Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Meditasyon

Uyarılar

Meditasyon bolluk meditasyonu, meditasyon mp3, meditasyon nedir, meditasyon resimleri, meditasyon hipnoz, yoga meditasyon, meditasyon müzik, meditasyon, neşternino meditasyon, transandal meditasyon, transandaltal meditasyon, transantal meditasyon, transdantal meditasyon,

Meditasyonun en basit hali :)

Alternatif Kişisel Gelişim ve Meditasyon Meditasyonun en basit hali :) Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Belki henüz meditasyon yapmayı bilmeyenler ya da temel bilgileri eksik olanlar vardır diye gözüme takılan bir makaleyi paylaşmak istedim:))) Başınızın üzerinde duruyor ya da bağdaş kurup mu oturuyorsunuz??? Aslında meditasyon zihinimizde yaptığımız bir egzersiz modelidir. Bu tür zorlamalara hiç gerek ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Meditasyon telkin cd indir izle İstanbul Meditasyon nerededir kimdir Meditasyon çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Meditasyon hipnoz Meditasyon olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Meditasyon hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Meditasyon kuantum düşünce kitap haberi

Meditasyonun en basit hali :)

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 14-10-2010, 01:32 PM   #1 (permalink)
Binbaşı

Alexandra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 6,102
1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Thumbs up Meditasyonun en basit hali :)

Belki henüz meditasyon yapmayı bilmeyenler ya da temel bilgileri eksik olanlar vardır diye gözüme takılan bir makaleyi paylaşmak istedim:)))

Başınızın üzerinde duruyor ya da bağdaş kurup mu oturuyorsunuz???
Aslında meditasyon zihinimizde yaptığımız bir egzersiz modelidir. Bu tür zorlamalara hiç gerek yoktur.
Meditasyon son derece basittir.
Meditasyon yapabilmek için kendinize biraz zaman yaratın yeter. Bir an için durun ve bedeninizin gevşemesini ve sakinleşmesini sağlayın. Sonra içinize bakın ve içsel dünyanızda neler olup bittiğini görün. Zihninizin ekranına neler geliyor, görün.

Bir huzur düşüncesi yaratın ve o huzuru bir an için tutun. O düşüncenin benliğinizin derinliklerine ulaşmasını ve varlığınızın özüyle bağlantı kurmasını sağlayın.

Huzurun siz olduğuna dair o sihirli gerçeği yeniden keşfedeceksiniz – siz huzursunuz. Huzuru dışarıda aramanız gerekmiyor. Huzur sizde gömülü durumda ve bir kez sizi özünüzle bağlantıya geçirecek o düşünceleri kullanmaya başladığınızda, onları nerede olursanız olun kullanabilirsiniz.

Günde binlerce kez onları kullanın, bir dakika deneyin, her saat başında deneyin ve bu olumlu düşüncelerin hislerinizi ve faaliyetlerinizi yönetmenin çok etkili bir yolu olduğunu göreceksiniz.
Meditasyon sırasında, diğer insanlar, işiniz veya bazı kaygılara ait düşünceler nedeniyle zihniniz dağılırsa, nazikçe düşüncelerinizi tekrar huzur hedefine yönlendirin. Bu şekilde dikkatle odaklanma gücünüzü geliştirir ve zihninizi başka noktalara kayarak gezinmeye başladığında onu yönetebilirsiniz.

Şimdi Raja Yoga alıştırması yapalım –sadece bir dakika süreyle- sadece bu yazıyı okurken:
Sessizce oturun, rahat olun ve bedeninizin gevşemesine izin verin.
Alnınızın ortasında küçük parlayan bir ışık noktası hayal edin ve içinizdeki o huzurlu içsel varlığınız, gerçek sizle bağlantı kurun.
Siz huzursunuz.
Bir çok kereler bunu kendinize söyleyin.
Kendi içsel huzur mertebenizin farkındalığında, içinizdeki sevgi ve neşe hazinesini de keşfedeceksiniz. Bu şekilde bağlanarak, içinizde tüm hazinelere sahip olduğunuzu farkedeceksiniz.
Yapmanız gereken tek şey, onlara bağlanmak, hissetmek ve sessizce paylaşmak.
Her saat başında biz kez bu düşünceleri kullanarak, kendi ruhsal bilincinizi ve farkındalığınızı geliştirirsiniz. Bu kazanım herkes için yararlıdır çünkü bu düşüncelerin başarısı, hayatımızı yönlendiren insan bilincinde yatmaktadır.
Meditasyonda tüm kültürlerin ortak olarak yaşattığı güzel, sağlıklı ve ebedi olanı paylaşıyoruz.
(alıntıdır)

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

who dreams of better days."
Alexandra isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 09:48 AM   #2 (permalink)
Binbaşı

1,460 Mesajinıza toplam 6,406 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Alexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond reputeAlexandra has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Meditasyonun en basit hali :)

Ben huzurum, ben huzurluyum. Tüm evrenle ve kendimle barışığım.
Alt 18-10-2010, 11:29 AM   #3 (permalink)
Üsteğmen

aşk kırıntısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,731
340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

benim de uyguladığım yöntemlerden birini anlatayım....
secdeye kapanır duruma geliyorum ve gözlerimi açıyorum sadece o karanlığı görüp az sonra onu değişik ışık kümelerine döndürüyorum....kendimi sadece yaratılan bir kul olarak hissedip, bütün maddiyattan kopararak içime dönüyorum...
ruhumun yükselişini ve beni yaratan Rabbime ulaştığını ve aradaki bütün engellerin o anda kalkıp BEN i temizlediğini ve kendimi sadece suya bırakılan bir yaprak gibi hissediyorum...bazen ne kadar süre bu şekilde olduğumu bile hatırlamıyorum...

genelde çok ağlarım....içimdekileri yıkadığımı düşünürüm o an....
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 11:50 AM   #4 (permalink)
Guest

Tesekkür: 828
273 Mesajinıza toplam 1,033 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
smyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nicesmyrna1 is just really nice

çokta basit değilmiş, okuması bile zor geldi
smyrna1 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 11:55 AM   #5 (permalink)
Üsteğmen

340 Mesajinıza toplam 1,098 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aşk kırıntısı will become famous soon enoughaşk kırıntısı will become famous soon enough

Alıntı:
smyrna1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
çokta basit değilmiş, okuması bile zor geldi

aslında basit değil tabi ....konu başlığı öyle olunca...o şekilde anlaşıldı sanırım....bence hayatta kolay diye bir şey yok...önemli olan o zorluğu yenmek değil mi?
aşk kırıntısı isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-10-2010, 01:42 PM   #6 (permalink)
Binbaşı

Wink Cevap: Meditasyonun en basit hali :)

Alıntı:
aşk kırıntısı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
benim de uyguladığım yöntemlerden birini anlatayım....

secdeye kapanır duruma geliyorum ve gözlerimi açıyorum sadece o karanlığı görüp az sonra onu değişik ışık kümelerine döndürüyorum....kendimi sadece yaratılan bir kul olarak hissedip, bütün maddiyattan kopararak içime dönüyorum...
ruhumun yükselişini ve beni yaratan Rabbime ulaştığını ve aradaki bütün engellerin o anda kalkıp BEN i temizlediğini ve kendimi sadece suya bırakılan bir yaprak gibi hissediyorum...bazen ne kadar süre bu şekilde olduğumu bile hatırlamıyorum...

genelde çok ağlarım....içimdekileri yıkadığımı düşünürüm o an....

Hımm,

Bak bu da çok güzelmiş, bunu da deneyeceğim.

Çok teşekkürler paylaştığın için canım :))

Sevgiyle kal
Alt 18-10-2010, 02:15 PM   #7 (permalink)
Üsteğmen

denersen eğer bana nasıl bir ruh hali yaşadığını anlatır mısın canım?

Bookmarks