Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Bu durum sizdede oluyomu?

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Bu durum sizdede oluyomu? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız forum ailesi sizle bi sıkıntımı, derdimi, kafamda aşırı derecede büyüttüğüm ve uzun zamandır neden olduğunu anlayamadığım ve bi çözüm yolu bulamadığım bi derdimi anlatmak istiyorum. Anlatıcam çünkü artık boğazıma kadar geldi, kimseye anlatamıyorum iç sıkıntılarımı, hele ki bunu... Şimdi her ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Bu durum sizdede oluyomu?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 20-03-2014, 12:10 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
25 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ali1 is an unknown quantity at this point
Standart Bu durum sizdede oluyomu?

forum ailesi sizle bi sıkıntımı, derdimi, kafamda aşırı derecede büyüttüğüm ve uzun zamandır neden olduğunu anlayamadığım ve bi çözüm yolu bulamadığım bi derdimi anlatmak istiyorum. Anlatıcam çünkü artık boğazıma kadar geldi, kimseye anlatamıyorum iç sıkıntılarımı, hele ki bunu...

Şimdi her insan gibi bende yaşamımı sürdürüyorum ama buna yaşam denirse. Kendimi kişiliğimi çözemez hale geldim yada bi dakika öyle demeyelim belli bi kişiliğim yok desek daha oturaklı olur. Anlayamıyorum artık bıkkınlık geldi noluyo neden oluyo bi anlam veremiyorum. Hayatım sanki iki kutuplu yada kişiliğim mi desem bilemedim. Mesela bazen okadar özgüvenim yükseliyo okadar konuşkan okadar hareketli enerjik dinamik okadar komik oluyorum insanları eğlendiriyorum böyle anlatamıyorum ama insanları yönlendirebiliyorumda yani baya etkiliyorum hareketlerimle olsun konuşmalarımla olsun çok farklı bi insan oluyorum. Bazende (ki genellikle bu ruh halindeyimdir) bunların hepsi tersine dönüyo o konuşkan, komik insanları eğlendiren kendini sevdiren coşkulu zekice davranan insan resmen gidiyo da yerine çok saçma biri geliyo. Konuşmalarımdan ses tonumdan tutun davranışlarıma kadar her şeyim değişiyor. Mesela öbür halimde olsam ve biri gelip bana laf savuştursa ezmeye kalksa cümlelerimle tokatlarım o insanı azını bile açamaz bana. Ama gel gelelim bu saçma kişiliğe büründüğüm zaman olsa bu durum ezilir kalırım sus pus olurum. Bu kişilikteyken sanki beynim durmuş gibi oluyo yani akıllıca bi karşılık bile veremiyorum insanlara diyalog kuramıyorum bi sohbet ortamı yaratamıyorum. Sanki içimde iki insan var ve biri çok akıllı zeki hayatında her şey süper giden bi insan, diğeride afedersiniz aptal saptal salakça bi yaşantısı olan bi insan. İyi halimdeyken o mutluluk konuşkanlık vs. hiç bi insana yada duruma bağlı değil sadece içten bianda gelen bişey. Mesela bakıyorum bazen sabah yine o sevmediğim kişilikteyim ama öğleden sonra hayat bana güzel ve yine o sevdiğim kişiliğe bürünmüşüm ve her şey güzel olucak. Bu misaldi, yani şuan sevdiğim kişilikte olabilirken 10 dakika sonra durup dururken aniden hiç bişey olmadan kendiliğinden öbür kişiliğime geçiyorum. Bütün günlerim böyle geçiyo dakka başı saat başı başka bi insan olmaktan bıktım. Kendimi nekadar zorlarsam zorlıyım o kötü ruh halindeyken iyi ruh halime hiç bi şekilde geçemiyorum, sanki içimde bişey var ve beni kukla gibi şekilden şekile sokuyo istediği gibi yönetiyo. O istediği zaman öyle istediği zaman öbür türlü oluyorum sanki. Bıktım artık böyle sık sık değişen ruh halimden. Bende her insan gibi bi insan olmak ve her yerde o insan olmak istiyorum ve benim gerçekten özümsediğim kişilikten o zeki konuşkan hayatında her şey iyi giden kişilik. Gerçekten bu kişilikteyken ne bi kimse ne bi durum beni zerre üzemiyo canımı hiç bişey sıkamıyo fakat içimdende şu soru hep geçiyo: acaba bu yine nekadar sürcek inşallah uzun sürer o saçma halime geçmek istemiyorum. hep bu tür düşünceler kıvrınıyo beynimin içinde. Benim istediğim herkesin tanıdığı o bi insan olmak yani insanlar benim ismimi söylediklerinde düşündüklerinde akıllarında bişeyler belirsin böyle. Evet bence olmuyo çünkü seziyorum insanlar beni tanımakta çok zorluk çekiyo. Hatta bi arkadaşım yine o iyi halimdeyken bana demişti, sen bazen çok konuşuyon komiksin filan ama boşta konuşmuyosun olaylardan bi şekilde nabıp edip sıyrılıyosun senin bu halini çok seviyom ama bazende değişiyosun çok suskun oluyosun dedi. O bunu der demez aklımda şimşekler çaktı çünkü benim içimde şüphelendiğim durumu bi başkasıda aynen benim gibi gözlemlemişti ki buda en iyi arkadaşım kardeşim dediğim insan yani çekinmeden etmeden söyledi beni düşünerek kesin. O iyi arkadaşlığımızın samimiyetimizin etkisiyle söyledi ama kim bilşr kimler benim hakkımda neler düşünüyo... Ben bu durumu kendimde 2 sene önce yavaş yavaş keşfettim ve bi ara okadar takıntılı hale geldimki durmadan düşünüyodum çok aşırı olumsuz düşünüyodum ama bi zaman sonra olumsuz düşünmenin zararlarını öğrendim ve iç sesimi susturmayı ve en önemliside bu değişen ruh halimle yaşamayı öğrendim... Evet öğrendim ama inanın çekilmez bi durum anlatamıyorum. Şunuda belirtiyim dediğim gibi bu durumla yaşamayı öğrendim yani eskisi gibi takıntılı bi durumum yok o olumsuz düşüncelerde yok oldu başardım yani ama depresyon durumu söz konusu değil bence çünkü durup dururken ağlamıyorum kendimi biyere kapatmıyorum bi maddeye sığınmıyorum ve en önemliside olumsuz düşünmüyorum. Sadece durgunluk söz konusu, sanki bütün beyin ve yaşam fonksiyonlarım durmuş gibi, nekadar azmetsende düzelmiyo :D bu durumu çekilmez kılan ise o iyi hali arar durma hali. Sanki böyle pencere kenarında çook uzaklardan gelcek sevgilinizi beklrr gibi bende onu bekliyorum işte gelsin kurtarsın beni diye :)) o yoksa çok boş bi yaşantım var gibime geliyo. Ben hayatımda insanlara ne zulüm ederim nede aşağılarım adamına göre muamele yaparım. Sevgi gösterilcek kişiye sevgi, saygı gösterilcek kişiye gerekilen saygıyı gösteririm. En iyiside her durumda açıyorum ellerimi Rabbime dua ediyorum ruhumu bi huzur kaplıyo:) benim bu durumlarda eminimki hem IQ hemde EQ seviyem kesinlikle değişiyo buna kanaat getirebilirim. Sizce sorunum nedir nasıl kurtulurum bu dertten. Benim aklıma yatan tek mantıklı cevap vitamin eksikliği evet kesinlikle, vitaminler beynin çalışmasında çok önemli rol oymuyomuş özellikle B vitaminleri. ve bende en son 1 ay önce meyve yemiştim oda böyle çok az. Ve genelliklede yemem meyve. Tek dayanağım bu. Acaba bi multivitamin takviyesimi alsam acaba. Gerçekten bu duruma yapıcağınız her kelimenin bende ap ayrı bi değeri var, çünkü size en büyük derdimi açtım sizlerle paylaştım, çünkü sizin içtenliğinizi samimiyetinizi doğruluğunuzu yardımseverliğinizi seviyorum ve inanıyorum... :))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Ali1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2014, 09:57 AM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: Bu durum sizdede oluyomu?

Tanı koymak benim işim değil ama bence bir uzmana gitmelisiniz. Bipolar bozukluk olabilir. Beslenme önemli tabi ki vitamin ve mineraller vücut dengesinde çok önemli yer tutuyır. Her gün sorla bile olsa en az bir iki meyve yemek size en azından sağlık açısından çok büyük fayda sağlayacaktır. Sevgiler.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2014, 06:11 PM   #3 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
25 Mesajinıza toplam 44 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Ali1 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
sweeet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Tanı koymak benim işim değil ama bence bir uzmana gitmelisiniz. Bipolar bozukluk olabilir. Beslenme önemli tabi ki vitamin ve mineraller vücut dengesinde çok önemli yer tutuyır. Her gün sorla bile olsa en az bir iki meyve yemek size en azından sağlık açısından çok büyük fayda sağlayacaktır. Sevgiler.
Bu yazdığınızı okuduktan sonra hemen bipolar bozukluğu araştırdım. Bayağı bi geniş araştırma yaptım bu konu hakkında çok yazı okudum. Bana uymuyan yanları çok. mesela başlama yaşı 20 deniyo genel olarak ama ben daha 16 yım. Depresyon en az 2 hafta sürer diyo ama bana ne depresyonda yazanlar nede bu sevmediğim süreç iki hafta sürebiliyo. Mani dönemi ise en az 4-7 gün diyo ama buda uymuyo çünkü o taşkınlık coşkunluk bende sürse sürse 5-6 saat sürer, sonra sanki beyin işlevlerim yine durmuş gibi oluyo :D ben sanırım bipolar değilim çünkü belirtilerin %90 ı bende seyretmiyo. Bence her şey beyinde bitiyo, bana göre çözüm beyni beslicek en iyi besinleri gıdaları tüketmek, zekayı beyni hantallaştıran aktiviteler tv, bilgisayar dan olabildine uzak durmak, kitap dergi makale eline ne geçerse boş zamanında okumak, spor yapmak, zeka geliştirici uğraşlar bulup beyni canlı tutmak, bulmaca sudoku vs. gibi. Kişisel gelişimle ilgilenmek ve birazda sosyalleşmek bence bunlar en iyi çözüm benim için.

Ayrıca burdan söylemek isterim B12 vitamini eksikliğinin zararlı var. Hem zihinsel hemde fiziksel olarak olumsuz etkilenebilirsiniz b12 eksikliğinde. Sadece bu vitamin değil diğer hepsinin etkisi var. Serotonin ve dopamin hormonları da mutkuluğu tetikliyo enerji veriyo insana ve seratonin ve dopamini yükselten yicekler besinlerde var, çikolata, badem, fındık, yer fıstığı, sabah kahvaltıda yulaf ezmesi, haftada 4-6 tane muz, çilek, tahıllı yicekler, ceviz somon balığı ton balığı, keten tohumu, yada keten tohumu yağı, omega3, balık yağı, süt ve süt ürünleri.
Serotonin ve dopamin beynimizde bulunan kimyasallardır ve bunu kendi kendinede üretebilir insan. Mesela komik bi video izlediğinizde yada kahkahalarla güldüğünüzde beyniniz bunu salgılar. Peki ya mutsuzken bazı şeyler kötüye gidiyosa işte ozaman bu besinleri tüketerek serotonin seviyesini arttırabilirsiniz. Ben bunları boş zamanlarımda araştırdım hep, neye ne iyi gelir durmadan araştırırım. bunlarda bende kalanlar işte. Dediğim gibi benim için çözüm, beyni beslicek vitaminler tüketmek, zeka geliştiren uğraşlar bulmak, serotonin ve dopamin hormonunu dengede tutmak. Bence iyi bi çözüm. Öbür yandanda, internette okuduğum ne bipolar bozukluktaki nede diğer depresyon türündekiler uyuyo bana. Ben öyle uzun olsun kısa olsun çökkünlük yaşadığımı hatırlamam. Öyle kendimi biyerlere kapatıp insanlardan kaçma gibi durumlarımda ne oldu ne böyle bi istek geldi içimden. bu depresyon değil bence tamamen beyinde biten bişey ve ben ona artık şuandan itibaren iyi davranıcam ona zarar vercek küçücük şeylerden bile uzak durucam. Burda yazdıklarımı şimdiden itibaren uygulamaya başlıcam ve faydalı olucaklarınada %100 eminim. Araştırmak okumak ve en önemliside anlamak insanoğlu için çok büyük bi nimet şükürler olsun Allah'a. :)
Ali1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 20-03-2014, 08:40 PM   #4 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

Zaten 16 yaşında kendinde psikolojik sorun araman yanlış canım. Sadece bir kişilik kimlik arayışındasın o kadar. Beslenmene dikkat etmen ruhsal ve fiziksel gelişimin için de önemli.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-03-2014, 11:29 PM   #5 (permalink)
Üsteğmen

delioglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
140 Mesajinıza toplam 335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delioglan will become famous soon enoughdelioglan will become famous soon enough

16 yaşında bir erkek olarak gayet normal. Spor ve sağlıklı beslenmenin en çok işe yaradığı dönemdesin sakın aksatma. Bu arada unutma akranların da aynı dönemden geçiyor ve onların da tercihleri anlık değişebiliyor, sadece kendinde bir sorun olduğunu düşünmene gerek yok. 15 yaşında silik, 17 ile 23 yaş arası popüler ve sonrasında yeniden görünmez olmuş birisi olarak farkına vardığım şey şudur. Zaman zaman benim ya da çevremin tercihlerinin değiştiği. Bu gayet doğal.
delioglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks