Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Forum > Site Kurallarımız

Uyarılar

değiştirmeli miyim?

Forum ve Site Kurallarımız değiştirmeli miyim? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız merhaba herkese 3 haftadır suç ve ego telkinleri dinliyorum ilk hafta dişlerim ağrımıştı ve arkadaşlarımın yanında rahatlamıştım biraz daha ama hala içekapanığım hala sessizim başkalarının düşüncelerini çok önemsiyorum özgüvenli değilim son 2 haftadır kendine güven de ekledim son 1 hafta ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Site Kurallarımız telkin cd indir izle İstanbul Site Kurallarımız nerededir kimdir Site Kurallarımız çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Site Kurallarımız hipnoz Site Kurallarımız olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Site Kurallarımız hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Site Kurallarımız kuantum düşünce kitap haberi

değiştirmeli miyim?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 09-04-2016, 09:13 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 1
4 Mesajinıza toplam 4 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kurtobiyy is an unknown quantity at this point
Standart değiştirmeli miyim?

merhaba herkese 3 haftadır suç ve ego telkinleri dinliyorum ilk hafta dişlerim ağrımıştı ve arkadaşlarımın yanında rahatlamıştım biraz daha ama hala içekapanığım hala sessizim başkalarının düşüncelerini çok önemsiyorum özgüvenli değilim son 2 haftadır kendine güven de ekledim son 1 hafta ise başkalarının düşüncelerinin önemsememe ama hala özgüvenli değilim utangaçım daha önce dışadönük kişiliğin cd sini almıştım artık ona geçmeyi düşünüyorum bir sorum daha ego ve suçluluğu çıkarıcam demi dışadönüklüğe geçince diğer telkinleri de çıkarcam? bunu sormak istemiştim

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

kurtobiyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2016, 12:26 AM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: değiştirmeli miyim?

Telkinlerin genelde 80 saat dinlenmesi öneriliyor.Ego güçlendirici ve suçluluk telkini listeden çıkarmazsanız daha iyi olur diyorlar.Eğer bu telkinleri yaklaşık 3 hafta kadar dinlediysen dört beş birbirleriyle alakalı telkini dinleyebilirsin bazı durumlarda tek bir telkini dinlemem fayda etmeyebiliyor. Listeye X telkinini koyunca ve 10 gün dinleyince hemen X davranış kalıbı oturacak diye bir şey yok.Mesela öz güven sen belki içten içe kendini veya bedenini kabul etmiyorsun , kabul etmiyorsun haliyle kendini kabullen gibi bir telkini dinleyince öz güven kazanıyorsun ya da öz güven telkini daha çabuk işe yarıyor.

Bence dört beş telkini bir arada dinle bir de hep aynı cümleler beyni yoruyor diyorlar.Arada farklı içerikleri olan telkin dinleyince dinlenme vazifesi de görüyor.

Bir deftere veya takvime saat saat yaz.Bence hangisini ne kadar dinlediğini de yaz eğer ki uzun müddet geçmiş ve sende değişiklik olmamışsa çok güçlü değişmek istemeyen çekirdek inançların vardır ve sen dinledikçe değişmemek için elinden geleni yapacaktır.O çekirdek inançlara göre bir bilinçaltı temizliği daha etkili olacaktır.

Altı telkin hiç bir şey değil evet etkisini en az 60-80 günde görürsün ama olsun yaşın genç daha çabuk olur sende her şey.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-04-2016, 12:35 AM   #3 (permalink)

Ya ben kendimi seviyorum yani görünüşümü falan ama çok çekingen ve utangacım çok içine kapanığım sorunum bu insanların benim hakkımda ne düşünceklerini çoook önemsiyorum
Alt 10-04-2016, 12:44 AM   #4 (permalink)

Alıntı:
KıpçakBeyi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Telkinlerin genelde 80 saat dinlenmesi öneriliyor.Ego güçlendirici ve suçluluk telkini listeden çıkarmazsanız daha iyi olur diyorlar.Eğer bu telkinleri yaklaşık 3 hafta kadar dinlediysen dört beş birbirleriyle alakalı telkini dinleyebilirsin bazı durumlarda tek bir telkini dinlemem fayda etmeyebiliyor. Listeye X telkinini koyunca ve 10 gün dinleyince hemen X davranış kalıbı oturacak diye bir şey yok.Mesela öz güven sen belki içten içe kendini veya bedenini kabul etmiyorsun , kabul etmiyorsun haliyle kendini kabullen gibi bir telkini dinleyince öz güven kazanıyorsun ya da öz güven telkini daha çabuk işe yarıyor.

Bence dört beş telkini bir arada dinle bir de hep aynı cümleler beyni yoruyor diyorlar.Arada farklı içerikleri olan telkin dinleyince dinlenme vazifesi de görüyor.

Bir deftere veya takvime saat saat yaz.Bence hangisini ne kadar dinlediğini de yaz eğer ki uzun müddet geçmiş ve sende değişiklik olmamışsa çok güçlü değişmek istemeyen çekirdek inançların vardır ve sen dinledikçe değişmemek için elinden geleni yapacaktır.O çekirdek inançlara göre bir bilinçaltı temizliği daha etkili olacaktır.

Altı telkin hiç bir şey değil evet etkisini en az 60-80 günde görürsün ama olsun yaşın genç daha çabuk olur sende her şey.
Zaten şuan 4 tane dinliyorum yani aynısına devam mı ediyim? Kendine güven suçluluk ego başkalarının düşüncelerini önemsememe
Alt 10-04-2016, 01:15 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 195
198 Mesajinıza toplam 252 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
KıpçakBeyi is an unknown quantity at this point

Evet devam edebilirsin.Üzerine dışa dönük kişilik ve topluluk önünde konuşmayı da ekleyebilirsin.Şu an Debbie Ford'um öz güven isimli kitabını okuyorum.Bazı şeylerin altından o kadar eski ve unutulmuş şeyler çıkabiliyor ki.Meditasyon ve rahatlama yöntemleri ile hatırlanıyor bazı eski şeyler.İlla ki biri seni çok eleştirdi bir şey dedi çocukluğunda ve dert ettin.

Ben o kadar önemsemez hale geldim ki beynim sanki sıfırlandı. Bildiğin milletin önünde burnumu karıştıracağım o moda geldim.Bu çekirdek inançtan sonra oldu.Koy g.ne rahvan gitsin modundayım. Hiç takmıyorum.Arkadaşlara gittim bu akşam araba gitmişti zamanı azaltma hesabı yaparken bakkalın önüne gelen gıda minibüsüne nereye gideceksin diye sordum.Normalde biri gelip ben de oraya gideceğim gel seni bırakayım demediği müddetçe böyle bir şey yapmam.Dolanacağım dediği için binmedim hatta otostop yapmayı bile düşündüm ama yine 25 dakika bekleyip dolmuşa bindim.

Çok sevdiğim biri değildir ama Arnold Şıvayzanegerin piskopat bir babası varmış.O çocukken bunu abileriyle kapıştırırmış.Cılız bir çocukmuş. Seni herkes döver.Sen zayıfsın sen cılızsın der dururmuş.Adam oğlunun dayak yemesini izleyip zevk alırmış.Sırf o yüzden vücudunu değiştirebilmek için spor salonuna yazılıyor.İşi çok abartıyor hatta annesinin oğlum spor salonu sana para getirmez bir iş tut demesine anne göreceksin o yapacağım vücud bana ün ve para getirecek gibi bir cevap verirmiş.Sonrası malum.

Kendini vücudunu beğenmediği için onlarca diyet yapıp her gün spora başlayıp başarılı olamayanlar var.Bakınca psikolojik ve çocukluğa dayanan hikayeleri çıkıyor.

Eğer kafanda bu durumu bulabilir ve çözebilirsen yani kendini affedebilirsen daha hızlı ilerlersin.Emin ol lisede ben de insanları çok önemsiyordum ama şöyle düşün seni düşünmekten başka dertleri de var o kişilerin.Salla gitsin insanlar boş konuşmayı oturduğu yerden memleket kurtarmayı milleti eleştirmeyi çok sever.Emin ol o eleştirdikleri şeyin aynısını kendileri de yaparlar.

Telkinler kafanda ki kalıpları kırıyor.Onların dışında düşünmene yardımcı oluyor ama bunun için bir zaman lazım.Mesela ben bir erkek olarak bordo rengi tayt gibi bir pantalon giymem diyorsun , ben diyorum mesela.Yeniliğe açık olmak gibi bir telkin dinleyince ya denemekten ne zarar gelir ki gibi bir düşünce oluşuyor kafanda ama sen dükkana gidip o pantalonu giymezsen mevcut durum değişmiyor.

Birde hayatında sabırlı olmayı ve beklemeyi öğren ama ömür boyu bekleme (benim zamanında yaptığım gibi).Roma bir günde kurulmadı diye bir söz vardır.Yavaş yavaş olacak şeyler .İstersen günlük tut ve yaz değişimi daha kolay görürsün.Mesela komşumuz Ayşe teyze beni annemin yanında eleştirmiş bunu önemsemedim ama hoşlandığım kız giydiğim ayakkabıyı beğenmedi bu içime koydu diye yaz.Böylece değişim yavaş dahi olsa farkına varırsın.
KıpçakBeyi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-04-2016, 03:46 PM   #6 (permalink)
Teğmen

tengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 26
34 Mesajinıza toplam 57 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tengin is an unknown quantity at this point

Güzel Özetlemişsin Eline Sağlık Kıpçakbeyi
tengin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-04-2016, 12:30 AM   #7 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 33
10 Mesajinıza toplam 17 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Rosa_Ann is an unknown quantity at this point

Offf biri beni bilgilendirsin yahu kimse sorularıma cevap vermiyor :((( Şiir ve öykü yazmayı sevsem de bazen tıkandığım oluyor yazarken.
Yazar olmakla ilgili telkini satın almak istiyorum. Belki bu sayede daha iyi şeyler yazarım. Daha önce bu telkini kullanan oldu mu ?
Diğer telkinler gibi etkili mi ?
Lütfen sorumu birileri cevaplasın artık!!!
Yanlışlıkla başka bir bölüme konu bile açtım ama dönüş yapan yok. Atakan Beye de mesaj attım. Kimse ilgilenmiyor mu bu siteyle ?
Rosa_Ann isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-06-2016, 04:18 PM   #8 (permalink)

Tesekkür: 2
3 Mesajinıza toplam 3 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
saripapatya is an unknown quantity at this point

ben 1 haftadır dinliyorum ve çok sinirliyim bu ara aceba öfke kusması mı yaşıyorum ??? ne zaman normale dönerim :(( sevmiyorum kendimi çevremi de kırıyorum tabii :((
saripapatya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
dışa dönük telkini, içine kapanıklık, telkin cd, telkin etkileri, yardım

Seçenekler
Stil