırakıyorum. sabaha kadar açık kalıyor. şu an üç gün oldu. Gün içinde de bir iki saat dinliyorum
formdaki tecrübeler ve nasıl dinleyebileceğimiz üzerine yazılanlara bakarak bu şekilde yapmaya karar verdim inşaallah etkisini görebilirim.
izahınız için teşekkürler.

birmutluluk 06-05-2008 09:48 PM

haftada bir suçluluk ekliyorum erteleme sosyal fobi ekledim yeni olarak bunlar zararlımı oğlum için 14 aylık şu an
belki daha sonra sınav heyecanı ekleyebilirim bu da zararlı olurmu 4897

shamanic 07-05-2008 02:31 PM

bebeğin daha çok küçük sosyal fobiyi dinlemesse daha iyi olur kanımca hismiley

diğer başlıklarda daha ayrıntılı cevap verdiğim için detayları yazmıyorum asaletcim..

sevgiler.. t678

y_cafer 01-06-2008 03:04 PM

derty ben indirdim dostlar yaklaşık 8 dakika çok güzel

nisaberat 29-06-2008 03:30 PM

merhabalar siteye yeni üye oldum bir sorum var size benim 20 aylık bir kızm var nisanur ikiz eşi.çok sinirli ve kızdığı zaman kafasını yere vuruyor.acaba ney telkinleri bu konuya çözüm olabilirmi.hangisini dinlete bilirim ve kulaklıkla dinleyemez çok küçük normal bilgisayardan ses açarak dinletsem zaten müziği çok seviyorlar.yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.

Novos 29-06-2008 03:44 PM

nisaberat hoşgeldin aramıza. vien1 suçluluk duyguları ve ego güçlendiriciyi dinletebilirsin. İstediğin müzik türlerini dinletebilirsin, bilgisayardan dinletebilirsin. Selamlar hismiley

nisaberat 29-06-2008 03:51 PM

Alıntı:

caribbean Nickli Üyeden Alıntı
nisaberat hoşgeldin aramıza. vien1 suçluluk duyguları ve ego güçlendiriciyi dinletebilirsin. İstediğin müzik türlerini dinletebilirsin, bilgisayardan dinletebilirsin. Selamlar hismiley

sağol arkadaşım tesadüfen buldum siteyi kızımın sorunu için arama yaparken çoksevindim inş.yararlı olur.çünkü çok üzülüyorum.ikiz eşierkek ahmet berat oda ondan görerek yapıyor.onlara dinleticem.bilgisayara kayıt yapılabilirmi nasıl acaba yardımcı olabilirmisin.

Novos 29-06-2008 04:08 PM

Maaşallah Allah bağışlasın, ne güzel onları benim için öper misiniz. Bunları mümkün olduğunca dinletmeye çalışın 10 saat normalde günlük dinleme süresi.

Aşağıda linklere mouse'la sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek indirebilirsiniz.

ego güçlendirici
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...irici-ney.html

suçluluk duyguları
http://www.hayatimdegisti.org/dosya2...sti.com(1).mp3

Önemli değil, yararı olacaktır, emin olun. Sevgiyle kalın. hismiley

nisaberat 29-06-2008 04:25 PM

Alıntı:

caribbean Nickli Üyeden Alıntı
Maaşallah Allah bağışlasın, ne güzel onları benim için öper misiniz. Bunları mümkün olduğunca dinletmeye çalışın 10 saat normalde günlük dinleme süresi.

Aşağıda linklere mouse'la sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet diyerek indirebilirsiniz.

ego güçlendirici
http://www.hayatimdegisti.org/dosya/ego%20guven%20guclendirici%20ney%202007%20hayatimd egisti.com(1).mp3

suçluluk duyguları
http://www.hayatimdegisti.org/dosya/sucluluk%202007%20ney%20hayatimdegisti.com(1).mp3

Önemli değil, yararı olacaktır, emin olun. Sevgiyle kalın. hismiley

çok ama çok sağolun yardımlarınız için inş.yararı olur onlarada bana ve eşime yalnız büyütüyorum ikizlerimi bende çok bunaldım artık.hepimiz için iyi olucak inş.öyle sıkışık daralmış bir vaziyetteyken buldum ki siteyi anlatamam artık allahın takdiri.mükafatı diyorum umarım faydasını görürüz.tekrar allah razı olsun.

Novos 30-06-2008 12:40 AM

Amin hepimizden. Kesinlikle Allahın takdiridir. Bizler de ne durumlardaydık ama şimdi çok şükür daha iyi durumdayız. Siz yeter ki dinleyin faydasını göreceksiniz inşallah. smiliyface

Halit_Style 30-08-2008 06:23 PM

Linkte Hiç Bi sorun Yok

javert 19-09-2008 12:01 AM

Atakan bey merhaba, ney versiyonu olan başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini dinliyorum ve telkinleri çok kısık sesle olsa bile duyabiliyorum. Telkinin içeriğini de indirdim ancak mp3 de duyduklarım, okuduklarımla farklı. Mp3 te sürekli "mutlusun, şimdi çok mutlusun..." gibi sözler var ancak telkinin metin halinde bu söylenenler yazmıyor. Ben yanlış bir şey mi indirdim, yoksa mp3 te metinde yazılanlar var da gerçekten ben mi yanlış duyuyorum?

Bir de dün akşam özellikle kulaklık ile dinledim. Sanki üstüste bindirilmiş iki ayrı telkin var; bariz olarak duyduğum "mutlusun, şimdi çok mutlusun...."sözleri ve çözümleyemediğim daha derinden gelen başka konuşmalar var. Konuyla ilgili bilgi vermeniz mümkün mü?

Bu arada tüm telkinleri indirdim ve özellikle ego güçlendirici ve suçluluk duyguları telkininden çok memnun kaldım. Tüm çalışmalarınız için teşekkür ederim.

yeni bir hayat 19-09-2008 12:35 AM

Merhaba javert; hismiley

Öncelikle yanımıza hoşgeldin... vien1

Telkinlerde mutluluk telkini sabittir.Onda zaten mutlusun iyisin gibi şimdiki zamana yonelik telkinler geçmektedir...

Örneğin ego güçlendirici dinlediğinizde hem o telkinin içeriğini hemde mutluluk telkinini bir arada dinlemiş olursunuz.

Sevgiler... actionsmile

smiliyface

gheddo 07-10-2008 11:37 AM

şimdi dinlemekteyim teşekkür ederim

efkansami 04-12-2008 02:36 PM

bulamıyorum

arkadaşlar ben bir türlü mp3 bulamadım. acaba sorun bende mi.?

shamanic 04-12-2008 02:41 PM

merhabalar

suçluluk duyguları ney için

Alıntı:

hayatimdegisti Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 1454)
Suçluluk Duygularından Kurtul Ney Versiyonunu Bu Linkten Yükleyiniz.Mutlaka link üzerine gelip sağa tıklayıp hedefi farklı kaydet diyiniz.

http://www.hayatimdegisti.org/dosya26/sucluluk%202007%20ney%20hayatimdegisti.com(1).mp3

yukarıda ki linkin çalışmaması durumunda alternatif linki kullanınız..

RapidShare Webhosting + Webspace

forumun ana sayfasından linklere ait başlıkları görebilirsin..
HayatimDegisti.Com
Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri bu linkten indirmek istediğin başlığa tıkla.. örneğin ego .. açılan sayfada;
Ego(Güven)Güçlendirici - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri bu linkten istediğin müzik kategorisini seçerek ilk mesajın içinde yer alan linkleri kullanarak indirme işlemini gerçekleştirebilirsin..

ilk etapta dinlemeni önerdiğimiz suçluluk ve egoya ait doğa seslerini bu linkten indirebilirsin..
http://www.hayatimdegisti.org/ucretsiz.rar

telkinleri dinlerken incelemen için;
Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız - Hayatım Değişti Telkinli Cd'leri

WEZ Format +3. Şuan Saat: 07:08 AM.