Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=55)
-   -   olumsuzluğu uzaklaştırmak için tek cümle (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463158)

a1h1m1 30-04-2011 08:50 PM

Cevap: olumsuzluğu uzaklaştırmak için tek cümle

Çok Ürktüm Ya smil56 "Bundan Sonraki Düşüncemin Ne Olacağını Merak Ediyorum" Diyince Birden Herşey Aklımdan Çıktı idea3 krzm67

yelda_k 02-05-2011 09:53 PM

bugunn çok sıkışıkk ve yoğun hastalı bigündü yetmezmiş gibi bi hastayada kızdımmm .patlamak üzereykenn boşverdim gittii dedimm bhundan sonrakii düşüncemiin ne olcagını merak ediyorumm diee defalarca söledimm bi an baktımkii hasta bitmişşş akşamm 5 olmuş vede paydosss :)

nurbanu25 15-05-2011 06:48 PM

bu yöntemi defterime not aldım.deneyeceğim...

beyaz kebuter 14-06-2011 01:41 AM

süpermiş hemde çok kolay hemen deniycem

prenses1 14-06-2011 10:38 AM

ne zaman olunsuz bir düşünceye takıldığımı hissettim hemen bu cümleyi söylüyorum...
sevgi ve ışıkla kalın

nurak 18-06-2011 12:45 AM

Alıntı:

naz78 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 577115)
ne oluyor anlayamadım?

merhabalar,ben olumsuz düşünmekten kurtulmak istiyorum.
özgüvenimi kazanmak isyorum.
değerli olduğumu hissetmek istiyum.
acı çekiyorum bu konuda bana yardımcı olursanız sevinir size dua ederim

*kelebek* 18-06-2011 12:54 AM

aynı durum çoğumuz için geçerli aslında kimimiz bu özelliğimizden tamamen kurtulduk,kimimiz bu yolda tökezleye tökezleye ilerlemeye çalışıyoruz..öncelikle kendini sevmeye çalış,kendini sevdiğini söyle sürekli,kendine olan sevgini yaz,kendinde bulduğun güzel özellikleri düşün ve yaz onları,çok ufacık bile olsa küçümseme zaten küçümsediğimiz için bir zaman sonra kör oluyoruz..bir de en önemli şeylerden birisi şükretmeyi öğrenmek bence..okadar çok nankörlük yapıyoruz ki,elimizdekiler aslında okadar çok ki ama nedense elimizdekileri küçümseyerek daha fazlasını istiyoruz ama daha fazlası da bize yetmemeye başlıyor..aklına olumsuz birşey geldiğinde onun aksine yönelik bir düşünce geliştir istersen bunu yaz,yazarken düşüncelerine daha çok hakim olabilirsin..küçük bir örnek mesela ayağın ağrıyor diyelim,yürüyebildiğin bir ayağın olduğu için şükretmen gerekir..ben böyle yapmaya çalışıyorum,eski kalıpları yıkmaya çalışıyorum olacak biliyorum çünkü sabır ve şükür herşeye ilaçtır

yosun_girl 19-06-2011 12:19 AM

iyi geceler öz saygı cd nasıl alıcam fiyatı nedir çekirdek inanç değiştirme cdsi almak için daha vaktim varmı forum içersinde konu açmayı da bilmiyorum uzun zamandır hiç bişey yazmadım ama bu siteyi çok seviyorum.Bana çok şey kazandırdınız çok çok çok ama çok teşekkür ederim

aşk kırıntısı 30-06-2011 02:56 PM

Alıntı:

Sultan Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 577110)
ben olumsuz bir düşünce aklıma geldiği zaman hemen kendime "bundan sonraki düşüncemin ne olacağını merak ediyorum"
diye bir kaç defa soruyorum.hem ben hem arkadaşlarım bunu denedi ve başarılı olduk.burda sizinle paylaşmak istedim varmısınız demeye iyi ki varsınız sevgiyle mutlu kalasınızy789

güzelmiş ...tuttum bunu8977

busesu 30-06-2011 03:47 PM

bende deniyorum ve çok işime yarıyor hatta dün tecrübe ettim ve gerçekten düşüncem olumluya dönüverdi arkadaşalar mutlaka uygulayın :) sevgiyle kalın..

WEZ Format +3. Şuan Saat: 06:16 PM.