Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Ne Yapmalı?

Uyarılar

Alaaddin'in Sihirli Lambası :)

Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler ve Ne Yapmalı? Alaaddin'in Sihirli Lambası :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Yaklaşık 2 senelik kişisel gelişim yolculuğumun ardından birikimlerimi, öğrendiklerimi ve en önemliside deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.Aslında bu yazıyı uzun süredir yazmayı planlıyordum ancak bazı şeylerin yerine oturması bazı gelişmelerin doğmasını bekledim.Hayatıma düşünce gücü kavramı “The Secret” kitabı ile girdi ilk ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Ne Yapmalı? telkin cd indir izle İstanbul Ne Yapmalı? nerededir kimdir Ne Yapmalı? çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Ne Yapmalı? hipnoz Ne Yapmalı? olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Ne Yapmalı? hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Ne Yapmalı? kuantum düşünce kitap haberi

Alaaddin'in Sihirli Lambası :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-07-2011, 08:22 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

house - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 192
502 Mesajinıza toplam 1,995 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
house is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the roughhouse is a jewel in the rough
Standart Alaaddin'in Sihirli Lambası :)

Yaklaşık 2 senelik kişisel gelişim yolculuğumun ardından birikimlerimi, öğrendiklerimi ve en önemliside deneyimlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum.Aslında bu yazıyı uzun süredir yazmayı planlıyordum ancak bazı şeylerin yerine oturması bazı gelişmelerin doğmasını bekledim.Hayatıma düşünce gücü kavramı “The Secret” kitabı ile girdi ilk kez, heyecanla okudum kitabı bir solukta.Dünya elimin altında sandım sanki hayal ettiğim şeylerle aramdaki duvarı güzel bir peri sihirli değneği ile yıkmıştı…Ancak bu heyecan başarısız deneyimlerim karşısında uçtu gitti.Hemen öyle düşün hayal et olsun diyerek basitçe işlemiyordu bu sistem.Zaten düşünce gücünün eleştiren hatta dalga geçen kesimin en büyük kozuydu bu.Ben ne dalga geçtim ne de eleştirdim aksine yılmadan daha içine girmek derinine inebildiğim kadar inmek istedim ve başardımda ama koskoca bir iki senemi aldı.Ama geriye dönüp baktığımda değer diyorum gerçekten hamdım piştim diyebilirim! Secret’ı elime aldığım ilk günkü House nerde şimdiki House nerde? Evet hala bazı takınıtlarım var korkularım ama konuşmalarım değişti olumlu cümleler kurmaya artık korkularıma teslim olmamaya karar verdim başardımda en azından bunun için bile bu yolculuğu yapmaya değdi.Onlarca kitap okudum sayfalar dolusu çıktı aldım okumaktan gözlerim çıkıyordu neredeyse…Hatta kuantum fiziğini rezonansı bir ara ansiklopedilerden araştırmışlığım bile oldu! Kuantum düşünce, çekim yasası hayatım oldu.Ancak en başta tökezledim herşeyi elde edebilirim sandım havalandım sonra acele işime şeytan karıştı ve öylece kalakaldım herserefinde doğrulmayıda bildim çok şükür hiçbir zaman kendime ve hedeflerimi elde edeceğime dair inancımı öldürmedim, öldüremedim…Ben sanki bir kabuğun içindeydim kabuğun etrafı sertti ama çok ufak delikler vardı, azar azar ışıklar giriyordu içeriye bir an göz göze geliyordum o ışıklarla umutlarım büyüyor hayallerime ulaşıyorum sandım ama büyüyen sadece göz bebeklerimdi.Ya da çoğu zaman hayallerim o kadar gerçekçi oluyorduki sanıyordum bir başka hayatı bir başka zamanda belkide gelecekte yaşıyordum ama nedense ona ulaşamıyordum.Paralel bir hayat, beynimde gerçekse bir gün bir yerlerde bir hayatta ve bir zamanda gerçek olabilirdi diye düşünüyordum. Sonra kafam karıştı bilinçaltının güçleri,meditasyonlar,otohipnozlar ,eft seansları…Dolayısıyla kafam karıştı.Bir taraf toz pembe bir hayat vaadediyordu bi tarafda dur bakalım kazın ayağı öyle değil diyordu.Toz pembe hayat durdurulamaz bir dilek pınarı sunuyor düşünce gücü ve imgeleme ile herşeye sahip olunacağını söylüyordu hergün yapılan olumlamalar telkinler vs bir süre sonra düşünülen şeyi çekiyordu evet bu doğru idi ama kısmen diğer tarafda fiziksel efor ve çaba olmaksızın sadece salt düşüncenin hayallere kavuşma konusunda yetersiz kalacağını savunuyordu ve bir başka taraf ise ve en önemlisi Allah’ın iradesi ve duanın gücünden behsediyordu.Şimdi bu konuyu açıp bu kadar şey yazmamın sebebini bazı arkadaşlarım pat diye anlamıştır bu konuda onlarlada meşverette bulunduk epey.Ben yakın zamana kadar kafası karışmış bir kişisel gelişim öğrencisiydim aslında hala da öğrenciyim sadece bir sistem oturttum kafa karışıklığı dağıttım ve huzur buldum bu sistemi buarada anlatmak fikir alışverişi yapmak ve sonunda rahatladığımı paylaşmak için konuyu açıyorum.Kısacası kendim için Alaaddinin sihirli lambasını harekete geçirmenin yolunu buldum tabi bu sadece hoş bir benzetme malumunuz…Yani herkesin aşina olduğu şeyleri anlatacağım öyle ben harikayım bakın ne buldum havasında değilim sadece benim gibi kafası karışmış olanlar varsa hem onlara yol göstermek hem de kendi içimi dökmek için yazıyorum. Öncelikle sistem şu; hayatım boyunca,kendimi bildim bileli tek bir istediğim vardı hala da var, bir kere ona asla ihanet etmedim her şart altında kalbimin en derininde sakladım onu yemek içmek gibi her gün tükettim bittiği sandım yerde tekrar başladı, hayatımın her saniyesinde damarlarımda dolaştı hatta her salise benden bir parça oldu.Kısacası ÇOK İSTEDİM!.Başka bir alternatifi almadım hayatıma çünkü Allah bana bu kadar küçük yaşta bu tutkuyu verdiyse bir sebebi vardır diye düşündüm kaderimdir deyip sahiplendim.
Çok istemeninde zararlı olduğu söylendi sonra, ben afallamıştım, ama içimde durdurulamaz bir tutku vardı hedefime karşı, hani ingilizcede “Day Dreaming” diye yaygın bir ifade var ya, ben onun ete kemiğe bürünmüş haliydim resmen,gün içinde ben hiç kendimi zorlamadan hedeflerim karşımda canlanıyordu,biriyle konuşurken bile hep oradaydılar, biraz şizofrenik bir durum yani J Sanki birileri bana ilerideki yaşamımı gösteriyor ama tam manasıyla onlar için bir şey yapamadığımdan bir yandan da bana nanik yapılıyordu…! Sonra bir gün kafama dank etti bir yazı ilişti gözüme; “Bir şeyi hayal edip duran onu istediğini ima eder ve hayat onu istediği şeye yaklaştırır!” Evet çok motive edici bir cümle,lakin benim hatam gerçekten “hayal” kuruyor olmamdı, hülyalara dalıp kendime gelince yine gerçek hayatıma dönüyor,dertler sıkıntılar ve yokluklarla savaşıyordum ve sonra anladım, hayallerimin hayalini kurmaya devam edersem o hep hayal olarak kalır üstelik bilinçaltım ve dırdırcı egomda iş başındaydı adı üstünde hayal bunlar ve hep öyle kalacak! Sonraları bunları düzenli imgelemelere döndürdüm imgeleme sırasında hissettiğim duyguları birebir hissettim ve bilinçaltımı provoke ettim, olumlamalarıma devam ettim ama eskisi öyle söylemiş olmak için söylemedim yani ve en önemlisi inandım hep boy uzatma forumunda da söylediğim gibi inanmak her şeyin kapısını aralayan büyülü bir silahtı, sonunda hedefimi hayatımın gerçekliği haline getirdim ona gerçekten sahip olduğumu imgeledim ve inandım.Sonunda da meyvelerini toplamaya başladım.Allah’ın bir lütfu olarak ona yönelip dua ettiğimizde, bize verdiği müthiş düşünce gücünü kullandığımızda olabilecek mucizeleri gördüm.Öyle ya Allah bize seçme ve yaratma gücü vermişti yoksa günah ve sevap olmazdı kimimiz iyiliği seçip sevabı mutluluğu yaratıyorduk kimimiz kötülüğü seçip günahı ve kötülüğü yaratıyorduk üstelik seçimimiz her ne olursa olsun acımaszıca besliyorduk onları.Ve en nihayetinde şükretmeyi öğrendim zaten oldum bittim şükreden br insandım lakin en kötü durumlarda bile şükredebilmenin sihrine vardı.Ardından Beka İkale Erikli’nin sayesinde meleklerimle tanıştım bana rehberlik ettiklerine şahit oldum kısacası biraz sustum, susunca inanın bana evrenin, doğanın ve en önemlisi Allah’ın işaretlerine vakıf oldum.Eğer biraz susmayı başarabilirseniz çok değil 5 dakika kendinizle başbaşa kalabilirseniz yaşadığınız dünya binbir melodi sunuyor sizlere…Ve sonra şöyle dedim en umutsuz anımda, “ Allah’ım çok çaresizim, çok mutsuzum,ne yapacağımı bilmiyorum, neden sen bir şey yapmıyorsun?” Gelen cevap tüylerimi diken diken eden nitelikte oldu ; “Bir şey yaptım ya, Seni yarattım!” Evet kendinden gelen gücünün bir damlasını bizede bahşetmişti, yarattığı en mükemmel varlık olan insan sorununda çözümünde ta kendisi olabiliyordu..Heyhat bende tüm bunları düşünerek çeşitli sonuçlara vardım o sonuçlar beni hedefime taşıdı, bildimki her şey benim düşüncemde bitiyordu, şüpheyle amin denilen dua bile kabul olmuyordu inanmak lazımdı ne var dı inanmaktan bizi bu kadar alıkoyan? Rabbimiz bize dememişmiydi, “Sizin istemeniz olmasa….” Diye..
İşte son olarak House’un hedefe ulaşma maratonunun 10 adımlık özeti;
1)

Ne istediğini çok çok iyi bilmek
2)
3) Düzenli olarak imgeleme yapmak, hissederek, imgeleme ardından dahi o haleti ruhiye ile yaşayıp ciddi anlamda –mış gibi yaşamak
4)
5) Şimdiden, her şeye, şükretmek.
6)
7) Affedemesek bile, dingin bir biçimde kötülükleri beddua etmeksizin Allah’a havale etmek.
8)
9) Kimseye ağzını doldura doldura beddua edip tüm benliğini kötülükle doldurmamak, biliyorsunuzki başkası hakkında ettiğimiz her kötü beddua bumerang gibi döner dolaşır elbet bizi vurur vurmasa bile vücudumuzda birikerek blokaj oluşturur.
1

1 Tüm olumusuz yanlarını yazmak, kurtulmak istediğin her kötü huyunu yazıp olumluları ile değiştirmek ve en nihayetinde bir ritüel şeklinde onu yakıp arınmak, eft veya çekirdek inanç temziliğide aynı işlevi görür hatta daha iyi olur.
1

1 Hedefinizden sizi alıkoyan negatif düşünceleri uzaklaştırmak, egonuzu susturmak
1

1 Var olan her şeyden olabildiğince memnun olmak, örneğin hem yeni bir ev isteyip hem de
1

1 Vecd halini günde birkaç kez ya da en az bir kez yakalamak, yani bir an için derinden bir hisle hedefinize sahip olduğunuzu ve o an hissedeceklerinizi hissetmek ama ağır bir meditatif durumda.
1

1 Susmak, egonuzu susturmak, hayatın gerekirse her anının tadını çıkarmak, canhıraş bir şekilde yaşayıp giderken neler kaçırdığınızı bir bilseniz! Yuvasına kilosunun tonlarca katı bir kuru ekmek parçasını taşımaya çalışan bir karıncadan bile öğrenecek çok şey var. En son ne zaman bir yaprak aldınız elinize? Damarlarını, mükemmel yaratılış düzenini anlayıp dünyanın akıl almaz düzeni hakkında derin düşüncelere ve şükürlere daldınız bunu sık sık yapın. Milyonlarca farklı tüye desene sahip ve bizim kadar beyni olmadığı halde ilahi bir düzende yönlendirilen hayvanlara bakın. Kısaca yaşadığınız dünyanın farkında olun ve şikayet etmeyi bırakın, susun ve dinleyin cevap mutlaka gelecektir belki de cevabı bal gibi biliyoruzdur da haberimiz yoktur kim bilir…

Ve bakalım çevremize, kimimiz tırnağı kırıldı, sivilcesi çıktı diye karalar bağlarken kimisi 2 kolu birden olmadan neler başarıyor? Her şey gerçek bir istek ve inançla başlıyor, gerisi çorap söküğü gibi geliyor,inanın bana, burada yazılan her şey test edilmiş onaylanmıştır J
SEVGİLER…HOUSE

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

house isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil