Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Yaratıcı Yazarlar Edebiyat Tarih Felsefe Klubü > Yaratıcı Yazarlar Klubü > Şiir Video

Uyarılar

KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

Yaratıcı Yazarlar Klubü ve Şiir Video KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız emelcim senin ne güzel meziyetlerin varmış da hülyaa gelmese haberimiz olmayacakmış ... beklemek değil mi yine yarın için kendini şapka çıkarmaktan başka ne yapayım ben şimdi çoook güzel...renk kattın geceme eline sağlık...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Şiir Video telkin cd indir izle İstanbul Şiir Video nerededir kimdir Şiir Video çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Şiir Video hipnoz Şiir Video olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Şiir Video hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Şiir Video kuantum düşünce kitap haberi

KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-10-2007, 08:16 PM   #11 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: KENDİ ŞİİRLERİMİZİ PAYLAŞALIM

emelcim senin ne güzel meziyetlerin varmış da hülyaa gelmese haberimiz olmayacakmış ... beklemek değil mi yine yarın için kendini şapka çıkarmaktan başka ne yapayım ben şimdi çoook güzel...renk kattın geceme eline sağlık

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-10-2007, 08:19 PM   #12 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point

ben teşekkür ederim
25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2007, 08:22 PM   #13 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 29
190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

Her Zaman Sevgi Vardı....
Doğduğumuz O İlk Andan Bu Yana
İçimizdeydi,Dolaşıyordu Damarlarımızda
Bazen Ufak Bir Bebeğin Ağlamasında
Yada Yaşlı Yüzlerin, Çıkarsız Bakışlarında
Alırken Her Soluğu,Bırakırken Havaya
Bölüştük Nefesimizi, Başka İnsanlarla
Sevdadan,Acıdan,Hüzünden Ağlarken
Paylaştık Dostlarla,Hatta Hiç Tanınmayanlarla,
Kimi Zaman,Onun Hamurunu Yaptık
Kimi Zaman Şiirle Pişirip, Şarkılara Kattık
Güllerdeki Kalplerin Farkına Vardık
Kokusunu Yaydık, Anlattık Dünyaya
İçimize Egolar Doldurulsa Da
Biri Gelip Can Damarımıza Dokununca
Sevgi Durmaz Çıkar Gözyaşlarımızla
Yolunu Bilir,Ulaşır Sevdalısına
Her Zaman Sevgi Vardı
Acıları Azalttı,Umutları Çoğalttı
Tüm Savaşları Sevgi Kazandı
Sonunda Bazen Ölümde Vardı,
Ama Ölüm Bile Sevgiyi Yıkamadı
Şad Olan Ruhları Eline Aldı
Melekler Yanında,Allaha Uzattı
Yerde,Gökte Ne Varsa Özünde
Her Zaman Sevgi Vardı...

harikasınız arkadaşlar...ne kadar mutlu oldum anlatamam..şiirleri çok seviyorum..yazmayı da okumayıda..ne cevherler vardır demiştim..ahaa hislerimde açılıyo benim..
Alt 25-10-2007, 01:33 PM   #14 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point

ne kadar güzel bir şiir....ellerine sağlık...en ünlü şairlerden biri olan bana rakiplerde geliyor anlaşılan
ama bu beni üzmez mutlu eder.rakipsiz olur mu yaa
ritmik irade söylemcisi(anlamı ne bu arada?) dediğim gibi ben uydurdum duyguları ritmik şekilde ifade etmek biraz aşırı ritmi seviyorumda ama anlamın boğmak değil amaç ritimli ve anlamlı anlatmak duyguları

ben susarsam eğer kimler kazansın
herkes uzaya Mizan yerinde kalsın
millet eksik parçayı dışarıda arasın
Turgaysa kendi içini seyre dalsın

daha yol yordam bekleme benden
dönemedim zaten uzun seferden
bak aydınlanırsın içindeki fenerden
vardır mutlak bu sende ta ezelden

Alt 26-10-2007, 06:25 PM   #15 (permalink)
Yüzbaşı

190 Mesajinıza toplam 493 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura abouthülyaa has a spectacular aura about

SESSİZ ÇIĞLIK

Bir kadın duruyordu gözleri ağlamaklı,
Belli ki halinden hikayesi çok acıklı
Sordum derdini yavaştan,gözlerime baktı
Gözlerinde hazin bir sevda saklı
Sordukça sordum sustu ama çok akıllı
Aşıktı birine belli,adı göğsünde çakılı
Sanki her şeyi her kez den çok farklı
Bilenler hep bilir ya,sevenler çok haklı
Sözler susmuş,gözler donmuş,kalpler yaralı
Öylece bakıyordu gözlerime esrarlı,esrarlı
Biraz utangaç belli ki edepli,arlı
Karalara bürünmüştü, bence bu yastı
Kim seni bu hale getiren dedim,hemen kalktı
Yine konuşmadı,duydum sessiz çığlıklarını
O da anladı o an tüm olanları
Karşısın da duransa,sadece bir aynaydı….

DİLİ VARSA RENGİN
Siyahta gördüm geçmişin, sevmediğim hatıralarını
Beyaza boyadım bütün sayfalarını
Yeni bir sayfa açtım beyazla
Yeşil kalemle ektim tüm umutlarımı
Tohumları maviyle suladım
Sarıyla büyüttüm arzularımı
Turuncu olgunlaştırdı meyvelerimi
Türkuaz düşüncelerimi açığa çıkarttı
Pembede ilk aşkımın heyecanı vardı
Gri beni bunlara ağlattı
Kırmızı da anladım asıl olan sevdayı
Morda sevginin gücünü gördüm
Turuncunun güveniyle sevdama gömüldüm
Eflatun süsledi yarınlarımı
Her renkte seni gördüm
Bir resim yaptım adı????
Adını sen koy bende renk kalmadı.

HÜLYA

Alt 26-10-2007, 06:36 PM   #16 (permalink)
Yüzbaşı

HAYATIN MASALI
Kimine Göre Masal.....Kimine Göre Gerçek.....
Kör Olmuş Gözler... Nereden Bilecek???

Uzak Şehirlerin Birinde....
Denizin Yeşilliklerin Kıyısında
Açmış Gözlerini Dünyaya
Adını Çiçeklerden Almış Gonca...
Yeşiller Diyarında Duru Bir Yonca
Babası Ölüp,Annesi Tek Kalınca
Dönmüşler Sevdikleri Topraklara
Yeşermeye Başlamış,Serpilmiş Bozkırlara..
Gençliğinin Baharında Daha Ondört Yaşında
Küçükte Olsa Suçu;Kız Oluşu,Birazda Serpilmiş Ya!
Almışlar Okuldan Sebepse Para!
Vereceklermiş Telli Duvaklı,Bir Adama!
Daha Yolun Başında,Olmasın Diye Yosma!
Zavallı Gonca.....
Balığın Susuzlukta Çırpındığı Gibi,
Gecenin Ay'sızlıkta Karardığı Gibi,
Çırpınmış,Karalar Bağlamış Ama,
Töremiz Demişler,Kendi Yazdıkları Kaderin Adına..
Ağlamış Her Gece Gözleri,Elleri Titrek,
Sevgiden Bir Haber,Ruhu Ürkek,
Yağamazdı Yağmurlar,Çaksa Da Şimşek!
Gidemezdi Karanlığa,Üstelik Bilerek..
Suçsuzdu Gonca......
Aşklarına Aşk Katanlar Varken!
O Aşkın Anlamını,Sonradan Anlamış,
Tam Gidecekken Yaban Ellere,
Bir Çift Göze,Sevdasını Salmış..
Atan Yüreğinin Sesini,İlk Defa Duymuş Nefesini,
Sevdanın Şarkıları Çalmaya Başlamış..
Dört Bir Yana,Kara Haber Gibi Ulaşmış,
Sevgiden Bir Haber İnsanlar
Türlü İftiralara,Bir Masumu Atmış,
Yanlızdı Gonca.....
İdam Mahkumu Gibi Elleri Kelepçeli
Evinin Bir Odasına Mahkum Edildi,
Daha Değmeden Sevdalısına,Saçının Teli!
Son Sözü Sorulmadan,Uzandı Karanlığın Eli
Esiverdi Birden Cahilliğin Yeli...
Dört Duvar Arasında Delik,Deşik Etti..
Ölmüştü Gonca....
Aşka,Masum Bir Kurban Daha
Kaç Goncalar Bu Şekil Bitti,
Çoğu Üzerinde Kefensiz Gitti
Karanlık Gecelerde Yakamozlar Gibi,
Işıl Işıl,Titrek Titrek,Süzüldüler Sulara...
Ecele Sebep Olanlarsa,Hala Hayatta!
İşte Böyle Bitti,Bir Masal Daha?
Alt 26-10-2007, 11:11 PM   #17 (permalink)
Teğmen

9 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Regina is an unknown quantity at this point

Neden ama bu kadar karamsar, yakışıyo mu böyle bi yere :(
Regina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2007, 11:34 PM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

Böyle bir yere neden yakıştıramadınızı anlayamadım...bizler şükürler olsun yaşamasakta,yaşanmış olan ve hala da yaşanıyor olan bir hikaye!şu an bile terör cirit atarken bu sitede bunlardan da bahsetmeyelim mi?üzülmeyelim mi?insanlara yardımcı olmaya çalışmayalım mı?bunları düşünmeyelim mi?elbette ki iyi düşünelim pozitif olalım,hayat güzel olsun savaşlar olmasın,masumlar ölmesin,açlık olmasın v.s vs..herşey harika olsun...olsun ama maalisef gerçekleri de görmezden gelemeyiz.polyanacılıkta oynayamayız ki?herkezin geçmişte yaşadığı kimbilir ne acılar var,amaç bu acıları unutmak değil,aksine hatırlayarak kendimizi affetmek ve özgür bırakmak...sonrasında zaten unutuyoruz...bunu yapmadığımızda acılar yeniliyor kendini...
farkındaysan buraya katılan arkadaşlarımızın bir çoğu hayatlarını değiştirmek adına buradalar,ama gerçeklere gözlerini kapatmıyor kimse doğruları inkar da etmiyor.üzülüyoruz ve yapabileceğimiz şeyleri de bu üzüntümüz bulmamızı sağlıyor...bunlar benim fikrim elbette kimsenin katılımını beklemiyorum.
amacımsa kimseyi üzmek değildi,ya da siteye yakışıp yakışmadığını ölçüp biçmedim.sadece şiirlerimi paylaşmak ve toplumun genel haliyle ilgili şiirsel yaklaşımlarda bulunmaktı niyetim.ancak kimseyi üzmeyi de istemem....
duygularımı paylaştığım ve senin üzülmene vesile oduğum için gerçekten çok üzüldüm...bir daha yazmam...
sevgilerimle...
Alt 26-10-2007, 11:43 PM   #19 (permalink)
Teğmen

9 Mesajinıza toplam 64 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Regina is an unknown quantity at this point

Estağfurullah yazıp yazmamanı söylemek bana düşmez ben o an sadece çok içten, içimden gelen tepkiyi yazdım. Yazarkende daha çok kendimden pay biçerek seni düşündüm. Çünkü ben de bu tarz üzüntülerimi çok fazla dile getirir, dile getirmekten ziyade yazardım. Ve yazdıkça hayat karşıma daha kötü şeyler çıkardı. Gün geldi yalnızca o yazdıklarım bana büyük sorunlar yaşattı. Ben Secret felsefesini biraz harfi harfine takip ediyorum. Çünkü 3 ay gibi kısa bir dönemde hayatımı baştan aşağı değiştirdi ve gerçek mucizler yaşadım. Biliyorsunuz secret kötü şeylerin dile getirilmesi ya da onlara direnmek ya da onlara yoğunlaşmak yerine karşıt ve pozitif bir eylem ve söylemi destekliyor. Rahibe Theresa'nın savaş 'karşıt'ı yürüyüşlere asla katılmayacağını, barış rallisi olursa gideceğini söylemesi gibi. Ben de senin üzüntülerini değil hayallerini, okuyup düşündüğünde yüzünde ve yüzümüzde gülümseme yerleşterecek şeyler yazmanı, bunlara yoğunlaşmanı ve böylelikle daha fazla güzel şeyi kendine ve çevrene çekmeni isterdim. Ama senin isteklerine ve tercihlerine de tabiiki saygı duyarım. Yeterki herkes mutlu ve iyi olsun. Sevgiler...
Regina isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 26-10-2007, 11:52 PM   #20 (permalink)
Yüzbaşı

Ben henüz sizin geldiğiniz aşamalara gelemedim.ne kadar güzel secreti harfi harfine takip edebilmeniz,sizin adınıza çok sevindim.inş.bir gün bende bunu başarabilirim.herkez gibi bende isterim kısa bir zamanda hayatımın fazlasıyla değişmesini.sanırım bunu yapmanın en iyi yolu haber dinlememekten,toplumsal olaylara aldırış etmemekten geçiyor,oysa öyle bir meslekle iç içeyim ki bunu yapmam inanın çok zor.ilk başta böyle açıklayıcı yazmış olsaydınız,bende sizin ne demek istediğinizi daha iyi anlardım.umarım daha iç açıcı ve sevindirici şiirleri de yazmak kısmet olur.teşekkür edrim iyi dilekleriniz için...
sevgiler..

Bookmarks