Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Olumlamalar

Uyarılar

Olumlamalar olumlamalar, pozitif olumlamalar, kuantum olumlamalar, bilinçaltı olumlamaları, olumlama cümlesi, olumlama kartları, para olumlamaları, aşk olumlamaları, eft olumlama, kuantum olumlama kitabı, kuantum olumlamaları, nlp olumlamaları, olumlama mp3, reiki olumlama, kuantum olumlama konuşurken yaratmak, kuantum olumlama örnekleri, kuantum olumlama nasıl yapılır, olumlama indir, kuantum olumlama indir, olumlama sözleri, rüya olumlamaları,

21GÜNLÜK KİŞİSEL GELİŞİM UYGULAMASI

Alternatif Kişisel Gelişim ve Olumlamalar 21GÜNLÜK KİŞİSEL GELİŞİM UYGULAMASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız hayırdır inşallah!...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Olumlamalar telkin cd indir izle İstanbul Olumlamalar nerededir kimdir Olumlamalar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Olumlamalar hipnoz Olumlamalar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Olumlamalar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Olumlamalar kuantum düşünce kitap haberi

21GÜNLÜK KİŞİSEL GELİŞİM UYGULAMASI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-05-2009, 06:49 PM   #11 (permalink)
Üsteğmen

Siyahça - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 590
607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of
Standart Cevap: 21GÜNLÜK KİŞİSEL GELİŞİM UYGULAMASI

hayırdır inşallah!

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Siyahça isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-05-2009, 07:26 PM   #12 (permalink)
Yüzbaşı

ismira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,001
542 Mesajinıza toplam 5,510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to beholdismira is a splendid one to behold

Alıntı:
Siyahça Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
hayırdır inşallah!

Hayırdır, hayırdır...
İki gündür sitede dolaşıyorum, sitenin her biriminde son derece aktif ve esprili paylaşımlarda bulunmuşsun ki, kişisel olarak sempatiyle takip etmeye başladım seni.

Zero limit ve iki nokta çalışmalarını keyifle izledim. Daha da keyifli çalışmalar diliyorum. Sevgiyle...

Seni seviyorum
Özür dilerim
Lütfen beni affet
Teşekkür ederim
ismira isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 12:00 AM   #13 (permalink)
Binbaşı

sudem8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,872
1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
biri beni takip ediyor! korkuom!
korkmaaa yemem seni siyahçam,sen nerde ben orda amacım, seni şu olumsuz kendini mütevazi göstercem diye yerlerde gezen sözlerini takip edip en asgariye indirmek.birlikte başarıcaz
sudem8 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 03:17 AM   #14 (permalink)
Teğmen

Stroncow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 50
48 Mesajinıza toplam 216 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Stroncow is an unknown quantity at this point

Bu çok güzel.. ; )

Öss kazanma ile ilgili olumlama var mı?
Stroncow isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 31-05-2009, 10:14 AM   #15 (permalink)
Üsteğmen

607 Mesajinıza toplam 3,768 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Siyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud ofSiyahça has much to be proud of

sorunun sebebini buldum sudem!

bir anda bilinçaltım aydınlandı ve ben teee minnacıkken şimdiki bu sorunuma sebep olan şeyi gördüm!

okumayı yeni söktüğüm zamanlardan başlayarak epey bir zaman babama 'dini menkıbeler' diye bir kitap okuduğumu hatırlıyorum...(kitabın adı sanırım öyleydi)
kitapta bir sürü islami motifli hikaye, kıssa vardı...ve hatırladığıma göre bütün hikayelerde fakir ve düşkün olanlar ergeç mutlu oluyor ya da cennete gidiyor, zengin ve egosu şişik olanlar da hooopp cehenneme!
aklım ermeye başladıkça neden kitaptaki her öykünün böyle zıtlıklarla bittiğini merak ettiğimi hatırlıyorum...
kitabın şekli, sayfaları, hatta kokusu bile gözümün önünde...bazen babam ağlardı dinlerken...aslında hem ağlar hem gülerdi, biraz garip bir adamdı rahmetli...

ve başka okuduğum kitaplarda da, mesela kalbinde zerre kadar kibir olan kişinin asla cennete girmeyeceği, yeryüzünde kibirlenerek yürümemek gerektiği gibi şeyler anlatılıyordu...

ve hatırlıyorum daha genç kızlığın başlarındayken nereden elime geçirdiysem Abdülkadir Geylaninin 'kutsal armağan' (adından tam emin değilim) kitabını okumuştum ve kitapta anlatılan az konuşmak ile ilgili kısmı artık nasıl yorumladıysam, aylarca kimseyle doğru dürüst konuşmamıştım...

yaw bizim ev ne çok bu tarz kitapla doluymuş! ve okumayı çok seven ben kimbilir hepsini kaçar kere hatim ettim! (en normali çalıkuşunu 7 kere okuduğumu biliyorum!)

evet işte sebep bu! babam ve kitapları hep bana aynı şeyi öğretti: kendini övme, alçakgönüllü ol, kalbinde kibir taşıma, fakir yaşa, paradan uzak dur vs vs

Allahım bu kadar olumsuz telkini bilinçaltı çöplüğümden nasıl temizleyeceğim şimdi?!

Evrenin sonsuz seçenek ve sınırsız bolluktan oluştuğunu biliyorum. Ben, yaratılışım itibarıyla, hayatta her şeyin en iyisini hak ediyorum… Sonsuz bolluk içinde, benim ve ailemin ihtiyaçları fazlasıyla ve kolaylıkla karşılanır ve ben sevgiyle hayatıma alırım. Ben, şimdi, kendim ve ailem için, zenginlik ve refah içinde olmanın özgürlük ve güven duygusunu hissetmeyi seçiyorum.(ismira insanından hediyedir!)
Alt 31-05-2009, 12:14 PM   #16 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 634
43 Mesajinıza toplam 307 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
daada is an unknown quantity at this point

[QUOTE=Siyahça;464536]sorunun sebebini buldum sudem!

bir anda bilinçaltım aydınlandı ve ben teee minnacıkken şimdiki bu sorunuma sebep olan şeyi gördüm!

okumayı yeni söktüğüm zamanlardan başlayarak epey bir zaman babama 'dini menkıbeler' diye bir kitap okuduğumu hatırlıyorum...(kitabın adı sanırım öyleydi)
kitapta bir sürü islami motifli hikaye, kıssa vardı...ve hatırladığıma göre bütün hikayelerde fakir ve düşkün olanlar ergeç mutlu oluyor ya da cennete gidiyor, zengin ve egosu şişik olanlar da hooopp cehenneme!
aklım ermeye başladıkça neden kitaptaki her öykünün böyle zıtlıklarla bittiğini merak ettiğimi hatırlıyorum...
kitabın şekli, sayfaları, hatta kokusu bile gözümün önünde...bazen babam ağlardı dinlerken...aslında hem ağlar hem gülerdi, biraz garip bir adamdı rahmetli...

ve başka okuduğum kitaplarda da, mesela kalbinde zerre kadar kibir olan kişinin asla cennete girmeyeceği, yeryüzünde kibirlenerek yürümemek gerektiği gibi şeyler anlatılıyordu...

ve hatırlıyorum daha genç kızlığın başlarındayken nereden elime geçirdiysem Abdülkadir Geylaninin 'kutsal armağan' (adından tam emin değilim) kitabını okumuştum ve kitapta anlatılan az konuşmak ile ilgili kısmı artık nasıl yorumladıysam, aylarca kimseyle doğru dürüst konuşmamıştım...

yaw bizim ev ne çok bu tarz kitapla doluymuş! ve okumayı çok seven ben kimbilir hepsini kaçar kere hatim ettim! (en normali çalıkuşunu 7 kere okuduğumu biliyorum!)

evet işte sebep bu! babam ve kitapları hep bana aynı şeyi öğretti: kendini övme, alçakgönüllü ol, kalbinde kibir taşıma, fakir yaşa, paradan uzak dur vs vs

Allahım bu kadar olumsuz telkini bilinçaltı çöplüğümden nasıl temizleyeceğim şimdi?![/QU

Seninle birlikte öğreniyorum yeniden Siyahça.Tüm güzelliğin için Teşekkür ediyorum...Seni seviyorum.HArika bir insansın ..M U H T E Ş E M S İ N.

Ayrıyetten tüm site herkes içerdekiler ve dışarıdakilerde dahil..
Alt 31-05-2009, 04:00 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

teşekkür ederim! çok mutlu oldum! ben de seni seviyorum güzel arkadaşım!

Alt 31-05-2009, 11:46 PM   #18 (permalink)
Binbaşı

1,280 Mesajinıza toplam 11,607 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to beholdsudem8 is a splendid one to behold

Alıntı:
sorunun sebebini buldum sudem!

Allahım bu kadar olumsuz telkini bilinçaltı çöplüğümden nasıl temizleyeceğim şimdi?!
bak gördün mü sen boş insan değilsin.benim babam da senin gibiydi.aynı şekilde hep kendimi aşağılayarak konuşurdum.ta ki Şanal beyin programlarını izleyene kadar.kendini beğenmek böbürlenmek değil.kendi değerini bilmek.hepimiz özümüzde yaradnın birer parçasını taşıyoruz.gözümüzde o nunnuru var.aynaya bakıp seni seviyorum ben değerliyim demenin anlamı bunun için.hepimiz yaradanın birer eseriyiz.biz kendimizi reddettiğimiz zaman yaradanımız üzülür.işin özü kendin olmak, özünde olmak.kendini sevip beğenmek yaradanı sevmek anlaşıldı mı bilmem.şimdi ben değiştim kendimi seviyorum değer veriyorum.hiç kimseyi de küçük görmüyorum.sadece özüme dönmeye çalışıyorum...kendimin çok değerli bir varlık olduğum için allaha şükrediyorum.çünkü o bize kendi özelliklerindenbirer parça hepsinden vermiş.Esmaül hüsna çalışmalarından bildiğim kadarıyla her isminin anlamı bizim varlığımız da kodlanmış.Ama biz hala kendimizi aciz ve yalnız kimsesiz hissediyoruz..
Alt 31-05-2009, 11:54 PM   #19 (permalink)
Binbaşı

siyahçam aklıma gelmişken hep yazılarını okuyorum, farkettğim bazı sözlerin ben nohut beyinliğim, ben geç anlarım.sen bunları baştan seçiyorsun.ben yapamam bu işi geç anlarım dediğinde bunu seçtiğin için başarılı olmuyor.yaparım başarırım dediğinde zaten izin veriyorsun.birde bunu dene bu işi başarmayı seçiyorum.
Alt 01-06-2009, 01:42 AM   #20 (permalink)
Üsteğmen

doğru...

aslında çok zekiyimdir, valla...(e böyle de yazınca komik duruyor ama!)

hem şaka yaptım kel değilim, ehh kısayım ama enine bakınca uzunum!

e güzel de sayılırım, bir sürü erkek gördüm benden daha çirkindi!

bir de feci şanslıyımdır! sürüyle insan çıksa karşıma, ben hep en hastalıklı en şizofrenini bulur çıkartırım, ki başkalarına zarar veremesin, hem böylece bu zatın tanınması işaretlenmesi de kolay oluyor! (öhhöö tamam bunu kıvıramadım!)

ahh ömrümce neler atlattığımı bilseniz! bu kadın bunların hepsinden nasıl da kılpayı kurtulmuş dersiniz! (bazen o kıl feci kalın olabiliyor tabi!)

ve muhteşem geniş bir ailem var...her bireyini çok seviyorum...

dünyanın en güzel işini yapıyorum, üstelik de başarıyla...istanbuldayken aranılan bir öğretmen olduğumu biliyor musunuz?! (wanted şeklinde sayılmaz!)

iki tane sağlıklı bebişe, iki tane sapsağlıklı kedi hayvanına, bir Bembeyaz bir eşe sahibim...

hüfff daha ne ister ki insan?!

ben Allahın sevgili kuluyum!

haa üstelik yarınki müfettiş insanından tam not alacağımı biliyorum! başka şansı var mı ki?!

Bookmarks

Etiketler
21gunluk, arinma, gelisim, kisisel, olumlamasi, uygulamasi