Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Yardım istiyorum artık lütfen!!!!!

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Yardım istiyorum artık lütfen!!!!! Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Şu an dönüşme aşamasındayım dolayısıyla hayatımda çok fazla bir değişiklik yok ama Abdullah beyin tespitleri cidden doğru. Dönüşme aşamasnda olduğum için sıkıntılı günler yaşıyorum agresiflik moral bozukluğu öfke. ama bunlar olası şeyler bilinçaltım tepki veriyor dönüşmeye çalşıyorum.ardından gelişme dönemine gireceğim ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Yardım istiyorum artık lütfen!!!!!

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-01-2012, 09:38 AM   #11 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 47
78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nympa is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Yardım istiyorum artık lütfen!!!!!

Şu an dönüşme aşamasındayım dolayısıyla hayatımda çok fazla bir değişiklik yok ama Abdullah beyin tespitleri cidden doğru. Dönüşme aşamasnda olduğum için sıkıntılı günler yaşıyorum agresiflik moral bozukluğu öfke. ama bunlar olası şeyler bilinçaltım tepki veriyor dönüşmeye çalşıyorum.ardından gelişme dönemine gireceğim bunu biliyorum. Buradan tanıdığım ve aynı inancı paylaştığım arkadaşımla birlikte her gün yazıyoruz buraya dönüşüm evrelerimizi. istersen oku belki bir çağrışım yapar sana da.Sıkıntılı bir durum bunu en iyi bilenlerdenim tecrübelerle insan kendini değersiz hissediyor ve bunu dönüştürmek de zaman alıyor açıkçası.bununla ilgili yazlar okuyorum sağolsun buradaki arkadaşımın da çok yardımları oluyor bana.desteğe her zaman açığım. sevgiler.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

nympa isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2012, 12:19 PM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 9
22 Mesajinıza toplam 58 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
müjde&müjde is infamous around these parts

Alıntı:
fnddrn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hayatıma hep asla dısardan belli olmayan, görünürde efendi ve harika bir ilişki yaşayacağımı sandıgım erkekleri çekiyor ama çok büyük hayal kırıklıgı yaşayacagım garip şeyler öğrendikten hemen sonra bitiriyorum yada bitiriyor ....belki başkalarının cımbızla bulamadıklarını ben bilmeden çekiyorum...ve o kadar yorgun ve caresizimki artık...çekirdek inancımın ne oldugunu bulamıyorum kendim...param da yok, belki dogru zamanda ve dogru kişi olan bir melek bana ulaşır diye kendimi burada buldum...hayatım boyunca dua edicem meleğime...biri bana yardım etsin lütfen....sevgiler herkese
sonuçta herkes kaderini yaşıyor.. ki zaten insanın evleneceği kişi bellidir...istediğimiz kadar program plan yapalım bu konuda elden birşey gelmiyor... yapacağın şey aç kardeşim "kuran" oku! yaratıcının bize verdiği panzehir o..! tüm dertlerin sıkıntıların çaresi orada! üstelik paraya da gerek yok.. çekirdek inanç telkin melkin... bunlar destekleyici şeyler elbetteki bunlara da yer verilmeli
... insan okudukça bu mucizevi kitabı içini bir huzur kaplıyor.. içimizdeki huzursuzluğun sebebi şeytan ve nefsin fısıltıları sadece! .. sevgiyle kalın a dostlar wuuuuuuuuuu :) .
müjde&müjde isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2012, 12:30 AM   #13 (permalink)

Tesekkür: 33
16 Mesajinıza toplam 101 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fnddrn is an unknown quantity at this point

nympa çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar duyarlılığına :) kendimle ilgili bazı tesbitlerim var, izleyecegim çalışma ise taslak halinde, hepsini toparlayıp netleştirip bu gece başlıycam...biz inansakta inanmasakta herşey çekim yasasına göre hareket ediyor ve gerçekleşiyor, durup seyredicemize, pişmiş tavugun başına gelmez bu kadarı da diyerek kestirmeden kurban rolü üstlenicemize, bişiler yapıyoruz...sana ve bizim gibi içine yolculuğu tercih eden buradaki tüm arkadaşlarımıza sevgilerimi yolluyorum...:)
fnddrn isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2012, 08:37 AM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

RimA Vita Perfetto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,209
574 Mesajinıza toplam 1,385 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RimA Vita Perfetto is on a distinguished road

benim de problemim bu.. demek ki bu yüzden çekmiş beni bu konu. forumda hiç bir yazıyı okuyacak vaktim yok maalesef.. en azından şimdilik..
ben de tam mutluluğu buldum diyordum paaaaaaaaatttt yine düşüşler.
sevildiğimi sanıyorum her seferinde. ama sevilmiyorum demek ki..
sorun da burda. aslında sevilmeye layık olduğumu düşünüyorum ama sanırım başka bi problem var.
ilişki meditasyonlarına devam dıyorum ben.. belki hakettiğimiz kişi bu şekilde gelir.. ama gelse bile artık benim için farketmiyor çocuk yapmaktan vazgeçtim. :)
Gittigimi söyler misin?
Gidiyorum ben sana
Benimle gider misin?

RimA Vita Perfetto isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2012, 10:56 AM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Hayatıma hep asla dısardan belli olmayan, görünürde efendi ve harika bir ilişki yaşayacağımı sandıgım erkekleri çekiyor ama çok büyük hayal kırıklıgı yaşayacagım garip şeyler öğrendikten hemen sonra bitiriyorum yada bitiriyor ....belki başkalarının cımbızla bulamadıklarını ben bilmeden çekiyorum...ve o kadar yorgun ve caresizimki artık...çekirdek inancımın ne oldugunu bulamıyorum kendim...param da yok, belki dogru zamanda ve dogru kişi olan bir melek bana ulaşır diye kendimi burada buldum...hayatım boyunca dua edicem meleğime...biri bana yardım etsin lütfen....sevgiler herkese
Sizin hikayelerinizi okuyunca 3-4 yıl önceki hallerim geliyor aklıma şimdi ki farkındalığımla bakıyorum tabi ve bana önemsiz görünüyor sakın yanlış anlamayın asla küçümsüyor değilim aksine çok iyi anlıyorum sizler de bu yolları geçip ardınıza baktığınızda benim gibi hissedeceksiniz emin olabilirsiniz.. Bu benzer deneyimleri kendine çekme ve kısır döngü kuruntularını ben iş hayatımla ilgili yaşadım bi işe giriyorum 3 gün sonra kapıdışarı :) yine iş arıyorum ama bi yandan da diyorum ki işte bulucam iş ama ne olacak oda 3 gün sürecek ve işe giriyorum tahmin edebileceğiniz gibi oda 3 gün sürüyor çoğunlukla sebep bile yok çok can sıkıcı ve zorlayıcı bir süreçti o zamanlar rezonans, bilinçaltı, çekim yasası, matrix gibi temel yasaların hiç birini bilmiyorum tabi bi durum yaşıyor sonra korkular geliştiriyorsunuz bu korkular yeni deneyimler oluşturuyor çünkü rezonans yasası gereği başka türlü olamaz zaten korkularla besleyip oluşturduğunuz yeni deneyimler tecrübeye dönüşüyor işte o noktada da kısır döngüye düştüm diye başlıyorsunuz kendiniz de bir eksik aramaya ben korkunç derece de acıyordum kendime çünkü sevilmeye ve beğenilmeye asla layık olmadığımı düşünüyordum takdir edilmez sevilmez asla istenmez bi insan olduğum sonucunu çıkarmıştım sanırım psikolojimi tahmin edebilirsiniz, içine düştüğümüz her zorlayıcı durum bizim gelişmemiz için sebep aslında şimdi geçmişe baktığımda iyiki o süreçlerden geçtim diyorum öyle çok şey öğrendim ki bu farkındalık o aşamalardan geçmenin sonucu yani bir nevi sorun olmazsa gelişme de olamaz. Şu meşhur televizyoncunun meşhur laf'ı var ya hani "acı var mı acı?" acı olmadan değişim de olmaz - olamaz bi şey sizi rahatsız etmeli ki değişim ardından gelebilsin o yüzden sorunları büyütmeyin onlar sizi büyütecek önemli adımlar aslında, tabi farkına varıp kabul edebilirseniz, kabul en önemli iyileşme belirtisi çok kısa süre önce bir kere daha mutlulukla bunu deneyimledim ben. Ben gelişmek istedim evren bilgisini ve tecrübesini cömertçe paylaşan insanları birer birer çıkardı karşıma Atakan bey,Abdullah bey ve Özlem hanım ve daha pek çokları değişmeyi istemek çok istemek ve asla vazgeçmemek lazım çünkü çok zor olmasa da sabır isteyen uzun bir süreç bu.

Eğer benzer insanları çekiyor ve benzer bir sonla hayatınızdan çıkmalarını deneyimliyorsanız bunun sizden kaynaklandığını kabul edin mutlaka temel de bir inanç var bu ilk deneyimi çekti sonra siz o deneyim üzerine duygular yüklediniz ve inanca dönüşürdünüz o ilk deneyimi yaşatan inancınızı bulmak için çekirdek inanç çalışması size derin bir nefes aldırır hiç o kadar derin bir nefes almamış gibi hissedersiniz inanın sonrasında her istediğiniz de Atakan bey de Abdullah bey de yanınızda olmayı her sorunuza yanıt vermeyi sürdürüyor ama eğer yaptıramamam diyorsanız o zaman size meditasyon önerebilirim nefesinizi ve düşüncelerinizi izleyin mutlaka size getirecekler o baskın inancınızı büyük ihtimalle çocukluktan gelen bir anınızla yüzleşeceksiniz meditasyonlarınızdan birinde, bağ kesme meditasyonu çok işe yarıyor eskiden ilişkiniz olan insanları affetmiyor olmanız enerjilerinin size yapışmasına sebep oluyordur buradada bağkesme meditasyonu gerçekten çok işe yarıyor.. Normal bir meditasyon ritueli ile başlayıp eskiden ilişkiniz olan partnerinizi davet edin gözleriniz kapalı olsun tam yüzünü görün ikinizin arasında eterik bağlar olduğunu imajine edin elinize bir makas alın ve bu bağları tek tek kesin bazen makastan başka bir şey kullanmakta gerekebiliyor ben hocamın eşliğinde yapmıştım bi kere anneannemin bende değersizlik duygusu oluşturduğunu görmüş ve onunla bağ kesme çalışması yapmıştık meditasyona başladık benim anneannemle bağlarım o kadar kalındı ki makas asla kesemezdi balta kullanmıştık mesela ama inanılmaz rahatlatan yükünüzü atmanızı sağlayan bir çalışmadır. Tüm bağları kesin yüzünün aldığı değişmi görün onu affedin ve gönderin gittiğini tamamen kaybolduğunu görün affetmek ve yollamak sizi çok rahatlatacak. Sabırlı olun çalışmalarınızı sürdürün göreceksiniz düzelmeler başlayacak ve lütfen kendinize çok yüklenmeyin kendiniz için söylediğiniz her söz realite olarak karşılık bulur unutmayın iyileri ve olumluları seçip konuşma dilinize geçirin zamanla bilinçaltınız buna inanmaya ve uygulamaya başlayacak, uzun mutlu ve sağlıklı ilişkiler deneyimlemenizi seçiyorum..
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2012, 12:05 PM   #16 (permalink)
Teğmen

78 Mesajinıza toplam 142 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
mutluuu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sizin hikayelerinizi okuyunca 3-4 yıl önceki hallerim geliyor aklıma şimdi ki farkındalığımla bakıyorum tabi ve bana önemsiz görünüyor sakın yanlış anlamayın asla küçümsüyor değilim aksine çok iyi anlıyorum sizler de bu yolları geçip ardınıza baktığınızda benim gibi hissedeceksiniz emin olabilirsiniz.. Bu benzer deneyimleri kendine çekme ve kısır döngü kuruntularını ben iş hayatımla ilgili yaşadım bi işe giriyorum 3 gün sonra kapıdışarı :) yine iş arıyorum ama bi yandan da diyorum ki işte bulucam iş ama ne olacak oda 3 gün sürecek ve işe giriyorum tahmin edebileceğiniz gibi oda 3 gün sürüyor çoğunlukla sebep bile yok çok can sıkıcı ve zorlayıcı bir süreçti o zamanlar rezonans, bilinçaltı, çekim yasası, matrix gibi temel yasaların hiç birini bilmiyorum tabi bi durum yaşıyor sonra korkular geliştiriyorsunuz bu korkular yeni deneyimler oluşturuyor çünkü rezonans yasası gereği başka türlü olamaz zaten korkularla besleyip oluşturduğunuz yeni deneyimler tecrübeye dönüşüyor işte o noktada da kısır döngüye düştüm diye başlıyorsunuz kendiniz de bir eksik aramaya ben korkunç derece de acıyordum kendime çünkü sevilmeye ve beğenilmeye asla layık olmadığımı düşünüyordum takdir edilmez sevilmez asla istenmez bi insan olduğum sonucunu çıkarmıştım sanırım psikolojimi tahmin edebilirsiniz, içine düştüğümüz her zorlayıcı durum bizim gelişmemiz için sebep aslında şimdi geçmişe baktığımda iyiki o süreçlerden geçtim diyorum öyle çok şey öğrendim ki bu farkındalık o aşamalardan geçmenin sonucu yani bir nevi sorun olmazsa gelişme de olamaz. Şu meşhur televizyoncunun meşhur laf'ı var ya hani "acı var mı acı?" acı olmadan değişim de olmaz - olamaz bi şey sizi rahatsız etmeli ki değişim ardından gelebilsin o yüzden sorunları büyütmeyin onlar sizi büyütecek önemli adımlar aslında, tabi farkına varıp kabul edebilirseniz, kabul en önemli iyileşme belirtisi çok kısa süre önce bir kere daha mutlulukla bunu deneyimledim ben. Ben gelişmek istedim evren bilgisini ve tecrübesini cömertçe paylaşan insanları birer birer çıkardı karşıma Atakan bey,Abdullah bey ve Özlem hanım ve daha pek çokları değişmeyi istemek çok istemek ve asla vazgeçmemek lazım çünkü çok zor olmasa da sabır isteyen uzun bir süreç bu.

Eğer benzer insanları çekiyor ve benzer bir sonla hayatınızdan çıkmalarını deneyimliyorsanız bunun sizden kaynaklandığını kabul edin mutlaka temel de bir inanç var bu ilk deneyimi çekti sonra siz o deneyim üzerine duygular yüklediniz ve inanca dönüşürdünüz o ilk deneyimi yaşatan inancınızı bulmak için çekirdek inanç çalışması size derin bir nefes aldırır hiç o kadar derin bir nefes almamış gibi hissedersiniz inanın sonrasında her istediğiniz de Atakan bey de Abdullah bey de yanınızda olmayı her sorunuza yanıt vermeyi sürdürüyor ama eğer yaptıramamam diyorsanız o zaman size meditasyon önerebilirim nefesinizi ve düşüncelerinizi izleyin mutlaka size getirecekler o baskın inancınızı büyük ihtimalle çocukluktan gelen bir anınızla yüzleşeceksiniz meditasyonlarınızdan birinde, bağ kesme meditasyonu çok işe yarıyor eskiden ilişkiniz olan insanları affetmiyor olmanız enerjilerinin size yapışmasına sebep oluyordur buradada bağkesme meditasyonu gerçekten çok işe yarıyor.. Normal bir meditasyon ritueli ile başlayıp eskiden ilişkiniz olan partnerinizi davet edin gözleriniz kapalı olsun tam yüzünü görün ikinizin arasında eterik bağlar olduğunu imajine edin elinize bir makas alın ve bu bağları tek tek kesin bazen makastan başka bir şey kullanmakta gerekebiliyor ben hocamın eşliğinde yapmıştım bi kere anneannemin bende değersizlik duygusu oluşturduğunu görmüş ve onunla bağ kesme çalışması yapmıştık meditasyona başladık benim anneannemle bağlarım o kadar kalındı ki makas asla kesemezdi balta kullanmıştık mesela ama inanılmaz rahatlatan yükünüzü atmanızı sağlayan bir çalışmadır. Tüm bağları kesin yüzünün aldığı değişmi görün onu affedin ve gönderin gittiğini tamamen kaybolduğunu görün affetmek ve yollamak sizi çok rahatlatacak. Sabırlı olun çalışmalarınızı sürdürün göreceksiniz düzelmeler başlayacak ve lütfen kendinize çok yüklenmeyin kendiniz için söylediğiniz her söz realite olarak karşılık bulur unutmayın iyileri ve olumluları seçip konuşma dilinize geçirin zamanla bilinçaltınız buna inanmaya ve uygulamaya başlayacak, uzun mutlu ve sağlıklı ilişkiler deneyimlemenizi seçiyorum..
mutluu kardeşim sen çekirdek inanç çalışması yaptırmışmıydın. aklı selim halin bana umut veriyor. zaman zaman yaşadıklarımdan sebep benim de kendime acımışlığım çoktu ve en çok bu duygudan nefret ediyordum çünkü dıştan bakıldığında asla bana uygun bir duygu değildi bu. benim sorunlrımdan biridir zaten dıştan yıkılmaz gibi görünüyor olmam. ama değilim hiç değilim ve artık duygusal anlamdaki yıkımları kaldıramıyorum.geçecek değil mi?
Alt 16-01-2012, 12:19 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
RimA Vita Perfetto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim de problemim bu.. demek ki bu yüzden çekmiş beni bu konu. forumda hiç bir yazıyı okuyacak vaktim yok maalesef.. en azından şimdilik..
ben de tam mutluluğu buldum diyordum paaaaaaaaatttt yine düşüşler.
sevildiğimi sanıyorum her seferinde. ama sevilmiyorum demek ki..
sorun da burda. aslında sevilmeye layık olduğumu düşünüyorum ama sanırım başka bi problem var.
ilişki meditasyonlarına devam dıyorum ben.. belki hakettiğimiz kişi bu şekilde gelir.. ama gelse bile artık benim için farketmiyor çocuk yapmaktan vazgeçtim. :)
Rima sana bir şey anlatma istiyorum. Biraz özel ama sana faydadsı olacağını düşündüğüm için yazıyorum bunu. Ben de senin gibi sevilmeye layık bir insan olduğumu düşünüyorum aslında ve şimdiye kadar kendimi aslında içten içe çok beğeniyordum ama tecrübelerimle hissettiklerim birbirinden o kadar zıt oldu ki şimdiye kadar artık kendime acıma noktasına gelmiştim. ben çekirdek inanç çalışması yaptırdım baskın inancım yok sayılmaktan korkuyor olmam çıktı. görüşmeyi yaptıktan sonra br farkındalık yaşadım aslında bunu abdullah beye anlatma isterdim ama o anda aklıma gelen bir şey değildi sonradan oldu bu farkındalık.

ben anne baba kavgaları arasında büyüdüm.ilk çocuğum ben. annem bana çocuken ve zaman zaman şunu söylerdi ki son zamanlarda annemle ilişimi minimuma indirdim çünkü cidden beni kötü etkiliyor. yanlış anlama çok severim annemi ve görünürde bir sorun yok. ama bana sürekli söylediği şey eğer sen olmasaydın ben ailemin yanına giderdim. ama sen vardın vardın gidemedim. işte bu sözler benim mutlu olmamı engelleyen sözler. sonra anladım ki annemin mutsuzluğuna ben sebep oldum diye düşündüm belki de hep. garip bir suçluluk duygusuya annemden daha mutlu olduğumu düşündüğüm vakit engeller ve bloklamalr koydum kendi kendime biliçsizce. ve abdullah beyin söyldiğ gibi çocuklsr cidden ebeveylerinin özelliklerine sahip kişileri çekiyorlar hayatlarna ve ben de deneyimlerimden biliyorum ki bu böyle. umarım sen de kendinle ilgili bir fikir uyandırmıştır bu yazdıklarım. bendeki durum bu.sevgiler.
Alt 16-01-2012, 12:52 PM   #18 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 126
89 Mesajinıza toplam 291 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mutluuu is an unknown quantity at this point

Alıntı:
nympa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
mutluu kardeşim sen çekirdek inanç çalışması yaptırmışmıydın. aklı selim halin bana umut veriyor. zaman zaman yaşadıklarımdan sebep benim de kendime acımışlığım çoktu ve en çok bu duygudan nefret ediyordum çünkü dıştan bakıldığında asla bana uygun bir duygu değildi bu. benim sorunlrımdan biridir zaten dıştan yıkılmaz gibi görünüyor olmam. ama değilim hiç değilim ve artık duygusal anlamdaki yıkımları kaldıramıyorum.geçecek değil mi?
Sevgili nympa, elbette geçecek sakın geçmeyecek diye düşünme bir konuda farkındalık yaşıyor bir sorunu kabul ediyor ve çözüm istiyorsan ve bunu kendi içinde aramaya başlamışsan çözüme çok ama çok yaklaşmışsın demektir. Ben çekirdek inanç çalışması yaptırdım 3 inanç bulundu bende bunları sadece anlamak bile bana yetti bütün zamanlar boyunca neden dediğiniz şeylerin sebebini anlamak çok rahatlatıcı hele olan biten her şeyde dışarıya yada etraftakilere kızarken orada kızacak kimse olmadığını görmek tuhaf ama tuhaf olduğu kadar kolay ve rahatlatıcı sonra bunu yaşamınızın geri kalanında bir model olarak benimserseniz işleri çok kolaylaştıran bir çözüm kaynağı aynı zamanda " herşey içiniz de olup bitiyor dışarıda kızacak hiç bir şey yok ya çekip kendinize deneyimlediniz yada yaşamak istediğiniz farkında yada değil olayları insanları kendiniz çektiniz hayatlarınıza bunu şöyle düşünün görevler verdiniz onlarda oynadı yani hayatınızın yazar, yönetmen ve başrol oyuncusu sizlersiniz" bunu gerçekten kavrayıp içselleştirdiğiniz de muazzam bir haz verir insana bu yaşamınızın üzerinde tek otoritenin siz olduğunuz gerçeğidir buda demektir ki aslında ne çaresizsiniz ne de kurban bunlar çok önemli farkındalıklardır ve size ciddi kuantum sıçramaları yaşatır.

Sakın acıma kendine sevgili nympa, sen çok güçlüsün sana bu güne kadar şu an hissettiklerini hissettiren insanlara o görevleri sen verdin muhtemelen sana öğretmesini istediğin bi şey vardı bunun ne olduğunu sorgula şöyle olabilir " sen hayatıma şu yaşımda gir beni aldat ki güvensizlik korkumu yenebileyim" gibi, sana öğrettiğine bak dersini alır o' kişiyi affederek yaşamından uğurlarsan seni temin ederim o deneyim de yaşamından çıkıp gidecek bunu şu an deneyimliyorum ben mesela uzun zamandır beni rahatsız eden bir kadının bana ben de olan öfke ve yapışma enerjisini göstermek için yaşamıma dahil olduğunu farkettim şimdi bunun üzerine çalışıyorum ve inanılmaz huzurlu günler yaşıyorum son 11 aydır doğru dürüst uyuyamıyordum son 3-4 gündür uykularım düzeldi :)

Sana tavsiyem hayatına yapmıyorsan meditasyonu alman ben uzun süre mantralı çalıştım şimdi zen yapıyorum çok uzun süre affetme meditasyonları yaptım özellikle annemin ailesinin 0-6 yaş aralığımda hayatım üzerinde mutlak etkileri olduğunu gördüm iki çekirdek inancımda bununla bağlantılıydı zaten, lüften korkularını çok fazla abartma olumlamalarla çalış 21 gün kuralını unutma bitirince başka birine geçersin hala etki hissediyorsan 21 günlük periyotla bir kere daha yap, sabırla sürdürürsen rutin yaşam akışının için de dengeleyerek çok faydasını göreceğini düşünüyorum. Hiç bir çalışma yaşam rutinimizi bozacak kadar yoğun yapılmamalı tabi uygun zamanlar ayırarak kişisel yaşamını bozmadan yapılırsa keyifli oluyor. En yüce hayrına olmasını seçiyorum.
mutluuu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2012, 01:01 PM   #19 (permalink)
Teğmen

çok teşekkür ederim hatta kelime bulamıyorum ifade etmeye. çok sağol.
Alt 16-01-2012, 01:17 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
nympa çok teşekkür ediyorum tekrar tekrar duyarlılığına :) kendimle ilgili bazı tesbitlerim var, izleyecegim çalışma ise taslak halinde, hepsini toparlayıp netleştirip bu gece başlıycam...biz inansakta inanmasakta herşey çekim yasasına göre hareket ediyor ve gerçekleşiyor, durup seyredicemize, pişmiş tavugun başına gelmez bu kadarı da diyerek kestirmeden kurban rolü üstlenicemize, bişiler yapıyoruz...sana ve bizim gibi içine yolculuğu tercih eden buradaki tüm arkadaşlarımıza sevgilerimi yolluyorum...:)
içsel yolculuğunda dönüşüm ve ardından gelecek gelişimind sana kolaylıklar diliyorum. bu bir cesaret işi ve çok cesur birisin sen. sabır en önemlisi. zaman zaman şüpheye düştüğüm oldu ama inanılmaz bir şekilde cevaplarımı aldım burdaki insanlardan. bu tesadüf değil biliyorum.huzuru ve mutluluğu seçiyorum ben de hepimiz için.olsun o halde.

Bookmarks