Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz > Mutluluk Telkini

Uyarılar

Hediye Mutluluk Telkini

Dikkat Mp3leri Buradan Yükleyiniz ve Mutluluk Telkini Hediye Mutluluk Telkini Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Teşekkürler bu telkin çok hoşuma gitti rahatlama sağlıyor.Açıklamalarınıda subliminal mesaj yaptım umarım daha etkili olur.....

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mutluluk Telkini telkin cd indir izle İstanbul Mutluluk Telkini nerededir kimdir Mutluluk Telkini çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mutluluk Telkini hipnoz Mutluluk Telkini olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mutluluk Telkini hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mutluluk Telkini kuantum düşünce kitap haberi

Hediye Mutluluk Telkini

Like Tree1Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 22-10-2010, 07:48 PM   #61 (permalink)
Üsteğmen

Parlayan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 851
418 Mesajinıza toplam 1,764 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Parlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of lightParlayan is a glorious beacon of light
Standart Cevap: Hediye Mutluluk Telkini

Teşekkürler bu telkin çok hoşuma gitti rahatlama sağlıyor.Açıklamalarınıda subliminal mesaj yaptım umarım daha etkili olur..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 23-10-2010, 12:50 AM   #62 (permalink)

Tesekkür: 7
2 Mesajinıza toplam 5 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mulazim0605 is an unknown quantity at this point

Atakan bey,kafamdaki bir soru idi,burda da okudum henüz cevaplanmamaış,lutfen cevap verirmisiniz bu çekıncemızıde....Telkin metnini okumuş olmak,okumak,cok kez okumuş olmak olumlumu-olumsuzmu etkiler???*
mulazim0605 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 23-10-2010, 12:57 AM   #63 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Çok kez yanıtlanmış bir soru... Telkin metnini okumanıza gerek yok. Özellikle devamlı okunması direnç oluşturabilir. O nedenle önermiyoruz.

Sevgilerimle.
Alt 30-10-2010, 07:15 PM   #64 (permalink)
Yüzbaşı

vittoria è nostra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 9,013
553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

Benim bir sorum olucaktı:)

Şöyle ki ben suçluluk duyan kendine affetmeyen kendine güvenmeyen sürekli erteleyen insanları pek sevmeyen başkalarını düşüncelerine çok kafa takan biriydim ve daha bir sürü şey.. ilk olarak söylediğiniz üzere ego ve suçluluk ile başladım ve benim için faaliyete geçmek, ataleti yenmek, gelişimimi daha hızlandıracagı için 5. günümde ertelemeyi bırak telkinin ekledim listeme (hem diğer telkinleri destekleyici etkisi oldugu için)

ilk 11 günde toplamda 117 saat sırf ego ve suçluluk dinlemiş oldum yani 80 saatlik sınırı tamamladım ama 15günü tamamlamak ve telkin etkisinin tam anlamıyla oturması amaçlı devam ettim dinlemeye ve bugün 16. günüm 1ay sonra kpss sınavına gireceğim kendime güvenimin oturması, hayatın her alanında atacagım adımlara güvenebilmem amaçlı kendine güvenide ekledim listeme. ego-suçluluk-ertelemebırak-kendinegüven şeklinde oldu listem. ve sınava 1 yada iki hafta kalada sınav heyecanı telkinini listeme almayı düşünüyorum.

ama şunuda farkettimkii ben tam anlamıyla suçlulugumdan kurtulamadım hala günde birkaç defa olmak üzere olumsuz düşüncelere kapılıyorum sonra bu olumsuz düşünceler gerçekleşirse düşündüğüm için diyede çok korkuyorum. hala üzerimdeki ataletten kökten kurtulabilmişde değilim. şimdi kendine güvenimin gelmesi amaçlı kendine güven dinliyorum. ve mutluluk telkininide en kısa sürede listeme eklemek istiyorum olaylara daha pozitif yaklaşabilmek daha olumlu düşünebilmek amaçlı.

sizce 15günde bir listeye yeni telkin eklemek doğru mudur? ve de mutluluk telkinini ne zaman ekleyebilirim listeme, sizin öneriniz nedir acaba? kendine güvenle birlikte mi yada bir hafta sonramı? 15gün yada 3hafta sonra sınav heyecanı dinlemeye başlıcam. yada sınavı atlattıktan sonramı dinlemeliyim mutlulugu acaba? yardımcı olursanız değerli fikirlerinizle sevinirim:)

ışıkla kalın:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2010, 07:36 PM   #65 (permalink)
Moderator

Neptün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 8,580
1,263 Mesajinıza toplam 4,348 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Neptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to beholdNeptün is a splendid one to behold

Asicim,
Nacizane fikrimi söylemek istiyorum. Tamamen kendi deneyimlerimden yola çıkarak bir şeyler söyleyeceğim. Telkinleri dinlerken eğer hala böyle sorunlar olmuş oluyorsa demek ki günlük hayatta seni etkileyen başka şeyler var. Mesela telkinler sana olumlu şeyler söylerken hayatındaki insanlar ya da olaylar negatif şeyler gönderiyor olabilir bilinçaltına. Buna acıklı ve kötü filmler de dahil hatta şarkılar da... Zihnini herhangi bir şey kirletiyor olabilir.

Bunun dışında başka bir sorunun da olabilir. Hani sen kendine güveninin olmadığını sanırsın ama gizli, hiç fark etmediğin bir sorun da olabilir. Görünen sorunları çözmek geçici çözüm getiriyor sadece. Bu bende de olmuştu çünkü.

Ben şu anda disiplin+erteleme+kendine güven dinliyorum. Odamda bu üçlüyü dinliyorum. Mutfakta mutluluk açıyorum. Bazen moralim bozuksa geceden sabaha sırf mutluluk çalıyorum. Yani mutluluğun bir süresi var mı bilmiyorum gerçekten :) Ama ben kafama göre dinliyorum. Zaten genelde de mutluyum.

Suçluluk için ben fazladan olumlama yapıyorum.

Bunlar dediğim gibi benim yaşadıklarım. Yanlış da olabilir doğru da. Ben bir zararını görmedim. Sana da fikir olsun diye yazdım.
Sevgiler...
Alt 30-10-2010, 07:56 PM   #66 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Alıntı:
birAsiAksAçlıkız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Benim bir sorum olucaktı:)

Şöyle ki ben suçluluk duyan kendine affetmeyen kendine güvenmeyen sürekli erteleyen insanları pek sevmeyen başkalarını düşüncelerine çok kafa takan biriydim ve daha bir sürü şey.. ilk olarak söylediğiniz üzere ego ve suçluluk ile başladım ve benim için faaliyete geçmek, ataleti yenmek, gelişimimi daha hızlandıracagı için 5. günümde ertelemeyi bırak telkinin ekledim listeme (hem diğer telkinleri destekleyici etkisi oldugu için)

ilk 11 günde toplamda 117 saat sırf ego ve suçluluk dinlemiş oldum yani 80 saatlik sınırı tamamladım ama 15günü tamamlamak ve telkin etkisinin tam anlamıyla oturması amaçlı devam ettim dinlemeye ve bugün 16. günüm 1ay sonra kpss sınavına gireceğim kendime güvenimin oturması, hayatın her alanında atacagım adımlara güvenebilmem amaçlı kendine güvenide ekledim listeme. ego-suçluluk-ertelemebırak-kendinegüven şeklinde oldu listem. ve sınava 1 yada iki hafta kalada sınav heyecanı telkinini listeme almayı düşünüyorum.

ama şunuda farkettimkii ben tam anlamıyla suçlulugumdan kurtulamadım hala günde birkaç defa olmak üzere olumsuz düşüncelere kapılıyorum sonra bu olumsuz düşünceler gerçekleşirse düşündüğüm için diyede çok korkuyorum. hala üzerimdeki ataletten kökten kurtulabilmişde değilim. şimdi kendine güvenimin gelmesi amaçlı kendine güven dinliyorum. ve mutluluk telkininide en kısa sürede listeme eklemek istiyorum olaylara daha pozitif yaklaşabilmek daha olumlu düşünebilmek amaçlı.

sizce 15günde bir listeye yeni telkin eklemek doğru mudur? ve de mutluluk telkinini ne zaman ekleyebilirim listeme, sizin öneriniz nedir acaba? kendine güvenle birlikte mi yada bir hafta sonramı? 15gün yada 3hafta sonra sınav heyecanı dinlemeye başlıcam. yada sınavı atlattıktan sonramı dinlemeliyim mutlulugu acaba? yardımcı olursanız değerli fikirlerinizle sevinirim:)

ışıkla kalın:)
Merhabalar birAsiAksAçlıkız,

Ego ve suçluluk telkinlerini yeterli olarak dinlemişsiniz. Şimdi listenizden çıkarabilirsiniz. Ara sıra dinleyebilirsiniz. Suçluluk telkininin devamlı dinlenilmesi halinde bir süre sonra bilinçaltı sürekli suçluluk duyguları aramaya başlayacaktır. Devamlı suçluluk duygusu yaşamanız bundan kaynaklanabilir. O nedenle bir süre suçluluk telkinini dinlememenizi öneririm.

Listenizi kendine güven, başkalarının düşüncelerini önemsememe, mutluluk ve sınav heyecanı telkinlerinden oluşacak şekilde yapılandırabilirsiniz.

Sevgilerimle.
Alt 30-10-2010, 08:11 PM   #67 (permalink)
Yüzbaşı

553 Mesajinıza toplam 1,445 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
vittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to allvittoria è nostra is a name known to all

çok teşekkür ederim Zerynthia;) çok yardımcı oldunuz;) evrende herşeyin gönlünüzce olmasını ve her daim ışıkla kalmanızı diliyorum:)
vittoria è nostra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 30-10-2010, 08:35 PM   #68 (permalink)
Yüzbaşı

yeni gördüm:))

sanada çok teşekkür ederim Ezeli_Nur ;) mutluluk telkinini bu akşam itibari ile başlıyorum:) ayna egzersizi ve meditasyonunu birkaç zamandır deniyorum zaten biraz daha çalışırsam başarıcam:) Affetme meditasyonunu söylediğin iyi oldu hiç aklıma gelmemişti hemen bakıyorum:) herşeyin gönlünce olmasını diliyorum, ışıkla kal:)

çok teşekkür ederim cliviafcım;) evet seninde söylediği gibi olma ihtimali çok yüksek ve bunun için bende gözlerimi dört açıyorum evdekilerin hçbir olumsuzsözünü dikkate almıyorum duyunca hemen kendimi bunların başka kişilerin düşüncesi oldugunu önemsememem gerektiğini hatırlatıyorum herkesin fikrinin ve bakış açısının farklı oldugunu fikrine saygı duymam gerektiğini ama bundan etkilenmememi söylüyorum kendi kendime. ki onlarıda çok sık uyarıyorum başkaları hakkında olumsuz fikirlerini bana kabul ettirmemeleri için. zaten onlar çoğunlukla tv izler onuda ben izlemem pcde sizlerleyim genelde:) çok fazla filmde izlemem. yaşadığım son beni yıkan olaydan sonra market alışverişi dışında hiç dışarı çıkmadım. birde soğudu hava ev kuşu oldum:) telkinleri dinlemeye başlayalı başka müzik dinlemiyorum çoğunlukla. dinlesemde içeriği olumsuzsa bir arabesk gibi:) sadece 1 defa dinleme hakkı tanıyorum kendime ikincisi yasak:)) genelde olumlu sözleri olanları tercih ediyorum. ama çoğunlukla ya meditasyon ve yoga için olan müziklerden dinliyorum yada sadece telkin tercih ediyorum. bu nedenlerle kendimi hertürlü olumlu yönden geliştirmeye çalışıyorum.

sorunun bir nedeni şöyle olabilir beni ve diğer kardeşlerimhep siz bişi yapamazsınız beceremezsınız modunda yetiştirildik diğerleri hiç kulak asmadı bu sözlere ama evde en çok kalan ben oldugum için bzimkilerin bütün negatif enerjisini ben aldım sanırım :( bu nedenle uyuyan egomu uyandırmak, suçluluk hissimi yok etmek, kendime güvenmek ve başarabileceğime inanmak için çaba sarfediyorum işte. yeniden yapılandırmaya çalışıyorum kendimi.

bende
Zerynthia'nın söylediği üzere kendine güven, başkalarının düşüncelerini önemsememe, mutluluk ve sınav heyecanı olarak düzenlemeyi düşünüyorum listemi ancak egoyu çıkarmakta kararsızım :(belki birkaç gün daha dinledikten sonra çıkarırım listeden.

olumlamalara başlayalı 2 gün meditasyon denemelerime başlayalıda 1 gün oldu giderek artırmayı düşünüyorum hergün hergün denicem bünyem alışıcak zamanla daha kolay yapar hale gelicem olumlama ve meditasyonlarımı.

çok teşekkür ederim değişik açılardan bakmamaı sağlıyorsunuz. herşeyin gönlünce olmasını diliyorum canım beniim;) ışıkla kal:)
Alt 31-10-2010, 01:55 AM   #69 (permalink)

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 6 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kheldor is an unknown quantity at this point

ben duru. sizlerin dinlediğiniz cd ler farklı sanırım
kheldor isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 09-11-2010, 07:10 PM   #70 (permalink)

Tesekkür: 0
2 Mesajinıza toplam 7 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
flexyy is an unknown quantity at this point

arkadaşlar yeni üye oldum ve cızırtıdan başka bişey duymuyorum, ayrıca ben dosyaları bilgisayarıma indiremiyorum sadece burdan dinleyebiliyorum, gerçekten bir faydası olcak mı sizce:S bişey daha: bu ücretli cdlerden alıp faydalanan oldu mu gerçekten?
flexyy isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks