Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Sizinde Tepkileriniz Daha Net Olmaya Başladı mı (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=37)
-   -   Mazeretim var Asabiyim Ben (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463869)

SeLeNaS 17-02-2010 05:04 PM

Mazeretim var Asabiyim Ben

Arkadaşlar telkinler sonrası tepkileriniz dahamı net ne demek.Resmen 3 boyutlu ,netliğimi gören bi geri sıçrıyor.
Önüme geleni desturlar oldum.Ama insanlar desturu aldıkdan sonr adaha dikkatli ve daha sıcak davranır oldular.Tabi ''hep ben haklıyım ukalaları ''hariç.Onlarda çok lazım değil zaten olduklarındada resmen enerjimi içiyorlarmış.
Ama bu durum bu şekilde gitmez dilerim.Çünki insanları desturla nereye kadar.Kırmak ve küstürmekde var işin içinde.
Ne dersiniz ölcekmiyim y789

maviinci 17-02-2010 06:00 PM

Cevap: Mazeretim var Asabiyim Ben

seni bilmem dee, ben o bahsettiğin 'hep ben haklıyım'cıları boğacaammm. .

SeLeNaS 17-02-2010 06:15 PM

Alıntı:

nsmr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 585213)
seni bilmem dee, ben o bahsettiğin 'hep ben haklıyım'cıları boğacaammm. .

y789Yardım edeyimmi.Ne kadar çok izin vermisşiz ama her seferinde onları alttan almaya alışmalarına.Telkinlerden sonra hiç tahammülüm kalmadı ya hatta öyle bir saldırıyorumki ik idakika susda bizde diyeceğimizi diyelim diyorlar.Suscamda ne olcak yine ukalalık edicen HIRRRRRRRRRRRRRRRRRRs45apk

maviinci 17-02-2010 06:18 PM

işin kötüsüü, adamlarda öyle bi güven var kii, bala yağışmış sinek gibi yaa, canları çıkmayasıcalar. Neler çektim, çekiyorum onlardan. . Can sıkıntısını gfeçtim dee, onu bir şekilde atlatıyrouz ama çok yoruyorlar beni, yaa. Çokk yoruldum, anlatamam.

SeLeNaS 17-02-2010 06:22 PM

Alıntı:

nsmr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 585218)
işin kötüsüü, adamlarda öyle bi güven var kii, bala yağışmış sinek gibi yaa, canları çıkmayasıcalar. Neler çektim, çekiyorum onlardan. . Can sıkıntısını gfeçtim dee, onu bir şekilde atlatıyrouz ama çok yoruyorlar beni, yaa. Çokk yoruldum, anlatamam.

Canım o konuda bende bir hayli gereksiz insan birikimi yapmışım.Şuda varki bazıları sadece bize ukalalık ediyor,çünki vermişiz ipleri ellerine.Artık tahammül edemiyorum,nede olsa temizlik yaşıyoruz dimi.Bak baharda geliyor.Başka çöplüklere doğru gitsinler ballı sinekler.y789

maviinci 17-02-2010 06:27 PM

kafam durdu :P düşünemiyorum :)

SeLeNaS 17-02-2010 06:31 PM

Alıntı:

nsmr Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 585220)
kafam durdu :P düşünemiyorum :)

y789y789y789

commonbabyss 17-02-2010 07:33 PM

ya bu söylediğin durumu bende çok yaşadım,herkese gider yapar oldum, yani herkese hakettiği değeri vermeye başladım ve ona göre laflar söyler oldum.bu durum sırf ego güçlendiriciden oluyo onuda keşfettim,ara verdiğim zaman egoya 4 5 gün gene eskiye dönmeye başladım yavaş yavaş,sonra ego dinledim, gene herkese gider yapmaya başladım:D

SeLeNaS 17-02-2010 09:55 PM

Alıntı:

commonbabyss Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 585229)
ya bu söylediğin durumu bende çok yaşadım,herkese gider yapar oldum, yani herkese hakettiği değeri vermeye başladım ve ona göre laflar söyler oldum.bu durum sırf ego güçlendiriciden oluyo onuda keşfettim,ara verdiğim zaman egoya 4 5 gün gene eskiye dönmeye başladım yavaş yavaş,sonra ego dinledim, gene herkese gider yapmaya başladım:D

Eeee ne yapcaz böyle sürekli ayarmı yapcaz y789Ego listede sabit kalması gerekn bir telkin ben ne eklersem ekliyim ego bende sabit.Amann boşver aslında o kadar özlemişimki bu kadar güvenmeyi kendime.Dünyayı karşıma alabilirim o derece yani guitarBunların hayatımızda yer etmesi için sürekli dinlenmesi gerektiğini biliyorum ooo67Yoksa şimdide telkin bağımlısımı yaşıcazzooo67

commonbabyss 17-02-2010 10:22 PM

egosuz telkinlerin çok işe yaradığını düşünmüyorum ben ego benim için ilk sırada zaten bi ego bi sosyallik dinliyorum.ben sadece gece yatarken dinliyorum,onun dışında gün içerisinde karıştırmıyorum hayatıma ,bence mantıklısıda bu.bide 2 3 gün dinlemesem egoyu ciddi anlamda düşüşler yaşıyorum,enerji kayıpları,dikkatsizlik vs

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:35 AM.