Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   olumsuzluğu uzaklaştırmak için tek cümle (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463158)

Sultan 30-12-2009 09:16 AM

olumsuzluğu uzaklaştırmak için tek cümle

ben olumsuz bir düşünce aklıma geldiği zaman hemen kendime "bundan sonraki düşüncemin ne olacağını merak ediyorum"
diye bir kaç defa soruyorum.hem ben hem arkadaşlarım bunu denedi ve başarılı olduk.burda sizinle paylaşmak istedim varmısınız demeye iyi ki varsınız sevgiyle mutlu kalasınızy789

naz78 30-12-2009 09:23 AM

Cevap: olumsuzluğu uzaklaştırmak için tek cümle

ne oluyor anlayamadım?

derya hanim 30-12-2009 09:27 AM

Valla supermis .Bundan sonraki dusuncemi merak ediyorum .Ben olumsuz dusununce oda degistiriyorum ,yada balkona cikarim .Bu daha kolaymis yerinden kalkmana gerek yok .Iste akil akildan ustundur demis atalarimiz .Ellerine saglik bengusuy789

Sultan 30-12-2009 09:31 AM

olumsuz düşüncedeyken olumsuz düşüncenin uzaklaşması için kendine bundan sonraki düşüncemin ne olacağını merak ediyorum diye sorduğunda bilinçaltın olumsuz düşünceye odaklanmanı engelliyor bir süre sonra olumlu düşünmeye başlıyorsun iyi ki varsın mutlu kalasıny789

Elektra 30-12-2009 09:32 AM

hmm denemeli.Paylaşım için teşekkürler sarı papatyamactionsmile

KURDELE 30-12-2009 09:37 AM

sizin kendinize sorduğunuz soruda güzelmiş bende genelde aklıma olumsuz düşünceler geldiğinde ''seni dipsiz kuyuya atıyorum'' diyorum

aybükem 30-12-2009 10:07 AM

biraz önce canımı sıkan bir olay oldu.içimden hep cevap veriyordum kızıyordum olumsuz düşünmeye başladım sonra bu yazıyı okudum bundan sonraki düşüncemin ne olacağını merak ediyorum diye sordum.sanki beynimde sadece o soru vardı o kendimle yaptığım o konuşmalar durdu sonra keyifli olduğum bir ana odaklandım süpermiş iyiki varsın bengusublissyblissyblissy

bayşegül 30-12-2009 10:11 AM

bengusucum teşekkürler paylaşımın için
ellerine sağlık

derya88 30-12-2009 10:36 AM

süpermiş hemde kolay sevgiyle kal...

Sultan 30-12-2009 02:02 PM

Alıntı:

maviş.cadı Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 577122)
hmm denemeli.Paylaşım için teşekkürler sarı papatyamactionsmile

Alıntı:

KURDELE Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 577124)
sizin kendinize sorduğunuz soruda güzelmiş bende genelde aklıma olumsuz düşünceler geldiğinde ''seni dipsiz kuyuya atıyorum'' diyorum

Alıntı:

aybükem Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 577133)
biraz önce canımı sıkan bir olay oldu.içimden hep cevap veriyordum kızıyordum olumsuz düşünmeye başladım sonra bu yazıyı okudum bundan sonraki düşüncemin ne olacağını merak ediyorum diye sordum.sanki beynimde sadece o soru vardı o kendimle yaptığım o konuşmalar durdu sonra keyifli olduğum bir ana odaklandım süpermiş iyiki varsın bengusublissyblissyblissy

Alıntı:

bayşegül Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 577135)
bengusucum teşekkürler paylaşımın için
ellerine sağlık

Alıntı:

derya88 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 577139)
süpermiş hemde kolay sevgiyle kal...

teşekkür ederim iyiki varsınız sevgiyle mutlu kalasıny789

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:01 AM.