Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Reiki

Uyarılar

Reiki reiky, reiki, reiki chakra, reiki hand, reiki inisiyasyonu, reiki masterları, reiki uyumlanma, reiki 4, reiki 5, reiki i, money reiki, park reiki, reiki level, reiki 3a, luck reiki,

Uzaktan Reiki İnisiye Olur mu?

Alternatif Kişisel Gelişim ve Reiki Uzaktan Reiki İnisiye Olur mu? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı bir Reiki Masterın kızı olarak bu konu benim için site sahibinden daha hassas ve önemlidir bu uyarıyı da yapmam çok doğal. kaç yıllık bir reiki mastırlıgından bahsediyorruz burcu biliyorsun bu konularda tecrübe önemlidir?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Reiki telkin cd indir izle İstanbul Reiki nerededir kimdir Reiki çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Reiki hipnoz Reiki olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Reiki hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Reiki kuantum düşünce kitap haberi

Uzaktan Reiki İnisiye Olur mu?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 21-08-2007, 11:21 AM   #11 (permalink)
Binbaşı

25emel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2
233 Mesajinıza toplam 444 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
25emel is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Uzaktan Reiki İnisiye Olur mu?

Alıntı:
BURCU GELEGEN Nickli Üyeden Alıntı
bir Reiki Masterın kızı olarak bu konu benim için site sahibinden daha hassas ve önemlidir bu uyarıyı da yapmam çok doğal.
kaç yıllık bir reiki mastırlıgından bahsediyorruz burcu biliyorsun bu konularda tecrübe önemlidir?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

25emel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2007, 11:54 PM   #12 (permalink)
Pınar Akgüç

pakguc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
176 Mesajinıza toplam 519 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pakguc isimli üye Tecrübe puanını kapatmıştır.

reikiyi bu sitede yazanları okuduğum kadar biliyorum, yani neredeyse hiç..
ama uzaktan şifa veren astral seyahat yapabilen birisi neden uzaktan inisiye edemesin ki (yanlış kelimeler kullandıysam özür)
bence bunu yapamamak mantıksız geliyor... dusun
kendimce bir yorum işte..
Hayal umarım öğrencilerinden biri de ben olurum
pakguc isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-08-2007, 12:52 AM   #13 (permalink)
Bugle
Guest

Reiki konusunda konuşurken dikkatli olmak gerektiğine inanıyorum.Polemiğe girmeyi de düşünmüyorum.Sayfalarca alaıntılar yapıp ,tecrübelerimi de anlatmayacağım.Bu iş iddiaya girdiği zaman ruhsallıktan çıkıp ego savaşına girer.O zaman da ortada reiki değil kişiler konuşulur.Zaten böyle bir tartışma bu sitede bunca az reikici varken gereksiz geldi bana.Reiki hakkında bilgisi olmayan arkadaşlara bu tartışmaların bir faydası olmadığı kanaatindeyim.Uzaktan reiki bana da pek mantıklı gelmiyor.Öyle olsaydı master'ım çalışan bir insandı,evlerimizde ayrı ayrı oturur inisiyasyonumuzu da yapardık.Gece yarılarına kadar bana zamanını ayırıp bireysel seminer ve inisiyasyon yapmazdı.İstanbul'dan kalkıp Adana'ya gelen ,hatta Avusrurya 'dan gelip inisiyasyon yapıp reiki evleri kuran hocalar biliyorum.Bu insanlar neden uzaktan uyumlama yapmayı tercih etmemiş olabilirler acaba?Onca yol,otel masraflarına katlanıp yine belirlenen ücretleri aşmamışlar.Demek ki bu işin de her işte olduğu gibi bir yolu yordamı var.
Sonuç olarak inisiyasyonun o güzel saf enerjisini yaşamak varken,uzaktan reiki uyumlamasını ister Amerikalı,ister Tibetli bir usta olsun kabul etmem.Daha doğrusu inandırıcı gelmez bana.İlk kez uyumlama alacak arkadaşlara önce şehirlerindeki reiki masterlarını araştırıp,hem de iyice araştırıp onlarla temas kurmalarını tavsiye ederim.Yaşadıkları yerde böyle biri yoksa büyükşehirlerden birinden bir hocaya ulaşıp,bu güzel,saf,akıllı enerjiye uyumlanmak için emek ve zaman harcamalarını salık veririm.Çünkü emin olun reiki buna değer...Saygılarımla...
Alt 27-08-2007, 01:19 AM   #14 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı
REİKİYE UZAKTAN UYUMLANILIRMI?
Eğer öğretmen olarak seçtiğiniz kişi, sizden parayı alıp, sizi inisiye edeceğini söylediği saatte televizyonda kavak yellerini seyretmiyorsa, reikiye uzaktan inisiye olunur.
tabii öğrencilerimize tavsiyemiz..seminerlerini birebir öğretmenleriyle yan yana gelerek almalarıdır,çünkü birlikteliğin yarattığı sinerji muhteşemdir..
Alt 15-09-2007, 10:08 PM   #15 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point

Benim uzaktan inisiye konusunda soylemek istedigim sey su, Hayal 19 Temmuzda beni Reikiye uyumladi, ben Kanadada idim, Hayal Turkiyede, uyumlama sirasinda ellerimde ve ayaklarimda karincalanmalar hissettim, derin medite halinde uzun bir sure kaldim, normal hayata dondugumde kendimi cok enerjik bir o kadarda duygusal hissettim, etrafimdaki herseyin rengi daha bir parlak gorundu gozume. Daha sonraki gunlerde kendime Reiki uygulamalarina basladim, bir sure sonra bas ve diz agrilarimin hafifledigini farkettim, bunun, Reiki enerjisinin bedenimde calismaya basladiginin sonucu olmasi cok muhtemel geliyor bana. Boylece binlerce kilometre uzaktan Reiki uyumlamasinin olabilecegini soyleyebilirim. Belki bire bir uyumlamanin sinerjisi daha farkli olabilir ama uzktan uyumlamada ayni derecede is goruyor benden soylemesi
Sevgi ve Isikla kalin
Alt 08-03-2008, 05:12 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

metin06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
84 Mesajinıza toplam 355 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
metin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the rough

Yazı yazan arkadaşların hepsine teşekkürler,çok bilgilendirici olmuş,tamamını okudum.Herkezin hayatta bir amacı var değilmi mesela Burcu isimli üyenin yazdığı ayrıntılı yazılar Hayal ablanın ayrıntılı cevap vermesine sebep olmuş,böylece bizlerde ayrıntılı yanıtlar almış olduk.Eft nin yeteri kadar chakraları temizlemediği ve bunun için reiki gibi bir yöntemle chakraları açma düşüncesi üzerine biraz sitemizi araştıriim dedim.Aslında kafama sürekli takılan ve diğer bir başlıktada biraz konuşulan bir soru haricinde reikinin faydası ve önemi büyük sanırım..
O soru :İnsanın kendini bir kanal olarak açması ile birlikte bir takım karanlık varlıkların da bu açıklıktan faydalanması ve rahatsız etmesi meselesi insanı ürkütüyor.Çünkü bunların yetenekleri insani güçten farklı malum.Ama onun haricnde benim de aklımda reikinin (yukarıda bir yerde güzel bir tarif yapılmış;şuurlu saf ve iyi yönde denmiş) bio enerji gibi vucutta aslende olan bir enerjinin kullanılması gibi birşey.E tabi birde farkındalığı artırmak ve tıkanıklığı gidermek bence insan hayat boyu bu yükleri taşımamalı..
metin06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-03-2008, 05:54 PM   #17 (permalink)
hayalayaz
Guest

aslında bu konu çok uzun zaman oldu tartışılalı..bir insanın reikiye kanal olabimesi için mutlaka reikiye uyumlanmış olması lazımdır..eğer kişi reikiye uyumlandıysa, uyumlanma esnasında 1. şifa kanalları açılır.. 2- şifa kanalları temizlenir, 3 korumaya alınır..4 hayatı boyunca istediği zaman şifa verebilecek duruma getirilir...reikiye uyumlanmış bir insanın kendisi bilinçli bir şekilde davet etmedikten sonra dezenkarne varlıklar tarafından rahatsız edilmesi mümkün değildir...reikiye kanal olan kişi şifa aktarırken kendiside şifalanacağı için sonradan bir rahatsızlık hissetmez..çünkü aktardığı enerji kendi bio enerjisi değil evrenden aldığı ekstra bir enerjidir..eft ile çakraların dengelenmesine gelince, isteyen her kes çakralarını her yolla dengeleyebilir...burada reikinin kolaylığı şudur..siz x bir yöntemle çakralarınızın ne kadar aktive ettiğinizi bilemezsiniz eğer herhangi bir enerji ile çalışmıyorsanız..ama çakra dengelemesini reiki ile yapıyorsanız özel bir çaba harcamanız ekstra bilgilere sahip olmanız gerekmiyor..( yanlış anlaşılmasın..bilginin gereksiz olduğunu söylemiyorum..biz ona en iyisi tecrübe diyelim) reiki şuurlu bir enerji olduğu için çakraları temizler..dengeler ve şarj eder kişinin bunu yaparken engin tecrübelere sahip olması gerekmez...

bilmediğiniz her hangi bir enerjiye kanal olmak farklıdır, burada korktuğunuz deneyimleri yaşamak muhtemeldir..reiki kanalı olmak çok farklıdır...saygılı sevgiler..
Alt 11-05-2008, 01:51 PM   #18 (permalink)

Tesekkür: 0
0 Mesajinıza toplam 0 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sewal is an unknown quantity at this point

yani reiki yapan bi kimsenın hayatı boyunca hiç başı ağrımazmı hayata karşı bi bkkınlığı falan olmazmı..keşke şu çakraları çamaşır suyuyla temızlemenın bir yolu olsaydı bi dakka durmazdım
sewal isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-05-2008, 06:35 PM   #19 (permalink)
MagNetiC
Guest

çok ilginç yazılar.. dünya meğer ne kadar farklı farklıymış dedirtiyor insana..
Alt 19-05-2008, 06:56 PM   #20 (permalink)
Teğmen

TATAR AKAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 32
52 Mesajinıza toplam 196 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TATAR AKAY is an unknown quantity at this point

reiki ye merak saldım özelliklede 3.göz denen şeye çok ilginç hislerimi güçlendirmek istiyorum öğrenciniz olarak gelebilirim yazın...çok heyecanlıyım yaa..

Konu hayatimdegisti tarafından (22-10-2018 Saat 01:27 PM ) değiştirilmiştir.
TATAR AKAY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks