Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz > Önemli Kararlar Verebilme

Uyarılar

Önemli Kararlar Verebilme Önemli Kararlar Verebilme

değişik kararlar alıyorum

Telkinler Sonrası İlk Etkiler ve Anketlerimiz ve Önemli Kararlar Verebilme değişik kararlar alıyorum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız İçimdeki gerçek ben 2 haftada ortaya çıktı inanamıyorum iş bulamadığım için az buçuk bunalımlardayım e insan boşta olunca... geçen yıl gitar kursum vardı;ama sadece haftada 1 gündü diğer günlerim boş geçiyodu.Bu yıl bütün günlerimi doldurmaya karar vermiştim bu telkinleri dinlemeden ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Önemli Kararlar Verebilme telkin cd indir izle İstanbul Önemli Kararlar Verebilme nerededir kimdir Önemli Kararlar Verebilme çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Önemli Kararlar Verebilme hipnoz Önemli Kararlar Verebilme olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Önemli Kararlar Verebilme hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Önemli Kararlar Verebilme kuantum düşünce kitap haberi

değişik kararlar alıyorum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 28-09-2008, 04:38 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 1,234
998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold
Standart değişik kararlar alıyorum

İçimdeki gerçek ben 2 haftada ortaya çıktı inanamıyorum iş bulamadığım için az buçuk bunalımlardayım
e insan boşta olunca... geçen yıl gitar kursum vardı;ama sadece haftada 1 gündü diğer günlerim boş geçiyodu.Bu yıl bütün günlerimi doldurmaya karar vermiştim bu telkinleri dinlemeden önce.Telkinler sonrası daha da olumlu değişimler hissettim kendimde mesela aklımdaydı ama hayata geçiremiyodum dillendiremiyodum belki de hiç ,tiyatroya yazılmaya karar verdim. Dün bir anda,evet ya ben bunu severek yapabilirim dedim.Tiyatroya yazılma düşüncesi bile benim için önemli bi karar.Bu fikre alışmam bile nerden baksan 6 ayımı alırdı:)Ama telkinlerden sonra evet ben bunu yapmalıyım beklememeliyim dedim.Sadece kendine güven ve suçluluk ve biraz da sosyallik arttırıcı telkinleri dinlememle oldu bunlar.2hafta sadece.Dans kursuna yazılmayı da planlıyorum.Artık hayatımda yeni şeyler beni memnun edecek değişimler olsun istiyorum ve bunları hayata geçirmekte kararlıyım bir kısmını geçirdim bile olumlu düşünüyorum.Bazen fikrimi akadaşlarıma açtığımda bana destek olan da, hayıııııııııır olmaaaaaaaaz sen yapamazsın diyen de var (bu aşırı tepkiyi hala anlamış değilim neyse) bunun için de başkalarının düşüncelerini önemsememe telkinini dinlemeye başladım dün. İnanıyorum bunun da işe yarayacağına. Önceden almakta, karar vermekte zorlandığım kararlar alıyorum artık.Mutluyum. Değişim sana geliyorum bekle beni daha çok işimiz var senle.Hayatımın sonuna kadar sürekli değişim içinde olmaya da karar verdim mesela. Bu bile beni mutlu etmeye yetiyor.Çünkü gerçekleştireceğimden eminim.
Darısı isteyenin başına

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

YESHAPPY isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2008, 04:53 PM   #2 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: değişik kararlar alıyorum

değişim sana gelmiş bile.
bu güzel haberlerinin devamını bekliyoruz.
sömürücü insanları -hayııııııır sen yapamazsın diyenler- boşver. onlar kendileri gibi sanıyorlar herkesi super

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-09-2008, 06:31 PM   #3 (permalink)
Yüzbaşı

998 Mesajinıza toplam 5,275 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
YESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to beholdYESHAPPY is a splendid one to behold

Sağol güzel cümlelerin için inşallah devamı gelir. Başka kararlar alan varsa yazsın ya da güzel hisseden bu konuda lütfen.Hepbirlikte mutlu olalım istiyorum.
Alt 04-10-2008, 11:51 PM   #4 (permalink)

Tesekkür: 0
4 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hakan3939 is an unknown quantity at this point

istediğin şeyleri yapman çok güzel kaybedecek 1 dakika bile yok
bir daha gelmeyecek olan geçen 1 saniyeyi düşünerek yaşamak lazım
inşallah bende kırarım zincirlerimi
hakan3939 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 19-10-2008, 11:45 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

86 Mesajinıza toplam 358 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
demetcool is an unknown quantity at this point

Umarım ben de önemli kararlarımı biran önce alabilirim.Darısı hepimizin başına ..
demetcool isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2008, 02:12 AM   #6 (permalink)
Teğmen

9 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smukke is an unknown quantity at this point

arkadaslar bana neler oluyor hic anlamiyorum. ben 10 yildir calisiyorum iyi bir isim var ama nedense bi kac gundur hep bi meslek almak geliyo aklima durduk yerde yani bizamanlar istiyordum ama bi turlu imkan yoktu cocuklari biraz buyuteyim dedim sonradan ise girdim soyle boyle derken zaman gecti sonrada gec kaldim diye vazgectim oyle kaldi icimde simdi ise calismak zorundayim malum ev gecindirmek kolay degil ama ben evde guzellik uzmani olacam diye tutturdum hemde hemen olsun sanki acelem var gidip basvurmak istiyorum halbuki esimin daha degisik istekleri var benden bu sefer ne dediklerini hic dinlemiyorum bile acaba yalnismi yaparim isimi birakirsam yeni bi baslangic yapmaktan korkuyorumda bi okadarda guzellik uzmani olmayi cok istiyorum bu telkinlerin etkisimi ay kafayi yiyecem dusunmekten kusura bakmayin biraz karisik yazdim anlayin artik
smukke isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 10-11-2008, 02:18 AM   #7 (permalink)
hayalayaz
Guest

yüreğin seni nereye götürüyorsa oraya git..hayatımız boyunca hep başkalarının istekleri doğrultusunda hareket ettik, öyle yapmazsak sevilmeyeceğimizi sandık, hep onaylanma adına bizden ne istenirse yaptık, dinlediğimiz telkinler gerçek kimliğimizi, kişiliğimizi hatırlatıyor bize, ve içimize güven dolduruyor, işte bu güvenle biz artık ne istediğimizi biliyoruz ve bu doğrultuda hareket etmek istiyoruz, içinden ne geliyorsa onu yap, içinde keşkelerin kalmasın..saygılı sevgiler..
Alt 10-11-2008, 02:40 AM   #8 (permalink)
Teğmen

tesekkur ederim yazdiklarinla icimi rahatlattin. cok dogru bugune kadar hep baskalarina on planda yer verdim ben hep arkadaydim .iki hafta gibi kisa bi surede bendeki bu degisime inanamiyorum
Alt 10-11-2008, 12:34 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

dinlemeye devam et, ben 2haftada etkisini görmüştüm.bıraktım 1buçuk haftadır dinlemeyi (yoğundum) tuhaf düşüncelere kapılıyorum belki de onun için şimdi.Hemen başlıyorum, şimdi dışarı çıkmam gerek alıcam kulaklığımı dinlicem yolda.İstemediğin meslekte mutlu olucak mısın onu düşün,şimdiye kadar çalıştın;ama ne kadar tam hissettin kendini.Ben 2yıldır işsizim;ama istemediğim kendimi ait hissetmediğim işte de asla çalışmam (1-2 denemem olmuştu )
Amacına giderken olumsuz etraftaki düşüncelere takılma.İnsan sevdiği işi yapınca başarılar kazanıyor bence
Hep o pozitif enerji seninle olsun,ben inanıyorum sana
Alt 10-11-2008, 03:16 PM   #10 (permalink)
Teğmen

hepiniz cok iyisiniz tesekkur ediyorum iyiki varsiniz .hergun dinlemeye calisiyorum bakalim hayatimda ne gibi degisiklikler olacak inanin bende bilmiyorum bi an karar verip ardindan cayiyorum sonra yok kesinlikle caymak yok hadi bi yerden basla diyorum kendi kendime anlayacaginiz emekleme durumundayim ve kalkip dimdik yuruyecem ogun gelecek belki biraz zaman alir ama olsun artik hayatim istedigim gibi olmali

Bookmarks

Seçenekler
Stil