Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Sosyal Fobi

Uyarılar

O andan değil ama O an ile yüzleşmekten korkuyorum..

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Sosyal Fobi O andan değil ama O an ile yüzleşmekten korkuyorum.. Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Ben bir kaç defa bu konuyla ilgili konu açtım ama tam anlamıyla bır cevap gelmedii.Ben o andan değil ama o an ile yüzleşmekten korkuyorun çekiniyorum..Bir şekilde o ana çıkınca başarabiliyorum..Bir de sürekli yaşayacagım o anı işte sunum, toplum karşısına çıkma, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Fobi telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Fobi nerededir kimdir Sosyal Fobi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Fobi hipnoz Sosyal Fobi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Fobi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Fobi kuantum düşünce kitap haberi

O andan değil ama O an ile yüzleşmekten korkuyorum..

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-05-2014, 01:11 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 14 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sehzade42 is an unknown quantity at this point
Standart O andan değil ama O an ile yüzleşmekten korkuyorum..

Ben bir kaç defa bu konuyla ilgili konu açtım ama tam anlamıyla bır cevap gelmedii.Ben o andan değil ama o an ile yüzleşmekten korkuyorun çekiniyorum..Bir şekilde o ana çıkınca başarabiliyorum..Bir de sürekli yaşayacagım o anı işte sunum, toplum karşısına çıkma, sahne çıkma vs. buna benzer ne yasayacaksam onu düşünüyorumm..O anı düşünmekten hayatımda bazı seylerın zevkını alamıyorum..Mesela haftaya sunum var ben sureklı onu dusunuyorum oysa bı cıksam bısey kalmıyor bendee..Neden dusundugumu ve neden korkutugumuda hıc anlamıs deılım..Yardımlarınızı beklıyorum Ben Nasıl O anı O AN yaşayabilirimm..Şimdiden ilerdeki haftayı düşünmek istemiyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Sehzade42 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2014, 11:45 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

delioglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
140 Mesajinıza toplam 335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delioglan will become famous soon enoughdelioglan will become famous soon enough
Standart Cevap: O andan değil ama O an ile yüzleşmekten korkuyorum..

Sen başka bir şey bilmez misin diyebilirsiniz ancak korku, endişe gibi kolaylıkla açığa çıkan ve kaynağına kolay ulaşılabilen sorunlar için her zaman EFT makul görünüyor. Nefes teknikleriyle de benzer etkiler alınabileceğini düşünüyorum ancak çok fazla bilgi sahibi değilim. Bir de durumun aciliyeti yoksa telkinlere başlanmasını tavsiye edebilirim. Bunların içinde en kısa sürede ve en anlaşılır geri bildirim EFT ile sağlanmaktadır. Saygılar.
delioglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-05-2014, 01:00 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

elisya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 565
297 Mesajinıza toplam 1,016 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
elisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the roughelisya is a jewel in the rough

Duygular konusunda özgürleşmek için bende her seferinde EFT ye başvururum ve öneririm.
İnsanın kendiyle yüzleşmesi, tanıması, doğru bir tanı ve düzenli yapıldığı sürece çözülemeyecek duygu blokajı kalmıyor..
Alt 16-05-2014, 03:46 PM   #4 (permalink)

Bu tür bir konuşmada çevredeki insanlar sizi dinler ve değerlendirir. Bu da çok kuvvetli bir sosyal uyarandır. Konuya olan hakimiyetiniz bu korkuyu hafifletir ama gidermez. Ya kendimi yanış ifade edersem? Espri yaparsam kimse gülmezse gibi sorular akıldadır. Sesim titrerse, dilim sürçerse gibi anksiyete belirtileri de ortaya çıkar. Yani olabilecek kötü senaryoları düşünüp, onlar olacakmış gibi hazırlık yapmaya çalışmak. Bu topluluk önünde konuşma yapma meselesi çok genel bir konu ama tek başına bir hastalık değil.

Bu tür durumlara performans anksiyetesi deniyor galiba. Yapamam korkusu ile gerçekten yapamamak. 1 ay sonraki konuşma için şimdiden korkmak sağlıklı mı? Ama ilaçları var bunun. Mesela beta blokerler yani sempatik sinir sistemi baskılayıcılar. Sempatik sistemi de korktuğumuzda, tehlikede olduğumuzda adrenalin salgılayan sistemdir. Eller titrer, kalp atışları hızlanır vs... Bu tür bloklayıcılar en azından bu zinciri durdururlar. 4-5 oturum anksiyolitik de kullanılabilir. benim olayım tam anlamıyla bu 1 ay sonrakı durum ıcın sımdıden korkuyrum..o an degıl sımdı korkuyorum o an aslında korkmuyorum..ama şimdiki korkum benı o durumdan kacmaya zorluyorr...
Alt 19-05-2014, 11:06 AM   #5 (permalink)

Alıntı:
Sen başka bir şey bilmez misin diyebilirsiniz ancak korku, endişe gibi kolaylıkla açığa çıkan ve kaynağına kolay ulaşılabilen sorunlar için her zaman EFT makul görünüyor. Nefes teknikleriyle de benzer etkiler alınabileceğini düşünüyorum ancak çok fazla bilgi sahibi değilim. Bir de durumun aciliyeti yoksa telkinlere başlanmasını tavsiye edebilirim. Bunların içinde en kısa sürede ve en anlaşılır geri bildirim EFT ile sağlanmaktadır. Saygılar.
hocam onerınız uzerıne eft denedım..baya nette arastırp dogru bır sekılde uyguladım..ama korkum hala devam etmekte..benımkısı endıse daha korkusu fobi değil..nette ızlıyorum eft yapılanlar hemen rahatlıyor bende bu durum neden olmadı..
Alt 19-05-2014, 02:15 PM   #6 (permalink)
Üsteğmen

delioglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
140 Mesajinıza toplam 335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delioglan will become famous soon enoughdelioglan will become famous soon enough

EFT uygulayıcıları biraz ajanlık yapmayı ve duygunun kaynağını bulmayı önerir ama ben buna pek katılmıyorum. Sadece istikrar ile de çözüm sağlanabilir. Şimdi sorun olan duyguları tespit edelim. Bunlar korku mu endişe mi ya da sorumluluk ile alınan bir yükün biran önce olsun bitsin duygusu mu? Ayırt edemiyorsak da sorun değil yaşadığımız "bu his" deriz yine hallederiz.

Setup cümlesi falan hazırlayacağım diye kendini kasma, tekniğe takılma. Bu işin yaratıcısı bile tekniğin sınırsız kullanım biçimi olduğunu kabul edip yeni yöntemler bulanlara ödüller sunuyor. Ki bana göre duygu yoğunsa cümle kurmaya bile gerek yoktur. Sadece noktalara vurmakla bile sonuç elde edebilirsin. Aşağıda bir kaç örnek vereceğim sen bunları durumuna göre çoğaltırsın.

Önce yaşadığımız sorunun normal olduğunu bünyeye kabul ettirelim. Aşağıdaki cümleler yaşadıklarımız ben rastgele aklıma gelenleri yazdım edebi olmak zorunda değiliz. Bu cümleler sadece sorunu hatırda tutmak için ve vücudun verdiği tepkiyi normalleştirmek için.

Yapacağım işle ilgili yoğun kaygı duyuyorum.
Beklemek beni bunaltıyor.
Sorumluluk almak beni korkutuyor.
Hep bir aksilik çıkacak diye endişeleniyorum.

Şimdi de daha güzel duyguların kazanımına çalışalım. Güven, huzur, rahatlık vb şeyler. Yine bu cümleler vücutta tepkiye yol açacak ve biz noktalara vurarak normalleştireceğiz.

Yaşadığım "bu his" yerini huzura bırakıyor.
Yaşadığım "bu his" yerini güvene bırakıyor.
Sunumu beklerken o kadar rahatım ki.
Topluluk karşısında konuşmak su içmek kadar kolay benim için.

Bunu kendiniz çoğaltabilirsiniz. Duygularınızı tanıyamıyorsanız da sorun değil sadece sunum gününü düşünün ve noktalara vurun. İşin mekaniği çok basit aslında, gizemli bir teknik değil EFT o yüzden uygularken tekniği dört dörtlük uygulamaya gere yok. Sadece denge sağlamak için noktaların sırasını takip etmek faydalı olacaktır. Bir önerimde her cümleyi bir kaç tur noktalara vurup çalıştıktan sonra biraz ara verip diğer cümleye geçmek. O an çalıştığımız konuya vücudun verdiği tepkiyi düzenlemesi biraz zaman alabilir. Kalp atışlarını düzenlemesi, adrenalin salgısını düşürmesi, kan akışına ayar çekmesi vs. Yani her cümlenin dönüşümüne biraz zaman tanıyalım sonra diğer cümleye geçelim.
delioglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
güven, heyecan, korku, sabır