Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Mutluluk ve Yaşama Sevinci (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=224)
-   -   Seni Çok Seviyorum! (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=1278)

Umutlu 06-05-2007 11:42 PM

Seni Çok Seviyorum!

Sen sözcükleri ölümsüz kılansın...
Sen umudun,
Sen aşkın,
Sen özlemin,
Sen hayatın adısın...
Şimdi içimde çoğalttığım sesimle haykırıyorum,
Herkez duysun diye...
Hiç kimse sevdama senin kadar yakışmadı,
Ve sevdam hiç kimseyi
Senin kadar yaşatmadı...

...Seninle açtım bu gözleri seninle kaparım ancakkk!..
Cümle alem duysun Seni Ne Çok Sevdiğimi!!! cilgin897

[youtube=425,350]_-XODVof4l4[/youtube]

Umutlu 06-05-2007 11:59 PM

Ynt: Seni Çok Seviyorum!

Tatlı rüyalar,iyi geceler olsun herkese hismiley

yakamozdüşleri 08-05-2007 11:25 AM

Şİmdi Hıdırellez zamanı Anadoluda olmak vardı içimde bir coss heves ateşi yandı eyvahhh nasıl söncek ki hayalen uçtum uçtum Zümrüd-ü Anka nın kanadından tüy gibi düştüm tekrar halime döndüm Gidip çayır kenarlarında insanların coşkularına ortak oldum pikniklerini yapmalarını ve içlerinden ve dışlarındaki yaktıkları ateşlerini gençlerin birbirlerine kur yapmalarını tebessümle izlemdim ... Şimdi Anadoluda olmak vardı anasını satayım diyorum ... Çok özledim çocukluktan kalan o ırmak başlarını hıdırellez neşesini... Geçti mi bilmem ama olsun ben de içimden kutluyorum Hızır İlyas buluşmasını erdemlerin toplaşmasını insanların kaynaşmasını sevgiyi sıcaklığı ... Sönmesin hıdırellez ateşleri bereket getirsin her cemrede her baharda
Hatırlattığınız için teşekkür ederim dostlar

25emel 08-05-2007 12:12 PM

44 ben bu cümleyi nadir kullananlardan idim.sevdiklerime sevgimi söylemek nedense çok zor gelirdi.onlara söyleyemeyince içimde gittikçe büyürdü sanki lakin söylenemeyen cümleler bogazda bir dügüm gibi kalıyor rt67 takii onlara sevgimi söyleyemeden geçen her anın bir kayıp olduğunu anlayana kadar bu olay hep böyle devam etti... şimdi mi? 44 her içimden geldikce söylüyorum sevgimi bunu bilmeleri gerekiyor. ::) senide tebrik ediyorum arkdaşım sapkal89

25emel 08-05-2007 12:18 PM

aa bu arada söylemeyi unuttum bir süreliğine sehir dışında olduğumdan yazılarınızı okuyamadım.bu durum bir kaç gün daha devam edecek.ara ara neten eve gelip (ev=hayatımdeğişti forumu)bakacagım.yazılarınızdan ve sizden fazla uzak kalmayı pek sevmiyorum. ya ben alıştım sanki size yaaa dusun aslında sankisi fazla öle tuh788 bakmayın uzak kalmama şimdilik. dönüşüm muhteşem olacakkkk sevincli hepinizi öpüyorummm blissy

shamanic 08-05-2007 01:07 PM

iki kelime sadece ...ama milyonlarca anlam... ve enderin duyguların gizli olduğu iki kelime.. çok az kelime böyle yan yana gelince insanın ruhuna işleyen bir pınar olur... çok az kelime genelde aynı anlamı taşıyıp her insanın yüreğinde farklı anlamlara karışır.. yada o söylendiğinde hem saygı duyulur hem derin bir tebessüm yayılır ruhtan kalbe.. kalbten yüzlere.. çok az kelime böyle yanyana gelince hem insanı sonsuza kadar inandırır hemde yalancı ağızlarda insanı kandırır.. umarım sevdiklerin de seni çok seviyorlardır.. illa sev seversen er geç gerçek sevenlerden oluşanlar kalır yanında.. eş olarak.. arkadaş olarak.. dost olarak.. kardeş olarak.. illa ...

yaradılanı sev yaradan dan ötürü illa.. yüreklerine kulak var illa... duydukların anlatılmaz sır verme illa... ve verilenler istenmez ki her zaman ......illa sevdim..

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=7QAgT6eye5w[/youtube] Gözlerinin içine girdim başka alemler gözledim
Ben bunlarla övünmedim beklemedim illa
Beklemedim illa beklemedim sevdim

Gölgelemedim bağını bahçesini
Günü güneşi örtmedim
Yapılanlar söylenmezki her zaman
Sömürmedim illa sömürmedim illa

Sömürmedim sevdim
Yapılanlar söylenmezki her zaman
Sömürmedim illa sömürmedim illa
Sömürmedim sevdim

İlla illa illa illa
İlla illa illa illa illa sevdim

Yüreğine kulak verdim nefes aldı ben dinledim
Duyduklarım anlatılmaz sır vermedim illa
Sır vermedim illa sır vermedim sevdim
Duyduklarım anlatılmaz sır vermedim illa
Sır vermedim illa sır vermedim sevdim

Gölgelemedim bağını bahçesini
Günü güneşi örtmedim
Verilenler istenmezki her zaman
dilenmedim illa dilenmedim illa
Dilenmedim sevdim..

http://www.animaturk.com/cartoon/c08.gif y789

Umutlu 09-05-2007 10:33 PM

[youtube=425,350]CENuYcNUdkw[/youtube]

~Through the Rain~

sedam 10-05-2007 01:55 PM

insanlar hep sevgi ister, peşinden koşar sevgi damlacıkları için.. doymaz insanoğlu sevgiye, hep fazlasını ister .. peki hiç düşündükmü sevgi ne ister.. o da bi enerji formu olduguna gore ve benzer enerjiler de birbirini çektiğine göre ?? sevgide sevgi ister.. yetmez .. üstüne emek ister... hoşgörü ister.. saygı ister... riyaya tahammülü yoktur sevginin .. dürüstlük ister.. önemsenmek ister.. ve en önemlisi belkide sevgi sevgiyle çoğalıyorsa şayet paylaşım ister en derininden... paylastıgınız sevginin çoğalması dileğiyle...

sevgiler
seda...

etterna_ 10-05-2007 07:29 PM

Sana aşık olduğumdan değil "aşkım" deyişim. Seni seviyorum çünkü aşık değilim, seni seviyorum çünkü sen benim ruh eşimsin siirokul

yakamozdüşleri 11-05-2007 09:13 PM

Açmışım Nirvanayı diğer yandan su sesleri Nirvana Lounge ,Şimdi yazılmaz da ne zaman yazılacak bir yanda şırıl şırıl sesler eşim gelecek bekliyoruz çocuklarla boş oturmaktan iyidir değil mi yazalım biraz

Aşk dediniz de ...
Aşk bu anlatmaya dile kolay ama zordur çilesi sabır ister saygı ister fedakarlık ister sözcükler takat bulamaz yorulur da kalırlar yolun yarısında çil çil dökülürler kıyamam ziyan etmeye dayanamam bir zerresine bile hemen eğilir kaldırırım onları Saçlarında ak tellerine dünyaları veririm canımı katarım canına ve canlarına , kalbine yorgun ayaklarının altında eriyip giden yollar gibi uzanır merhametim fersah fersah dünyayı dolanır yine bana döner bitmesi imkansızdır kalbimdedir kökleri Su damlası olsan çiğ yaprağında güneş buharlaştırmasın diye seherlerde nöbet tutarım hiç usanmadan kara gözlerinde; sönmeyen ferin ışık olurum ;alnında ter olurum sildiğin , Aşk suretine bürünürüm kah tebessüm kah bir minik buse olurum dudaklarında hiç bir şey olamasam da emanetlerinde sıcacık ekmek kokusu olurum hiç soğumayan Sokaklarda seni gözleyen lamba olurum her köşebaşında senin beklediğin otobüslerin birinde bir hayal olurum ummadığın anda omzuna dokunan bir el olurum kapatırım gözlerini ben yanında olurum haberin yokken hayalimle Kulaklarında uğultu olurum bekleyişinle usanmış ve sabırsız derinlerden gelen öfkeli ; tasalarında omuzlarında el olurum mantar bağlamış ayaklarında terden kokmuş çorapların ;iş dönüşü ayağına uzattığım terlikler olurum Öfkende eğdiğim baş sevincinde neşen olurum Çipil gözlerinde sabahları en doğal hali ile sevgi çapağı ağız kokusu olurum Okuduğun gazetedeki dalmışlık dünyayı unutuş en sinirlendiğim ama şirince gülümsediğim umarsızlık olurum Çay kokusunda harman olurum her akşam beklediğim çocuk cıvıltılarında açtığım kapı olurum ve ben biriciğim yıllanan alışkanlığım değil asla aşkın zarif en saf en saydam hali olurum ...Bir kuğu olurum sakin göllerde bir ağaç olurum gölgeleri insan arayan bir toprak olurum güle can veren tomurcuklar patlatan bir fide olurum bir sac ocağında pişmiş bazlama olurum sevdalı esen yel olurum güneşin kavurduğu ten olurum , bazan ben gider yalnızca sen olurum...Biricik aşkım utananadam utananadam... siirokul

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:36 AM.