Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Hayatım Değişti Kafesi > Mizah Bölümü

Uyarılar

komik alıntılar

Hayatım Değişti Kafesi ve Mizah Bölümü komik alıntılar Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Okuyucu Güzin Ablaya yazmış: "Ben 17 yaşında bir genç kızım..İnternetten biri ile tanıştım.Çok hoşlandım.. O da beni beğendi ve ailesi ile tanıştırmak istedi..Benimle evlenmek istiyormuş.. Evlerine gittim. Kapıyı çaldım.. Kapıyı açtı.. Öylesine hoştu ki...İçeri girdim. Ailesi evde yokmuş 20 dakika ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Mizah Bölümü telkin cd indir izle İstanbul Mizah Bölümü nerededir kimdir Mizah Bölümü çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Mizah Bölümü hipnoz Mizah Bölümü olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Mizah Bölümü hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Mizah Bölümü kuantum düşünce kitap haberi

komik alıntılar

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 06-12-2007, 11:53 AM   #1 (permalink)
suzzy
Guest

Standart komik alıntılar

Okuyucu Güzin Ablaya yazmış:

"Ben 17 yaşında bir genç kızım..İnternetten biri ile tanıştım.Çok hoşlandım.. O da beni beğendi ve ailesi ile tanıştırmak istedi..Benimle evlenmek istiyormuş.. Evlerine gittim. Kapıyı çaldım.. Kapıyı açtı.. Öylesine hoştu ki...İçeri girdim. Ailesi evde yokmuş 20 dakika sonra geleceklermiş...Oturduk... Meyve suyu getirdi. İçtik, konuştuk...Ama 10 dk sonra yanımda uyuyuverdi!...
Güzin Abla beni beğenmedi mi yoksa?"

Güzin Abla'dan yanıt:

"Kızım verilmiş sadakan varmış.. Yoksa Kadir gecesi mi doğdun?....

"GÜZİN ABLA KÖŞESİNDEN ALINTI" :))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 06-12-2007, 11:59 AM   #2 (permalink)
suzzy
Guest

Standart Ynt: komik alıntılar

Şöför bey inecek var..
- Müsait yerde mi?
- ee...evet

- Abi durakta salla bizi..

-Şöför bey muhteşem bir yerde indirir misin ! (Gerçektir yaşanmıştır)
Şöfor de ;
- Size layık değil ama teyze ! der ve indirir...

-Müdür bizi sağda tükürüver .....!!

-Hadi artık inek
+Ne ineği lan ne diyon sen?
-Artık İnek diyom İnek
+ulan...
-kıtmısın yaw!?! ne laf anlamaz şeysin inek...
-sensin lan inek.!

-Abi ışıklarda indirir misin?
-Neden karanlıktan korkuyor musun?

-Hacı amca:mübarek bi yerde inebilirmiyim evladım?
-Şöför amca: İlerde cami var hacım orda indireyim mi seni?

-şöfööörr sağda silkele bizi
-buyur abi?
-indir laaan.

Sigorta hastanesinin önünden geçerken
-Abi beni sigortada bırak...

((arkadan ksık bi ses))inecek var
şöför devam ediyor::
şöför hariç hepsi tedirgin fısıldaşmalar başalar
yolcu:kız inecem dedi adam devam adiyor
yolcu 2::dur ben bağrıyım
((PÖYKÜRÜR))::İNECEKKKK VARRR
şöför durur: sonuda
kız: AYYYYY BEN SÖLÜYEMİYOMUYUM KAL GELDİ YANİd:d.

Alt 06-12-2007, 12:07 PM   #3 (permalink)
suzzy
Guest

aşkın evrimi

6. hafta:seni çoookk seviyorum aşkımm
6.ay:tabiki seni seviyorum.
6.yıl:yahu kadın seni sevmesem çoktann terkeder giderdim.

6.hafta:aşkııım ben geldimm.
6.ay:selamm!!!!
6.yıl:ne yemek yaptın çok acıktımm yavvv.

6.hafta:zahmet etme aşkım ben açarım..
6.ay:ben mi açıyım kapıyı?
6.yıl:yahu şu kapıya baksanaaaaaaa.

6.hafta:sevgiliim ayşe telefonda.
6.ay:seni arıyolar.
6.yıl:telefooonnn!!

6.hafta:üzülme tatlım sen zor bir çocukluk geçirmişsin.
6.ay:senin ananda amma cins karı ha.
6.yıl:ulan tam da anana çekmişsin..

6.hafta:bu ay seni venedik e götüreceğim
6.ay:tatilde köye gitsekte olurr.
6.yıl:otur oturduğun yerde evin suyu mu çıktı!

6.hafta:bu yüzüğü inşallah seversin.
6.ay:resim çerçevesi aldım her zaman lazım olur dimi?
6.yıl:şu parayla git kendine bişey all

6.hafta:üzülme sevgilim leke yaapmaz
6.ay:dikkat etsene yahu!
6.yıl:amma da sakarsın be kadın.

6.hafta:ben pek bu konuda değilim.
6.ay:bu konuda yanlış düşünüyosun.
6.yılsaçma sapan konuşma Alla'senn.

6.hafta:yaptığın yemeklere de bayılıyorum canıım.
6.ay:bu akşam ne yiyoruz???
6.yıl:gene mi makarnaaaaaaa..

6.hafta:birşey içer misin aşkım?
6.ay:bana bi kola getirsenee
6.yıl:gene buz koymayı unutmuşsun..

6.hafta:bu elbise sana çok yakışmış.
6.ay:bir elbise daha mı aldın?
6.yıl:kaç para verdin bu dandik şeye?

6.hafta:özür dileyecek birşey yapmadın ki...
6.ay:biraz dikkat etsene be kızım.
6.yıl:hay senin elinee......
Alt 06-12-2007, 12:12 PM   #4 (permalink)
suzzy
Guest

ANNE BABA SMSLERİ
3 gün boyunca eve uğramamam sonucunda annem tarafindan yollanan sms:
> "Dünyadan, kayıp uzay aracina! kayıp uzay aracı, nerdesin?"
>
> * - Anne benim param bitti, babama çaktırmadan para yollar mısın bana?
> - Annen banyoda, daha dün para yolladım, baban.
>
>* "Oğlumu kaybettim, hükümsüzdür." imza çok mühim, "annen" degil
>"annesi"...
>
> * Bir arkadaşım eski telefon kartını annesine vermiştir ve bundan
haberi
>olmayan bir diğer arkadaş bir gece geç saatte o numaraya mesaj atar :
> "Çok moralim bozuk, yalnızım, içiyorum.."
> Sorumluluk sahibi anne de bu durumu arkadaşıma diğer bir mesajla
>bildirir:
> "Ahmet diye biri mesaj atti, yalnızmış, içiyormuş. Sana neyse bu
saatte,
>zıkkım içsin!!"
>
>* Anne: bensimdiotobüsebiniyorumkapatmamgereksoforkiziyorb izial
> Kız: başüstüne alırım almasına da şu kelime aralarına boşluk yapsan,
>kelime aralarında 1e bas lütfen
> Anne: böyledahaçokseyyazıyorumamapekisatırbitinceneyapıc am
> KIz: elinin körünü yapcan anne. herife kaza yaptırıcan. gelince
>anlatırım. hadi iyi yolculuklar
>
>* Annemin ilk cep telofunun arifesindeki ilk msg'ı: "oğlum ben annen"
>
>* Arkadaş uçaktan iner, telefonunu açar annesinden mesaj: "a" sonra anne
>aranır "anne nedir o a?"
> "'Allaha emanet olun'un a'sı o.. anlamadın mı?"
>
> * Babaya msg yazma teknikleri konulu seminer verilmis, gerekli
görüldüğü
>için bir kaç kez tekrarlanmıştır. olayı kapan baba ilk hevesle tüm
msgları
>mümkün olduğunca uzun yazmak konusunda ısrarlıdır... Okula dönmek için
>otobüse binilir, "varinca msg at" der baba... sabah otobüsden inilir:
> - baba ben geldim
> - geçmis olsun, umarım yolculugun iyi geçmistir, biz de iyiyiz , sana
iyi
>günler diliyoruz, derslerinde muvaffakiyetler...
>
> * Babam: oğlum, fenerbahçe galatasaray maçında olay çıkmış oralarda
>gezinme. nerdesin?
> ben: açık tribün
> babam: iyi bok yedin. dikkatli ol.
>
> * Baba : oğlum eve gelirken 2 ekmek al, yada dur dur... alma.
>
> * Bir arkadaşımın sinema çıkışında telefonunu açmasıyla birlikte
>babasından gelen mesajda..
> -hemen telefonunu aç. yazıyordu
>
> * Anne: krmz sgn
> ben: o ne be?
> anne: ne anlamıyosun? gelirken kırmızı soğan al!
> ben: haaa!!!
>
> * nezamangeliceksingeçolduhadigelhemen
> - gelicem birazdan. 0'a basınca boşluk oluyodu hani?
> - a m a n b e
> - annegelmiyorumbenvazgeçtim .
>
> * Bir arkadaşıma annesinden gelen bir kandil tebriği:
> canım oğlum pantolonun diesel, gömlegin vakko olsun kandilin mübarek
>olsun
>
> * Haftaiçi anne arar ama barda içilmektedir, şahıs gürültülü ortamda
>telefonu açmak istemez cevapsız arama olur.
> - oğlum niye açmıyorsun merak ettik.
> - kütüphanedeyim anne çıkınca ararım.
> sonraki mesaj babadan gelir
> - yalan söyleme eşşogleşşek çık bardan dışarı ara.
>
> Bir sürü mesaj attığım annemden cevap gelmemesi üzerine aradığımdaki
>konuşma;
> - anne sms lerimi almadın mı sen
> - olum sadece adını yazmışsın.
> - ehh anne bee. yahu dedik ya oklarla ilerliycen okuycan.
> - ne oku
> - oy güzel anam oyy.

Alt 06-12-2007, 12:25 PM   #5 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

oglum bu eminönü'nden geçer mi?
- yok teyze biz taksime çıkıyoruz

- hah tamam oglum siz gidin ben gelmeyecegim.

yolcu:
- abi heykel'e çıkıyo mu?

soför:
- yok abi, yanından geçiyo.

arkadaki aksi teyze öndeki uzun saçlı delikanlıya seslenir:
- kızım surdan bir kisi uzatır mısın?

- ben kız degilim!
- amaaaan ne bileyim kızmısın dulmusun, uzat iste

dolu olmamasına ragmen minibüs hareket etmek üzereydi.
tam o anda kavga ettikleri her hallerinden belli olan iki arkadas
minibüse bindi.

birbirlerinin yüzüne bile bakmıyorlardı
çocuklardan biri soföre parayı uzattı:
- abi bir ögrenci bir de hayvan alır mısın?????
Alt 06-12-2007, 12:38 PM   #6 (permalink)
suzzy
Guest

BÖYLE EŞ
Yeni mahallesinde kahvede sohbet eden adama arkadaşları:” Senin aile yaşantına hayranız.Eşin ve çocuklarınla çok mutlu bir yaşantın var.Karının bir dediğini iki etmiyorsun.
Bu mutluluğun sebebini bize de anlat.” derler...

“Kısaca anlatayım” der adam..
“Düğünümüz bittikten sonra karım kendi atına, ben de kendi atıma bindik evimize doğru gidiyoruz. Benim bindiğim atın ayağı takıldı ve sendeledi.. Karım eğildi ve benim atıma “Bir” dedi. Biraz daha ilerledik ve benim atımın ayağı tekrar takılıp tökezlediğinde, eşim tekrar eğilip atıma “iki” dedi..

Az sonra atım tekrar aynı şekilde tökezleyince eşim atından indi ve ata “üç” dedi... Çeyizinden tabancasını çıkartıp atımı alnından vurdu.

Ben şok olmuştum. Eşime hışımla çıkıştım” Yazık değil mi! Atı neden vurdun kadın? Manyak mısın sen?” diye bağırdım...

Karım arkasını döndü ve bana “Birrrr” dedi.

Ve ogünden sonra karımın bir dediğini “iki” etmedim...

Alt 06-12-2007, 01:07 PM   #7 (permalink)
suzzy
Guest

YURDUM İNSANINDAN SEÇMELER...

Disine ates etti: (Eylul 95)
Edirne'nin Uzunkopru ilcesinde oturan Ismail Ayyildiz isimli ciftci, agrisina dayanamadigi disine silahla ates edince öldu.Evli ve uc cocuk babasi, 33 yasindaki Ismail Ayyildiz, apse yapan disinin agrisini hafifletmek icin raki icti. Saat 01:00'e dek icen Ayyildiz, agri hafiflemeyince, silahini cekerek disine ates etti. Kanlar icinde hastaneye kaldirilan Ayyildiz kurtarilamadi.

Bindigi dali kesti
Kilisli ayakkabi tamircisi Abdullah Kerkut, Sihabdullah mahallesindeki evinin bahcesindeki ceviz agacinin kuruyan dallarini budarken, yanlislikla bindigi dali kesti. Bindigi dalla birlikte dusen ve basini beton zemine carpan Kerkut, Kilis Devlet hastanesi'ne kaldirilirken yasamini yitirdi.

Tezavüzcü hırsız
Antalya'da 23 yasindaki Ali Riza Koca adli hirsiz, soymak amaciyla girdigi magazadaki cansiz mankene tecavuz etti. Mankene uc kez tecavuz ettigini soyleyerek " Sarhos oldugum icin,cansiz mankeni kadin gibi gordum ve dayanamayip Onunla yattim" diyen Ali Riza Koca, akli dengesinin yerinde olmadigini ileri surdu.

Çalınan Hurda Araba
Antalya-Alanya karayolu uzerinde, suruculere ibret olsun diye teshir edilen, trafik kazasinda parcalanmis otomobil, kimligi belirlenemeyen kisilerce calindi. Araci bir yil once hurdacidan aldiklarini belirten Kaleici Rotary Kulubu yetkilileri, "ibret otomobilimizin calinacagi, aklimizin ucundan bile gecmedi" diye konustu.

Eroinci
Aksaray Vatan Caddesi'nde bulunan Istanbul Emniyet Mudurlugu'nun merkez binasina 30 metre uzakliktaki parkta eroin satmak isteyen Abdulkerim Bayit, sucustu yakalandi. Eroini Diyarbakir'dan getirdigini soyleyen Bayit ifadesinde "Istanbul'u bilmemenin cezasini agir odedim" dedi. Olayla ilgili iki kisi de gozaltina alindi.

Elektrikle Balık Avı
Adiyaman'in Sincik Ilcesi Kiran Koyu'nde Kiran Cayi'nda, enerji nakil hattina attigi elektrik kablosu ile akim vererek balik avlamak isteyen Aziz Cetinka ya (15), baligi yakalamak icin suya girince, akima kapilarak hayatini kaybetti.

Yedire yedire
Kartal Devlet Hastanesi'ne gece nobetinde bir cocuk getirilir. Yapilan tetkiklerden sonra cocugun ayaginin burkuldugu anlasilir. Hekimimiz babayi iceri cagirir ve "Cocuga voltaren pomat yaziyorum. Gunde uc kere yedire yedire surun" der. Aradan bir hafta gecmistir ki ayni adam ve ayni cocuk bir kez daha gelirler hastaneye. Cocugun ayagi davul gibi sismistir, surati da morluklar icindedir. "Doktor bey" der, "bu cocugun ayagi kirik." Doktor hayretler icinde kalmistir. Ayagin kirik olmadigini bilmektedir. Merakla sorar: "Peki verdigim merhemi ne yaptiniz?" "Valla doktor sizin dedigunuz gibi gunde uc ogun ekmegin ustune surduk yedirdik, surduk yedirdik. Yemek istemedi ama duve duve yidirdik. Gine de inmedi sisligi... Naapsak bilmiyom artik..."

İnecek var
Anadolu'yu koy koy dolasan mufettis bir arkadasimin sahit oldugu olaydir. Arkadasim Denizli'nin koylerinden birine hurda bir minibusle gitmektedir. Minibuste yayla koylerine giden koyluler vardir. Koylulerden biri ileride yol kenarinda otlayan keci yavrularini gostererek sofore seslenir: "Oglaklarin yaninda indiriveee". Sofor vitesi kucultur tam duracakken motor sesinden urken keci yavrulari yol boyunca kosmaya baslarlar. Sofor de hizini yeniden artirip oglaklarin pesine duser. Araba ile oglaklar arasinda muthis bir kovalamaca baslar. Yaklasik 2 kilometre sonra oglaklar yorulur ve durur. Sofor de durup kapiyi acar. Koylu hicbir sey soylemeden minibusten iner.

Alt 21-06-2008, 10:30 AM   #8 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
7 Mesajinıza toplam 15 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yukselertekin is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Evlilikde 6 hafta 6 ay 6 yıl :D

çok güzel açıklamışsın ama biz 16 yı devirdik şimdi tatile istersen anana git diyoruz.
yukselertekin isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks