Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatını Değiştirmeye İstekli Yeni Üyeler > Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız > Misyonumuz

Uyarılar

İnternetten yeterince faydalaniyor muyuz?

Rehber Bölümünü İncelemeden Soru Sormayınız ve Misyonumuz İnternetten yeterince faydalaniyor muyuz? Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız tamam oluruum wave wave ha ha tey tey tey wave wave wave çok tşk ederim... görüşmek üzere...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Misyonumuz telkin cd indir izle İstanbul Misyonumuz nerededir kimdir Misyonumuz çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Misyonumuz hipnoz Misyonumuz olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Misyonumuz hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Misyonumuz kuantum düşünce kitap haberi

İnternetten yeterince faydalaniyor muyuz?

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12-05-2007, 04:05 PM   #11 (permalink)
Çevirmen

Tesekkür: 0
29 Mesajinıza toplam 93 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Deria is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: İnternetten yeterince faydalaniyor muyuz?

tamam oluruum wave wave ha ha tey tey tey wave wave wave
çok tşk ederim...
görüşmek üzere

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 28-06-2007, 11:43 PM   #12 (permalink)

3 Mesajinıza toplam 9 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
fullmoon is an unknown quantity at this point

arkadaşlar tebrikler kutluyorum .bende kişisel gelişimi çok seviyorum veruhumu beslemeyi çok seviyorum insanın kendisi için bişeyler yapması çok güzel atakan bey sizede çok teşekkürler. ben bu siteyle the secret araması yaparken karşılaştım.iyiki karşılaştım.herkese anlatmak istiyorum
millet bön bön bakıyor herkes bu sitedekiler kadar akıllı değilki ??????
Birde atakan bey telkinleri dinlerken yanımda 7 yaşında oğlum oluyor telkinlerin ona zararı olurmu lütfen cevap verirmisiniz???????
fullmoon isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 24-07-2007, 12:29 AM   #13 (permalink)
Üsteğmen

ozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
40 Mesajinıza toplam 139 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ozel is an unknown quantity at this point

Ben de Interneti kisisel gelisim amacli kullaniyorum, arada bir eylenceli sitelere ugruyorum dogal olarak Internet resmen faydalanmak isteyene bir nimet kapisi . Halbuki cok deyil bir kac on yil once bilgiye ulasmak tamamen farkli, yavas ve bir o kadarda zordu. Ogrenmek istenilen HER seye kolaylikla ulasabilmenin hem mucizesinin hem de tehlikesinin farkinda olabilmek gerek tabi, ozellikle aileler icin cok hassas bir konu. Internet bir Dunya kutuphanesi lafini cok sevdim Yakamozcum evet iyisi ile kotusu ila kapisi ardina kadar herkese acik bir kutuphane super
Alt 24-07-2007, 08:16 AM   #14 (permalink)
dost78
Guest

Evet internet bizi Dünyadaki bütün iyi ve kötü bilgiye ulaştırıyor,burada irade fonksiyonu çok önemli,iradesi zayıf olan insanlar gereksiz ve zararlı bilgilerle ömrünü harcayabilir ve çocukları yasakçılıkla yetiştirmek yerine onları bilinçlendirerek iyiyi ve kötüyü anlatmalıyız,çocuk kendi iradesiyle iyiyi seçmeli,dayatmayla kimse kimseye birşey yaptıramaz
Alt 29-11-2007, 09:59 AM   #15 (permalink)
Akulina
Guest

İnternet gerçekten hayatımızda büyük bir çığır açtı...Kişisel gelişimde bu 5ayda nasıl bu kadar ilerleyip,kendini olumlu ve huzurlu bir haline soktun deseler,bunda intenetin çok payı var derim...Birçok şey araştırdım,okudum...Kafama takılan birçok sorunun cevabını buldum...Birçok konuda o konuyuda o konunun karşıt görüşlerinide araştırıp,net bilgilere ulaştım...
Birçok kişi youtubeye girip saçma sapan şeyler izleyip,bide o izlediklerinin altına bir paragraf dolusu küfür ediyo...Bununla zaman öldürüyorlar...Forumlarda herkes birbirini yiyor...Kavga gürültü gırla gidiyor...
Alt 02-02-2008, 07:03 PM   #16 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 1
75 Mesajinıza toplam 184 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mirza_ben87 is an unknown quantity at this point

evet ne yazıkkı internet genelde kötü yada boş şeyler için kullanılıyor. hatta bu internet için deilde bilgisayar için düşünürsek gerçekten boş şeyler için kullanılıyor.şu an internet kafedeyim.sağıma bakıyorum 10 yaşındaki çocuklar oyun oynuyor birbirlerini öldürüyor.soluma bakıyorum biri chat yapıyor biri çans oyunu oynuyor. şimdi biz bu olanlara koca bir vah vah çeksek neye yararki? keşke birşeyler yapabilsek.... sevgilerle enes
Alt 28-07-2008, 04:28 PM   #17 (permalink)
Üsteğmen

32 Mesajinıza toplam 126 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
kaafinur is an unknown quantity at this point

merhaba arkadaşlar ben internetten yeterince faydalandığımı hissediyorum nitekim bilmediğim pek çok şey gibi bana ritmotransı da internet öğretti benim tek sorunum biraz geç kalmış olmamdan kaynaklandı ama yine de internetle tanıştığım günden beri ne yaptım diye düşünecek olursak birçok hastalığın nasıl geçtiğinden tutun da kelimelerin anlamlarına kadar aklınıza gelebilecek pek çok şey öğrendim bu da bir çeşit kişisel gelişim değil midir?
kaafinur isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 21-01-2009, 12:25 AM   #18 (permalink)
Teğmen

aahueda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
19 Mesajinıza toplam 114 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aahueda is an unknown quantity at this point

siteyi ilk gördüğümde çok hoşuma gitti...böyle güzel bir misyonla yapılmış olduğunu öğrenmekse daha çok beğenmeme yol açtı...
nedenini bilmiyorum ama bu siteden ilk gördüğümden beri vazgeçemiyorum...
telkinlerin içine böyle bişey filan yerleştirmediniz değil mi? ( latife...)
:)
ama her kim hazırlamışsa ellerine sağlık diyorum..
zaten burda olan insanların interneti doğru kullandıklarını yada en azından bunu yapmaya çalıştıklarını söylemek mümkün....
hiç duydunuzmu bilmiyorum türkçede tam karşılığı olmayan bir kelime "neşehat"
az buçuk çeviri yapmaya kalkarsak mutlu çalışkanlık anlamına geliyor...(mesnevilikte)

Neşehatınız bol olsun!
aahueda isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 01-02-2009, 09:50 PM   #19 (permalink)
Teğmen

AZARRATH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 15
81 Mesajinıza toplam 344 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
AZARRATH will become famous soon enoughAZARRATH will become famous soon enough

MSN messenger'ı bilmeyen yabancılar var,bizde ise bir kişinin 3-4 tane msn adresi var,bizde chat amaçlı,arkadaş hatta sevgili bulma amaçlı kullanılıyor

Ben tabiki bilgi maksatlı kullanıyorum,ilgi alanıma giren herşeyle ilgili herşeyi okurum,bakarım,izlerim...Bazen zeka oyunları oynarım....

Ancak son 3-4 aydır ingilizcemi geliştirmek için kullanıyorum...Sırf bunun için nete giriyorum diyebilirim
Alt 01-02-2009, 11:31 PM   #20 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 6,456
29 Mesajinıza toplam 272 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura aboutaysunbenli has a spectacular aura about

slm,yaklaşık 4 yıldır kendi bilgisayarım var önceleride kullanıyordum ancak hazır programlar iş yerlerinde.ben bu siteyi tanımadan öncede genelde kişisel gelişimim için araştırma amaçlı kullanıyordum.bu sitede oldukça ayrıntı öğrendim ,inceliklerini kavradım,kendi kişiliğime ve bakış açıma göre bir yol çizmemi sağladı halada devam ediyorum,ama sadece kişisel amaç içinde olmamalı,ben başka amaçlada kullanıyorum,mail lerime bakıyorum,ihmal ettiğim yakınlarımın dostlarımın arada gölünü almak için msn de görüşüyorum,hatta iş takibi yapıyor iş tekliflerini değerlendiyorum,iş arama zorluğum yok denecek kadar az,kafamın dolduğunu hissettiğim zamanlarda da tavla merakım var,blok yazılarına merakım son günlerde başladı inanılmaz bilgiler okuyorum,tv izleme ve gazete okuma(sadece bazen nette gazete başlıklarını okuyorum)alışkanlığım olmadığından gündem haklkında bilgim oluyor,bazende vizyondaki ilgimi çeken filmleri seyrediyorum,kışları çalışmıyorsam bol vaktim var,yazları anca akşamları bir iki saat takılabiliyorum isteğim olursa,ancak çokda eleştirmemek lazım,kişiler naparlarsa yapsınlar mutlaka sıkılıyorlar ve arayış içirisine girmeye başlıyorlar,etrafımda çok örnekleri var birazda okuma alışkanlıkları varsa,farklı kullanmaya başlayabiliyorlar bir şeyler araştırırken başka birşey görüp devam edebiliyorlar,bende bu siteyi "bob proctor ve sandra anne taylor" un tüm kitaplarını incelemek isterken buldum iyikide bulmuşum,benim en çok üzüldüğüm çocuklar,burdada ailelere çok iş düşüyor çocuklara temel yeterince sağlam verilirse diretmeden oyun merakları bile bir süre sonra yavaşlıyor,evinde görünen yerlerde okumak için kitaplar bolca varsa,okuyanda varsa,o evdeki çocuklarda mutlaka okumaya meyilli oluyorlar,kızıma okulda öğretmeni birgün sormuş "evinizde kitap okuyan varmı"diye oda "evet var" demiş öğretmen "tahmin etmiştim yazdığın kompozisyonlardan ve dönem ödevlerinden belli okuyarak büyüdüğün"demiş.ben şuan kızımla,başarılarıyle gurur duyuyorum,allah her anne babaya nasip etsin,sevgiyle kalın
aysunbenli isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks