Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü

Uyarılar

Işık'ca

Hayatım Değişti Klubü ve Serbest Kürsü Işık'ca Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Keşke kendimi bazı konularda eğitebilseydim. Keşke daha uzak yaşamayı ve bir sarmaşık misali sarılmadan yaşamayı becerebilseydim. Mesafe koymayı, ağırdan almayı ve hayranlığımı abartmamayı öğrenebilseydim. Kendime rağmen ilerlemekten kurtulabilseydim. Bezdirmeden, üzmeden ve üzülmeden... Ne zor ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Serbest Kürsü telkin cd indir izle İstanbul Serbest Kürsü nerededir kimdir Serbest Kürsü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Serbest Kürsü hipnoz Serbest Kürsü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Serbest Kürsü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Serbest Kürsü kuantum düşünce kitap haberi

Işık'ca

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-06-2013, 04:15 PM   #481 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Işık'ca

Alıntı:
Işıklı yol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Keşke kendimi bazı konularda eğitebilseydim. Keşke daha uzak yaşamayı ve bir sarmaşık misali sarılmadan yaşamayı becerebilseydim. Mesafe koymayı, ağırdan almayı ve hayranlığımı abartmamayı öğrenebilseydim. Kendime rağmen ilerlemekten kurtulabilseydim. Bezdirmeden, üzmeden ve üzülmeden... Ne zor şey bir borderline olmak. Neden abartıyorum ki her şeyi, neden üstüne düşüyorum, neden peşinden koşuyorum? Neden mesafe koyamıyorum araya? Neden illlede aklımın başına gelmesi için mideme bir yumruk yemem gerekiyor? Ve lanet olsun, neden hala öfke duyamıyor ve elimin tersiyle itemiyorum insanları? Neden affediyorum ve hiç bir şey olmamışçasına aynı duygularımı korumaya devam ediyorum? Ben neden nefret edemiyorum? Neden kızamıyorum? Kahretsin neden kızamıyorummmmmm??????

Ben ne onursuz ne gurursuz bir kadınım ya
CANIM BENİM NE KADAR ÖZEL BİR İNSANSIN Kİ ALLAH SENİN İÇİNDEN KIZGINLIĞI ALMIŞ YERİNE BOL BOL ŞEFKAT, AFFETME VE DUYGU YOĞUNLUĞU KOYMUŞ.SEN ALLAHA ÇOK YAKIN OLAN SEVGİLİ BİR KULSUN SAKIN İSYAN ETME VE BU ŞEKİLDE KENDİNE GURURSUZ DİYEREK HAKARET ETME.ASIL GURURSUZLUK SENDEKİ İNSANLIĞI GÖREMEYİP KALBİYLE DEĞİLDE BAŞKA YERLERİYLE SANA BAKIP SENİ ÜZENDİR. KIZĞINLIK SADECE RUHUMUZU KİRLETİR. NEDEN BUNU İSTİYORSUN Kİ HALA..BİLE BİLE..HELE DE SEN MESNEVİYİ OKUYUP ANLAYAN SEN.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 06-06-2013, 04:31 PM   #482 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 109
169 Mesajinıza toplam 417 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatya_27 will become famous soon enough

ışıklı yol sen bize hep ışık oldun..karamsar zamanlarımızda umut oldun..senin yazılarını okurken yüregim daha bi sevgi dolu olmuştu..bu kadar insanlığı sevmeyi seviyorken bu sözleri senden duymaya üzüldüm..sen özel bi insansın ben öle oldugunu düşünüyorum..mesneviyi tam anlamıyla anlayan ve hayata geçiren nadir insanlardansın..senin zaten en büyük gücün silahın insanlara duyduuğn sevgi,anlayış,bakış açın..seni üzmeye çalışanlar sadece kendilerini yıpratırlar, içlerindeki o hasetlik o kötü duygular zaten onları yok edecektir..üzülme herkes senin gibi sevgi dolu bi yüreğe anlayışa sahip olmaya çalışıyor..
papatya_27 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 04:44 PM   #483 (permalink)
Super Moderator

Işıklı yol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,848
1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
CANIM BENİM NE KADAR ÖZEL BİR İNSANSIN Kİ ALLAH SENİN İÇİNDEN KIZGINLIĞI ALMIŞ YERİNE BOL BOL ŞEFKAT, AFFETME VE DUYGU YOĞUNLUĞU KOYMUŞ.SEN ALLAHA ÇOK YAKIN OLAN SEVGİLİ BİR KULSUN SAKIN İSYAN ETME VE BU ŞEKİLDE KENDİNE GURURSUZ DİYEREK HAKARET ETME.ASIL GURURSUZLUK SENDEKİ İNSANLIĞI GÖREMEYİP KALBİYLE DEĞİLDE BAŞKA YERLERİYLE SANA BAKIP SENİ ÜZENDİR. KIZĞINLIK SADECE RUHUMUZU KİRLETİR. NEDEN BUNU İSTİYORSUN Kİ HALA..BİLE BİLE..HELE DE SEN MESNEVİYİ OKUYUP ANLAYAN SEN.
yok bazen cidden ileri gidiyorum Allah bana yardım etsin. Karşımdakilere de bazen cidden çekilmez olabiliyorum
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 04:50 PM   #484 (permalink)
Super Moderator

1,792 Mesajinıza toplam 3,354 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura aboutIşıklı yol has a spectacular aura about

Umarım değişirim bu konuda, umarım mesafeyi korumayı başarabilirim. Üfff sıkıldım bu huyumdannnn.
Faik hocam söylemişti bana bunu, senin sınırlarına kimse saygı göstermemiş bu yüzden başkalarının sınırlarını da sen belirleyemiyorsun ve dalıyorsun insanların hayatına. Başkalarının sınırlarına girmemeyi öğrenmelisin. İşte buydu yediğim dayağın sebebi. Hakkettim (dayak dedimse, manevi) Fakat bir konuda kendimi tebrik edebilirim hislerimi açıkça söyleyebildim. Bunu daha önceleri kaybederim korkusuyla söyleyemezdim. Sonuç değişmedi gerçi yine kaybettim. Ama daha sakin karşıladım. Alinin hakkı aliye velinin hakkını da veliye veriyim :)
Işıklı yol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-06-2013, 07:49 PM   #485 (permalink)
Yüzbaşı

mehtap1606 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,425
496 Mesajinıza toplam 892 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mehtap1606 is an unknown quantity at this point

Faik hocana saygılar, kendisine ulaşmak istesek ?
Alt 06-06-2013, 07:56 PM   #486 (permalink)
Super Moderator

Alıntı:
mehtap1606 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Faik hocana saygılar, kendisine ulaşmak istesek ?
Canım kendisi harika biridir. Gerçekten bana çok faydası dokundu. Kendisi konya da koski binasında çalışıyor. Onu bulmanız kolay olur ayrıca blogundan da iletişime geçebilirsiniz. Kaç kişi yolladım ben ona kaç kişi sayısını unuttum. Ayrıca mesnevi okutmanıdır. Mesneviyi ondan öğrendim ben.
Alt 06-06-2013, 11:30 PM   #487 (permalink)
Super Moderator

“Dr.Faik özdengül’le Aşkın Terapi Buluşmaları” çalışma gruplarına katılım ve detaylı bilgi;
Konya için ; 0 532 688 17 06

Ankara İçin;0 505 723 68 99

İzmir için;0 533 430 26 57 nolu telefonları arayabilirsiniz.

İstanbul için:05327301313

Antalya için: 5333223782……………………………………………

Dr Faik Özdengül’ün 2010 aralık ayında Şeb-i Aruz Törenlerinde verdiği terapi sunularını izlemek için:
Semazen Video

……………………………………………………………

*Facebook kullanıcıları için Aşkın Terapi gurubu:
http://www.facebook.com/group.php?gid=337212158229

ve

http://www.facebook.com/home.php#!/h...954377500&ap=1

e mail: fozdengul@gmail.com

gerçi bu adresler mesnevi toplantılarına katılmak için ama yine de bu adreslerden bir şekilde kendisine ulaşabileceğinizi umuyorum.
Alt 07-06-2013, 07:31 AM   #488 (permalink)
Super Moderator

Biri size kötü davrandığında yada siz öyle olduğunu düşündüğünüzde dönüp kendi içinize bakmalısınız. O sizi size göstermiştir. Aslında sizin kendi hakkınızdaki düşüncelerinizi göstermiş size ayna tutmuştur. Ve böyle bir durumda karşınızdaki insana kırılmak anlamsızdır. Yada ona öfkelenmezsiniz çünkü onun görevi size ayna olmaktır. Dolayısı ile ona müteşekkir olmalısınız. Şimdi yapmanız gereken şey ise İçinizdeki o inancı değiştirmek ve kendinize verdiğiniz değerle oynamak olmalı. Acaba hangi noktalarınıza dokundu ve hangi inancınıza ayna tuttu. O inancınızı değiştirdiğinizde ve kendi değerinizin farkına vardığınızda, o yaralarınızı tedavi etmeyi başardığınızda artık size öyle davranan birisi hayatınıza girmeyecek hatta aynı insan belkide bir daha ki sefere size farklı muamele edecektir. Şimdi, beni üzen insanlar ve beni yoran ve kıran insanlar benim o yönümü fark etmem ve o manada tekamül etmem konusunda bana ayinelik eden kişilerdir. Öyleyse kime kırılır ve darılabilirim ki? Kendi değerimi fark ettiğimde ve kendi hakkımdaki inancımı değiştirdiğimde bütün dünya o manada bana karşı değişir. Bir hadisi şerifte Hz Peygamber Efendimiz buyurmuşlardır ki "Müslüman bir delikten iki defa sokulmaz" Yani aynı hatayı devamlı işlemez. Bir defasında da " Zulmetmeyiniz ve zulme maruz kalmayınız" buyurmuştur. Yani başkalarının haklarına saygılı olduğunuz gibi kendi haklarınızın da koruyucusu olunuz ve kendinize zulmetmeyiniz.
Alt 07-06-2013, 07:41 AM   #489 (permalink)
Super Moderator

Alt 07-06-2013, 07:43 AM   #490 (permalink)
Super Moderator

Bookmarks