Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri

Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri (http://www.hayatimdegisti.com/forum/index.php)
-   Meditasyon (http://www.hayatimdegisti.com/forum/forumdisplay.php?f=319)
-   -   Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu (http://www.hayatimdegisti.com/forum/showthread.php?t=9339)

cicek1973 25-05-2008 02:58 PM

Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu

sert mizaçlı biriyle sevgi bağı kurma meditasyonu

bu cok kolay ve güzel bir yöntemdir. bu yöntemi istediğiniz herkes için kullanabilirsiniz.

bu kişi çok sert babanız, anneniz, akrabanız, arkadaşınız, patronunuz, sevgiliniz ,size sert davranan yada sizi görmezden gelen, kişiler olabilir…

emin olun onun kalbini feth edeceksiniz…

bundan once ask sevgı medıtasyonunu ogretmıstım. lutfen ıhtıyacı olanlar once o medıtasyonu yapsınlar….

sevgi meditasyonunu zamanı olanlar her gün yapabılır. bence hergün yapın sadece 5-10 dakıkanızı alır. ama hergun yapamazsanız bıle haftada bırkaçkez yapmayı deneyın. cunku sevgı once sızı degıstırecek sonrada tum hayatınızı..

unutmayın bu yontemde bır medıtasyon cesıdıdır….

sevgi bagı kurma yontemi

o kişi kimse karsılastıgınız zaman hemen kendi kalbinizden onun kalbine hayalınızde altın renklı bır kanca atın ve kalplerınızı altın bır iplik ile bırbırne baglayın . sonrada o ıplıgın uzerınden onun kalbıne pembe renkte kalp seklınde sevgı baloncukları yollayın… yollayabıldıgınız kadar…… sureklı sızın kalbınızden cıkıp onun kalbıne gıren pembe renklı kalp seklınde saf sevgı baloncukları gonderın ve onun kalbını doldurun. ıster 5 dakıka gordugunuzde, ıstersenız 1 saat boyunca. sız devamlı ona sevgı baloncuklarını yollayın.

bunu her gordugunuzde tekrar etmeyı unutmayın. sonuc alana kadar devam edın….

yada bu kısı sızı hıç tanımayan ama onunla tanısmak ıcın can attıgınız bırıde olabılır. aynı yontemı onu her gordugunuz anda uygulayın. nekadar cok sevgı baloncugu yollarsanız gonlunuzden okadar hızlı bır sevgı -saygı bagı kurulacaktır aranızda.

yanı zafer sevgının dır……

Pamukk 25-05-2008 03:48 PM

Ynt: Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu

çiçek kiss3 clapping çok teşekkürler!!

peki onu canlı olarak görme imkanımız olmuyorsa hayalimizde imgeleme yaparak yada resmine bakarak yapabilirmiyiz,işe yararmı 4897

YESHAPPY 26-10-2008 11:09 PM

pamukk a katılıyorum... ...faydası olur mu?

shamanic 31-10-2008 01:06 PM

evet faydası olur ..

gönül rahatlığıyla uzaktanda bu çalışmayı yapabilirsiniz..

sevgiler.. actionsmile

YESHAPPY 31-10-2008 11:11 PM

teşekkürler shamaic. Hadi başlıyoruz:)

YESHAPPY 05-11-2008 10:48 PM

Uygulayıp başarılı olan var mı? Çok merak ediyorum uygulayıp sonuca ulaşan yazsın lütfen ttli3

heal 13-11-2008 12:21 AM

bu yaziyi okumadan buna benzer bisey yapiyordum cok bunaldigim anlarda, huzurum kactiginda. sevdigim insanlarla aramdaki bag kesinlikle gun gectikce daha da guclendi. simdi bunu okuyunca daha cok yapmam gerektigini anladim.tesekkurler

çiçeğim 13-11-2008 02:23 PM

Ben yaptım yapıyorum işe yarıyor olumlu yönde tavsiye ederim arkadaşlar smiliyface

Antuza 13-11-2008 02:29 PM

Bende başlıyorum,yapacağım...Yalnız bunun bir süresi falan varmı?

çiçeğim 13-11-2008 02:45 PM

4897 dusun ben devamlı yapıyorum.

shamanic 13-11-2008 05:12 PM

http://thump01.pbase.com/o4/85/5585/...0917.Heart.gifbu tarz çalışmalar sevgi enerjisini yayabilmek için alışkanlık kazanma metotlarından..

her ne kadar karşımızda ki ni etkilemek üzerineymiş gibi olsada bakış açımızı değiştirdiğimizde
aslında kendi yüreğimizde yoğun sevgiyi hissederek etrafımıza aktarabilmeyi öğretir..

bir an farkedersiniz ki aklınızdan geçtiği an imgeleme yapmadan sevgi kanalınızı kullanabiliyorsunuz..

işte o gün çalışmalardan özgüreleşmiş olursunuz..
çünkü bu güzel enerjiyi koşulsuzca etrafınıza; duygularınızla.. düşüncelerinizle.. dokunuşlarınızla.. yayabildiğinizi farkedersiniz.. kiss3

http://media.mediaplazza.com/t_24/120x160/a-heart.gifsevgiler..

comte 13-11-2008 05:28 PM

Evet güzel bir teknik.

Hem kendimizi sevmeye yönlendirir, hem de karşımızdaki ile ilgili olumsuz düşünceleri yok etmemize, onun iyi yönlerini görebilmemize olanak sağlar.

Ayrıca, bizim bu esnada ürettiğimiz olumlu enerji frekansının ona iletilmesiyle de onun sevgisini de kazanmış oluyoruz.

Çok mantıklı ve güzel. super

henna 13-11-2008 07:05 PM

Bu method çok güzelll .
Bende şimdi denemeye başlıyacam. ttli3
Hatta burdan sizlere yolluyorum küçük pembe kalp şeklindeki baloncuklarımı kiss3

sanemce 24-11-2008 12:57 AM

uzun bir işsizlik dönemimden sonra, iş görüşmesine giderken meditasyon yaparak kalbimden görüşeceğim kişinin kalbine sevgi göndermiştim.. görüşme esnasında da bir boşluktan faydalanıp kalbimle kalbi arasında bağlantı kurup sevgi göndermiştim..

ben üç haftadır orada çalışıyorum ve çok şeker bir patronum ve çalışma arkadaşlarım olduğu için her an şükrediyorum ttli3

YESHAPPY 24-11-2008 10:04 PM

sanemce Allah devamını getirsin hep mutluluğunun smiliyface

yelizim 28-12-2008 03:46 PM

harika ozaman özellikle uzaktakılerle de işe yarıyorsa...sevgi her zorluğun anahtarı işte buda kanıtı...

aysegul_tirtil 30-12-2008 10:43 PM

ben bu meditasyonu yapamıyorum,yapmaya kalktıgımda özellikle cok begendıgım biri var ona yapmaya calısıyorum ama gülmekten alamıyorum kendimiy789 cocuk aptal oldugumu düsünecek,gördügümde hah şimdi yap diyorum ama bolca sırıtıyorum cocugun suratına khkh56

Pamukk 30-12-2008 10:52 PM

sevincli kimbilir belki bu meditasyonu yapmaya çalışman vesile olmuş olur aysegulcum ? Yani sen yapmadan bile gülerek yüzüne pozitiflik vermiş olursun ona ve tanışırsınız :)

aysegul_tirtil 30-12-2008 10:58 PM

Alıntı:

Pamukk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 114921)
sevincli kimbilir belki bu meditasyonu yapmaya çalışman vesile olmuş olur aysegulcum ? Yani sen yapmadan bile gülerek yüzüne pozitiflik vermiş olursun ona ve tanışırsınız :)

ahh pamukcum tanısıyoruz zaten ama sadece merhabamız var ama cocukta tuhaf galiba ben gülüyom o gülüyor.başka da bi numaramız yok,deli gibi gülüyoruzy789 simdi yazarken bile gülüyorumkhkh56

Pamukk 30-12-2008 11:01 PM

khkh56 şimdi ben de eklendim size gülüyorum alemsin aysegulcum :))) ama gülmek çok güzel birşey ışık saçan bir sihir gibi :) hele de sevdiğin kişiyle gözgöze gelip karşılıklı gülüyorsanız tamam. Yakın sizin ilanı aşkınız benden söylemesiu859wave

aysegul_tirtil 30-12-2008 11:07 PM

Alıntı:

Pamukk Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 115103)
khkh56 şimdi ben de eklendim size gülüyorum alemsin aysegulcum :))) ama gülmek çok güzel birşey ışık saçan bir sihir gibi :) hele de sevdiğin kişiyle gözgöze gelip karşılıklı gülüyorsanız tamam. Yakın sizin ilanı aşkınız benden söylemesiu859wave

yok be pamukcum pek mümkünü olan bir aşk degil,hiçbir kosul tutmuyorkı yani aşk olur ama ilişki olmaz farklı dünyaların insanlarıyızy789 ay gülerim aglanacak halıme.khkh56

Pamukk 30-12-2008 11:12 PM

seni çook iyi anlıyorum canım :(( nasreddin hoca gibi merdivenden düşeni merdivenden düşen anlarkhkh56

konuşuruz ama aklıma kaydettim :))) art56art56 ben şimdi cıkmak zorundayım sad456

çok öpüyorum sevgilerimle ayşegülüm kiss3

aysegul_tirtil 30-12-2008 11:16 PM

tamam canım konusuruzkiss3

vitamin61 10-03-2010 06:25 PM

Cevap: Sevgi Bağı Kurma Meditasyonu

Güzelmiş

Turhan 10-03-2010 09:53 PM

Güzelmiş güzelmişte ölçülebilir sonuçlar varmı, arkadaşlar çok güzel kurgulamalar bunlar. Geçenlerde de bitanesi hayali bi kedi beslemeye başlamış başkalarına nasıl besleneceğini anlatıyordu. Düşünce güzel ama karşılaştığınızda yapmanız Ayşegül de olduğu gibi bizi zor durumlara düşürebilir. Uzaktayken yapmaya kalkınca bütünü gün işi gücü bırakıp balon yollayacak arkadaşlar olduğuna bahse girerim. Düzenli abartmadan günde 5-10 dk yapılmasında bence sakınca yok güzel sonuçlar alan arkadaşlarla paylaşalım. Ancak lütfen kontrolü kaybetmeyelim. Unutmayın Su hayatın kaynağıdır ancak fazlası felakettir.

vitamin61 10-03-2010 09:59 PM

hayal değil mi bunlar.Gerçekleştiğini ispat edebilecek var mı

phantomm 10-03-2010 10:07 PM

Neye inanırsanız onu yaşarsınız diyorum sadece.
Kafanızda sorgulamalar olursa hep sorgulamalar yapacağınız şeyler yaşayacaksınız,hep mutlu olmayı seçerseniz sizi hep mutlu edecek insanlar ve olaylar girecek hayatınıza.
Günde 5 dakikanızı ayırarak sevgiyi hayatınıza çekeceğinize inanırsanız bunu da başarırsınız.

Nerden mi biliyorum?Hergün karşılaştığımız olaylardan.Yıllardır yaşadığım şeylerden.Ve çevremde olan ya da olmayan insanların yaşadıklarından,gördüklerinden.

Hoş kimsenin kimseye birşey kanıtlamaya da ihtiyacı yok ki.İnanan inanır alır cebine koyar,inanmayan yürür gider.Seçim kendisinin.

Neye inanacağını seçmekte inisiyatif alabilme meselesi galiba.

Sevgiler saygılar kiss3

hayallerimgerçekleşiyor 10-03-2010 10:24 PM

Ben bu baloncukları çok sevdim daha okurken alımdan geçen 4 kişiye baloncuklarımı gönderdim bile hatta 4ünede aynı anda bile gönderebiliyorum. Bir kitapta melek tozları diye birşey okumuştum. Ortam kötüleştiğinde bir meleğin geldiğini ve onun heryere herkesin kafasından aşağıya simli gibi ışıltlı beyaz melek tozlarını serptiğini görüyorum hatta içinde kayboluyoruz. O anda insanlarda değişme oluyor demekki bu sevgi baloncuklarıda işe yarayacak. Aşık olduğum kişiye arkadaşken bilgisayarda resmine odamı loşlaştırıp romantik müzik eşliğinde saatler ve günlerce baktım. Onunla konuştum. Ona onu çok sevidğimi ona aşık olduğumu anlattım onun resmine bakarken. Çok iyi geliyor ve işe yarıyor. İnanın. Herşey inanmayla alakalı inanmazsanız hiçbirşey olmaz.

hayallerimgerçekleşiyor 10-03-2010 10:25 PM

Saatler 22 22 ben birazdan odama gidip önce sevgi meditasyonu yapıcam sonrada afetme meditasyonu yapıcam sonrada telkinlerimi koyup fıstık gibi uyuycam.

hayallerimgerçekleşiyor 10-03-2010 10:26 PM

Uygulayanlar yorum yapın lütfen paylaşın bizlerle ve daha bir severek isteyere yapalım yaptıklarımızı. Sevgiler. İyiki varsınız. Teşekkürler bu güzel paylaşımlarınız için. Bu siteyi ve bu sitenin insanlarını seviyorum.

vitamin61 21-03-2010 12:08 PM

Evet ben de bu siteyi ve insanlarını çok seviyorum. Bu meditasyon da kulağa çok hoş geliyor ama günlük yaşamda yapmak aklıma gelmiyor. Yapıp sonuç alanları duymak da güzel olurdu...

roseone 25-09-2010 11:16 PM

çok teşekkürler bu yöntemi bende çogu zaman yapıyordum ama böyle bir yazıya şahit olunca nekadar doğru birşey yaptıgımın kanıtı gibi oldu çok çok teşekkürler emeğinize sağlık.

niobem 26-09-2010 12:01 AM

ben de bu tarz bi sevgi bagı kuruyordum... bunu da deniycem .....teşekkrlr

zahiri 26-09-2010 12:32 PM

sahanesiniz uygulamayi birak okurken bile mutluluk duydum ::)

scouter 26-09-2010 02:06 PM

Benim aklıma bir şey geldi bunu sormak istiyorum. Aslında bu meditasyonu sadece sevgi iletişimi kurmak istediğimiz özel birine değil de işyerimizde, ailemizde çevremizde iletişim kurduğumuz, sevgi bağı oluşturmak istediğimiz herkese yapsak daha güzel olmaz mı? O zaman sevgimizi ve ışığımızı daha güzel yaymaz mıyız herkese? daha iyi iletişim kurmamızı ve kendimizi daha sevgi dolu hissetmemizi sağlamaz mı?

Örneğin ben yarın derse giriyorum. Öğrencilerim (öğrencilerim dediğim de 35-50 yaş arası personel) için böyle bir meditasyon yapsam, her birinin kalbine sevgi ışıkları göndersem derste iletişimde daha başarılı olabilir miyim ? Bunu öğrenmek istiyorum...

bluegirlx 26-09-2010 02:12 PM

ben birlikte çalıştığım üslerim için yaptığımda işe yarıyor ..öğrenciler almaya daha açıktır kesin işe yarar..

vittoria è nostra 04-01-2011 01:09 PM

merhaba :) bu altın renkli kanca altın renklı iplik pembe baloncuk bunları imgelerken dagılıyorum ben, o kişiye konsantre olmuşken. bu iletişimi (mesela benim için sevginin rengi saf beyazdır bembeyazdır) ben o kişiye benim kalbimden onun kalbine beyaz ışık süzmesi olarak uygulasam olurmu acaba? çünkü böyle daha yoğunlaşabiliyorum hissedebiliyorum o sevgiyi. :)

sweeet 08-05-2014 12:09 PM

Güzel bir çalışma. İhtiyacı olan herkes için yeniden güncelliyorum. Faydalı olsun. Sevgiler.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 11:06 AM.