Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü > Şiir Video

Uyarılar

KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

Yaratıcı Yazarlar Klubü ve Şiir Video KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız YÜREĞİM KARARLI.... YORGUNUM!,GECENİN ILIK RÜZGARIYLA SAÇLARIMA DOKUNUŞU VE TATLI SESİYLE KAPATTIM GÖZLERİMİ,RÜZGARIN NAĞMESİYLE ŞARKIMIZI SÖYLÜYORUM, YÜREĞİM YARALI...... ÜZGÜNÜM!,YILLARCA GÖREMEDİĞİM BAKMASINI BİLEMEDİĞİM,ANLAYAMADIĞIM PARLAYAN BİNLERCE YILDIZIN SICAKLIĞINI NASILDA HİSSEDEMEDİM, YÜREĞİM KARLI.... MUTSUZUM!,ELİMDEN KARINCAYA SU VERİRKEN ACI ÇEKENLERİ,ÜZÜLENLERİ GÖRÜRKEN KOCA BİR GÖVDEM OLSA, ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Şiir Video telkin cd indir izle İstanbul Şiir Video nerededir kimdir Şiir Video çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Şiir Video hipnoz Şiir Video olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Şiir Video hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Şiir Video kuantum düşünce kitap haberi

KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-10-2007, 09:14 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about
Standart KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

YÜREĞİM KARARLI....
YORGUNUM!,GECENİN ILIK RÜZGARIYLA
SAÇLARIMA DOKUNUŞU VE TATLI SESİYLE
KAPATTIM GÖZLERİMİ,RÜZGARIN NAĞMESİYLE
ŞARKIMIZI SÖYLÜYORUM,
YÜREĞİM YARALI......
ÜZGÜNÜM!,YILLARCA GÖREMEDİĞİM
BAKMASINI BİLEMEDİĞİM,ANLAYAMADIĞIM
PARLAYAN BİNLERCE YILDIZIN SICAKLIĞINI
NASILDA HİSSEDEMEDİM,
YÜREĞİM KARLI....
MUTSUZUM!,ELİMDEN KARINCAYA SU VERİRKEN
ACI ÇEKENLERİ,ÜZÜLENLERİ GÖRÜRKEN
KOCA BİR GÖVDEM OLSA, TÜM DÜNYAYI DOLDURSAM DERKEN
YAPAMIYCAMI ANLADIM,
YÜREĞİM ACILI
KIZGINIM!,ÖĞRENMİŞKEN ACI GERÇEKLERİ
SUNMUŞKEN HAYAT DERSLERİNİ
VERMEMİŞKEN DAHA NEFESİMİ
SOLUK ALAMIYORUM,
YÜREĞİM KAYGILI
KIRGINIM!,SADECE KENDİNİ DÜŞÜNENLERE
UNUMU ELEDİM ASTIM DİYENLERE
DÜŞENİN BİRDE BASARLAR ELLERİNE
TUTAMADIĞIM BİLEKLERE,
YÜREĞİM İSYANLI
UMUTSUZUM!,HAYATIN AKIŞINDAN
İNSANIN İNSANDAN KAÇIŞINDAN
YERDEKİ OTTAN,GÖKTEKİ KUŞTAN
BİR HABER BEKLERİM,
YÜREĞİM DUALI....
YASTAYIM!,SİTEMLERİMİ DUYMAYANLARA
KARA HABER VERİP AĞLATANLARA
ÖLÜMÜ YAŞARKEN TATTIRANLARA
TABUTA DİL UZATANLARA
YÜREĞİM KARALI....
HASTAYIM!,ÖZLERDE SEVGİYİ KORUYANA
SANKİ HER FİLİZLE OLMUŞLAR ANA
ÜMİTLER YEŞERİR ÇIKMADIK CANDA
ANLATACAĞIM, SEVGİ VAR KANINDA
YÜREĞİM KARARLI...
HÜLYA

İSYANIM!
Düşüncelerimizin hesabını veriyorduk!
rüyalarımızın,hayallerimizinde hesabını verir olduk......

Anlamazlar mı? bunlar karanlıkta bir ışık,
Nasıl yaşar insan düşünmeden?
Hülyalarda dolaşmadan olur aşık?
Sorgularlar bilinçsizce,artık taştık!
Sorgulayıp taşıranlaradır isyanım......

Bırakın, uçacaksa bulutlarda dolaşsın!
Yağacaksa yağsın sel olup taşsın!
Yeter ki içinde sevgi barınsın!
Anlayanlar anlasın,anlamayan alınsın!
Alıngan anlayışsızlaradır isyanım......

Kandırılan gönüllerden,unutulan nağmelerden,
Sevgi diye bağıran meleklerden
Gözü yaşlı herkesten, ne için neden?
Hesap sorulur?korkular kimden?
Sorgulayanlara,korkanlaradır isyanım.......

Kimi aşk mahkumudur,kimisi hayat
Kiminin yaşı taze,kiminin bayat
Herkeste vardır elbet bir murat
Ne demek' hayal bu' bunları kaldır at!
Umutları at diyenleredir isyanım.......

Siyahlar giydirilir yeni geline
Beyazlar yakıştırılır masum bedenlere
Bunların hesabını sorun!ama nerde?
Adil olmayanlaradır isyanım....
Niceleri geçti taşlı yollardan
Kimisi mülayimdi,kimi anlamazdı ardan
Nifakta koysalar,geçmedi yiğitler yardan
Yiğit olmasını bilmeyenedir isyanım.....

Aşkı üç günlük sananlara, yalanı kendine yakıştıranlara, havayı bile parayla satanlara,insan gibi insan olamayanlaradır İSYANIM!
HÜLYA

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 22-10-2007, 09:42 PM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

[color=teal][i][b]hülyaa ne kadar güzel ifade etmişsin .. her iki şiirinide çok beğendim... pisimbat ın duygulu yazılarından... turgay ın sanatçı kimliği altında saklı şairliğinden sonra senin bu güzel satırlarını okumak çok keyif verdi.. bende güzel bir şiirle cevap vermek isterdim ama sizler kadar yetenekli değilim bu konularda.. yüreğine sağlık demekten başka bir şey düşmedi payıma.. özellikle bu günlerde içimde ki isyana bazı satırlarıyla tercüme olan ikinci şiirin için seni alkışlıyorum... güzel paylaşımlarını bekliyoruz...

Siyahlar giydirilir yeni geline
Beyazlar yakıştırılır masum bedenlere
Bunların hesabını sorun!ama nerde?
Adil olmayanlaradır isyanım....
Niceleri geçti taşlı yollardan
Kimisi mülayimdi,kimi anlamazdı ardan
Nifakta koysalar,geçmedi yiğitler yardan
Yiğit olmasını bilmeyenedir isyanım..
Alt 23-10-2007, 09:11 AM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

çok teşekkür ederim arkadaşım.bende şiir yazabildiğimi the secret i okuduktan sonra keşfettim.ve yaklaşık 4 aydır acemice yazıyorum.50 küsür şiirim oldu.bende şaşırıyorum aslında ama yazıyorum işte secret saolsun 96
yakında ünlü bir şair olursam şaşırmıycam.aslında isyanım adlı şiirimin pps var ama nasıl buraya taşınır bilmiyorum,şuan youtube da var.oda secret sayesinde oldu.gerçi bunlar ufak tefek şeyler ama olsuuuunnn beni mutlu ediyor ya...hepinizin paylaşımlarını bekliyorum...kimbilir sizlerde daha ne cevherler var.sadece bunların çıkmasını isteyin.çıktıklarını göreceksiniz....sevgilerimle....
Alt 23-10-2007, 09:20 AM   #4 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

[youtube=425,350]
Alt 23-10-2007, 10:03 AM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

aaaaaaa yaşasın çok teşekkür ederim ya bu sır çok çabuk işlemeye başladı
shamanic ellerine sağlık super hızlısın
Alt 23-10-2007, 11:07 AM   #6 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
hülyaa Nickli Üyeden Alıntı
aaaaaaa yaşasın çok teşekkür ederim ya bu sır çok çabuk işlemeye başladı
shamanic ellerine sağlık super hızlısın
aa daha dur iste yeterki yıldırım hızıyla sana lütfedilirse şaşırma sen hazır ol yeter neden olmasın sen dünyanın en iyi şairlerinden olursun bende en iyi ritmik irade söylemcisi olurum gerçi benim daha rakibim yok çünkü bunu ben uydurdum 44

gördüğüm rüyamsındır belki enderin
kördüğüm olduğumda yetişir ellerin
söndüğüm yok zaten yanar alevim
düğümü mü çöz artık sana geleyim

düğünümdeyse şahit olsun vuslat hasret
dünümü bıraktım artık sensin bana basiret
günümü yaşamak için elbet gerek cesaret
yarına doğru koşalım bitsin artık bu esaret

Alt 23-10-2007, 01:51 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

ne kadar güzel bir şiir....ellerine sağlık...en ünlü şairlerden biri olan bana rakiplerde geliyor anlaşılan
ama bu beni üzmez mutlu eder.rakipsiz olur mu yaa
ritmik irade söylemcisi(anlamı ne bu arada?)
neyse ben şu şaheserlerimden yazayım bir tane daha
bu arada aslında ben bu kadar konuşkan değildim.çekngendim.valla benim suçum yok telkinleri dinleyince bişeyler oldu bana herkeze yazmak istiyorum.ama yazamıyorum..ee biraz çekingenlik kalmış galibaa

NE OLUR BAKMA ÖYLE...

Ne olur bakma öyle,derin okyanuslar gibi
Ya fırtınalar çıkar alabora et gemilerini
Ya da durulsun azgın dalgaların
Çıkıversin sevginin sıcacık güneşi
Ne olur susma öyle,sessiz bulutlar gibi
Ya şimşekleri çak yağdır yağmurları
Kopar kasırgaları,yada kaldır bulutları
Karanlıkta parlasın sevginin yıldızları
SEN,SENİ anlat incinsende
İncinmiş gözlerindeki inci tanelerini
Düşürme yerlere tane tane
Onlar çok değerli...
Ne olur ağlama öyle
Gözyaşların bardaktan boşalır gibi
Bırak hapsettiğin duygularının silahı
Ateş alıp benliğinle savaşsın
Nasılsa sen kazanacaksın!
Bırak kalbine kilitlediğin düşmanların
Özgürlüğüne ulaşsın
Sende özgür kalacaksın
Ne olur durma öyle
Affettiğin her esirle nefes alacaksın
Dolu tuttuğun kalbin boşalacak
Ve Sen yeniden yaşayacaksın..
Ne olur bakma öyle... Sen sevgisin...
Benliğine yakışmaz, ne kin nede öfke...

Alt 23-10-2007, 08:02 PM   #8 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

gidiyorum...
yürüdüğüm yolu bilmeden
ardıma bakmadan.
küsmüş umutların haykırışlarına aldırmadan
beklemeden...dinlemeden...özlemeden!!!
hem ne kaldı ki geri!
yağmalanmış sevgi koridorlarımdan başka...
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2007, 08:11 PM   #9 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

yaşamın uçuk kaçık anlarından uzaklaşıp
şöyle hoş bir muhabbet etmek istersin!..
fazla kalabalık değil
sadece sen ve yüreğin...
gizemli bir sehrin ıssız mekanlarında
dolaşırken bulursun aniden kendini...
gözyaşını döktüğün her an gibi,
gülümsediğin her ana bedel bir ömür görürüsün
dönüp de ardına baktığında.
hem yaşam nedir ki?
sevmek deil mi?!
sevmek...önce yüreğini!
beklemek deil mi?!
yine yarın için kendini...
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2007, 08:12 PM   #10 (permalink)
Yüzbaşı

25emel ellerine sağlık.o kısa mısralarında ne uzun anlatımlrın var...harikasın...teşekkür ederim paylaşımın için..

Bookmarks