Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Sigara Bırakma Klubümüz > Sigara ve Sağlığnıza Etkileri > Kutlama Partileri

Uyarılar

flaş flaş flaş sigarayı bıraktım...

Sigara ve Sağlığnıza Etkileri ve Kutlama Partileri flaş flaş flaş sigarayı bıraktım... Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız bu gün 4. gün... super kesin kararlıyım... telkinleri dinlemeyi biraz ihmal etsem bunaltıyor... ama cepte her zaman yanımda... başka hiçbirşeye ihtiyaç duymuyorum......

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kutlama Partileri telkin cd indir izle İstanbul Kutlama Partileri nerededir kimdir Kutlama Partileri çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kutlama Partileri hipnoz Kutlama Partileri olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kutlama Partileri hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kutlama Partileri kuantum düşünce kitap haberi

flaş flaş flaş sigarayı bıraktım...

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 17-05-2008, 01:08 PM   #11 (permalink)
Binbaşı

Lier22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 20
180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Lier22 is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: flaş flaş flaş sigarayı bıraktım...

bu gün 4. gün...
super

kesin kararlıyım...
telkinleri dinlemeyi biraz ihmal etsem bunaltıyor...
ama cepte her zaman yanımda...
başka hiçbirşeye ihtiyaç duymuyorum...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 18-05-2008, 11:57 AM   #12 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
nilcelep is an unknown quantity at this point

tebrikler lier22 bende telkinlerle biraktim 20 yillik iciciydim ilk kararda vede ilk denemede biraktim simdi 1 yili doldurmak uzereyim sende aramiza
Alt 18-05-2008, 12:34 PM   #13 (permalink)
Binbaşı

180 Mesajinıza toplam 475 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

nil sana çok teşekkür ederim benim daha 5. günüm bu gün ama... bu benim ilk kararım ve ilk denemem değil ama sonuncusu hatta en sonuncu...

telkinlerin müthiş faydası var...
daha önceki bırakma denemelerimde yeniden başlamama sebep olan şeyler yine oluyor ama sıkıştığımda
telkileri açıyorum 2 dakikada pufffff tüm istek kayboluyor...

teşeşkkürler... 96
Alt 19-05-2008, 04:39 PM   #14 (permalink)
Binbaşı

19 Mayıs 2008 P.Tesi
6. gün
herşey yolunda...
ve kontrol altında...
21' ne kaldı...
merak edenler için yazıyorum...
Alt 22-05-2008, 02:44 AM   #15 (permalink)
Teğmen

60 Mesajinıza toplam 67 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

selam lier22...gayret lutfen bu sefer yenilme sen yen onu eminimki ondan guclusun lutfen benim yazilarimi bulup okursan sana guc verecektir ben 34 yasindayim vede sigaraya baslamam icin cok sebebim vardi gunde 2 paket icerken birden biraktim ama sabir ve gayret gosterdim lutfen beyninde bitiyor olay iradeli olmalisin.hayatimdaki degisikli 21 haziran 2007de basladi sigari birakmakla 21 temmuz 2007 yani bir ay sonra belcikaya geldim istanbuldan ozgurlukler sehri istanbuldan burasi konya kadar kucuk bir ulke vede bende kucuk bir sehirde oturuyorum,dil bilmiyorum,komsuluk yok, evlide olsan tam olarak karekter olarak tanismadigimis es onu tanima gayreti,yabanci bir ev,33 yil sonra aileden cevreden kopma,aliskanliklari geride birakma,yeni ortam,yeni dil ogrenme okulu,tr deyken kendine ailene hatta tum cevrene yetebilen son derece yetenekli becerikli calisan ozgur birisi iken gelde bu kapana SIKISMIS gibi hissettim kendimi anliyormusun o zaman bile baslamadim sigaraya esiminde ailesinden kimse yok burada yanliz ikimiz kendimle mucadele ettim yenilmedim 10 aydir sigara icmiyoruz esimde bende ben tr deyken biraktim esimde burada birakti benden bir hafta sonra onada siteyi telkinleri tavsiye etmistim :) gerci o gunde 3-5 tane iciyordu ama simdi 10 ayi geride biraktim yesil ayciyiz ne mutlu bize bebek yamaya az kaldi vucudumuzdaki nikotin biraz daha gitsin :) bu arada esimde 40 yasinda oda turk yabanci degil :) denizlili :) bu arada buradada 9 ayi doldurdum ben 9 aydada cok yol kat ettim sigarasiz cok firtinali gunler gecirdim ama yinede icmedim ilk 4 ay hizlandirilmis dil okuluna gittim 5 aydirda bir cok yerde esime ihtiyacim olmadan gezebiliyorum alisveris,ev dr na gidebiliyorum,ehliyetimi tr idi onu verip belcika ile degistirdim ara ile istedigim yere yanliz gidiyorum ama burada trafik kurallari zor :) en oneliside 2.5 aydirda esimin calistigi fabrikada calisiyorum :) bu firtinaya ragmen yinede sigara icmedim ama ilk biraktigimda aylarca kahve ve cay yada sigara ile birlikte kullandiklarimi tuketmedim uzak durdum,ol su ictim,dus aldim sabun kokmak icin :) yakinda damak tadin degisecek yemeklerden tad almaya baslarsin.gelismeyeri yazman umidi ile sevgiler lier 22
Alt 22-05-2008, 08:26 AM   #16 (permalink)
Binbaşı

teşekkürler nil..
gerçekten çok hoş samimiyetle yazılmış çok güzel dilek ve temenniler bunlar...
sizin ve eşinizin sigara konusundaki mücadeleniz ve zafereniz benim içinde bir örnek olacak...
aslında ben bu konunun çok fazla abartılmasını yanlış buluyorum...
burda paylaşmamın nedeni böyle bir karar verme aşamasında bulunan arkadaşlarımızın hangi aşamalardan gececeklerini yaşanmış olaylardan anlayabilsinler diye açtım bu konuyu...
aslında saymamak gerkiyor ama bu gün 9. sigarsız günüm...
hayatım gerçekten de düzene girdi...
kendime olan saygım arttı... (sigarayı bırakmak başarıdır ve başarı insanı güçlü gösterir)
bir sigarayla bu kadar şeyin düzeleceğini tahmin bile edemezdim...
uykudan, sabah kalkma, kahvaltı, yemek yeme, nefes alma, hatta insan ilişkilerine kadar herşeyde çok ama çok olumlu değişimler oluyor...
arada bir beni sıkıştırıyor krize sürüklemeye çalışıyor...
hatta çevreden olumsuz davranış ve hareketler olmuyor da değil...
ama ben inatla içmeyeceğimi biliyor ve kendime inanıyorum...

Alt 22-05-2008, 01:34 PM   #17 (permalink)
Teğmen

Merhabalar...sana faydamiz olcaksa ne mutlu bize ama sunu unutma olay insanin kendi beyninde bitiyor her zafer insanin kendinindir lier22 ben ve esim haa unutmadan birde eger olursa bebegimiz biz ucumuz bu zaferi simdiden kazandik senin icinde ayni zaferi temenni ederiz bu olayin en havali yonu ne biliyormusun ilerde goreceksin birisi sana uzattiginda hayir ben kullanmiyorum demek cok havali oluyor sana farkli insan gozu ile bakiyorlar aciz insan olmuyorsun toplumda sigara icenler hala hasta insan gozu ile bakiliyormus bunu birakinca daha iyi anladim,evet dedigin gibi hersey farkli oluyor sakinlesmek icin ilik sut ic icine bol koy ve bol su ic lutfen inanki faydalari var benim bellegimden silindi artik sadece arkadaslara yardimci olmak istiyorum.tekrar gorusmek uzere.sevgiler
Alt 22-05-2008, 01:48 PM   #18 (permalink)
Binbaşı

aslında çok bilinçli bir sigara tiryakisiydim ben...
yani öyle gaza gelip bırakmayı denemedim hiç...
sigarayı seviyordum hatta...
sabah gözümü açar açmaz sigara içmeden duramazdım...
çok sıkı bir ilişkimiz vardı... aramıza ölümden başka bişey giremez diye düşünürdüm...
ne olduysa bu siteyi tesadüfen bulup, burdaki katışıksız, karşılıksız sevgidenmidir...
burdaki arkadaşların hepsininde mükemmel bir motivasyon kaynağı olmalarından mıdır...
yoksa uzaktan bana birileri bişey mi yolladı bilemiyorum ama...
birkaç kişiden şüpheleniyorum... (şaka tabi)

bırakma kararı aldım... birden olmadı tabiki buraya 10-15 gün diğer arkadaşlarıma göre çok daha fazla sıklıkta girdim... araştırdım... ve günden güne kendimde bir gelişme gördüm...
başedeceğimi anladığım anda daha fazla uzatmadan kararımı verdim... iyikide vermişim...
darısı tüm sigara esiri olan kardeşlerimize...
sevgiler...
Lier22
Alt 23-05-2008, 01:12 AM   #19 (permalink)
Teğmen

Selamlar...O zaman bende seni aldigin karardan dolayi kararininda arkasinda durdugundan dolayi aramiza tekrar diyor,dumansiz mutlu,sevgi dolu bir yasam diliyorum ve 21 gunu dolduruncada kutlama partisi bolumunde bir parti yapariz senin icin ne dersin??? wave
Alt 23-05-2008, 08:42 AM   #20 (permalink)
Binbaşı

memnuniyetle kabul ediyorum...
teşekkürler...

Bookmarks