Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Radyo Dj Özel Bölüm (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=385)
-   -   Radyo Dj Özel Bölümü (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=4568)

hayatimdegisti 18-02-2008 08:35 AM

Radyo Dj Özel Bölümü

Bu bölümde paylaşılan mesajlar sadece Radyo Dj'lerimiz ve moderatorler tarafından görülmektedir.Radyo Dj'lerimiz özel bilgi paylaşımlarını bu bölümde yapabilirler.

nurhanza 16-03-2008 10:02 PM

Ynt: Radyo Dj Özel Bölümü

defnecim umarım iyisindir, kusura bakma my plugoya yazmışsın odadaydım görünce hemen kapanışımı yaptım ve sana devredeceğimi söyleyip yayından çıktım, ben radyoyu boş bulunca doldurmak istiyorum, sana iyi yayınlar dilerim

hayatimdegisti 02-04-2008 12:44 AM

Radyo yayını olan sitelere müyap tarafından uyarı geliyor hatta siteler kapatiliyor..
Bizim radyomuz cok buyuk değil ama buna rağmen bu bir risk oluşturabilir..
Bunun için yapabileceklerimiz istek bolumunu kaldirmak ve radyomuzda telif hakkı olmayan enstrumantel parçalara ağirlik vermektir..
Bu konu hakkında ki düsünceleriniz nelerdir..

shamanic 02-04-2008 12:52 AM

açıkcası dj lerin kontrolunde daha seçkin parçalardan oluşmuş olan bir yayın akışını tercih ederim..

her ne kadar dikkatli davranılmaya çalışılsada istekler doğrultusunda kişisel gelişim ile
bağdaşmayan parçalara yer verildiğide oluyor..

istekler içinde genel olarak çalma listeleri düzenlenip bunlar arasından tercih yaptıralabilir..

forumun açık olması radyodan daha önem taşıyan bir konu olduğu için dj dostlarımızında bu konuda daha
hassas olarak yaklaşım gösterceklerine ve bu konuda daha uzman oldukları için uygun çözüm önerilerinde
bulunacaklarını düşünüyorum..

sevgiler.. hismiley

nurhanza 03-04-2008 12:01 AM

genelde enstrümantal parçalara ağırlık veriyordum zaten, özgün parçalarda serpiştirdiğim oluyordu. mesela ezginin günlüğü, ve nostaljik parçalar şiirler sorun çıkartmaz sanırım, tuluyhandan asla vazgeçemeyeceğimide vurgulamak isterim, atakan bir sorun olmaz değilmi dusun f678h 25889
seçtiğim parçalar herzaman beni terapi eden parçalar oldu zaten, beni böyle güzelleştirdiğine inandığım parçaları yayınlamak ve içimdeki pozitif duyguları paylaşmak bana ayrı bir haz veriyor, tabi sitemizin varlığına asla zarar verecek bir tutuma girmek istemem varsa bir durum hemen uyarın uyarım kesinlikle
sevgimle mutlu güzel duygularımla selamlıyorum sizi

MuminOKAN 29-04-2008 09:13 AM

merhabalar. bende bugün yayına başladım. hayatimda ilk defa bi yerlerde insanlar benim dinlediğim müzikleri dinliyor 8977 umarım müzikler iyidir. gündüz ofiste olduğum için elimde sadece bir kaç albüm var. fakat merak ettiğim şu ki. telif hakkı hangisinin var hangisinin yok bilmiyorum. dusun
bir de ben sadece evde programlarla yaptığım mixler dışında bu işten pek anlamam.

MuminOKAN 21-05-2008 11:19 PM

sn arkadaşlarım öncelikle teşekkür ediyorum herşey için. yalnız bi isteğim olabilirmi? belki abartı bi istek olacak ama yayında kim var ve yayını ne zaman bitecek diye buraya not düşersek iyi olur diye düşünüyorum.

yanlış anlaşılmak istemem ama...
miracle (okunuşu miırıkıl) yazılmayıp mirage (mirajj)

sevgiyle kalın...

iyi yayınlar super

MuminOKAN 22-05-2008 09:17 AM

takribi 1030 1100 a kadar yayınım sürecek.

melodiss 23-05-2008 02:58 PM

mrb actionsmile

giriş çıkışları buraya yazmak iyi fikir. bi düzen olması gerek gbi sanki?? utananadam

MuminOKAN 29-05-2008 09:26 AM

saat 10 da yayından çıkacağım.

melodiss 30-05-2008 11:01 AM

11.30da bırakıyorum yayını super

MuminOKAN 30-05-2008 02:55 PM

1500 da yayından çıkacağım super

melodiss 08-06-2008 07:37 PM

19.40ta bırakıyorum.

MuminOKAN 09-06-2008 10:54 AM

1100 çıkış

melodiss 09-06-2008 01:39 PM

13.40 bırakıyorum

MuminOKAN 09-06-2008 02:55 PM

meditasyon bitimi -30dk sonra- çıkıyorum

MuminOKAN 21-06-2008 11:08 AM

çok sevgi ve saygı değer dj arkadaşlarım. bugünbir deneme yaptım ve başarılı buldum kendimi. eğer uygulandıysa yine hatırlatmak isterim. önce ana ekran görüntüsünde bilgisayarın en alt kısmında sağ tarafta hoparlör simgesini tıklayıp mikrofon u sessiz hale getiriyoruz, getirmezsek mikrofondan alınan ses te iletilir. konuşmak istediğiniz zaman bu kutucukta bulunan işreti kaldırabilirsiniz.
şimdi winamp shoutcast ı açınca konuşma yapmak için microphone un başındaki kutucuk standart olarak işaretli. eğer line uot u işaretleyip lock a tıkladığımızda yayın, ses kartmız üzerinden gidiyor. yani hoparlörden ne duyarsak onuda dinleyicilere aktarmış oluyoruz.
burada dikkat edilmesi gereken hususlardan biri, eğer iş yerinde iseniz internet ağınızın veri transferi yavaşlayabilir msn de yazışıyorken trılink sesi dinleyicilere ulaştırılır.

saygılar ve sevgiler. smiliyface

MuminOKAN 21-06-2008 11:10 AM

yayn yaptığım kanun taksimleri:
http://www.4shared.com/file/52150651...arda_Ask_.html
http://www.4shared.com/file/52152750...ve_Ahenk_.html
http://www.4shared.com/file/52151735...yda_Bahar.html
http://www.4shared.com/file/52153876...Yenilenis.html

açılan sayfadan gerekli talimatları izleyerek indirebilirsiniz.

nurhanza 06-07-2008 11:31 PM

valla sevgili dj arkadaşlarım ben öle pek nizami olamıyorum heralde, uyarın beni gerekirse, ben öle bazen coşup sabahlara kadar yayında kalıyorum, dahası giriş çıkış saatlerim ne zaman uygun olursam belli olmuyor, beni hoşgörünüz,

ametist 07-07-2008 12:13 AM

Alıntı:

nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
valla sevgili dj arkadaşlarım ben öle pek nizami olamıyorum heralde, uyarın beni gerekirse, ben öle bazen coşup sabahlara kadar yayında kalıyorum, dahası giriş çıkış saatlerim ne zaman uygun olursam belli olmuyor, beni hoşgörünüz,

nurhanza mı desem yoksa nurhanza abla mı demem daha doğru olur bilmiyorum ama ,nası güzel ince bi düşünce bu kiss3 .uyarmak değil tam tersi teşekkür ederim sana,özellikle şu günlerde geceleri daha çok siteye giriyorum .hele siteyi ilk açtığımda güzel bi müzik duymak,beni iyi hissettiriyo yanlızlık hissimi siliyo diyebilirim tender45.kendi adıma söylüyorum;gün uzun isteyen yayın yapar ,ya da o anda içinden çok fazla yayın yapmak geçen kişi ,yayındaki arkadaştan rica ister bence,birbirimize o kadar nazımızın geçeceğine inanıyorum.lütfen isteğin zaman hatta ben bu şekilde yayın yapmandan çok memnunum.lütfen böyle devam et,mümkün olduğunda özellikle geceleri yayınından mahrum bırakma beni kiss3.
sevgilerle,sağlıcakla smiliyface

defnoo 10-07-2008 02:42 PM

meraba arkadaşlar çok uzun zamandır ne radyoda girdim ne foruma ama anladığım kadarıyla ben yokkne bazıları kıdemli üstad oluyo bazıları deneyimde bu lafım admine isterse beni ziplesin bu bir bir ikincisi daha ben 3 tane msn açık yetiştiremiyodum ve hiç bizaman örf adet gelenek ve göreneklere aykırı bir kelime kullanmadım nedeb bunları sölüyorum şarkılarımda müziklerimde mutluyumben telkin çalamam yapamam belki 5 tane oldu djlerimiz ama bu olmasın emek verdim bu foruma çok insan üye kazandırdım bu böle olamaz....olmasında.

defnoo 10-07-2008 02:48 PM

deliyim ,gözü kara deliyim yakarım romayıda yakarım ben bulurum yine sizi bulurum olurum yine sizin olurumm..... derty DEFNE

dj

D(j)EFNE

defnoo 10-07-2008 02:49 PM

vien1 demek yokmu........

MuminOKAN 10-07-2008 03:10 PM

Alıntı:

D(j)EFNE Nickli Üyeden Alıntı
meraba arkadaşlar çok uzun zamandır ne radyoda girdim ne foruma ama anladığım kadarıyla ben yokkne bazıları kıdemli üstad oluyo bazıları deneyimde bu lafım admine isterse beni ziplesin bu bir bir ikincisi daha ben 3 tane msn açık yetiştiremiyodum ve hiç bizaman örf adet gelenek ve göreneklere aykırı bir kelime kullanmadım nedeb bunları sölüyorum şarkılarımda müziklerimde mutluyumben telkin çalamam yapamam belki 5 tane oldu djlerimiz ama bu olmasın emek verdim bu foruma çok insan üye kazandırdım bu böle olamaz....olmasında.

atakan bey hemen dj lik ünvanımı alabilirsiniz. bence hiçbir sakınca yok.
hatta rica ediyorum.

ametist 10-07-2008 05:50 PM

Alıntı:

Foto.Mümin :) Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

atakan bey hemen dj lik ünvanımı alabilirsiniz. bence hiçbir sakınca yok.
hatta rica ediyorum.

ne güzel bi protesto bu mümin (bu yüzden teşekkür edip karma verdim ,djliğinin alınması konusunda değil girlhaha)anlıyorum seni ama bunun admin tarafından kabul edileceğini pek sanmam girlhaha.sen de onaylarsın ki; bu sitede dj'lik yapmak demek,kendi dinlediğin müzik tarzını bi nevi hayat görüşünü sitedekilerle paylaşma amacına güdümlü .yani isteğe bağlı ,gönüllü aynı zamanda kişiyi tatmin-motive edici özelliği olan bi faliyet. bundan başka bu kadar iyi hazırlanmış böylesine emek verilmiş bi siteye müzik için girildiği mantığı absürt geliyo çünkü zaten bu işi prosefyonelce yapan bi sürü yerli yabancı site ,radyo ve tv kanalları var.ama bu tarz bi sitenin dünya genelinde de pek olduğunu sanmıyorum .onların amacı başka ,buranın amacı tamamen farklı.kıdem konusuna gelince,bu sitedeki paylaşım imkanını arttırmak için düşünülmüş ince bi fikir,başka hiç bi fonksiyonu olduğunu düşünmüyorum.zaten benimle aynı fikri paylaşıyodur çoğu insan.başka işe yaradığını anlasam tamam da ,para getirmez ,pul ,saygınlığı arttırmaz çünkü burda paylaşımda bulunan üye adayı da bir üstad da bir .bu ast-üst ilişkisi takıntısını bari bu güzel ortama sokmayalım derim ben.bu siteye üye olan herkesin bi oyu var ve paylaşımlarını beğendiği kişinin oyunu yükselti bu kadar basit .münin sen ki eline geçen ve sitedekilere yaralı olacağını düşündüğün her kaynağı bulup yerleştiren,insanların sorunlarını dineyen bi adamsın yani eğer kıdemse sen bunu fazlasıyla hakediyosun.bi de takılacak bişey olsa ,bunu söylemesi gereken daha daha dünya görüşü geniş,daha daha paylaşımcı ve bilimum iyi özelliklerini sayabileceğim insanlar var zaten.üyelerle adminin bu siteye hizmet eden paylaşımlarından dolayı emeğine bi teşekkürden başka bi şey değil. herneyse ben bu siteye değer veren emek harcayan herkese sevgilerimi ve teşekkürlerimi yolluyorum.iyi ki varsınız 128956 alk78 kiss3

melodiss 10-07-2008 06:23 PM

Alıntı:

ya ben pek bişey anlamadım keşke 3 msnden birini kapatıp öyle anlatsaydınız ne demek istediğinizi... dahada güzel bi anlatım olurdu.

ametist 10-07-2008 06:36 PM

Alıntı:

melodis Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:

ya ben pek bişey anlamadım keşke 3 msnden birini kapatıp öyle anlatsaydınız ne demek istediğinizi... dahada güzel bi anlatım olurdu.

music45 süper özetlemişsin durumu melodiscim 25889 bu arada mümin avatarın pek üstadlığa yakışmıyo belirtmeden geçemicem girlhaha,bak rapçi uzaylın tasvip edilmedi sanırım s45apk

hayalayaz 10-07-2008 08:00 PM

haberleri dinledim kafam zaten abondene olmuş durumda ne olduğunuda anlamadım..kuzular ne oluyor..biri bana anlatsın..ne olur.. dusun dusun dusun

nurhanza 10-07-2008 11:07 PM

defnemin gelişi ahanda böyle belli olur, kız nerlerdesin sen, hoş gelmişsin diyelim gene, keşke kalaydın, bizle okuyup, paylaşaydın, büyüyüp gelişeydin, üstat üstü olaydın, burda herkes herkesi olduğu gibi kabul etmiş zaten, sadece iç huzurumuzu, sevgimizi, bilgimizi arttırıp önce kendimize, sonra toplumumuza nasıl daha faydalı olabilirizi öğrenip uyguluyoruz, ben şahsen kendini beni toplumu geliştireni çook severim onla gurur duyarım, onu takdir eder, alkışlarım, kendimi alkışladıkça daha mutlu sayarım, işte böle, geldiysen hoş geldin sefalar getir bize, sevelim seni üstat edelim seniii, 25889 956k hismiley mlk34 hpm2 alk78 kiss3

suzzy 11-07-2008 10:54 AM

defnecim kuzum...sakin ol gülüm... b456

belliki kızmışsın 4897 ama kızılcak bir durumda yok ortada...şu an yayın yapan arkadaşlarımızın hepsi çok kaliteli ve bir çok özel paylaşımları olmuş arkadaşlarımız...

forumda telkin müziklerinin çalınması kadar doğal bir şey olamaz çünkü bu site kişisel gelişim amaçlı kurulmuş bir site.. ttli3 doğal olarakta forum radyomuzdada sakin sükunetli hoş parçaların çalınması gerekli...burada biliyorsun sende kişilerin paylaşımları doğrultusunda kıdemli deneyimli veya üstatlık ünvanlarına ulaşıyorlar... utananadam

sen uzun zaman dır aramızda olamadığın için şu anki kıdeminde bıraktığın yerde kaldı...paylaşımlarını her zaman bekleriz haşin kızım benim...ama önce diğer arkadaşlarımıza karşı biraz daha ılımlı ol be gülüm... super

melodiss 08-08-2008 12:25 PM

radyo daha açılmadı mı? dusun sad456

yoksa bende mi bi sorun var? 4897

hayatimdegisti 08-08-2008 01:01 PM

Alıntı:

radyo daha açılmadı mı? dusun sad456

yoksa bende mi bi sorun var? 4897

Radyo hesabimiz kapanmişti.Ayni şifre ve ip numası ile devam edilmesini istedim.Bizim yayin yaptiğimiz server tamamen kapanmis..
Baska bir server'dan hesap alacağiz.
Ben bir haftalığına şehir dışında olacağım..Döndüğümde yeni şifreleri bu bölümde açıklayacağım..

MuminOKAN 11-09-2008 10:47 PM

ya ben yayınm yapamıyorum... not connected yazıyor dusun

hayatimdegisti 11-09-2008 11:08 PM

Alıntı:

SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı
ya ben yayınm yapamıyorum... not connected yazıyor dusun

ip numarası port numarası şifre değiştirdiniz mi?

nurhanza 11-09-2008 11:24 PM

evet bende yapamıyorum... değiştirdim , dün gayet iyiydi, bugün işyerimdende evdende denedim, bağlanamıyor,bir sorun var galiba, atakan kardeşim bi el atıver emi...............

melodiss 11-09-2008 11:45 PM

blook

aynen bende açamıyorum... 4897

hayatimdegisti 12-09-2008 01:46 AM

Alıntı:

nurhanza Nickli Üyeden Alıntı
evet bende yapamıyorum... değiştirdim , dün gayet iyiydi, bugün işyerimdende evdende denedim, bağlanamıyor,bir sorun var galiba, atakan kardeşim bi el atıver emi...............

Hostinge bildirdim biraz önce oradan gelecek cevabı buraya yazarim..

melodiss 13-09-2008 01:06 PM

ben yine açamıyorum kimse olmadığı halde 4897

32 kbyda geçmiyorum dusun

deneyen var mı açılıyor mu radyo?

hayatimdegisti 13-09-2008 02:15 PM

Alıntı:

ben yine açamıyorum kimse olmadığı halde 4897

32 kbyda geçmiyorum dusun

deneyen var mı açılıyor mu radyo?