Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=319)
-   -   Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=9339)

aysegul_tirtil 30-12-2008 11:07 PM

Alıntı:

Pamukk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 115103)
khkh56 şimdi ben de eklendim size gülüyorum alemsin aysegulcum :))) ama gülmek çok güzel birşey ışık saçan bir sihir gibi :) hele de sevdiğin kişiyle gözgöze gelip karşılıklı gülüyorsanız tamam. Yakın sizin ilanı aşkınız benden söylemesiu859wave

yok be pamukcum pek mümkünü olan bir aşk degil,hiçbir kosul tutmuyorkı yani aşk olur ama ilişki olmaz farklı dünyaların insanlarıyızy789 ay gülerim aglanacak halıme.khkh56

Pamukk 30-12-2008 11:12 PM

seni çook iyi anlıyorum canım :(( nasreddin hoca gibi merdivenden düşeni merdivenden düşen anlarkhkh56

konuşuruz ama aklıma kaydettim :))) art56art56 ben şimdi cıkmak zorundayım sad456

çok öpüyorum sevgilerimle ayşegülüm kiss3

aysegul_tirtil 30-12-2008 11:16 PM

tamam canım konusuruzkiss3

vitamin61 10-03-2010 06:25 PM

Cevap: Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu

Güzelmiş

Turhan 10-03-2010 09:53 PM

Güzelmiş güzelmişte ölçülebilir sonuçlar varmı, arkadaşlar çok güzel kurgulamalar bunlar. Geçenlerde de bitanesi hayali bi kedi beslemeye başlamış başkalarına nasıl besleneceğini anlatıyordu. Düşünce güzel ama karşılaştığınızda yapmanız Ayşegül de olduğu gibi bizi zor durumlara düşürebilir. Uzaktayken yapmaya kalkınca bütünü gün işi gücü bırakıp balon yollayacak arkadaşlar olduğuna bahse girerim. Düzenli abartmadan günde 5-10 dk yapılmasında bence sakınca yok güzel sonuçlar alan arkadaşlarla paylaşalım. Ancak lütfen kontrolü kaybetmeyelim. Unutmayın Su hayatın kaynağıdır ancak fazlası felakettir.

vitamin61 10-03-2010 09:59 PM

hayal değil mi bunlar.Gerçekleştiğini ispat edebilecek var mı

phantomm 10-03-2010 10:07 PM

Neye inanırsanız onu yaşarsınız diyorum sadece.
Kafanızda sorgulamalar olursa hep sorgulamalar yapacağınız şeyler yaşayacaksınız,hep mutlu olmayı seçerseniz sizi hep mutlu edecek insanlar ve olaylar girecek hayatınıza.
Günde 5 dakikanızı ayırarak sevgiyi hayatınıza çekeceğinize inanırsanız bunu da başarırsınız.

Nerden mi biliyorum?Hergün karşılaştığımız olaylardan.Yıllardır yaşadığım şeylerden.Ve çevremde olan ya da olmayan insanların yaşadıklarından,gördüklerinden.

Hoş kimsenin kimseye birşey kanıtlamaya da ihtiyacı yok ki.İnanan inanır alır cebine koyar,inanmayan yürür gider.Seçim kendisinin.

Neye inanacağını seçmekte inisiyatif alabilme meselesi galiba.

Sevgiler saygılar kiss3

hayallerimgerçekleşiyor 10-03-2010 10:24 PM

Ben bu baloncukları çok sevdim daha okurken alımdan geçen 4 kişiye baloncuklarımı gönderdim bile hatta 4ünede aynı anda bile gönderebiliyorum. Bir kitapta melek tozları diye birşey okumuştum. Ortam kötüleştiğinde bir meleğin geldiğini ve onun heryere herkesin kafasından aşağıya simli gibi ışıltlı beyaz melek tozlarını serptiğini görüyorum hatta içinde kayboluyoruz. O anda insanlarda değişme oluyor demekki bu sevgi baloncuklarıda işe yarayacak. Aşık olduğum kişiye arkadaşken bilgisayarda resmine odamı loşlaştırıp romantik müzik eşliğinde saatler ve günlerce baktım. Onunla konuştum. Ona onu çok sevidğimi ona aşık olduğumu anlattım onun resmine bakarken. Çok iyi geliyor ve işe yarıyor. İnanın. Herşey inanmayla alakalı inanmazsanız hiçbirşey olmaz.

hayallerimgerçekleşiyor 10-03-2010 10:25 PM

Saatler 22 22 ben birazdan odama gidip önce sevgi meditasyonu yapıcam sonrada afetme meditasyonu yapıcam sonrada telkinlerimi koyup fıstık gibi uyuycam.

hayallerimgerçekleşiyor 10-03-2010 10:26 PM

Uygulayanlar yorum yapın lütfen paylaşın bizlerle ve daha bir severek isteyere yapalım yaptıklarımızı. Sevgiler. İyiki varsınız. Teşekkürler bu güzel paylaşımlarınız için. Bu siteyi ve bu sitenin insanlarını seviyorum.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 05:34 AM.