Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Nasıl Dinleyebilirim

Uyarılar

Nasıl Dinleyebilirim Hangi mp3 leri hangi sırayla dinleyeceksiniz

Genel Kullanım Rehberi

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Nasıl Dinleyebilirim Genel Kullanım Rehberi Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Merhabalar, siteyi birkaç gündür aralıksız inceliyorum,az önce de üye oldum,herşey açıkça belirtilmiş bu yüzden pek soru sormaya gerek yok aslında ama tek bir şey takıldı aklıma..Bilinçaltı sadece "şimdiki zamanlı" cümleleri kabul eder diye okuyoruz heryerde ama telkinleri okuduğumda çok fazla ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Nasıl Dinleyebilirim telkin cd indir izle İstanbul Nasıl Dinleyebilirim nerededir kimdir Nasıl Dinleyebilirim çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Nasıl Dinleyebilirim hipnoz Nasıl Dinleyebilirim olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Nasıl Dinleyebilirim hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Nasıl Dinleyebilirim kuantum düşünce kitap haberi

Genel Kullanım Rehberi

Like Tree8Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-11-2007, 10:42 PM   #11 (permalink)

Tesekkür: 0
3 Mesajinıza toplam 10 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cambaz is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Genel Kullanım Rehberi

Merhabalar, siteyi birkaç gündür aralıksız inceliyorum,az önce de üye oldum,herşey açıkça belirtilmiş bu yüzden pek soru sormaya gerek yok aslında ama tek bir şey takıldı aklıma..Bilinçaltı sadece "şimdiki zamanlı" cümleleri kabul eder diye okuyoruz heryerde ama telkinleri okuduğumda çok fazla gelecek zamanlı cümle görüyorum.Telkinlerin işe yaradığından eminim ama bu çelişkiyi nasıl açıklayabiliriz acaba?teşekkürler..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

cambaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 22-11-2007, 10:54 PM   #12 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
cambaz Nickli Üyeden Alıntı
Merhabalar, siteyi birkaç gündür aralıksız inceliyorum,az önce de üye oldum,herşey açıkça belirtilmiş bu yüzden pek soru sormaya gerek yok aslında ama tek bir şey takıldı aklıma..Bilinçaltı sadece "şimdiki zamanlı" cümleleri kabul eder diye okuyoruz heryerde ama telkinleri okuduğumda çok fazla gelecek zamanlı cümle görüyorum.Telkinlerin işe yaradığından eminim ama bu çelişkiyi nasıl açıklayabiliriz acaba?teşekkürler..
Merhaba
Hoşgeldiniz
Telkinler hazırlanırken çeşitli teknikler kullanılmaktadır.Bunlardan en çok bilineni olumlu cümleler kullanılması ve şimdi ki zaman kullanılmasıdır.
Kisa metinler söz konusu olduğunda dediğiniz doğrudur.Ancak uzun metinlerde bunların dışında bir çok teknikler kullanılmaktadır.
Gerektiğinde gelecek zamanda kullanılır olumsuz gibi gözüken cümlelerde kullanılır.
ferya likes this.
Dinledikten sonra etkiler ile ilgili anketlere bu linkten katilin.
http://www.hayatimdegisti.com/forum/...-anketlerimiz/
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-11-2007, 10:14 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

93 Mesajinıza toplam 302 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
izmirli035 is an unknown quantity at this point

merhaba Atakan Bey,

sitenizi gecekten cok faydali buldum. beni oylesine oyaliyor ki butun vaktimi sizin sitenizi incelemekle geciriyorum. her gecen gun yen seyler okuyorum. ayrica size ozel olarak tesekkur edecek bir yer ,bir bolum riyordum galiba buldum gercekten cok tesekkurler!!

bu siteyi kurmaniza hangi dusunceniz ya da tutkunuz on ayak oldu acaba(bir sakincasi yoksa tabii) ??

ayrica ben soylenen asamalari bir bir uyguladim ve su an sirf kilo vermeyi dinliyorum, istahimda azalma demiyeyim de yiyeceklerimi kontrol etme gucum artti sanki, eskiden hic dusunmeden abur cuburla dolduruyordum midemi, ama simdi dusununce gercekten ihtiyacim var mi?? diye kendime soruyorum basit bir can sikintisi ise hemen vaz geciyorum, ve bu cok hosuma gidiyor.

acaba bu telkinleri ne kadar daha dinlemeliyim sizce , bunun bir sonu var mi??

simdiden cok tesekkur ederim ve size basarilar diliyorum.

hoscakalin iyi gunler

ulku
izmirli035 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-12-2007, 08:40 PM   #14 (permalink)

4 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
polyanna__77 is an unknown quantity at this point

iyi akşamlar,telkinlerde 1 haftamı doldurdum ama şöyle ki 10-15 saat değil günde 5 saat olmak üzere 1 hafta...
Diğer telkinlere geçebilir miyim yoksa zaman sınırına mı uymalıyım,tşk ederim
bu arada iştahım açıldı ve başım çatlıyor,aç kediler gibi buzdolabı önündeyim,normalde aram yoktur
polyanna__77 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 02-01-2008, 05:40 PM   #15 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar emel..

ortalama olarak 10 - 15 saatlik süre ile iki hafta kadar dinlemek genel olarak
bilinçaltında yeni oluşumlara alışkanlık kazanmak için hesap edilmeye çalışılmış zamandır...

bu zaman tablosu kişiler arasında farklılıkar gösterbilir..
ama ilk etaptaki suçluluk ve ego için belirlenen limiti doldurarak yeni telkinlere geçiş yapmanız şahsi önerim olacaktır..

sevgiler..
Alt 15-01-2008, 12:16 PM   #16 (permalink)

5 Mesajinıza toplam 16 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hare is an unknown quantity at this point

Merhabalar öncelikle böyle bir hizmet verdiğiniz için sonsuz teşekkürler. Günde 5 saatten fazla dinleyemiyorum çalıştığım için
Yalnızca suçluluk ve ego güven telkinlerini dinliyorum. Günde 5 saat dinleyebildiğim için 2 hafta devam etmeyi daha sonra diğer telkinlere geçmeyi planladım. Günde 10 saatin altında dinlemek etkiler bakımından nasıl sonuç verir?
hare isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 15-01-2008, 12:26 PM   #17 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

merhabalar.. hoşgeldiniz...

günde 10 saat genel olarak bilinçaltımıza gerekli alışkanlığın kazandırabilmesi için ortalama olarak verilen süredir..

kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir... bazı üyelerimiz günde 5-6 saat dinleyerek günde 15 saat kadar dinleyen üyelerimizden
daha hızlı sonuç elde etmişlerdir..

tamamen bilinçaltınızın hangi aşamada olduğuna göre değişkenlik göstereceksiniz..

günlük dinleme süresi kadar devamlılık göstermeniz de çok önemlidir..

sevgiler..
Alt 18-01-2008, 12:56 AM   #18 (permalink)

yelizce is an unknown quantity at this point

selam ben yeni üye oldum ve günlük 5 saat sizce yeterlimi uyurken dinleyemiyorum işte dinleye biliyorum birde bu seslerin bebekler üzerinde kötü bi etkisi olabilirmi Ego güçlendirici SUÇLULUK DUYGULAR Kilo verme telkinlerini 3 ünü sırayla dinlersem olurmu teşekkürler böyle bir site için inşallah faydalanırım
yelizce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-01-2008, 01:53 AM   #19 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar hoşgeldin defduru..

aslında bebeklerin için sakıncalı olacağını sanmıyorum...
lakin bu benim şahsi düşüncem..

(karma felsefesine inandığım ve rna lar yoluyla genetik fobileri atalarımızdan kendimize aktardığımız için...
ayrıca ortak bilinçaltına ve aynı evde yada ortamda olan kişilerin birbirlerini etkilediğine inandığımdan..)

onların henüz tespit edilmiş sorunları olmadığı için (dilerim ömürleri boyunca bolca mutluluk yaşarlar)
sorunları aşma bilinci kuvvetlenir diye düşünüyorum..

yinede dikkat edilmesi gereken kilo verme v.b gibi telkinlerde iştah kaybı yan etkileri yaşanacağı için
meleklerinin yanında dinlememen gerektiği..

değişimlerini bizlere aktarmandan mutluluk duyarız..

sevgiler..
Alıntı:
**shamanic** Nickli Üyeden Alıntı
merhabalar.. hoşgeldiniz...

günde 10 saat genel olarak bilinçaltımıza gerekli alışkanlığın kazandırabilmesi için ortalama olarak verilen süredir..

kişiden kişiye değişkenlik gösterebilir... bazı üyelerimiz günde 5-6 saat dinleyerek günde 15 saat kadar dinleyen üyelerimizden
daha hızlı sonuç elde etmişlerdir..

tamamen bilinçaltınızın hangi aşamada olduğuna göre değişkenlik göstereceksiniz..

günlük dinleme süresi kadar devamlılık göstermeniz de çok önemlidir..

sevgiler..

benzer bir soruyu yanıtlamıştım onu aktarıyorum size ...

hoşgeldiniz bu arada yeliz..

sevgiler..

Alt 18-01-2008, 10:55 AM   #20 (permalink)

yelizce is an unknown quantity at this point

hoşbulduk çabuk yanıtınız için teşekkürler çok hızlı bi site
yelizce isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
ne düşünürsen osun !