Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Hayatım Değişti Klubü > Serbest Kürsü > Makaleler

Uyarılar

Makaleler tarih makaleler, bilimsel makaleler, sosyal makaleler, yazılar makaleler, türkçe makaleler, tarihi makaleler, eğitim makaleler, tüm makaleler, makale, makaleler nedir, bilgi makaleler, yeni makaleler, bilim makaleler, bilgisayar makaleler, ekonomi makaleler, matematik makaleler, ingilizce makaleler, iletişim makaleler, makaleler, atatürk makaleler, sanat makaleler, türkiye makaleler, google makaleler, makaleler pdf, son makaleler

ŞÜKRETMENİN GÜCÜ

Serbest Kürsü ve Makaleler ŞÜKRETMENİN GÜCÜ Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız aynalara bakarken yüzü gülmeli insanın...aradığı istediği beklediği özlem ve ihtiyaç duyduğu her şeyin kendinde olduğunu artık anlamalı... yaşamda sevgiyle sarıldığımız ve nefretle ittiğimiz herşey bizi ve ihtiyaçlarımızı temsil eder... herkesin sevgiye ihtiyacı olduğunu söylediği dünyamızda ilk önce sevgi itiliyorsa kendimize ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Makaleler telkin cd indir izle İstanbul Makaleler nerededir kimdir Makaleler çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Makaleler hipnoz Makaleler olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Makaleler hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Makaleler kuantum düşünce kitap haberi

ŞÜKRETMENİN GÜCÜ

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 27-12-2010, 03:42 PM   #1 (permalink)
Teğmen

funda0903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
90 Mesajinıza toplam 404 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
funda0903 is an unknown quantity at this point
Standart ŞÜKRETMENİN GÜCÜ

aynalara bakarken yüzü gülmeli insanın...aradığıistediğibeklediğiözlem ve ihtiyaç duyduğu her şeyin kendinde olduğunu artık anlamalı...

yaşamda sevgiyle sarıldığımız ve nefretle ittiğimiz herşey bizi ve ihtiyaçlarımızı temsil eder...

herkesin sevgiye ihtiyacı olduğunu söylediği dünyamızda ilk önce sevgi itiliyorsakendimize sormamız gereken çok şey var demektir....

göreceli ve bazı durumlarda karmaşalar yaratan sevgininanlaşılmaz noktalarının anlaşılması umuduyla yaşanan içe dönüş aynalarda kendini gösterdiğinde gözler ya kaçırır kendini kendindenyada yola devam cesareti verir....

ne olursa olsun gözlerimize bakma cesaretimizi yitirmeyelim...

bu cesareti her yitirişimizde ya da ertelediğimizde kendimizle aramızdaki kapatmaya çalıştığımız o mesafe katlanarak artıyor...

cesareti olan şimdi denesin...

belkide kendinle yüzleşmenin kaçınılmaz olduğu o günbugündür.....

"hayatı kolaylaştırmak ne testtir nede görev....mükemmelliyet yoktur ve sizde bir gecede başarmak zorunda değilsiniz...yapabildiğiniz yerden başlayın...mecbur olduğunuz yerden başlayın...ama ne olursa olsun başlayın...."
.....ŞÜKRETMENİN GÜCÜ.....
sahip olduklarımı çoğaltma gücünün bu kadar kolay olduğunu ilk öğrendiğimde inanmamıştım...her günbaşkalarına "mucize" gibi gelen şeyler oluyor hayatımda...ve ben tüm bunların her daim açık tuttuğum zihim kapımdan ve "şükretmek"ten kaynaklandığını bilecek kadar ilerledim bu yolda...
şükürler olsunki şükretmeyi biliyorum...
çocukluğumdan kalan silik hatıralarım var elbet bunlarla ilgili ama yaptırımı zayıf....bir zorakilik yapışmış üzerlerine....kişilik kavgası verdiğimiz o yıllarda ailelerimiz pekte hoşgörülü değillerdi ve bir birey olabilme savaşımızı kendi üstlerine alıpdoğru-yalnış ne varsa yüklemeye çalışırlardı şaşkın beyinlerimize....
hepsi konuşurdu..iyi şeyler anlatırlardı elbet..hangi ebeveyn çocuğunun kötülüğüne konuşmuşki şimdiye dek....
ama anlattıklarında ruh yoktu sanırım....
ruhuma hitab etmeyen hiçbirşeyi kabul etmeyen ben uzun yıllaraslında dinimizin temelinde olan fakat yalnış anlatımlar sonucu sürekli reddettiğim bilgilerle yaşamak zorunda kaldım....
taki onları bir bilgi olmaktan çıkarıpruhuma sevgi olarak yerleştirene kadar....
şimdi hayatımda bulunan herşeyin içinde sevgi olduğunu görebiliyorum ...
bunları hem mensub olduğumuz dinimizdehemde kendimi oldukça yakın bulduğum budizmde keşfettim...bir budist olduğumu söyleyemem..(bu budistlere açıkça ayıp olurdu)..ama onların ruhuma hitap biçimlerinin daha uygun olduğunu söyleyebilirm..incil ve tevrat okumuşluğumda olmasına rağmenne kitabımızda ne incilde nede tevratta şükretmenin gücübudizmde anlatıldığı gibi anlatılmamıştır...
tüm dinler aslında aynı temel şeyleri anlatsadakültür ve anlatış bakımından ayrılırlar..ve anlatış biçimi herşeyi yaptırabilecek gücede sahiptir...
biri "sen bilirsinama bunu bu şekilde yaparsan senin için daha iyi olur" derdiğeri "böyle yap" derbir diğeride "yapyapmazsan cezalandırılacaksın" der....burda tercih bize aittir ama sonuç değişmez....
hepsi bunun yapılması gerektiğini söylersadece anlatış biçimleri değişiktir....
ben uzun yıllar boyunca bana sevgiyle bunları anlatacak şeylerin peşinden koştum ve nihayet bulduğumda ruhumdaki huzur aradığımı bulduğumu söylüyordu....
ama en büyük değişim ve armağanları "şükretmenin gücü"nü keşfettiğimde buldum....
şükretmekhani sofradan kalkarkenyada yemeğe başlamadan alelacelebir ağız alışkanlığıyla şükretmek değil....yada bir borcun altından kalkıldığındayada yeni bir şeyler alındığında...alelacele ve ağızalışkanlığıyla edilen şükrün yıllar buyunca bana birşey getirmediğini gördüm...
asıl önemli olanın buna zaman ayırmak olduğunu gördüm....
hergün bilinçli olarakzamanını kişinin kendisinin ayarlayacağı bir süreçherşeyi daha fazla katlayarak getiriyor hayatına....
sadece biraz zaman ayırın yeter....
hayatınızdaki herşey için bir şükür duası yazmak çokta eğlenceli aslında...
hayatında şükretmen gereken şeylerin çokluğunu kağıt üzerinde görmenin gerçekten çarpıcı bir etkisi var...
şimdi bir kağıt ve kalem almanın ve kendi şükür duanı yazmanın vaktidir....
kendin için hep iyi şeyler yapmalı insan ve bu güzel bir başlangıç...

ve son olarak.....
şükürler olsunki: gelip bu yazıyı okudun.....

Alıntı

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

funda0903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2010, 03:55 PM   #2 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 604
231 Mesajinıza toplam 1,004 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Bale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of lightBale is a glorious beacon of light
Standart Cevap: ŞÜKRETMENİN GÜCÜ

Bunu siz mi yazdınız? çok güzel, harika bir paylaşım:) teşekkür ederim.
Bale isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2010, 04:08 PM   #3 (permalink)
Teğmen

funda0903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 43
90 Mesajinıza toplam 404 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
funda0903 is an unknown quantity at this point

Hayır ben yazmadım alıntı ama çok etkilendim paylaşmak istedim....
funda0903 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 27-12-2010, 05:52 PM   #4 (permalink)
bigokyanus
Guest

Çok doğru şeyler yazılanlar , önce aynaya baktığımızda kendimiz için olmalı ilk şükür ve kendimizden başlamalı her şey.
Değiştirmeye de insan kendinden başlamıyor mu zaten ?

Teşekkürler ...

Bookmarks