Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Osho

Uyarılar

Osho Osho ile ilgili paylaşımlar

Haydi Tüm Site OSHO Meditasyonları Yapıyoruz!!!

Alternatif Kişisel Gelişim ve Osho Haydi Tüm Site OSHO Meditasyonları Yapıyoruz!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Herkese Selam.. Bu Kitaptaki Medileri Yaparken Zihnimin Acayip Gevezelik Yaptığını Farkettim.. Sanki Böyle 400 Km Hızla Giden Ferrari Gibi.. Sizede Oluyor mu bu Tarz ŞeyLer ?...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Osho telkin cd indir izle İstanbul Osho nerededir kimdir Osho çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Osho hipnoz Osho olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Osho hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Osho kuantum düşünce kitap haberi

Haydi Tüm Site OSHO Meditasyonları Yapıyoruz!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07-02-2009, 10:51 AM   #21 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Herkese Selam..

Bu Kitaptaki Medileri Yaparken Zihnimin Acayip Gevezelik Yaptığını Farkettim.. Sanki Böyle 400 Km Hızla Giden Ferrari Gibi.. Sizede Oluyor mu bu Tarz ŞeyLer ?

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-02-2009, 11:14 AM   #22 (permalink)
Teğmen

yelizim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 25
24 Mesajinıza toplam 155 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yelizim is an unknown quantity at this point

çok hoş bir tanım....basit ama etkileyici:)))
Alt 29-03-2009, 01:02 AM   #23 (permalink)
Üsteğmen

sincered - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 605
159 Mesajinıza toplam 831 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the roughsincered is a jewel in the rough
Smile Cevap: Haydi Tüm Site OSHO Meditasyonları Yapıyoruz!!!

arkadaşlar ben kısa bir süre önce Osho'nun "beden ve zihni dengelemek" adlı kitabını aldım. kitaba ek olarak yanında bir de rehberli meditasyon cdsi vardı. kitap bir solukta bitti. meditasyonu da hemen denedim ve sonuçlar harika:) üstelik kendinde fiziksel ya da duygusal herhangi bir sıkıntı varsa bunu iyileştirmeye yönelik de çalıştırıyor seni.
kronik bel ağrıları çeken ben artık bel ağrısı duymuyorum:))

kitabı ve cd yi herkese tavsiye ederim.

sevgiler
Alt 29-03-2009, 07:57 PM   #24 (permalink)
Üsteğmen

turunç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 423
173 Mesajinıza toplam 1,335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to beholdturunç is a splendid one to behold
Standart Cevap: Haydi Tüm Site OSHO Meditasyonları Yapıyoruz!!!

Hemen bende alayım. Zira bu bel probleminden bıktım.

Teşekkürler Sinceret.
turunç isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 12-05-2009, 01:02 PM   #25 (permalink)
Üsteğmen

metin06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 35
84 Mesajinıza toplam 355 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
metin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the roughmetin06 is a jewel in the rough

mükemmel bir anlatım olmuş awayy..sessizlik tek başına yada mutluluk huzur tek başına karşılığı olmadan ortaya konduğunda yani hareket olmadan sessizlik bi yerde kendini zorlama olabiliyor..bu olduğundada yani meditasyonda hareketsizliğe zorladığında zihin karşı koyup oradan oraya atlıyor
ne diyor Osho ; bazen egoya yada nefse karşı koymak da ince bir ego oluşturur
zihnin atlayıp zıplamasını seyredebilir gözlemleyebilirsin ama başta sen ona katılırsan bu sefer o tersini yapıp durgunlaşıyor..
teşekkürler
bu arada tr-ance sana yüzde yüz katılıyorum çoğumuzun sorunu bu fazla düşünceler zaten bunları bir durdurabilsek farkında olacağız ama.....
metin06 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-04-2010, 05:38 PM   #26 (permalink)
Yüzbaşı

derya88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 2,121
620 Mesajinıza toplam 3,835 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
derya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nicederya88 is just really nice

bu konu çok uzun zaman olmuş ama, sizden ricam bunlar indirilmiyor yardım edrmisiniz bana sevgiler...
Alt 29-10-2010, 02:52 PM   #27 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sonsuz.. is an unknown quantity at this point

çok teşekkürler :) emeğinize sağlık...
sonsuz.. isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-05-2016, 02:06 PM   #28 (permalink)
Yüzbaşı

firdevsi ala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 143
249 Mesajinıza toplam 320 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
firdevsi ala is an unknown quantity at this point

(Önce meditasyon nedir onun hakkında bilgi vermek istedim ve bikaç gün vermeye devam edeceğim, meditasyonlara daha sonra başlayalım diyorum.. Haydi Site OSHO Meditasyonları Yapıyoruz!!!)

Tam olarak meditasyon, hiçbir şey yapmamaktır-
eylem yoktur, düşünce yoktur, duygu yoktur.
Tam kendinizsinizdir ve bu katıksız bir hazdır.

Bunu yapamazsınız, bunu uygulayamazsınız, yanızca anlarsınız.

Meditasyonun ruhu, nasıl tanıklık yapılacağını öğrenmektir.
Bir ağaç görüyorsunuz: Siz oradasınız, ağaç orada;
bir şeyin daha farkına varamaz mısınız?
Ağacı gördüğünüzün, içinizde ağacı gördüğünüzü gören bir tanığın bulunduğunu..

Meditasyon farkındalık demektir. Farkındalıkla yaptığınız herşey meditasyondur.
Mesele eylem değil, eyleme kattığınız niteliktir.
Tetikte yürürseniz, yürüyüş bir meditasyon olabilir.
Eğer tetikte ve gözlemde kalırsanız, sadece kafanızın içindeki sese kulak vermeniz bir meditasyon olabilir.

Meditasyon, size duyarlık, dünyaya ait olduğunuza dair muazzam bir duygu getirecektir.
O, bizim dünyamızdır-yıldızlar bizimdir, burada yabancı değiliz.
Yaratılıştan varolulşa aitiz. Onun bir bölümüyüz, onun kalbiyiz.

Tek başınalık bir çiçek, kalbinizde açan bir lotus çiçeğidir.
Tek başınalık olumludur, tek başınalık sağlıktır.
Meditasyon şu anlama gelir: Yalnızlık içinde mutluluk.
Kişi yalnız kalmayı başardığı zaman, bir daha hiç kimseye, hiçbir duruma, hiçbir koşula bağlı bulunmadığı zaman gerçekten canlıdır.
Tek başınalık gerçek doğanızdır, kendi doğanızdır.

Görüyorum ki, hemen herkes yanlış yerde bulunuyor.
Müthiş mutlu bir doktor olmayı istemiş olan bir kişi ressam,
müthiş mutlu bir ressam olmayı istemiş olan bir kişi doktor..
Hiçkimse doğru yerinde görünmüyor; bu nedenledir ki toplum böyle bir düzensizlik içindedir. Kişi başkaları tarafından yönetiliyor; kendi sezgisi tarafından yönetilmiyor.
Meditasyon, size kendi sezgi yeteneğinizi geliştirmenize yardımcı olacaktır.
Her ne olursa, her birey için değişik olacaktır, bireyin anlamı budur: Herkes benzersizdir.
Benzersizliği aramak büyük bir heyecan, büyük bir serüvendir.
firdevsi ala isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil