Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Suçluluk Duyguları

Uyarılar

suçluluk duygusunu aşamıyorum:((

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Suçluluk Duyguları suçluluk duygusunu aşamıyorum:(( Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız meraba arkadalar yaklaşık bir aydır bu sitedeyim ve telkinleri hiç aksatmadan hergün dinliyorum.herkes de olduğu gibi ufak tefek dalgalanmalar yaşıyorum ama gün içinde en yoğun hissettiğim duygu SUÇLULUK duygusu.benim en çok istediğim şey doktor olmaktı ben bunu başaramadım biyolog oldum ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Suçluluk Duyguları telkin cd indir izle İstanbul Suçluluk Duyguları nerededir kimdir Suçluluk Duyguları çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Suçluluk Duyguları hipnoz Suçluluk Duyguları olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Suçluluk Duyguları hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Suçluluk Duyguları kuantum düşünce kitap haberi

suçluluk duygusunu aşamıyorum:((

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-03-2010, 03:34 PM   #1 (permalink)
Üsteğmen

cymbella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 490
170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cymbella is on a distinguished road
Standart suçluluk duygusunu aşamıyorum:((

meraba arkadalar yaklaşık bir aydır bu sitedeyim ve telkinleri hiç aksatmadan hergün dinliyorum.herkes de olduğu gibi ufak tefek dalgalanmalar yaşıyorum ama gün içinde en yoğun hissettiğim duygu SUÇLULUK duygusu.benim en çok istediğim şey doktor olmaktı ben bunu başaramadım biyolog oldum ve kendimi hem kendime hem aileme karşı müthiş derecede suçlu hisseditorum.tabi bunu bu kadar yoğun bi şekilde hissetmemde 2 aydır işsiz olmamım etkisi büyük önceden bastırdığım bu duygu işsizlikle hortladı belki de telkinlerin etkisidir diye düşünüyorum çünkü dinlemeye başadıktan beri müthiş bi şekilde kendi iç dünyama yönelme hissediyorum bu gerçekten olumlu bi durum ama hiçbirşey kendime kızmama engel olamıyor. sırf tıbba benzediği için biyoloji gibi devlet tarafında pek de ciddiye alınmayan bi meslek tercih ettiğim için, bilinçli bi şekilde araştırma yapmadığım için, oturup zamanında bu işi ciddiye alarak ders çalışmadığım için,kendimi bu hale getirdiğim için,ailemin beklentilerin tam anlamıyla veremediğim için....gibi bi çok şey işte.telkinler konusunda herşeye inancım var da bu yoğun suçluluğu benden silebilecek mi acabaşaşkın.dinleyip görecez umarım işe yarar ve bunu gerçekten çok istiyorum

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cymbella isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2010, 05:53 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Megavolt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,972
212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Megavolt has a spectacular aura aboutMegavolt has a spectacular aura about
Standart Cevap: suçluluk duygusunu aşamıyorum:((

Merhaba cymbella sorunu sadece suçluluk olarak ele almak yanlış bence.Muhtemelen bir kaç duygun iç içe geçerek aşılması zor bir engel gibi hissettirmiş olabilir, kendini daha çok sevdiğin zaman aslında sorunların temel nedenlerinin çok başka ve çok kolay olduğunu anlayacaksın.Ben de siteyi bir aydan biraz fazla süre önce bulmuştum ve daha dün çok farklı iki olay hatırladım, olaylar çok küçük ama içime attığım için büyümüştü ve yeni farkediyorum. telkinlere halen devam ediyorum ve meditasyonun çok yardımı oldu bu konuda. Kısacası kendimizi iyi analiz etmemiz gerekiyor.
sevgiler
Megavolt isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-03-2010, 10:01 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

170 Mesajinıza toplam 808 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

megavolt kendini sevme ve tanıma konusunda haklısın bütün kapıların kilidi orada gizli.bu sitede yer alan herkes bu cesareti gösterebilen insanlardır çünkü kendinle yüzleşmek iç dünyana inmek gerçekten cesaret gerektiriyor.benim de anlatmaya çalıştığım buydu suçluluk duygusu ve bazı olumsuz duyguları yaşamam bu yolculuğun bi parçası olsa gerek yani sitedeki deneyimli arkadaşlardan öğrendiğim kadarıla öyle.desteğin için teşekkür ederim.bi de bişey sormak istiyorum meditasyonları nereden dinliyosun ben bulamadım da
Alt 27-03-2010, 11:05 PM   #4 (permalink)
Üsteğmen

212 Mesajinıza toplam 1,020 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...ero-limit.html bu başlığı okumanı tavsiye ederim . Seni seviyorum, özür dilerim , lütfen beni affet :)))) bu cümleleri my desktop therapyst programına yükledim , bi yandan da içimden tekrar ediyorum .. içimdeki bahsettiğim olumsuzlukları yakaladım ya cevap hemen buldu beni :)) sağolsun yaseminist verdi bu linki :)))
meditasyon için TR-ance in meditasyon mp3 ünü tavsiye ederim, şu an için neuro programmer 2 deki delta dalga boylu seansları kullanıyorum (hGH release gibi) bunu da kullanabilirsin . Bu tip programları 30 dakikadan fazla kullanmamak iyi olur ve aralarında en az 2 saat süre olmalı en azından TR-ance in düşüncesi bu.

Herhangi bir sorunla ilgili olumlamaları my desktop therapyst e yükleyebilirsin

http://www.hayatimdegisti.com/forum/subliminal/388039-my-desktop-therapy.html
aynı yerde visha arkadaşımızın gönderdiği olumlamalarda mevcut "özdeğer" i tavsiye ederim
olumlama için Sanemce' nin kuantum olumlama kitabından aktardığı olumlamaları da kullanabilirsin ve daha detaylı olarak mevcut burada
http://www.hayatimdegisti.com/forum/olumlamalar/226981-kuantum-olumlama-kitabindan-alintilar.html
şimdilik aklıma gelenler bunlar
sevgiler

Alt 27-03-2010, 11:42 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

teşekkürler ellerine sağlık.şimdi verdiğin linkleri tek tek okuyacam sen bu kadar emek verdikten sonra okumayı bırak yutarım hepsini (dedim ama çok uzun mu kitap alıntısı falan demiştin dime:)))) yok yok şaka yaptım gerçekten dikkatle inceleyeceğim.bi de dekstop terapy ben de yükledim bilgisayarıma ama ben yazıları görebilyorum gerekli zaman ayarlamasını mı beceremedim bilmiyorum yoksa böle anlık yazıları görmemiz mi normali?eğer normali buysa da dikkatimi dağıtıyo napsam bilemedim:))))
Alt 28-03-2010, 12:09 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
cymbella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
teşekkürler ellerine sağlık.şimdi verdiğin linkleri tek tek okuyacam sen bu kadar emek verdikten sonra okumayı bırak yutarım hepsini (dedim ama çok uzun mu kitap alıntısı falan demiştin dime:)))) yok yok şaka yaptım gerçekten dikkatle inceleyeceğim.bi de dekstop terapy ben de yükledim bilgisayarıma ama ben yazıları görebilyorum gerekli zaman ayarlamasını mı beceremedim bilmiyorum yoksa böle anlık yazıları görmemiz mi normali?eğer normali buysa da dikkatimi dağıtıyo napsam bilemedim:))))

İnan çok mutlu oldum değişim şimdiden başladı sanki :))))
Sen kendini iyi hissettikten sonra emeğin lafı bile olmaz:)
bendeki ayarlar şeffaflık :6 , soldaki hız 41 ms, sağdaki 0.1 ms, dikkatli bakarsak veya koyu bir zeminde belli oluyor ama biz onla ilgilenmiyoruz (bu sürede içimden bazı olayları düşünüyorum veya kişileri , hissetmeye çalışıyorum.)

Seni seviyorum ağızda
Özür dilerim boğaz çakrası
Beni affet kalp çakrası
Teşekür ederim güneş çakrası

arkadaşlarımız bu önerimin etkili olabileceğini düşündüler , bendeki ilk hissi de böyle oldu

Sevgiler
Alt 28-03-2010, 01:38 AM   #7 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Suçluluk duygusunun zararlı bir duygu olduğunu kişiye hiç bir fayda getirmediğini bilinçli olarak bilmek ve bu tür düşünceler geldiğinde farkına varıp kendini suçlamaktan vazgeçmek de önemli.
Ne yazik ki ülkemizin genel bir sorunu bu.Bir çok meslek dalında olan kişilerin atamaları yapilamiyor yada iş bulma sorunu oluyor.

Ancak ne olursa olsun kendini suçlamak işleri daha da kötüleştiriyor.

Suçluluk telkini ego telkini yanisira koruma kalkani sosyalik ve topluluk konuşma da öneririm.
Bu telkinleri dinleyiniz ayrıca hiç bir şey için kendinizi suçlamayınız.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-03-2010, 02:51 AM   #8 (permalink)
Üsteğmen

evet atakan bey haklısınız sonuçta devlet düzenindeki bazı eksiklikler yüzünden suçluluk duymamız bize bişey kazandırmıyor aksine sizin de belirttiğiniz gibi durumu daha da kötüleştiriyor.desteğiniz için teşekürederim:)))
Alt 28-03-2010, 02:58 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

megavolt verdiğin linkleri tek tek inceledim çok faydalı oldu çok teşekkürler.ayrıca bu linklerde çok değerli paylaşımlarda bulunan yaseminist,visha ve sanemce'ye de teşekkürederim.bi de çok komik bi olay oldu biraz önce en son sanemcenin kitap alıntısını okumuştum biraz fazla kaptırmışım sana teşekkür ederken birden elektrikler kesildi alıntıda "herşey bana bi işarettir yol gösterir"diye bahsediyoya çok gülesim geldi bu da "saat gecenin üçü oldu doğru yatağa" mı demek acaba dedim hay Allahım yaaa:)))))
Alt 28-03-2010, 04:02 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
cymbella Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
megavolt verdiğin linkleri tek tek inceledim çok faydalı oldu çok teşekkürler.ayrıca bu linklerde çok değerli paylaşımlarda bulunan yaseminist,visha ve sanemce'ye de teşekkürederim.bi de çok komik bi olay oldu biraz önce en son sanemcenin kitap alıntısını okumuştum biraz fazla kaptırmışım sana teşekkür ederken birden elektrikler kesildi alıntıda "herşey bana bi işarettir yol gösterir"diye bahsediyoya çok gülesim geldi bu da "saat gecenin üçü oldu doğru yatağa" mı demek acaba dedim hay Allahım yaaa:)))))

Bookmarks