Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Ne Yapmalı? (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Oto-kontrol (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=463679)

cadi_bm 04-02-2010 02:06 PM

Oto-kontrol

Selamlar;
Ben telkinlerin etkisi sonucu çok rahat biri oldum olur olmaz yerlerde şaka yapıyorumutananadam ; ayrıca çok konuşuyomuşum gibi hissediyorum 4897.Bu rahatlık güzel de abartıyorum diye korkuıyorum. Bunu engellemek için ne yapmalı kitap okuyorum ama olgunlaşmak mı gerek??rt67

Elektra 04-02-2010 03:41 PM

Cevap: Oto-kontrol

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582765)
Selamlar;
Ben telkinlerin etkisi sonucu çok rahat biri oldum olur olmaz yerlerde şaka yapıyorumutananadam ; ayrıca çok konuşuyomuşum gibi hissediyorum 4897.Bu rahatlık güzel de abartıyorum diye korkuıyorum. Bunu engellemek için ne yapmalı kitap okuyorum ama olgunlaşmak mı gerek??rt67

İnsanlar espirili güler yüzlü, konuşkan insanlar ararlar. Senin yaptığın yanlış birşey yok yani. Önemli olan konuştuğunda insanların kalbini kırmamaman onları incitmemen. Gerisi önemli değil tatlım actionsmile

buket_89 04-02-2010 03:43 PM

yok bence ıdealsın bende senın gıbı olmak ıstıyorum ama en ufak seylerden mutsuz oluyorum:)))

Elektra 04-02-2010 03:45 PM

Alıntı:

buket_89 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582784)
yok bence ıdealsın bende senın gıbı olmak ıstıyorum ama en ufak seylerden mutsuz oluyorum:)))

Onu da atlatırsın merak etme. Bu siteden çok yararlanıcaksın...superxy

appetite for destruction 04-02-2010 04:01 PM

Alıntı:

cadi_bm Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582765)
Selamlar;

çok kıskandım şu an acaba hangi telkinleri dinliyordun ? sevincli

cadi_bm 04-02-2010 04:30 PM

guitar
Alıntı:

appetite for destruction Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582795)
çok kıskandım şu an acaba hangi telkinleri dinliyordun ? sevincli

8977 Ben de şaşkınım hatta soruyor insanlar ısrarla ne oldu sana diyesmil56 Hemen cevap vereyim TOPLULUK, SOSYALLİK ARTIRICI, EGO ve KENDİNE GÜVEN. Sonuca odaklanmadan sadece dinleyince olmadık anlarda çok güzel şekilde çıkıyor karşımıza. Sizi seviyorumactionsmile.Saygılarımlaaaa956k
Ayrıca yanıtlar için çok teşekkür ederim sanırım bu değişime karşı direnç.Teşekkür ederim.partysmiley

muraturkom 04-02-2010 07:37 PM

Ne iyi gelişmeler bunlar. İsterseniz yakın zamanda da insanları konuşturma ve onları dinleme sanatı( İLETİŞİM) konusunda çalışabiliriz. İstseseniz tabi. selam ve sevgilerimle.

cadi_bm 05-02-2010 01:20 PM

Alıntı:

muraturkom Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582849)
Ne iyi gelişmeler bunlar. İsterseniz yakın zamanda da insanları konuşturma ve onları dinleme sanatı( İLETİŞİM) konusunda çalışabiliriz. İstseseniz tabi. selam ve sevgilerimle.

İsterim tabi çok isterim.partysmileypartysmileyNe zaman nerde yapıyorzzz ben hazırımsmil56art56art56

cadi_bm 08-02-2010 08:41 AM

Günayyyyyyyyyyyyyyddııııııııııııııııııııııınnnnnnn nnnnnnnn Bekliyorummmm insanları konuşturma ve onları dinleme sanatı( İLETİŞİM) konusunda956k956k

seta* 08-02-2010 12:11 PM

Alıntı:

buket_89 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 582784)

ben de nasıl mutlu olunur değil de nasıl mutsuz olunur biliyorum agl34

WEZ Format +3. Şuan Saat: 10:09 PM.