Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum İsim Analizi

Uyarılar

Kuantum İsim Analizi Etiketler: kuantum isim analizi, kuantum isim analizi nasıl yapılır, kuantum isim anlamları, kuantum isim yorumu, kuantum isim analizi yap

Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum İsim Analizi Kuantum İsim Analizi Eklentimiz Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız inanılmaz tam beni anlatıyor : Okumayı çok seviyorsun ve bilime ilgin var. Akademik kariyer yapabilirsin. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Geçmişi unutmuyorsun, çok zor affeden ve dışarıdan güçlü görünen bir yapın var. Özellikle affetme ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum İsim Analizi telkin cd indir izle İstanbul Kuantum İsim Analizi nerededir kimdir Kuantum İsim Analizi çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum İsim Analizi hipnoz Kuantum İsim Analizi olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum İsim Analizi hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum İsim Analizi kuantum düşünce kitap haberi

Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 30-07-2010, 10:45 PM   #21 (permalink)
Teğmen

ayay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
44 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayay is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Kuantum İsim Analizi Eklentimiz

inanılmaz tam beni anlatıyor :
Okumayı çok seviyorsun ve bilime ilgin var. Akademik kariyer yapabilirsin. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Geçmişi unutmuyorsun, çok zor affeden ve dışarıdan güçlü görünen bir yapın var. Özellikle affetme konusunda çalışmalar yapmalı kendini ya da başkalarını suçlamaktan vazgeçmelisin. Sağduyulu ve yaratıcısın. Sosyal ortamlarda güvenin tam. Özel ilişkilerinde güven sahibisin aranılan ve sosyal birisin. İsmindeki p harfi bu etkileri daha da arttırıyor...

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 31-07-2010, 08:32 PM   #22 (permalink)
Üsteğmen

delimanyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 463
144 Mesajinıza toplam 622 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura aboutdelimanyak has a spectacular aura about

Aşırı hayalperest hayal kuran bir kişiliğin var. Çevrende ulaşılmaz gibi görünsende kendi içinde neşe ve bolluk var. U harfi özellikle bolluğa zenginliğe ulaşma potansiyelini arttırıyor. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Gizemli bir yapın var. İsminin içinde geçen t harfi etkisi ile kolay kolay çözülemiyorsun. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Sağduyulu ve yaratıcısın.

delimanyak isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2010, 09:28 PM   #23 (permalink)

Tesekkür: 2
7 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berechit is an unknown quantity at this point

bende bir neslihan ak rica edebilirmiyim atakan bey yada özlem hanım:)
berechit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2010, 09:45 PM   #24 (permalink)
Yüzbaşı

RenaC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,234
980 Mesajinıza toplam 4,011 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
RenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really niceRenaC is just really nice

Güzel sanatlara yeteneğin oldukça fazla. Bu konu ile ilgili bir şeyler yapmalısın. Duygusal yönün ağır basıyor. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Sağduyulu ve yaratıcısın. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın.

Buda benimki :D
RenaC isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 25-08-2010, 09:48 PM   #25 (permalink)
Administrators
Atakan Sönmez

Tesekkür: 2,852
3,132 Mesajinıza toplam 17,384 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
hayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond reputehayatimdegisti has a reputation beyond repute

Alıntı:
berechit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bende bir neslihan ak rica edebilirmiyim atakan bey yada özlem hanım:)
Neslihan Ak İsminin Kuantum Analizi İsminin ilk harfi N çok çok iyi enerji yayıyor ve sana üstün güçler sağlıyor. Bu nadir harflerden birisidir bu enerjiyi iyi kullanmalısın. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Dışarıdan görünen sert bir yapın var. Projeler üretebiliyorsun. S harfinin ismin içinde bulunması özellikle kendi işini kuracaklar için avantaj. Duygusal olarak kendine hakimsin. Güzel şeylere sahip olmak istiyorsun. Büyük düşünebilen senin için doğru tanım olur. Hayatınızda duygu hakim. Mantığa da biraz ağırlık vermekte ikisini dengelemekte fayda var. Sert, bildiğini yapan ancak yaşadığın şeylerden ders alabilen bir kişiliğin var. İsmin içindeki a harfi nispeten biraz daha enerjik olmanı bazı konularda atılgan olmanı sağlıyor. Sağduyulu ve yaratıcısın. Algılama yeteneğin oldukça yüksek. Mantığın gayet iyi ve yerinde kullanabiliyorsun. Mantığını dinlemen doğru bir seçim. Muhteşem. Daima gizli güç ve yükselmeyi simgeleyen k harfine sahip olman bir şans. Bir anda yaşamında değişiklikler olabilir.
hayatimdegisti isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 28-08-2010, 06:55 PM   #26 (permalink)

Tesekkür: 2
7 Mesajinıza toplam 24 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
berechit is an unknown quantity at this point

çok teşekkürler atakan bey sağolun aynen ben yani:) güzel seyler duymak beni rahatlattı:)
berechit isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2010, 10:45 PM   #27 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 3 kez İyi ki varsın denildi
aysenol is an unknown quantity at this point

merhabalar bu konuyla cok ilgileniyorum benim iki cocugum var zeren ve mert ali çakıcı
aysenol isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-09-2010, 11:57 PM   #28 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute

Alıntı:
aysenol Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
merhabalar bu konuyla cok ilgileniyorum benim iki cocugum var zeren ve mert ali çakıcı

zeren Akademik anlamda başarılısın, bu konuda ilerleyebilirsin. Ancak eğer ismindeki diğer harfler ile bu meslek seçimi uyumlu değilse başarılı olmana rağmen mutlu olmayabilirsin. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Sağduyulu ve yaratıcısın

mert Senin için yüksek zeka sahibi ve güçlü tepkiler veren doğru tanımlamalar olacaktır. Mücadele gücün oldukça yüksek hayatında zorluklar olsa da kararlılıkla mücadele ediyorsun. Kararsızlıklar yaşamında oldukça yaygın. İsminin içinde ki r harfinin etkisi ile ortaya çıkan bu duruma karşı önlem almalı ve daha kararlı adımlar atmalısın. Gizemli bir yapın var. İsminin içinde geçen t harfi etkisi ile kolay kolay çözülemiyorsun.

faceboktan senin için yaptım umarım faydası olmuştur..istersen sende istediğin isimlerin analizini yapabilirsin..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-10-2010, 12:09 AM   #29 (permalink)

Sidre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1
2 Mesajinıza toplam 8 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Sidre is an unknown quantity at this point

benim adım nurhan banada bakarmısınız rica etsem ?
Alt 06-10-2010, 12:12 PM   #30 (permalink)
Administrators
Zerynthia

Işıldayan Safir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 49,758
6,229 Mesajinıza toplam 25,545 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
Işıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond reputeIşıldayan Safir has a reputation beyond repute

Kuantum isim analiz eklentisinden bakabilirsiniz isminize.

http://apps.facebook.com/kuantumisimanalizi/?ref=ts

Sevgiler.

Bookmarks

Seçenekler
Stil