Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Psişik Yetenekler (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=157)
-   -   psişik yetenek telkinini aldım (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=618383)

Berilce 23-05-2011 10:56 AM

Cevap: psişik yetenek telkinini aldım

Alıntı:

bussraster Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799138)
ozaman kendime bu telkini hediye etmem gerekiyor artık :)

ama bu işin kötü bir tarafıda var.

bir insan için yorum yapıyorum mesela,eşim veya yanımda kim varsa
hemen orada art niyetli damgasını yapıştırıyorlar.

karşımdaki başka şey diyor, yaydığı elektrik söylediği şeyi neden söylediğini yayıyor ve ben bunu ispatlayamıyorum.
günlüğümdede yazdım. çok yakınımda var böyle biri.
yahu bu kişinin niyeti kötüüüüü kötü işte başka lafa gerek varmı?
illaki musibetten sonramı akıllanalım. ama yok ben kötü niyetliyim ben soğuk
biriyim, ben yabaniyim ondan sonra. offsigrt56

Çoğu insan inanmak istediği şeye, duymak istediği şeye kulağını açıyor.
Bu sizin en yakınınız da olsa, kimse hakkında fazla yorum yapmayın, herkes yaşayacağını kendisi yaşıyor, siz isteseniz de bilinçlendiremiyorsunuz bazen...

umut73 23-05-2011 11:05 AM

arkadaşlar bir seminere katılmıştım orda bize anlatılanları aynen buraya aktarmak isterim. malum kişisel gelişim ile alakalı bir seminerdi. insanların algılama yeteneklerinin 4 çeşit olduğundan bahsedildi 1. kısım görsel yeteneği ön planda olanlar 2. duyu (kulak) yeteneği ön planda olanlar 3. dokunma yeteneği ön planda olanlar 4. unuttum şimdi. siz hangi çeşit yeteneğinizi daha fazla kullanıyorsanız algılarınız da dolayısıyla o konuda daha çok dikkat kesiliyor ve aynı frekenstaki insanları seçerek, ben bu insandan pozitif enerji alıyorum bu insan çok iyi birine benziyor diyorsunuz, yani eğer görsel zekanız ön planda ise duyusal zekası ön planda olan birinden hoşlanmayabiliyorsunuz... her şey ne kadar kişisel ve göreceli değil mi? herkesin iyisi kötüsü kendine göre değişiyor yani

elisya 23-05-2011 12:07 PM

Alıntı:

umut73 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799163)
arkadaşlar bir seminere katılmıştım orda bize anlatılanları aynen buraya aktarmak isterim. malum kişisel gelişim ile alakalı bir seminerdi. insanların algılama yeteneklerinin 4 çeşit olduğundan bahsedildi 1. kısım görsel yeteneği ön planda olanlar 2. duyu (kulak) yeteneği ön planda olanlar 3. dokunma yeteneği ön planda olanlar 4. unuttum şimdi. siz hangi çeşit yeteneğinizi daha fazla kullanıyorsanız algılarınız da dolayısıyla o konuda daha çok dikkat kesiliyor ve aynı frekenstaki insanları seçerek, ben bu insandan pozitif enerji alıyorum bu insan çok iyi birine benziyor diyorsunuz, yani eğer görsel zekanız ön planda ise duyusal zekası ön planda olan birinden hoşlanmayabiliyorsunuz... her şey ne kadar kişisel ve göreceli değil mi? herkesin iyisi kötüsü kendine göre değişiyor yani

Evet.. haklı olabilirsin aslında. Mesela ben, birinden bana karşı bakışlarından, tavrından, ya da oturup kalkmasından negatif elektrik almışsam o insanla konuşmak istemem. Demek ki benim görsel yeteneğim ön planda. ve o kişide başka yeteneği ön planda o yüzden uyuşmuyoruz yani..
Ama neden negatif elektrik aldığımı da anlamam çoğu zaman halbuki bana hiç bişi yapmamışta olabilir.

bilgi için teşekkürler.. :) art56art56

Alice in Wonderland 23-05-2011 12:23 PM

sadece insanların iyi ve kötü oldukları yada pozitif yada negatif olduklarını öğrenmek için mi bu telkin peki. 2 sayfada sadece amaç bu gibi geldi bana sormak istedim.

bussraster 23-05-2011 12:47 PM

Alıntı:

Alice in Wonderland Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 799168)
sadece insanların iyi ve kötü oldukları yada pozitif yada negatif olduklarını öğrenmek için mi bu telkin peki. 2 sayfada sadece amaç bu gibi geldi bana sormak istedim.

telkin tabiki sadece bunun için değil.
sadece bir problemimi söyledim arkadaşlarda sağolsun aydınlattılar.
konu oyüzden buralara geldi :)

bu arada teşekkürler arkadaşlar. zor olsada söylediğiniz bakış açısını kullanmaya çalışacağım.

hlyyy 23-05-2011 04:06 PM

yok bunun için almamıştım, bu telkini dinledikten sonra durugörü olmuştu ilk baştaki yazımda belirtmiştim

bir aralar 1 hafta boyunca durugörü olmak için uğraşmıştım, sonra olmuodu boşweeer dedim, hiç uğraşmadım artık..

bundan 2 hafta sonra psişik yetenek telkini aldım,psişik yetenek telkinini 2 hafta boyunca dinledim ve durugörü oldu,
televizyon izler gibi gözümün önünden mavi kırmız renkte insanlar, bahçeler, sokaklar büssürü şey geçti 'capcanlıydı'

ve durugörü olmak zor iştir böyle bi anda gözle görülmeyecek şeyleri görmek zor. Bu telkin sayesinde neredeyse kendiliğinden görmüş oldum; çünkü 1 ay önce durugörü olmak için uğraşmıştım, hemde sadece '1 hafta falan uğraşmıştım' ve durugörüyü hiç uğraşmadığım halde 1 ay sonra gördüm...
bnce telkinin etkisi var

tugba__ 25-12-2011 02:41 PM

hlyyy peki aura görebiliyor musun? ben aura da görmek istiyorum. psişik yetenek telkiniyle aura görmek arasında kaldım :/

hlyyy 15-04-2012 11:53 PM

ygs-lys sınavına çalıştığım için 1 yıldır dinleyemiyorum. sınavlardan sonra tekrar dinlemeye başlicam, o zaman etkilerini sırayla yazarım. Çok az dinleyebildim ondan sadece durugörü oldu.

tugba__ 17-04-2012 07:23 PM

tamam:) ben aldım cd yi. ilk başlarda insanlarla telepatik bağım çok güçlendi ama bu aralar nedense bi durgunluk var. hissettiğim her şeyin tam tersi çıkıyor artık

hlyyy 15-07-2012 06:34 PM

sanırım cd pek işe yaramıyor.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:37 AM.