Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Mutluluk Veren Şarkılar

Uyarılar

scorpions-wind of change

Hayatım Değişti Klubü ve Mutluluk Veren Şarkılar scorpions-wind of change Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alman rock grubu olan scorpions,22 milyon plak ve albüm satarak avrupa’nin en basarili rock gruplarindan oldu... scorpions otuz yılı aşkın müzik gecmisiyle rock'a yön veren grupların basında gelir. http://www.youtube.com/watch?v=taVW8Kv2HcQ I follow the Moskva Moskva'yı takip ediyorum Down to Gorky Park ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk Veren Şarkılar telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk Veren Şarkılar nerededir kimdir Mutluluk Veren Şarkılar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk Veren Şarkılar hipnoz Mutluluk Veren Şarkılar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk Veren Şarkılar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk Veren Şarkılar kuantum düşünce kitap haberi

scorpions-wind of change

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25-02-2008, 08:24 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
17 Mesajinıza toplam 47 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
coyote3458 is an unknown quantity at this point
Standart scorpions-wind of change

Alman rock grubu olan scorpions,22 milyon plak ve albüm satarak avrupa’nin en basarili rock gruplarindan oldu...
scorpions otuz yılı aşkın müzik gecmisiyle rock'a yön veren grupların basında gelir.

I follow the Moskva
Moskva'yı takip ediyorum
Down to Gorky Park
Gorky Park'a doğru
Listening to the wind of change
Değişim rüzgarını dinleyerek
An August summer night
Ağustos'da bir yaz gecesi
Soldiers passing by
Askerler geçiyor
Listening to the winds of change
Değişim rüzgarlarını dinleyerek
The world is closing in
Dünya içine kapanıyor
Did you ever think
Hiç düşünmüş müydün?
That we could be so close, like brothers
Bu kadar yakın olabileceğimizi, kardeş gibi
The future's in the air
Gelecek havada
I can feel it everywhere
Onu her yerde hissedebiliyorum
Blowing with the winds of change
Değişim rüzgarlarıyla birlikte esiyor
Take me to the magic of the moment
Beni anın sihrine götür
On a glory night
Bir şanlı gecede
Where the children of tomorrow dream away
Yarının çocuklarının hayal kurduğu yere
In the winds of change
Değişim rüzgarlarında
Walking down the street
Yoldan aşağı yürüyorum
Distant memories
Farklı hatıralar
Are buried in the past forever
Sonsuza dek geçmişe gömülüler
I follow the Moskva
Moskva'yı takip ediyorum
Down to Gorky Park
Gorky Park'a doğru
Listening to the wind of change
Değişim rüzgarını dinleyerek
Take me to the magic of the moment
Beni anın sihrine götür
On a glory night
Bir şanlı gecede
Where the children of tomorrow share their dreams
Yarının çocuklarının hayallerini paylaştığı yere
With you and me
Sen ve benle
The wind of change blows straight
Değişim rüzgarı dümdüz esiyor
Into the face of time
Zamanın yüzünün içine
Like a stormwind that will ring the freedom bell
Özgürlük zilini çalacak olan bir rüzgar fırtınası gibi
For peace of mind
Zihnin barışı için
Let your balalaika sing
Bırak balalaykan şarkı söylesin
What my wants to say
Gitarımın söylemek istediklerini

buda berlin filarmoni orkestrası ile birlikte...muhteşem...
120 yıl önce kurulmuş, dünyanın en ünlü we en büyük klasik muzik orkestralarindan biri.

umarım begenirsiniz...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

coyote3458 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-03-2008, 12:22 AM   #2 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute
Standart Ynt: scorpions-wind of change

bu grubuda çok severim. bu gün gerilerde bıraktığım şarkıları hatırlama gecesi oldu benim için.. sağol

scorpions - send me an angel
scorpions - bana bir melek gönder

the wise man said just walk this way
akıllı adam bu yolda yürü dedi.

to the dawn of the light
ışık doğana kadar

the wind will blow into your face
rüzgar suratına üflüyor

as the years pass you by
geçtiğin yıllar gibi

hear this voice from deep inside
içerideki derinlikten sesi duy

it’s the call of your heart
kalbinin seslenişi

close your eyes and your will find
gözlerini kapat, bulacaksın

the passage out of the dark
karanlığın dışındaki geçiti

here i am
buradayım

will you send me an angel
bana bir melek gönderecek misin

here i am
buradayım

in the land of the morning star
sabah yıldızının ülkesinde

the wise man said just find your place
akıllı adam yerini bul dedi

in the eye of the storm
fırtınanın gözünde

seek the roses along the way
yol boyunca gülleri ara

just beware of the thorns
sadece dikenlere dikkat et

here i am
buradayım

will you send me an angel
bana bir melek gönderecek misin

here i am
buradayım

in the land of the morning star
sabah yıldızının ülkesinde

the wise man said just raise your hand
akıllı adam elini kaldır dedi

and reach out for the spell
ve büyünün ötesine ulaş

find the door to the promised land
vaat edilen ülkenin kapısını bul

just believe in yourself
sadece kendine inan

bu kadra mı güzel olur söz müzik her şay harika..

Bookmarks