Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

Basit Bir Yaratıcı imgeleme Uygulaması

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar Basit Bir Yaratıcı imgeleme Uygulaması Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız zamanın birinde bir adam ve bir hoca karşılaşmışlar. adam hocaya sormuş. hocam şu an bu derenin başındayız ve sen bana besmelenin gücünden bahsediyorsun o zaman besmele ile ben bu nehri yürüyerek geçeb,lirmiyim demiş. hoca da evet önmeli olan inanmak besmele ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

Basit Bir Yaratıcı imgeleme Uygulaması

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 15-01-2010, 11:16 PM   #11 (permalink)

poseydon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 14
25 Mesajinıza toplam 271 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
poseydon is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Basit Bir Yaratıcı imgeleme Uygulaması

zamanın birinde bir adam ve bir hoca karşılaşmışlar. adam hocaya sormuş. hocam şu an bu derenin başındayız ve sen bana besmelenin gücünden bahsediyorsun o zaman besmele ile ben bu nehri yürüyerek geçeb,lirmiyim demiş. hoca da evet önmeli olan inanmak besmele öyle güçlü ki batmadan geçersin demiş. adam da besmele çekerek gerçekten karşıya geçmiş. hocaya dönmüş ve hadi hoca siz de geçin deyince hoca dil ben de ama yürek sen de demiş. inanmak önemlidir. inanalar 5000 yıl önce de 2010 da da kazananlardır.. kaybedenler ise inanmayıp inanları eleştiren gariplerdir. keşke sizi inandırabilsek keşke hayatımızı filme alsak ta inançlarımızımn bizi nasıl yükselttiğini size anlatabilsek.. ama dedim ya bu da sizin tercihiniz inanmayıp hayatınızı bu şekilde geçirmeniz sizin terciğiniz saygı duyuyoruz. lütfen siz de saygı duyun en azından bunu yapabilşin. teşekkür ederim..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

poseydon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2010, 02:47 PM   #12 (permalink)
Üsteğmen

vitamin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 10,239
838 Mesajinıza toplam 4,815 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vitamin61 is on a distinguished road

Alıntı:
poseydon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
zamanın birinde bir adam ve bir hoca karşılaşmışlar. adam hocaya sormuş. hocam şu an bu derenin başındayız ve sen bana besmelenin gücünden bahsediyorsun o zaman besmele ile ben bu nehri yürüyerek geçeb,lirmiyim demiş. hoca da evet önmeli olan inanmak besmele öyle güçlü ki batmadan geçersin demiş. adam da besmele çekerek gerçekten karşıya geçmiş. hocaya dönmüş ve hadi hoca siz de geçin deyince hoca dil ben de ama yürek sen de demiş. inanmak önemlidir. inanalar 5000 yıl önce de 2010 da da kazananlardır.. kaybedenler ise inanmayıp inanları eleştiren gariplerdir. keşke sizi inandırabilsek keşke hayatımızı filme alsak ta inançlarımızımn bizi nasıl yükselttiğini size anlatabilsek.. ama dedim ya bu da sizin tercihiniz inanmayıp hayatınızı bu şekilde geçirmeniz sizin terciğiniz saygı duyuyoruz. lütfen siz de saygı duyun en azından bunu yapabilşin. teşekkür ederim..
vitamin61 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2010, 05:25 PM   #13 (permalink)
Çevirmen

yaseminist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,578
283 Mesajinıza toplam 2,066 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the roughyaseminist is a jewel in the rough

Alıntı:
buch_dich Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bu yazıyı nette dolaşırken gördüm de çok güldüm yaa... yok önce düşün iste sonra parmak ucundan rahatla felan yahu böyle şeylere inananlar var yaa... yıl oldu 2010... 2010 oldu yaa... bu devirde hala bunlara inanıyorlar yaa... çok güzel yaa...
artık sistem insanları o kadar çaresiz hale getiriyor ki insanlar neye inanacaklarına şaşırdı...
bi ara da kaşık büken bi herif vardı... yok düşünce gücüyle kaşık büküyorum, yok önce inanmanız lazım, yok önce istemeniz lazım,
sonrada önceden hazırlamış olduğu hileli kaşıkları büküyordu felan... bu abinin adını şuan hatırlamıyorum ama vallahi kitleleri peşinden sürüklüyordu... kitle dediğim , düşünemeyen , beyinsiz insanlar yani... yahu bu devirde çok komik şeyler bunlar yaa...
bi arada etrafta secret geyiği vardı... yok önce iste , evrene hükmet , emir ver felan yahu ben bakardım mesela adam secret kitabını almış okumuş giderim sorarım: derim ki ''hacı Eee ne düşünüyorsun bu konu hakkında'' ... adam eğer şöyle derse '' yahu baba bu secret gerçekten var lan , vallahi bak ben inanıyorum'' işte o zaman o adamın yanında var gücümle koşarak uzaklaşırım...
xD... ilginç yaa... ama şunuda takdir ederim ki bu secret kitabını yazan kişi ve bu bahsettiğim kaşık büken amca çok zeki insanlardır... öyle insanlardır ki bunlar etraftaki beyinsiz kitleleri fark edip ,''lan ben bunları kandırırım,baksana şunların hallerine kafalarına kuş pislemiş beyin diye geçiniyorlar,ben bunları 2 günde peşime takarım oğlum''deyip bu işlerden müthiş paralar kazanmışlardır... bu konuda onları alkış yağmuruna tutarım... çünkü beyinlerini gerçekten kullanan insanlardır bunlar... işte yaratıcı düşünce diye ben buna derim... ama bu yaptıkları dürüstçe mi dersek işte o tartışılır... sırf dünyaya aptal kitle hakim diye onları sömürmekte bana pek dürüstçe gelmiyor... bu açıdan da onları kınıyorum...

neyse... düzen böyle işte ... n'aparsın...

Merhaba,
İnanıp inanmamakta sizin kendi seçiminiz ve bu seçiminiz doğrultusunda karşınıza çıkan olaylarla karşı karşıya kalacaksınız, bu söylediğim hayal değil, gerçek.. Hayatınızda yaşadıklarınızla düşünceleriniz arasındaki bağlantıyı fark ettiğiniz anda, gerçeklerin farkına varabilirsiniz. Bu sitedeki insanlar, bu yolu seçmiş durumda...Şuanda, bu yolu seçmemek de sizin seçiminiz ama en azından insanlara saygı duyabilirsiniz...

Saygılar...
yaseminist isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-01-2010, 06:01 PM   #14 (permalink)
Yüzbaşı

gunesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,989
489 Mesajinıza toplam 2,458 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the roughgunesim is a jewel in the rough

buch-dich dediğin gibi yıl 2010 oldu ama sen hala cahil kalmışsın arkadaşım. o güldüğün olaylar bilimsel olarak kanıtlanmış. bunlara yorum yapmadan önce bu konuda bi sürü kitaplar var onları oku istersen.
gunesim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 14-02-2010, 08:54 PM   #15 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
6 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
siirvedus is an unknown quantity at this point

Merhaba arkadaşlar benim eft de olsun imgelemede olsun hayal kurarken konsantre olamama durumum var yani gerçek gibi olmuyo kafamda canlandırdığım olay inandırıcı gelmiyo bana, durum böyle olunca da tatmin olamayıp bırakıyorum ilgili tekniği. Bu konuda deneyimli olan arkadaşlar bu konsantre olamama konusunda ne gibi önerilerde bulunabilirler ? Şimdiden tşk ederim.
siirvedus isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-09-2010, 02:19 AM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 1,168
51 Mesajinıza toplam 162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mertmis is an unknown quantity at this point

Alıntı:
bu yazıyı nette dolaşırken gördüm de çok güldüm yaa... yok önce düşün iste sonra parmak ucundan rahatla felan yahu böyle şeylere inananlar var yaa... yıl oldu 2010... 2010 oldu yaa... bu devirde hala bunlara inanıyorlar yaa... çok güzel yaa...
artık sistem insanları o kadar çaresiz hale getiriyor ki insanlar neye inanacaklarına şaşırdı...
bi ara da kaşık büken bi herif vardı... yok düşünce gücüyle kaşık büküyorum, yok önce inanmanız lazım, yok önce istemeniz lazım,
sonrada önceden hazırlamış olduğu hileli kaşıkları büküyordu felan... bu abinin adını şuan hatırlamıyorum ama vallahi kitleleri peşinden sürüklüyordu... kitle dediğim , düşünemeyen , beyinsiz insanlar yani... yahu bu devirde çok komik şeyler bunlar yaa...
bi arada etrafta secret geyiği vardı... yok önce iste , evrene hükmet , emir ver felan yahu ben bakardım mesela adam secret kitabını almış okumuş giderim sorarım: derim ki ''hacı Eee ne düşünüyorsun bu konu hakkında'' ... adam eğer şöyle derse '' yahu baba bu secret gerçekten var lan , vallahi bak ben inanıyorum'' işte o zaman o adamın yanında var gücümle koşarak uzaklaşırım...
xD... ilginç yaa... ama şunuda takdir ederim ki bu secret kitabını yazan kişi ve bu bahsettiğim kaşık büken amca çok zeki insanlardır... öyle insanlardır ki bunlar etraftaki beyinsiz kitleleri fark edip ,''lan ben bunları kandırırım,baksana şunların hallerine kafalarına kuş pislemiş beyin diye geçiniyorlar,ben bunları 2 günde peşime takarım oğlum''deyip bu işlerden müthiş paralar kazanmışlardır... bu konuda onları alkış yağmuruna tutarım... çünkü beyinlerini gerçekten kullanan insanlardır bunlar... işte yaratıcı düşünce diye ben buna derim... ama bu yaptıkları dürüstçe mi dersek işte o tartışılır... sırf dünyaya aptal kitle hakim diye onları sömürmekte bana pek dürüstçe gelmiyor... bu açıdan da onları kınıyorum...

Böyle düşünsünde iyiki varsın.... Umarım sende doğruyu görür ve aramıza katılırsın, buraya kadar gelmen bile çok güzel, seni seviyoruz, teşekkür ediyoruz...
Alt 25-09-2010, 07:06 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 262
53 Mesajinıza toplam 157 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
roseone is an unknown quantity at this point

muhteşem bir paylaşım tşkr ederim. uzun zamndır anlamaya çalışıpta anlayamadıgım konuda beni aydınlattıgınız için tşkr ederim. başarılı olmam dileğiyle... herkese sevgiler :)
roseone isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2010, 08:02 PM   #18 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

sanırım ben ımgeleme işini başarabiliyorum
hayal kurarken o kadar gerçek yaşıyorum ki bu dunyadan kopuyorum
bulundugum yerden hayalımdeki yere, ana ve olaya gidip yaşıyorum
çoğunlukla hayal kurmayı bitirip gerçek dünyaya o ana geri geldiğimde kendimi, kendi kendime gülerken buluyorum
o halde beni gören olsa kesin deli bu kız sıyırmış filan derler

gerçekleştimi şimdiye kadar hiç hatırlamıyorum yani gerçekleşecekmi diye takip etmedim ama bundan sonra daha dikkatli olucam
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-10-2010, 09:13 PM   #19 (permalink)
Teğmen

kediseverim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 186
114 Mesajinıza toplam 365 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kediseverim is an unknown quantity at this point

Alıntı:

iyi de arkadaşım yazdıklarınla aynı fikirde değilsin anlaşılan değil mi?bu forumda olmandan belliya da şöyle diyeyim bilinçaltın bunlara inanıyor ki bu forumdasın...
Alt 10-11-2010, 03:02 PM   #20 (permalink)
Üsteğmen

Perfinya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 806
260 Mesajinıza toplam 1,000 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Perfinya will become famous soon enoughPerfinya will become famous soon enough

Alıntı:
siirvedus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Merhaba arkadaşlar benim eft de olsun imgelemede olsun hayal kurarken konsantre olamama durumum var yani gerçek gibi olmuyo kafamda canlandırdığım olay inandırıcı gelmiyo bana, durum böyle olunca da tatmin olamayıp bırakıyorum ilgili tekniği. Bu konuda deneyimli olan arkadaşlar bu konsantre olamama konusunda ne gibi önerilerde bulunabilirler ? Şimdiden tşk ederim.
Aynı problem bende de var. Ya imgelemede başarılı olamıyorum ya da serbest bırakma da.Çekim gücünü geliştirmeyi çok istiyorum. Pratik imgeleme egzersizleri yapıyorum gün içerisinde. Hiçbirini gerçekleştiremiyorum. Çekim gücü, imgeleme, serbest bırakma ile ilgili birçok yazı okudum forumda. Yapamıyorum. Yardım edin lütfen ben de bu çekim yasasını başarabileyim.Nerede hata yaptığımı bir bilsem !

Hoşuma giden şeyler yaparak enerjimi serbest bırakıyorum.Bilinçli bir şekilde hayatımdaki sevginin enerjisine odaklandığım zaman beni yorup tüketen kıskançlıklar ve gönülsüzlükler eriyip gidiyor.Bugün enerjim adeta ışık saçıyor ve huzurluyum..Gücümü ve enerjimi kaybettiğimde,her an yeniden toparlayabilirim.Şimdi gücümü ve enerjimi toplamanın tam zamanı...
Perfinya isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks