Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Korkuları Yok Etme Klubü > Korku ve Fobiler Cd'leri > Sosyal Çekingenlik Korkusu

Uyarılar

Sosyal Çekingenlik Korkusu Sosyal Çekingenlik Korkusu

buda benim hikayem arkadaşlar

Korku ve Fobiler Cd'leri ve Sosyal Çekingenlik Korkusu buda benim hikayem arkadaşlar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız öncelikle merhabalar arkadaşlar yeni kayıt oldum yazmak istedim... ilkokul 1.sınıfa başladığımda oldu sanırım bu sosyal fobi denen şey veya diğer sınıflarda daha önce anaokuluna falan gitmedim ilkokuldan önce 1.sınıfta sınıfa girdiğimizde tüm sınıf ağlıyordu bi tek ben ağlamamıştım yoksa ben ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Sosyal Çekingenlik Korkusu telkin cd indir izle İstanbul Sosyal Çekingenlik Korkusu nerededir kimdir Sosyal Çekingenlik Korkusu çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Sosyal Çekingenlik Korkusu hipnoz Sosyal Çekingenlik Korkusu olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Sosyal Çekingenlik Korkusu hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Sosyal Çekingenlik Korkusu kuantum düşünce kitap haberi

buda benim hikayem arkadaşlar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-12-2011, 04:09 AM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil4569 is an unknown quantity at this point
Standart buda benim hikayem arkadaşlar

öncelikle merhabalar arkadaşlar yeni kayıt oldum yazmak istedim...

ilkokul 1.sınıfa başladığımda oldu sanırım bu sosyal fobi denen şey veya diğer sınıflarda daha önce anaokuluna falan gitmedim ilkokuldan önce
1.sınıfta sınıfa girdiğimizde tüm sınıf ağlıyordu bi tek ben ağlamamıştım yoksa ben duygusuzmuyum :)
olan bitene anlam verememiştim zaten öğretmen herkesle tanışmaya başlamıştı o gün sanki sorun yoktu çok rahat konuşmuştum.
ama derslerde bildiğim şeylere bile cevap veremiyodum mesela yazı yazarak sınavlar olunurdu anlamadığım yerleri soramıyordum öğretmen Allah'tan anlayışlı birisi çıkmıştı çekingenliğimi aşmak için üstüne gitmemi istiyordu sınıfta şiir okutturuyordu saçmalarsam kimsenin gülmesine izin vermiyordu tam normal birisi olmaya başlamıştım öğretmenimizin tayini çıktı şuanda hala görüşüyoruz internet üzerinden...
yeni gelen öğretmen ödevleri yapmadığımızda dövüyordu 5*5 i sormuştu 10 demiştim ozaman yediğim dayağı hala unutamıyorum o günden sonra herşey başa sardı her geçen gün daha kötüye gitti orta okulda zaten bu konu bu sorunu yaşıyan herkesin başına gelmiştir,
bitane çocuk vardı kendini kanıtlamaya çalışan 6.sınıfta aramız iyiydi aslında neredeyse kızlarla bile muhabbet kurmaya başlamıştım nolduysa 7.sınıfta aramız bozuldu bu her gün bulaşmaya başladı dalga geçiyo sesimi çıkarmıyodum hep içime atıyodum artık psikolojimde bozulmaya başlamıştı sanırım sanırım değil kesin çocukla birkere kavga ettik nasıl ettim o güne bende hayret ediyorum ama öyle böyle değil 2mizde uzaklaştırma aldık okuldan 1er hafta o 1 hafta nasıl geçti anlatamam acaba çocuğa birşey olmuşmudur düşüncesi kafamı yedi bazen diyorum lan altı üstü 1kaç yumruk atıldı sonuçta okuldan çıkarkende birşeyi yoktu acaba bu bir tek banamı oldu sizdede varmı acaba böyle olanlar o hafta öyle geçti okula gittik birşeyi yok gene bulaşıyor o 2 sene hiç kavga etmedim hep içime attım ve ilk okul bitti liseye geçtik ama çok kötü bir 2 seneydi o belkide şuanda toparlamaya çalıştığım şeyler ozamanın olayları lise 1 e kayıt olduğumda dedim lisede öyle olmıcak harbidende olmadı lise 1 de derslerde konuşan hoca birşey sorduğunda bilmediği halde parmak kaldıran tahtaya çıkan yapamıyodum orası başka çünkü orta okulda okuldan soğmuştum ama o parmak kaldırmak tahtaya çıkmak sanki bir ölümdü ama üstüne gidiyordum ve sosyal fobi olduğunu dün öğrendim sağlam arkadaşlıklarda edinmeye başlamıştım çoğuyla şuanda sadece yolda gördüğümde selamlaşıyorum bazılarıyla oda yok ama kardeşim dediğim 3 tane arkadaşım var liseden halada görüşüyoruz yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmiyor nerdeyse hiç birisi benim gibi değiller ve dalga geçmeyi düşünmediler çekingen olduğumu biliyorlar ama şunu farkettim arkadaşlar çekingen insanlar normal insanlardan daha çok seviliyor o 3 arkadaşım birbirlerini tanımıyorlardı ben tanıştırdım zaten konuşurken hepsi aynı şeyi söyliyo neden olduğunu bilmiyorum ama konuşmadığın halde kendini sevdirttiren birşey var sende diye.
herneyse biraz ortalara dönüyorum o orta okuldaki çocuğa takılmıştı aklım kendimi lisede azda olsa toparlamıştım lise2 deydim o çocuğun yanına kar kalmıcaktı o gittiği liseyi öğrendim bir gün okul çıkışında çok güzel kavga ettik intikamımı aldım diyebilirim eve gittim rahat rahat uyudum o psikolojik rahatsızlığı lisede atlattım hiç aklıma takılmadı bile sonra çocuk beni buldu adam akıllı konuştu özür diledi çocukluk falan kavga olmadı ama arkadaş değiliz zaten imkansız.
şuanda üniversiteye hazırlanıyorum sınavı kazanamadım gitmedim bu sene kazancam inşallah
şuanki sorunumda sosyal fobimi bilmiyorum ama kalabalık olan yerlere girebiliyorum çok rahat olmasada haklarımı az çok savunuyorum gene sokakta kahvede erkeklerle rahat konuşabiliyorum kaynaşabiliyorum ama kızlarla olmuyor bu adres sorcağım zaman bile kız denk gelirse soramıyorum erkek denk gelsin diye bekliyorum acaba bu neden özgüven eksikliğindenmi

edit:yazmayı unutmuşum arkadaşlar şuanda çevremde hiç kız yok konuştuğum bunu aşmanın yolu varmı acaba konuşmaya çalışan kızları çekingenliğim yüzünden kaybettim konuşcak konu bulamıyorum erkeklerle çok rahat oluyor ama kızlarla neden olmuyor ?

sf telkinlerinizi 2 gündür yatarken dinliyorum aklımda düşünce falan hiç birşey kalmıyor sanırım birazda inanmak gerekiyor işe yarıyacağına inşallah hiç sorun kalmaz hepimiz iyileşiriz inşallah....

bu sitenin yapımında emeği geçen herkese ve yazımı cevaplıyacak herkese teşekkürlerimi sunarım...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kamil4569 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2011, 05:06 AM   #2 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road
Standart Cevap: buda benim hikayem arkadaşlar

şimdi aziz kardeşim.. sana yanıt vermesem olmaz.. öncelikle şunları yapmanı dilerim.. umarım telkinleri görmüşsündür.. şimdi şöyle yapacaksın.. ben sana açıkça diyeyim.... senin dinleyeceğin telkinler;
suçluluktan kurtul,
ego güven güçlendirici,
kendine güven,
başkalarının düşüncesini önemseme,
sosyallik artırıcı,
sosyal fobi,
topluluk önünde konuşma, ......................
ancak bunları nasıl dinleyeceğin önemli..
naçizane bence şöyle yap...
ilk bir ay;
suçluluk+ego güven güçlendirici+kendine güven+başkalarının düşüncelerini önemseme dinle.
ikinci ay;
ego güven güçlendirci+kendine güven+sosyallik artırıcı+sosyal fobi+topluluk önünde konuşma dinle..
tam dediğim gibi dinlersen.... iki ayın sonunda süper olursun... ondan sonra bir daha konuşuruz.. bu arada telkinler işe yarar diye inanmana gerek yok... sadece akışına bırak.. ama düzenli olarak günde 5 6 saat dinlemeye çalış özellikle uykuydayken de dinle.. esenlikler...
Alt 09-12-2011, 01:29 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kamil4569 is an unknown quantity at this point

yazın için çok teşekkür ederim günde 5-6 saat dinlemem imkansız gibi birşey sosyal fobi telkini ile başladım,seninde dediğin gibi açıyorum zaten uykum oluyo uyuyakalıyorum 5-10 dk geçmeden
kamil4569 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-12-2011, 02:17 PM   #4 (permalink)
Çevirmen

kutayhun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,973
1,190 Mesajinıza toplam 3,739 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kutayhun is on a distinguished road

uyurken dinlersen de olur......

Bookmarks

Seçenekler
Stil