Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Mistik Gizem Bilinmeyenler Klubü > Gizemli Konular > Psişik Yetenekler

Uyarılar

Psişik Yetenekler Psişik Yetenekler

UYKUDA GELECEĞİ GÖRME

Gizemli Konular ve Psişik Yetenekler UYKUDA GELECEĞİ GÖRME Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhaba Reality. Deja-vu daha farklı bir durum.Yaşanılan bir olayı tekrar yaşıyormuş hissi verir deja-vu.Ben bunu daha önce de görmüştüm,duymuştum deriz ama içimizdeki his çok farklıdır.O yaşadığımız anı ilk kez yaşamamıza rağmen içimizdeki ses daha önce de yaşadığımızı iddia eder ama ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Psişik Yetenekler telkin cd indir izle İstanbul Psişik Yetenekler nerededir kimdir Psişik Yetenekler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Psişik Yetenekler hipnoz Psişik Yetenekler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Psişik Yetenekler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Psişik Yetenekler kuantum düşünce kitap haberi

UYKUDA GELECEĞİ GÖRME

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-11-2008, 12:38 AM   #11 (permalink)

Redflowers

Belgin ∞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 28,441
2,242 Mesajinıza toplam 14,584 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Belgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond reputeBelgin ∞ has a reputation beyond repute
Standart Ynt: UYKUDA GELECEĞİ GÖRME

Merhaba Reality.

Deja-vu daha farklı bir durum.Yaşanılan bir olayı tekrar yaşıyormuş hissi verir deja-vu.Ben bunu daha önce de görmüştüm,duymuştum deriz ama içimizdeki his çok farklıdır.O yaşadığımız anı ilk kez yaşamamıza rağmen içimizdeki ses daha önce de yaşadığımızı iddia eder ama kanıt sunamaz,hafıza boştur o durumla ilgili.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ben Tanrı'nın bir çocuğuyum ve Dünya denen bu yerde olmaya layığım. Ruhun adına, şifamı birlikte-yaratıyor ve titreşimimin değişmesini seçiyorum. Tanrım, kontratımı gerçekleştirebilmem için bilmemi istediğin şey nedir?
Belgin ∞ isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-11-2008, 12:41 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Reality - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 27 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Reality is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: UYKUDA GELECEĞİ GÖRME

yanıtın için teşekkürler redflowers

http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-t13929.0.html

burdaki mesajımıda yorumlarmısın yanıtını çok merak ediyorumda
İyikiler.
Reality isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-03-2009, 05:31 PM   #13 (permalink)
Üsteğmen

yas_min - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 751
167 Mesajinıza toplam 1,141 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to beholdyas_min is a splendid one to behold

Bende de çok olur déjàvu ler. Hatta SIK SIK diyebilecek kadar çok, gerçi neyden olur hala anlam veremiyorum bu durumlara. Rüyalara gelince, ben bir ara yani bundan 1 sene öncesine kadar resmen seri dizi halinde ruya gorurdum, sabah uyaninca ilk isim esime anlatmakti, herkesi gorurdum ruyamda, (bu arada bu seri ruya olayinida simdi yazarken fark ediyorum.bayadir gormemisim.) Neyse artik çok nadir fakat bi o kadar gercekci ruyalar gorurum, hatta acaba astral seyahattamiyim derim kendime uyaninca, ki o kadar gercek seyler goruyorum. Hamilelik donemimde gordugum bir ruya misal... Dogum yapmisim , hastanedeyim, kadinin teki gelmis yanima oturup : gozun aydin neyin oldu diyordu...bilmem valla hic bakmadim demistim..Bebegi kucama alip bezini acip : aaa kizim olmus demistim... Ertesi gunu doktorum bir kizim olacagini soylemisti..

Son 2 senedir hep hamile goruyorum kendimi,hepte erkek cocugum oluyormus, en son ruyamda bebegim ismiyle geldi ..o yuzden erkek bebegime EMRE ismi verecegim ...

yas_min isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-05-2009, 03:14 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold
Standart Cevap: UYKUDA GELECEĞİ GÖRME

arkadaşlar benimde rüyalarım çok zaman bana rehberlik yapar.çocukluğumdan beri arasıra gerçekleşti.rüya olumamaları var.şimdi çok güzel rüyalar görüyorum...
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-05-2010, 11:40 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
zizi2010 is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: UYKUDA GELECEĞİ GÖRME

Sevgili arkadaşlar Bir sorum olacak
Google da arama yaparken tesadüf mesajlarınızı gördüm...

Ben çok uzun zamandır geleceği gösteren rüyalar görüyorum...
Çoğu zaman tamamen ''net'' olayları görüyorum. Nadirde olsa sözlüğe bakma ihtiyacım oluyor.Hiç bilinçaltı rüyamda olmadı bugüne kadar...
Bu olay bende 10 senedir var.
Çoğu zaman büyük olaylar 6 ay / 12 ay önceden görebiliyorum.

Fakat asla not alıp tarihleri çek etmedim, Tek bildiğim 2009 martta bir rüya gördüysem ya 6 ay sonrasında yada 2010 martta o olayı yaşıyacağım...

Şimdi benim için gerçekten çok özel bir olayın olmasını bekliyorum.Rüyamı 3 Kasım 2009 da gördüm...
6ay geçti henüz birşey olmadı...1 sene sonrasına sarkıcanı düşünürsem yaklaşık 6 ayım var....
Sizce 3 Kasıma 2010 mı sarkar? yoksa hani ramazanda 10 gün kayıyor ya, Ekim 2010 a mı sarkar???????????????????

yani rüyalarım hivri takvime göremi yoksa şuan kullandığımız miladiye göremi zamanlandırmam gerek?????????????????

bu konuda tecrübesi veya fikri olan lütfen paylaşsın
sevgiler...
zizi2010 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2010, 08:58 PM   #16 (permalink)

Tesekkür: 115
62 Mesajinıza toplam 322 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tugcete is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar. bende zaman zaman böyle rüyalar görürüm. En son bir bebek gördüm rüyamda erkekti. Vücudunun üst kısmı vardı sadece. Ve beni öldürücekler izin verme diye ağlıyordu.Ve ben onu kucakladım kurtardım. Ertesi gün kuzenim hamile olduğunu söyledi. Ve bebeği herkes aldırmasını istiyordu. Ben karşı çıktım. 4 ay sonra cinsiyetine de baktılar erkekmiş. hazirandada doğucak.
Diğer bir rüyam içinde sizlere danışmak istiyorum. Senelerdir aynı rüyayı görüyorum. Ve hala sebebini çözemedim. Rüyamda büyük bir ev görüyorum. 3 yda 4 katlı. bizimmiş. tripleks gibi. birinci katta oturuyoruz. ama ben bi türlü diğer katlara çıkamıyorum. çıktığımda beni görünmeyen bir takım şeyler rahatsız ediyor. korkuyorum. haftada neyrdeyse 3 gün aynı rüya. 3-4 senedirde hep böyle. evin 2. 3. katı çok güzel ama ben bi türlü çıkamıyorum oraya. yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar. sizce bu rüyanın sebebi ne olabilir?
tugcete isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2010, 09:53 PM   #17 (permalink)
Elektra
Guest

Rüyalarımda, lisedeyken sınav sonuçları okunmamış derslerden aldığım notları görürdüm ve hepside çıkardı. Saydığım kadarıyla 16 ders notunu rüyamda gördüm ve çıktılar. Hatta 5. rüyadan sonra sabah uyandığımda anne 90 aldım yaşasın yada geometriden 35'te kalmışım ooff ya diye kahvaltı da anneme dert yanardım :) Hoş bir durum. Keşke sınava girmeden önce soruları da görebilsem ama herşey de istemekle olmuyor malesef
Alt 08-01-2011, 03:38 PM   #18 (permalink)
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar bende uzun bir zamandan beri aynı rüyayı görüyorum... Sanki gerçek gibi ve çok gördüm.. :( Rüyamda ailemin ve çevremin baskısıyla okadar çok sevmediğim hatta hiç sevmediğim bir adamla evleniyorum. Niye evlendiğimi de bilmiyorum o kısmı görmüyorum. Neyse; sonra çok pişman oluyorum ben niye evlendim diyorum, anneme babama beni niye onla evlendirdiniz diyorum.
Sice bu rüya gerçekleşir mi?.. Bence grçekleşebilir... şu anda sevgilimde yok.. Ben aşık olduğum ya da gerçekten sevdiğim biriyle evlenmek isterim. Sizce bu durumu nasıl bozabilirim?.. :(
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-01-2011, 04:49 PM   #19 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
papatyagibiyaşamak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar bende uzun bir zamandan beri aynı rüyayı görüyorum... Sanki gerçek gibi ve çok gördüm.. :( Rüyamda ailemin ve çevremin baskısıyla okadar çok sevmediğim hatta hiç sevmediğim bir adamla evleniyorum. Niye evlendiğimi de bilmiyorum o kısmı görmüyorum. Neyse; sonra çok pişman oluyorum ben niye evlendim diyorum, anneme babama beni niye onla evlendirdiniz diyorum.
Sice bu rüya gerçekleşir mi?.. Bence grçekleşebilir... şu anda sevgilimde yok.. Ben aşık olduğum ya da gerçekten sevdiğim biriyle evlenmek isterim. Sizce bu durumu nasıl bozabilirim?.. :(
Merhabalar, papatyagibiyaşamak

Bu güzel nickiniz, bana kendimi uçsuuuzzz bucaksız, kır çiçekleriyle dolu bir tarlada, kollarımı kocaman açmış o güzel çiçeklerin kokusunu içime çekiyormuş gibi hissettirdi.

Rüyalarımızdan bazen geleceğimizle ilgili kararlar verirken yararlanabiliriz. Dolayısıyla mümkün olabilir elbette. Rüyasının çıktığını söyleyen birçok insan vardır.

Ancak merak ettiğim bir şey oldu yazdıklarınızın içinde. Şu an sevgilinizin olmaması mı size bu rüyanızın gerçekleşmesini mümkün kılan? Hayatta hiçbir şey imkansız değildir. Ancak bazı şeyler kendi seçimimizdir. Neden gerçek olabileceğini düşündünüz? Belki pişman olacağınıza inandırdıysa bu rüya sizi böyle bir durumda karşılaşırsanız reddetme yoluna da gidebilirsiniz. Seçim sizin.

Aşık olduğunuz ve sevdiğiniz biriyle evlenmek istemeniz çok normal bir durum. Herkes sevdiğiyle evlenmek ister. İstemek her zaman yeterli bir şey değildir. Önemli olan bunu seçiyor olmanız. Ben aşık olduğum ve sevdiğim kişiyle evlenmeyi seçiyorum demeniz gerekir.

Bir de rüyanıza çok fazla takılmayın. Bilinçaltımız rüya ile gerçeği ayırt edemez. O nedenle gerçekten olmuş gibi hissedebilirsiniz. Bir süre belki etkileyebilir ancak kısa süre sonra unutursunuz. Yani hemen gelecekle ilişkilendirmememiz gerekir özellikle bu tür olumsuz duygular hissettiren rüyalarımızı.

Işığınız sevgi, gönlünüz aydın olsun.

Sevgilerimle.
Alt 08-01-2011, 10:18 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

papatyagibiyaşamak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 242
240 Mesajinıza toplam 719 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
papatyagibiyaşamak is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Zerynthia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhabalar, papatyagibiyaşamak

Bu güzel nickiniz, bana kendimi uçsuuuzzz bucaksız, kır çiçekleriyle dolu bir tarlada, kollarımı kocaman açmış o güzel çiçeklerin kokusunu içime çekiyormuş gibi hissettirdi.

Rüyalarımızdan bazen geleceğimizle ilgili kararlar verirken yararlanabiliriz. Dolayısıyla mümkün olabilir elbette. Rüyasının çıktığını söyleyen birçok insan vardır.

Ancak merak ettiğim bir şey oldu yazdıklarınızın içinde. Şu an sevgilinizin olmaması mı size bu rüyanızın gerçekleşmesini mümkün kılan? Hayatta hiçbir şey imkansız değildir. Ancak bazı şeyler kendi seçimimizdir. Neden gerçek olabileceğini düşündünüz? Belki pişman olacağınıza inandırdıysa bu rüya sizi böyle bir durumda karşılaşırsanız reddetme yoluna da gidebilirsiniz. Seçim sizin.

Aşık olduğunuz ve sevdiğiniz biriyle evlenmek istemeniz çok normal bir durum. Herkes sevdiğiyle evlenmek ister. İstemek her zaman yeterli bir şey değildir. Önemli olan bunu seçiyor olmanız. Ben aşık olduğum ve sevdiğim kişiyle evlenmeyi seçiyorum demeniz gerekir.

Bir de rüyanıza çok fazla takılmayın. Bilinçaltımız rüya ile gerçeği ayırt edemez. O nedenle gerçekten olmuş gibi hissedebilirsiniz. Bir süre belki etkileyebilir ancak kısa süre sonra unutursunuz. Yani hemen gelecekle ilişkilendirmememiz gerekir özellikle bu tür olumsuz duygular hissettiren rüyalarımızı.

Işığınız sevgi, gönlünüz aydın olsun.

Sevgilerimle.
Güzel yanıtın için çok teşekkür ederim zeryciğim.. :) Saoll... Doğru söylüyorsun seçim benim...
papatyagibiyaşamak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil