Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Ruhsal Gelişim

Uyarılar

Ruhsal Gelişim ruhsal gelisim, ergenlikte gelişim, gelişim sorunları, ruhsal sorunlar, erken gelişim, ergenlik dönemi gelişim, psikolojik gelişim, ruhsal büyüme, ruhsal gelişme, ruhsal uyum, bedensel gelişim, ruhsal psikoloji, ruhsal iletişim,

DUYGUSAL VE PSİŞİK VAMPİRLERLE NASIL BAŞ EDİLİR?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Ruhsal Gelişim DUYGUSAL VE PSİŞİK VAMPİRLERLE NASIL BAŞ EDİLİR? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız - Vampirlik virütik olan zihinsel bir programdır - Amacımız vampirleri kazanmak yada kaybetmek değil, onları anlamak ve kendimizi korumak - Kendinizin de vampirlik yaptığını fark ederseniz bu vampirlik yapmadığınızı düşünmenizden daha hayırlıdır. - Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşanlar, menfaati bitince size ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ruhsal Gelişim telkin cd indir izle İstanbul Ruhsal Gelişim nerededir kimdir Ruhsal Gelişim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ruhsal Gelişim hipnoz Ruhsal Gelişim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ruhsal Gelişim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ruhsal Gelişim kuantum düşünce kitap haberi

DUYGUSAL VE PSİŞİK VAMPİRLERLE NASIL BAŞ EDİLİR?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-04-2009, 01:47 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

serpil22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,267
708 Mesajinıza toplam 7,105 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
serpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond reputeserpil22 has a reputation beyond repute
Thumbs up DUYGUSAL VE PSİŞİK VAMPİRLERLE NASIL BAŞ EDİLİR?

- Vampirlik virütik olan zihinsel bir programdır

- Amacımız vampirleri kazanmak yada kaybetmek değil, onları anlamak ve kendimizi korumak

- Kendinizin de vampirlik yaptığını fark ederseniz bu vampirlik yapmadığınızı düşünmenizden daha hayırlıdır.

- Yüzünüze gülüp arkanızdan konuşanlar, menfaati bitince size sırtını dönen herkes,

- Onlar sizile aynı yerde çalışırlar, entrikalarla ortalık karıştırırlar

- Hatta bu vampirler yatağınızda olabilir, bir an sevimli sevgi dolu espriler yapan bir partnerken, birden mesafeli soğuk bir yabancıya dönüşebilir...

- vampirlerin genel özellikleri 'kişilik bozukluğu' sergilemeleridir.

- Kişilik bozukluğu bir kişinin gerçeklikten kopuk olarak kişisel deneyim ve davranış sergilemesidir.

- kişilik bozukluğu olan kişi kendini, başkalarını, ve olayları algılama ve yorumlama biçimi, duygusal tepkilerinin yoğunluğu, genişliği, tutarlılığı, uyumu, verdiği sözleri yerine getirmedeki dengesizlikleri, sınır kavramının olmaması şeklindeki davranış ve güdülerle gösterir..

-Düşünce ve Davranış Bozukluğuna ait 11 farklı tanı belirlenmiştir, ama bunlardan 5 tanesi konumuza dahildir

- Anti-sosyal
- Dramatik
- Narsist
- Obsesif-kompulsif(saplantılı-takıntılı)

BİR VAMPİRİN ÖZELLİĞİ NELERDİR

- sevilmediğini, istenmediğini sanır

- ben iyi değilim, diğerleri iyi yada diğerleri kötü ama ben iyiyim(saplantılı olarak böyle düşünür)

- benim ihtiyaçlarım seninkilerden önemlidir

- kurallar diğer insanlar için geçerlidir

- hiçbirşey benim suçum değil diye düşünür

- bazen kimsenin göze alamadığı şeyleri yapmayı göze alırlar

VAMPİRLERİN TAKTİKLERİ

- yanlış yönlendirme

- karşısındaki kişinin zaaflarını tespit etmede doğal yetenek geliştirirler

- soyutlama yani 'sana bir şey söyliyeceğim ama kimseye söyleme' gibi

- Arzuları kullanır ve kolay empati kurar

- Bir seçim olmayan seçimler sunar, 'ya..ya..' seçeneklerden biri imkansızdır, olumsuz sonuca ulaşma korkusunun olumsuz sonucun kendisinden daha büyük bir korku yarattığını bilir..

VAMPİRİN YARATTIĞI HİPNOTİK DURUMLAR

- çok yetenekli, ilgi çekici, becerikli ve parıltılı görünür..

- onlarla konuşmak kolaydır

- sizi anlar görünür, bazı falsolarını farketseniz bile sizi öyle olmadığına kolaylıkla ikna eder

- konuşmasında dramatik detaylar, ünlemler kullanır ve pohpohçucudurlar

- ne kadar ilgi çekici olsalarda tutarsızdırlar

- konuşulan hiçbirşeyi denildiği gibi yapmaz, sınırları zorlamayı sever ve sınırlama vampir için kısıtlamadır

- en önemli özelliği sizi öfkelendirir, ve onunla beslenirler

- en savunmasız yerlere saldırırlar

- her duygusal psişiktir

- her psişik vampir- duygusal değildir

- değişken huyludurlar, hızlıdırlar

- ne kadar haklı olsanız doğru olsanızda kanıtlasanızda vampire onu kabul ettiremezsiniz, hatalarını ona gösteremezsiniz ve sizi ÇATLATIR...

- çünkü o gerçeklerle yüzleşirse ne yapacağını bilemez ve korkar bu yüzden yüzleşmek istemez
seni delirtir

- çoğunlukla hayatının bir döneminde imkansız bir arzuya yönelir

- bu uğurda herşeyi yapabilir ve herşeyini yitirebilir

- çünkü gerçekle bağlantısını yitirmiştir

- aşırı dedikoducudurlar, kulis yapmayı severler, gerçekmiş gibi yalan konuşabilirler, yalanları yüzlerine vurulduğunda bile algılıyamazlar, bu sizi delirtir

- aşırı artistik olabilirler, sizi inandırabilmek için her dramı sahneye koyarlar

VAMPİRLERDEN NASIL KORUNABİLİRİZ

- Kuralsız oldukları için kural koyun, o zaman sızlanacaktır, ama kararlı ve iradeli olmalısınız

- onun dramını izleyin ama içine girmeyin, oyununun kadrosunda yer almayın

- konuşmalarından ziyade performansına bakın

- herhangi bir konuda karşıkarşıya kaldığınızda onun dedikleri değil, objektif olanı tespit edip onunla pazarlık edin, sürece müdahale ederse karşı çıkın

- çılgın bir fikir duyduğunuzda ayırt edin, ikinci kez sorulan bir soruya cevap vermeyin (tekrarlatmayı severler)

DİĞER BAŞ ETME STRATEJİLERİ

- Onları ve hikayelerini tanıyın, kendi amaçlarınızı bilin.

Bu kişilerin ortaya koydukları dengesizlikleri zaten farkederiz ama herseferinde düzeleceğine dair kendimizi kandırırız, ve değişeceklerini beklemek en büyük hata olabilir..Varsayımlar yapmadan nesnel gerçekliğe odaklanın...

- Sizi izole etmelerine izin vermeyin, çünkü saplantılı arzulara sahip oldukları için size 'sır' verirler, sizi en yakın dost ilan ederler ve sizi kullanırlar,

akıllarındaki birşeyi kimseye söylememeniz konusunda sizi özel kılarlar, durumu farkedin ve sır kabul etmeyin, ve durumu diğer insanlarla paylaşacağınızı bildirin..

- Onların yapmadıklarını yapın, sözlerine değil davranışlarına önem verin, sizi hipnotize edebileceğini (konuşması, dramı vs) aklınızdan çıkarmayın

- Onunla kazanamıyacağınız savaşa girmeyin, Vampirlerin tek öğrenme yolu davranışlarının sonucunu yaşamaktır..

Özellikle onu yaptıklarında ötürü KAYIRMAYIN... özellikle çocuğunuzsa iyice bu konuda kararlı ve bilinçli olun...

- Konuşmalarınızda onu yönlendirebilmek için 'ne, nasıl, ne zaman' gibi sınırları belirleyici cümleler kullanın, huysuzluklarına aldırmayın, vazgeçmeyin, kararlı olun, ana-babaysanız aranızda tutarlı olun

- kendi sınırlarınızı iyi belirleyin, bazen hiçbir müdahalede bulunmadan uzaklaşmak en iyisidir

,
PSİŞİK VAMPİRLİK VE KENDİNİ KORUMA YÖNTEMLERİ

1- SAAT YÖNÜNDE AURA MASAJI

kendinizi rahat bir pozisyona getirin ve iyice gevşetin..

Sağ elinizi mide çakranızın 2-3 santim yukarısında tutarak saatin yönünde yavaş yavaş döndürerek oluşan enerjiyi hissedin..

Kademeli olarak elinizi ve döndürüşünüzü genişleterek üst göğüs ve alt mide seviyesine kadar dönen enerjiyi hissedin..

Bir süre daha devam ettikten sonra yavaşça elinizi yana bırakarak oluşan vorteksi deneyimlemeye devam edin..

2- SAATİN TERSİ YÖNÜNDE MASAJ

Aynı uygulamayı bu sefer sol elinizle başlatıp devam edin..

Her iki uygulama devam ederken aynı zamandada içsel merkezinizde güçlü bir jenaratörün devreye girdiğini ve merkezi aura bölgenizden başlıyarak bedeninizin tamamında parlak yeni bir enerjiden oluşan güçlü bir kalkan oluşturduğunuzu hissedin...

3- YENİ ENERJİYİ KABUL ETME UYUMLAMA- OLUMLAMA

Auranızda oluşturduğunuz yeni enerjiyi dengeliyebilmek için önce her iki elinizin parmak uçları ile şakaklarınıza dokunarak, varlığınızın tamamına yayılancanlı enerjiyi hissedin...

Bu esnada gözlerinizi kapatarak kendi olumlama cümlelerinizi söyleyin.. Örnek;

'' Ben tamamen yeni bir enerji yüklendim ve güçlendim.. Varlığımın en iç kısmı artık dengede ve uyumlu. Güçlü bir enerji kalkanı ile sarılmış durumdayım, korunuyorum ve güvendeyim''

Yöntem günlük olarak uygulandığında auradaki renkler daha canlı kılar, ayrıca kırılma yada yırtık gibi aura zafiyetleri yakın zamanda yok olurlar ve ayrıca dışardan alınan psişik saldırıların aurada bırakmış olduğu hasarı onarır...

Bunların dışında 'kurşun dökme' uygulaması da en eski psişik negatif enerjiyi dönüştürme yöntemidir ve kurşun elementi auraya yapışmış olan negatif tortuları sıvı haldeyken içine hapseder ve su ile ve akabinde ateşte tekrar eritilerek negatif enerji dönüştürülür...

Bu konuda daha birçok yöntem var, ama bu uygulama benim en pratik bulduğum yöntem ve gece yatağınıza yattığınızda rahatlıkla uygulıyabilirsiniz...

Aklıma son anda gelen bir yöntem daha var kristal kuvars taşımak, kolye olabilir bunu reiki ile programlayıp üzerinizde bulundurun..

ALINTIDIR

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 08-05-2014, 11:57 AM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: DUYGUSAL VE PSİŞİK VAMPİRLERLE NASIL BAŞ EDİLİR?

Enerji vampirlerine dikkat etmek gerekli. Yoksa kendimizin celladı mıyız? Bu işi en başta biz mi yapıyoruz? Okuyun ve görün.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2014, 12:03 AM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
21 Mesajinıza toplam 32 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Celill is an unknown quantity at this point

Hatta bu vampirler yatağınızda olabilir, bir an sevimli sevgi dolu espriler yapan bir partnerken, birden mesafeli soğuk bir yabancıya dönüşebilir... (arkadaş ortamında yada ikili ilişkilerde hep böyleyim bazen esprili eğlenceli biriyken bazende buz gibi soğuk oluyorum insanlara karşı sıkıcı biri oluyorum)
Kişilik bozukluğu bir kişinin gerçeklikten kopuk olarak kişisel deneyim ve davranış sergilemesidir.

- kişilik bozukluğu olan kişi kendini, başkalarını, ve olayları algılama ve yorumlama biçimi, duygusal tepkilerinin yoğunluğu, genişliği, tutarlılığı, uyumu, verdiği sözleri yerine getirmedeki dengesizlikleri, sınır kavramının olmaması şeklindeki davranış ve güdülerle gösterir.. (bunlarında çoğu var)
çoğunlukla hayatının bir döneminde imkansız bir arzuya yönelir( buda var bende)

Uzun zamandır bu ve buna benzer sorunlarım var ve nekadar araştırdıysam sorunumla ilgili bi neden yada hastalık bulamadım. bu yazıya rastladım ve yukarda kopyalıyıp yapıştırdıklarım ve bunun gibi özellikler ağır şekilde görülüyo bende. Bendemi psişik vampir oluyorum şimdi :( nasıl çözücem nasıl kurtulucam bu durumdan. Okadar düşünüyorum ki artık o düşünceler beynime kazındı.
Celill isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2014, 08:01 AM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Celil bipolar bozukluk durumunu araştırdın mı? Bilimsel olarak cevap bulabilirsin belki. Diğer taraftan gelişimsel açıdan baktığımızda eğer o düşünceleri düşünürken farkına varırsan değiştirmeye çok yakınsın demektir. Telkinler de bu olumsuz düşüncelerden kurtulmanın iyi bir yolu. Düşünceyi fark ettiğin an Celil şuanda gerçekten ne yapmak veya ne düşünmek istiyor diye sor kendine inan bana düşünce diyeti diye bir şey var ve bu hayatını değiştirecek bir şey. Seni engelleyecek tüm olumsuz düşüncelerin farkına varıp onları faydalı olanlarla değiştirirsen sen de bu sorunlardan kurtulabilirsin. asevgişer

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-05-2016, 11:30 PM   #5 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Enerji vampirlerine dikkat etmek gerekli. Yoksa kendimizin celladı mıyız? Bu işi en başta biz mi yapıyoruz? Okuyun ve görün.
Onlarin enerjilerini kesmek icin ayakveya kollarinizi capraz tutun bu vucudun savunma sistemi enerjilerini yayamazlaz nas ve felak okuyorum ben
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2016, 10:26 AM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

bunun diğer adı nazardır.nazar insanı mezara götürür
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-10-2016, 04:44 PM   #7 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mhsvidi is an unknown quantity at this point

merhaba, ben henüz çok yeni üyeyim... cevaplayamadığım sorularım var ya da sorunlarım mı demeliyim. her şey beni çok yoruyor, bütün enerjim tükeniyor. daha erken dönemlerimde kendimi karanlık ılık ve huzur dolu bir ortamda hayal ederek deşarz olabiliyordum. ama artık yaşımın gereği midir yoksa şahit olduğum negatif olayların çokluğundan mıdır bir türlü dengelenemiyorum. bu kadar vahşet eziyet sefalet tüketiyor beni ruhum bedenimden çekiliyor. hasta değilim ama hasta hissediyorum. benim gibi olan başka insanlar da varmı?
mhsvidi isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
duygusal, edilir?, nasil, psisik, vampirlerle