Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı? > Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun!

Uyarılar

OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI OZANSER UĞURLU İnsan ancak belirli şartları oluşturarak ve önce kendisini tanıyarak pozitif düşünmeyi ve bunu alışkanlık haline getirmeyi başarabilir Sadece söyleyerek pozitif düşünemezsiniz. Bunu yapmak için kendinize zaman ayırmalı, çatışmalardan uzak durmalı, korkularınızla yüzleşmelisiniz. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi

OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Like Tree1Likes
Cevapla
 
LinkBack Seçenekler Stil
Alt 23-08-2007, 01:24 AM   #1 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez
 
Üyelik tarihi: May 2006
Bulunduğu yer: istanbul
Mesajlar: 5,724
Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute
Standart OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI
OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARIOLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

OZANSER UĞURLU

İnsan ancak belirli şartları oluşturarak ve önce kendisini tanıyarak pozitif düşünmeyi ve bunu alışkanlık haline getirmeyi başarabilir

Sadece söyleyerek pozitif düşünemezsiniz. Bunu yapmak için kendinize zaman ayırmalı, çatışmalardan uzak durmalı, korkularınızla yüzleşmelisiniz.

Her geçen gün hayatından memnun olmayan insan sayısı artıyor. Sorunlarıyla uğraşmaktan fiziksel, duygusal ve zihinsel olarak yorgun düşmüş bir çok insan, hiçbir şeyin düzelmediğinden ve her gün işlerin biraz daha kötüye gittiğinden yakınıyor.

Oysa sorunlarla başa çıkabilmek için yapılması gereken ilk şey; pozitif düşünmek. Ancak pozitif düşünebilmek öyle kendiliğinden olabilecek bir şey değil. Günümüz dünyasının koşullarında binlerce farklı uyaran tarafından etrafımız sarılmışken pozitif düşünebilmek için doğru şekilde hareket etmek gerek.

Öncelikle pozitif düşünebilmek için uygunabilecek tek bir formül olmadığını belirtmekte yarar var. İnsan ancak belirli şartların oluşması sonucunda pozitif düşünebilmeyi başarabilir. Diğer bir deyişle, bazı şartlar gerçekleşmeden pozitif düşünmek için gerekli şartların oluşması mümkün değildir.

Pozitif düşünebilmek için kişinin öncelikle içinde bulunduğu koşulları analiz etmesi, genel psikolojik ve fiziksel durumunu kontrol altına alması gerekir. İnsanların sadece kendi kendilerine telkin yoluyla pozitif düşünebilme noktasına ulaşması, diğer bir deyişle insanın sadece kendi kendisine "pozitif düşün" mesajı vererek pozitif düşüncelere yönelmesi çok zordur.

Bu nedenle kişisel yaşamımızda devamlılık gösterecek bir kaç sağlam hamle ile hayata daha pozitif yaklaşmayı daha kolay bir biçimde başarabiliriz.

KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN

Hayatımızın çoğunu kuru kalabalık içerisinde oradan oraya sürüklenerek geçiririz. Kişisel süreçlerimizi daha sağlıklı yaşayabilmek için arada sırada hayatın içinde mola vermek ve kendimizle baş başa kalmak; zihinsel, duygusal ve fiziksel açıdan kendimizi daha iyi hissetmemiz için oldukça yararlıdır.

Kendinize zaman ayırarak, kişisel süreçlerinizi daha yakından tanıyıp, pozitif düşünmek için ihtiyacınız olan adımları daha iyi planlayabilirsiniz. Kişinin kendisine zaman ayırması, kendisini yüceltmesi demektir. Pozitif düşünebilmek için kendinizi yüceltmekten kaçınmayın.

ÇATIŞMADAN KAÇIN

Çatışma, hayatımızın bir parçası olarak her an her şekilde karşımıza çıkabilir ve doğası gereği olumsuz özellikler gösterdiği için de pozitif düşüncenin tam anlamıyla düşmanıdır. Çatışmanın kaçınılmaz olması, ondan uzak durulamayacağı anlamına gelmez.

Negatif enerjinin varlığını hissettiğiniz an, negatif enerji kaynağından uzak durmak, çatışmanın ortaya çıkıp olumsuz sonuçlar doğurmasını engellemek için etkili bir yöntemdir. Sebep ne olursa olsun, çatışmaya girmeden önce, kaybedeceğiniz enerjiyi hesaba katarak olumsuz düşüncelerden uzak durmanız gerektiğini asla aklınızdan çıkarmayın.

NEDEN SORUSUNA CEVAP VERİN

Her ne şekilde hareket ederseniz edin, ne yaparsanız yapın ya da ne düşünürseniz düşünün, her zaman "neden" sorusuna cevap verebilmelisiniz. Bu şekilde kendi hayatınız üzerinde kontrol sahibi olma gücünüzü daha çok arttırmış olursunuz. İnsan, çoğu zaman davranışlarının sonuçları ortaya çıktıktan sonra gerekli analizleri yapar.

Oysa daha önce "neden" sorusuna verilecek cevaplar, pozitif düşünebilmek ve hayata daha pozitif yaklaşabilmek için gerekli ön zemini hazırlayacaktır. Hayatta her şeyin bir nedeni vardır ve bu nedenlerin farkında olmak, bizi olumlu düşünebilmek için hayat karşısında daha güçlü kılar.

KORKULARINIZLA YÜZLEŞİN

Olumsuz düşüncelerin arkasında genellikle içimizde fark edilmeden ortaya çıkan ve gelişip büyüyerek hayatımızı kontrol altına alan korkularımız vardır. Pozitif düşünebilmek için önemli bir adım bu korkular ile yüzleşmektir. Korkmak tutsak olmakla aynı şeydir. Korkularımız kendilerini göstermezler. Sadece gerekli olduğunda ortaya çıkarlar.

Onların farkına vardığımız an onlarla başa çıkmak için mücadele etmeye başlamamız gerekir. Aksi takdirde korkular olumsuz düşünceleri yaratır ve güçlendirir. Pozitif düşünebilmek için korkularımızla yüzleşip onları tanımamız, onlarla başa çıkmak için harekete geçmemiz gerekir.

BAŞKALARINI ÖNEMSEMEYİN

Hayatımızın hemen her alanında başkalarıyla birlikte olmak zorunda kalırız. Bu nedenle içinde bulunduğumuz grupların diğer üyelerinin üzerimizde etkili olması farkında olmadan kapılabileceğimiz bir durumdur.

Diğer insanların bizim ne düşündüğümüz ve ne yaptığımızla yakında ilgilendikleri fikri, olumsuz düşüncelerin çok çabuk ortaya çıkmasına yol açabilir. Kendimize olan güvenimizi arttırmak ve etrafımızdaki insanların üzerimizde yarattığı baskıdan kurtulmak için atılan her adım, pozitif düşünmek için bize yardımcı olacaktır.

SAĞLIK VE SPOR

Sağlıklı beslenmek ve spor yapmak insanın fiziksel açıdan kendisiyle ilgilenmesi ve zihinsel süreçlerini kendi kontrolü altında daha olumlu bir seviyeye ulaştırması için önemlidir.

Kendinizi fiziksel olarak rahat ve iyi hissederseniz, düşüncelerinizin de pozitif olması ve daha olumlu bir bakış açısına sahip olmanız kolaylaşır. Daha pozitif düşünceler için sağlıklı beslenmeniz ve spor yapmanız gerektiğini unutmayın.

GEÇMİŞ GEÇMİŞTE KALSIN

Kötü anılar, olumsuz duyguların ortaya çıkmasına yardımcı olma özelliğine sahiptir. Geçmişte yaşadığımız kötü şeyleri hatırladıkça, hissettiğimiz olumsuz duyguları da hatırlar ve zihinsel olarak o günlere geri döneriz.

Önemli olan böyle bir durumda kötü şeyleri unutmak değil, onların hafızalarımızda edindiği mevcut önemi azaltmaktır. Geçmişin önemini azaltarak onun düşüncelerimizi olumsuza çevirmesine engel olabiliriz. Geçmişi geçmişte bırakıp, geleceğe bakmak dönmek iyi bir başlangıçtır.

HAYATA KARŞI ESNEK OLUN

Esneklik, hayat karşısında daha rahat hareket etmemizi sağlar; sert ve kesin tavırlar zorlanmamıza ve kırılıp yok olmamıza yol açar.

Esneklik, pozitif düşünebilmek için çok önemli bir ön koşuldur; çünkü farklı alanlara hareket edebilme yeteneğimizin olması alternatif açılardan bakabilmemizi ve farklı şekillerde düşünüp daha kolay bir şekilde pozitif düşüncelere odaklanabilmemizi sağlar.
Ozanser Uğurlu


 

 

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

dejavu-x likes this.
__________________
http://www.hayatimdegisti.com
Hemen ücretsiz deneme telkinlerini indirmek içinse bu link.Suçluluk ego ve kendine güveni 2 gün dinleyin
https://www.dropbox.com/sh/b6youoq8m...vwFPsoEYa?dl=0
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 13-09-2007, 02:29 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen
 
Üyelik tarihi: Mar 2007
Mesajlar: 490
Tesekkür: 0
109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

gerçekten telkinlerle olumlu düşünme gücünü birleştirdiğimiz de ortaya muazzam güzel bir şey çıkıyor
__________________
Seni tanımladım artık adın okyanus<br />bense içinde gezen avare bir yunus
turgay0101 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2008, 02:32 AM   #3 (permalink)
 
Üyelik tarihi: Apr 2008
Mesajlar: 14
Tesekkür: 0
8 Mesajinıza toplam 82 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
meçka is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

atakan bey her yazdığınız konu insanı derinden etkiliyor ama yazdığınız bu örnekler bakıldığında çok kolay geliyor ama uygulamaya gelince işte ozaman ne oluyorsa oluyor yada ben bunların aşama aşama olacağını bildiğim halde acele edip birden gerçekleşmesini bekliyorum.neticede yazdıklarınız sonuna kadar doğru inşallah bu doğruları hayatıma geçirip doğru bir insan olma yolunda küçük adımlarlada olsa neticeye ulaşırım.çapalarınız için çok teşekkürler.
meçka isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-08-2008, 03:18 PM   #4 (permalink)
Teğmen
 
ISRISMASKO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Mesajlar: 27
Tesekkür: 0
9 Mesajinıza toplam 49 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ISRISMASKO is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

'Çok güldüm ağlamam inşallah' mantığını ve her durumun en negatif olası sonucunu düşünmek gerektiğini öğrettiler bize amaaaa...
ISRISMASKO isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 29-08-2008, 07:14 PM   #5 (permalink)
Teğmen
 
siyah_inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Mesajlar: 88
Tesekkür: 29
44 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah_inci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

ÇATIŞMADAN KAÇIN

Çatışma, hayatımızın bir parçası olarak her an her şekilde karşımıza çıkabilir ve doğası gereği olumsuz özellikler gösterdiği için de pozitif düşüncenin tam anlamıyla düşmanıdır. Çatışmanın kaçınılmaz olması, ondan uzak durulamayacağı anlamına gelmez.

Negatif enerjinin varlığını hissettiğiniz an, negatif enerji kaynağından uzak durmak, çatışmanın ortaya çıkıp olumsuz sonuçlar doğurmasını engellemek için etkili bir yöntemdir. Sebep ne olursa olsun, çatışmaya girmeden önce, kaybedeceğiniz enerjiyi hesaba katarak olumsuz düşüncelerden uzak durmanız gerektiğini asla aklınızdan çıkarmayın

peki bu çatışmalar,negatif enerji kaynağı aile içindeyse ne yapıcaz???kaçmada kaçamıyorsun
__________________
......AĞIRDIR SEVMELERİM HER YÜREK TAŞIYAMAZ...
siyah_inci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2008, 02:59 PM   #6 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥
 
shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Feb 2007
Bulunduğu yer: istanbul
Mesajlar: 5,030
Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

merhabalar ..
negatif enerji kaynağı aile içerisindeyse evet haklısınız o zaman değişim süreci biraz daha zorlu olabilir..

aile içerisinde ki bireyler birbirlerine enerjetik olarak daha fazla bağlıdırlar...
bu durumun hem artıları hem eksileri vardır..

negatif enerji yayan bir kişiden nasıl ki tüm aile kolaylıkla etkileniyor ise pozitif enerji yayan kişiden de aynı şekilde kolaylıkla etkilenirler..

bu noktadaki dezavantajımızı avantaja çevirmek için biraz daha fazla gayret göstermemiz gerekir..

nötr bir ortamı pozitifle doldurmak kolaydır..
negatif bir ortamda ise önce verdiğimiz enerjiler ortamı nötrleştirir sonrasında pozitif olarak doldurmaya başlar..
bazen bu nötrlenme süreci çalışma yapan kişide hiç bir şey değişmiyor boşa kürek çekiyorum hissi yaratsa da
ortam mutlaka bundan etkilenmeye başlar..

ortama pozitif enerji yayan kaynak çoğaldıkça bu süreç hızlanır..
bu noktada yaptığımızdan emin olmak negatife her şeye rağmen pozitif ile cevap verebilmek
kendimizi değiştirdikçe dışarıya yayılan güçlü enerjimizin etrafımızda da etkili olacağına inanmak
mutlaka istenilen güzel sonuca ulaşmakta etkili olacaktır..

pozitifliği seçmek bir yaşam biçimidir.. gerçek anlamada bunu yaşayabildiğimiz zaman etrafımıza aynı dinginlik huzur mutlak surette yayılır..

her konuda olduğu gibi buradada konu kendimizizdir..
başkalarının negatifliğini değiştirmek yerine kendi pozitifliğimizi güçlendirmek elimizdeki altın anahtardır..

sevgiler..
__________________
ben mevlana değilim, insan ol öyle gel..
shamanic isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 08-09-2008, 03:08 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı
 
Novos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Jun 2008
Bulunduğu yer: Ankara
Mesajlar: 899
Tesekkür: 8
244 Mesajinıza toplam 690 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Novos will become famous soon enough
Standart Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

__________________
Güzel bakan güzel görür, güzel gören güzel düşünür,güzel düşünen hayatından lezzet alır.
Novos isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-09-2008, 01:21 AM   #8 (permalink)
Teğmen
 
siyah_inci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: Aug 2008
Mesajlar: 88
Tesekkür: 29
44 Mesajinıza toplam 187 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siyah_inci is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar ..
negatif enerji kaynağı aile içerisindeyse evet haklısınız o zaman değişim süreci biraz daha zorlu olabilir..

aile içerisinde ki bireyler birbirlerine enerjetik olarak daha fazla bağlıdırlar...
bu durumun hem artıları hem eksileri vardır..

negatif enerji yayan bir kişiden nasıl ki tüm aile kolaylıkla etkileniyor ise pozitif enerji yayan kişiden de aynı şekilde kolaylıkla etkilenirler..

bu noktadaki dezavantajımızı avantaja çevirmek için biraz daha fazla gayret göstermemiz gerekir..

nötr bir ortamı pozitifle doldurmak kolaydır..
negatif bir ortamda ise önce verdiğimiz enerjiler ortamı nötrleştirir sonrasında pozitif olarak doldurmaya başlar..
bazen bu nötrlenme süreci çalışma yapan kişide hiç bir şey değişmiyor boşa kürek çekiyorum hissi yaratsa da
ortam mutlaka bundan etkilenmeye başlar..

ortama pozitif enerji yayan kaynak çoğaldıkça bu süreç hızlanır..
bu noktada yaptığımızdan emin olmak negatife her şeye rağmen pozitif ile cevap verebilmek
kendimizi değiştirdikçe dışarıya yayılan güçlü enerjimizin etrafımızda da etkili olacağına inanmak
mutlaka istenilen güzel sonuca ulaşmakta etkili olacaktır..

pozitifliği seçmek bir yaşam biçimidir.. gerçek anlamada bunu yaşayabildiğimiz zaman etrafımıza aynı dinginlik huzur mutlak surette yayılır..

her konuda olduğu gibi buradada konu kendimizizdir..
başkalarının negatifliğini değiştirmek yerine kendi pozitifliğimizi güçlendirmek elimizdeki altın anahtardır..

sevgiler..
teşekkür ederim....sanırım haklısınız dusun

yani iş bende bitiyor yine....ben pozitif olarak negatifliği bastırıcam... dusun

e bende bunu başarırsam dahada başaramıycam şey galiba
__________________
......AĞIRDIR SEVMELERİM HER YÜREK TAŞIYAMAZ...
siyah_inci isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-11-2008, 03:40 AM   #9 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Nov 2008
Bulunduğu yer: izmir
Mesajlar: 8
Tesekkür: 0
5 Mesajinıza toplam 151 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
tugcem07 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Atakan bey yazınız gerçekten çok etkileyici ve yol gösterici olmuş.bunları bugün itibariyle hayatımda uygulamaya karar verdim.sanırım sayenizde hayatımda yeni bir yol açıcam...
__________________
ı'am beautiful in every single way...
tugcem07 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-03-2009, 10:35 PM   #10 (permalink)
Teğmen
 
Üyelik tarihi: Mar 2009
Mesajlar: 1
Tesekkür: 0
1 Mesajina 17 kez İyi ki varsın denildi
derya__43 is an unknown quantity at this point
Standart

atakan bey çok güzel yazmışsınız bunu uygulayabilmek bizim elimizde ama ben nasıl yapıcamı düşünüyorum olumlu düşünmek çok zor heleki bu yaşamda :(
derya__43 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı
Trackbacks are Açık
Pingbacks are Açık
Refbacks are Açık


OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI

Ne Yapmalı? ve Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI OLUMLU DÜŞÜNEBİLMENİN SIRLARI OZANSER UĞURLU İnsan ancak belirli şartları oluşturarak ve önce kendisini tanıyarak pozitif düşünmeyi ve bunu alışkanlık haline getirmeyi başarabilir Sadece söyleyerek pozitif düşünemezsiniz. Bunu yapmak için kendinize zaman ayırmalı, çatışmalardan uzak durmalı, korkularınızla yüzleşmelisiniz. ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! telkin cd indir izle İstanbul Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! nerededir kimdir Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hipnoz Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumsuz Düşünceyi Dışarıda Tutun! kuantum düşünce kitap haberi


WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:35 PM.


Powered by vBulletin® Version 3.8.8
Copyright ©2000 - 2021, Jelsoft Enterprises Ltd.