Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

AİLEDEN ALINAN YÜKLERDEN ARINMA / ÖZGÜRLEŞME ÇALIŞMASI

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce AİLEDEN ALINAN YÜKLERDEN ARINMA / ÖZGÜRLEŞME ÇALIŞMASI Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Kuantum Dusunceye gore her ruh dogmadan once tekamul yolunda almasi gereken dersleri ve tecrubeleri yasamasina olanak verecek bir aile secer kendine ve dogduktan sonra yine bu tecrubelerden ders almak uzere oncelikle anne-babadan, sonra atalardan ve aile buyuklerinden yukler alir. Fakat ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

AİLEDEN ALINAN YÜKLERDEN ARINMA / ÖZGÜRLEŞME ÇALIŞMASI

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-11-2013, 08:14 PM   #1 (permalink)
Yüzbaşı

pinky9 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,738
484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
pinky9 is an unknown quantity at this point
Standart AİLEDEN ALINAN YÜKLERDEN ARINMA / ÖZGÜRLEŞME ÇALIŞMASI

Kuantum Dusunceye gore her ruh dogmadan once tekamul yolunda almasi gereken dersleri ve tecrubeleri yasamasina olanak verecek bir aile secer kendine ve dogduktan sonra yine bu tecrubelerden ders almak uzere oncelikle anne-babadan, sonra atalardan ve aile buyuklerinden yukler alir. Fakat bu yukler tekamulu cok yavaslatarak kisa surede alinabilecek derslerin cok uzun surelerde alinmasina sebep olur, ayrica vucutta dengesizlikler ve hastaliklar yaratirlar.

R. Sanal in Kuantum Dusunce Teknigi calismalarindan biri olan yuklerden arinma cok basit fakat cok etkili bir calismadir. Oncelikle anne ve babadan 'ozgurlesmek', onlardan aldigimiz yuklerden kurtulmamiz gerekir. Bunun en ideal yolu direkt anne-babayla bizzat calismaktir fakat bu tip calismalara cok uzaklarsa ya baska bir yakinini onlara kodlayarak veya hayalinde anne-babani canlandirarak da yapabilirsin. (Kodlama: anne-babanin yerine koyacagin kisiye dokunup uc kez yerine gececegi kisinin ismini tekrarla: "Sen ...."sun" diyerek...calisma bitince yine uc kez kendi ismini tekrarlasin..."Benim adim ..." diyerek.)

Yuklerden arinmadan once anne-babayi onurlandirmakta fayda var kisaca:

Anne'yle basladigini varsayalim ve adim adim gidelim:

- Anne otursun, sen onunde diz cok ve egil...ve de ki;
"Sevgili annecim, seni seviyorum ve seni onurlandiriyorum. Kaderine saygi duyuyorum fakat ben kendi kaderimin yolunda ilerlemek uzere gidiyorum."

- Ikiniz de ayaga kalkin ve yuz yuze gelecek sekilde durun. Anne avuclarini acsin ve sen ellerini yumruk yapip annenin avuclarina koy ve de ki;
"Senden aldigim tum yukleri sana geri veriyorum. Onlar sana ait, bana degil. Sana yuk olmazlar fakat bana yukler."
Bu noktada annenle ilgili tum negatif ozellikleri sayman anlamli olur fakat annenle yaparsan calismayi belki acikca soylemeyebilirsin, icinden soyle. Baskasiyla yaparsan tek tek aklina gelen tum negatif ozellikleri say, ornegin hastaliklari, ofkeleri, endiseleri, siniri, guvensizlikleri, korkulari, degersiz hissetmeleleri, evhamlari, vesaire vesaire hepsini geri ver...
- Tum yuklerin geri verildigine inandigin noktada yumruk olan ellerini ac ve avuclarindan annenin avucuna yukleri akittigini hissederek cek ellerini.
- Annenin ellerini tut ve de ki;
"Seni benden, beni senden ozgurlestiriyorum."

Ayni adimlari tek tek babanla yap.

Benim tavsiyem bu noktada durup biraz dinlenmek. Ilk seferde tam geri veremeyebilirsin yukleri, ego tutunmaya calisabilir bazi negatif ozelliklere..boslukta hissedebilirsin kendini. Eger boyle bir hisse kapilirsan calismayi bir kac gun sonra tekrar et.

Bu noktadan sonra seni en cok etkiledigini dusundugun aile buyuklerine yonel..kadinlarda genelde anneanne, hala, teyze cok etkilidir..mesela seni halana veya teyzene cok benzetirlerse...ya da seni anneannen buyuttuyse onlardan da cok yuk almissindir ya da onlarin kaderini izliyor olabilirsin...yukardaki calismanin aynisini o buyugunle de yap.

Sevgi ve isikla...

ruhsalyolculuklar.blogspot.com'dan alıntı

Arkadaşlar ben bu çalışmayı kendi sesimle kaydedip bu gece yapıcam, sonuçları bildiririm:))

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Lavinya'nın Güzel Günler Günlüğü

pinky9 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2013, 08:23 PM   #2 (permalink)
Administrator

sweeet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 19,481
3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold
Standart Cevap: AİLEDEN ALINAN YÜKLERDEN ARINMA / ÖZGÜRLEŞME ÇALIŞMASI

Çok önemli bir çalışma bir çok değişimin temelinde atalardan özgürleşme vardır.

Hayatın düşüncelerinin aynasıdır.

sweeet isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2013, 08:29 PM   #3 (permalink)

Tesekkür: 11
11 Mesajinıza toplam 19 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
gündoğuşu is an unknown quantity at this point

Paylaşım için teşekkürler benide aşırı derecede halama benzetiyorlar Halam hiç evden dışarı çıkmaz benimde evcil bir yanım vardır ..
gündoğuşu isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-11-2013, 08:29 PM   #4 (permalink)
Yüzbaşı

484 Mesajinıza toplam 989 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Evet sweetcim, bunu ta 2 sene önce telefonumdan internete bakarken bulmuştum ve yer imlerine kaydetmiştim ama telefonu değiştirince bunu kaybettim. Bugün aklıma geldi ve bi arayım dedim, yapmamın zamanı gelmiş demek ki.

Ben artık çalışmaları kendi sesimle kaydedip öle yapıorum işe yarıyor,kendini affetme çalışması da yapıyorum günlüğümde paylaşırım hepsimi gece yaptıklarımı.

Bu çalışmayı önce babam için yapıcam uzun bi süre, çünkü onun yargıladığım tüm özellikleri bende de var.

ve çalışmanın en sonunda ' seni benden beni senden özgürleştiriyorum.' diyo ya, ben oraya şöle bişi ekledim bi de

'(Ad), bana ve sevdiklerime yaptığın her şey için teşekkür ederim.
Sana yaptıklarım için beni affetmeni diliyorum.
Yeni bir ilişkiye başlamamıza izin ver.

(Kendi adınız), seni seviyorum. Olağanüstü ve çok güzel bir insansın; seni onaylıyorum."

Alt 03-11-2013, 08:37 PM   #5 (permalink)
Administrator

3,779 Mesajinıza toplam 10,280 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
sweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to beholdsweeet is a splendid one to behold

"Kendimi de onaylıyorum", demeyi unutma!

Alt 03-11-2013, 08:43 PM   #6 (permalink)
Yüzbaşı

som cümle o ya zaten, kendime de diyorum seni onaylıorum die:)) Kendimi hep onaylıyorum artık sweetcimmm

Alt 03-11-2013, 08:54 PM   #7 (permalink)
Yüzbaşı

Sona eklediğim olumlamayı da 39 günlük affetme çalışmasından aldım,hem yüklerden arınıcam hem affedicem ohh

sweetcim çalışmayı annem ve babam için arka arkaya yapsam olur mu her gece? zaten ikisi toplamda 10 dk falan sürüyor.

Daha sonra da kendimi affetme çalışması yapıcam şu şekilde;

Kendini Affetme Meditasyonu:
Gözleriniz kapalı, rahat bir şekilde oturun. Derin bir nefes alıp verin. Kendi görüntünüzü, tüm bedeninizi gözünüzün önüne getirerek yüksek sesle ya da içinizden ona bakarak şöyle söyleyin:
Ben seni affetmeye niyet ettim.
Ben seni affetmeyi kabul ettim.
Yaptığın ve yaşadığın her şey için ben seni onaylıyorum.
Yaşadığın her şey senin kendi seçimin.
Verdiğin her karar senin kendi seçimin.
Ben seni tüm kararların ve seçimlerin için onaylıyorum.
Seni bir başkasının onaylaması gerekmez.
Ben seni onaylıyorum.
Yaşadığın her şeyin ruhsal gelişimin için bir deneyim
olduğunu kabul ediyorum.
Seni bu yolda sevgiyle serbest bırakıyorum.
Seni seviyorum.
Seni affediyorum.
Şimdi kalbinizden kendi kalbinize pembe ışıklar yollayın. Pembe ışıkları giderek yoğunlaştırın ve tüm bedeninizi pembe sularla yıkayın. Görüntünüze pembe kıyafetler giydirin. Ona sarılın. Ona dokunun. Onu sevdiğinizi hissettirin.
Ben seni seviyorum.
Sonra onu sevgiyle serbest bırakın. Siz pembeleri yolladıkça yüz ifadenizdeki yumuşamayı fark edebilirsiniz. Derin bir nefes alıp verin ve gözlerinizi açın.

Ben kendimi yüreğimde affediyorum.

"Olduğum gibi olduğum için" kendimi seviyorum.
Her halimle ben, muhteşemim.

Bunu da kendi sesimle kaydettim, arkadan da çok güzel beautiful chinese music die bi parça buldum youtubeden onun eşliğinde kaydediyorum yaa çok güzel oluyor:)))

Bu 3 çalışma yeterli olur mu sence? Başka affetme çalışmları da var ama şimdilik bu yeterli olur gibi .

Bi de şu olumlamayı çok seviyorum onu yapıcam,

Seviliyor ve isteniyorum. Annem babam beni seviyor. Annem babam benimle gurur duyuyor. Annem babam beni yüreklendiriyor. Kendimi seviyorum. Akıllıyım. Yaratıcı ve yetenekliyim. Sevimliyim. İnsanlar benden hoşlanıyor. Nasıl para kazanacağımı biliyorum. Para artırmayı hak ediyorum. Nazik ve yardım severim.Olağanüstü bir insanım. Kendimle nasıl ilgileneceğimi biliyorum. Görünüşümü seviyorum. Zarif bir görünüşüm var. Vücudumla barışığım. Yeterince iyiyim. En iyisini hak ediyorum.Beni bugüne değin inciten herkesi affediyorum.Kendimi affediyorum.Kendimi olduğum gibi kabul ediyorum.Benim dünyamda her şey yolunda…

Kendimi olduğum gibi kabul ediyor ve değer veriyorum.Hiç birşey olmak zorunda değilim, hiçbirşey yapmak zorunda değilim BEN HER HALİMLE DEĞERLİYİM.Bütün hatalarıma,başarısızlıklarıma ve yanılgılarıma rağmen BEN DEĞERLİYİM.Ben yüce yaratıcının bir tezahürüyüm, yalnız varolmam bile beni çok değerli kılıyor.Ben kendime değer veriyorum, evren bana değer veriyor, insanlar bana değer veriyor.Gerçekten değerli, eşsiz ve özel olduğumu biliyorum ve her daim bunun farkındayım.Ben değerli, eşsiz ve özelim çünkü evrende bir tane daha "ben" yok.Kendime ve diğer herkese değer vermeyi kabul ediyorum.
Başkalarına değer verdikçe içimdeki özdeğeri yükseltiyorum
Kendi değerimi görüyorum ve hissediyorum
Kendi gerçekliklerimi anlıyorum ve yeteneklerimin farkına varıyorum
Ben güçlüyüm ve herzaman kendime yeterim
" Allah’ım ben milyonlarca olasılıktan sadece bir tanesiydim. Beni sen seçtin, sen istedin, sen yarattın.Senin tarafından istendiğim ve seçildiğim şükürler olsun! "
Ben her halimle, olduğum gibi, tüm özelliklerimle değerliyim.
Ben biricik ve tekim benden başka bir ben daha yok bu evrende.
Ben her halimle özelim, her halimle güzelim ve çok değerliyim.
Kendi değerime sahip çıkıyorum ve bu yüzden kendimi takdir ediyorum.

Alt 03-11-2013, 09:19 PM   #8 (permalink)
Administrator

Güzelmiş

Bu cümle yerine "Seni bir başkasının onaylaması gerekmez." 3 kere bu cümleyi söylersen daha iyi sanki her seferinde daha da inanarak. "Ben seni onaylıyorum." veya "ben kendimi yani seni onaylıyorum."

Alt 03-11-2013, 09:29 PM   #9 (permalink)
Yüzbaşı

Tamam sweetcim öle değiştireyim o zaman:)

'Seni bir başkasının onaylaması gerekmez' cümlesi çok etkili.

Bir de olumlamadaki ' Yeterince iyiyim. Her şeyin en iyisini hak ediyorum. Benim hayatımda her şey yolunda.' cümleleri baya pozitif etki oluşturuyor bende.

Bu çalışmaları 39 gün boyunca her gece yapıcam. 11 Aralık'ta bitmiş olucak, bakalım neler değişecek:)

Alt 04-11-2013, 12:22 AM   #10 (permalink)
Üsteğmen

delioglan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 182
140 Mesajinıza toplam 335 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
delioglan will become famous soon enoughdelioglan will become famous soon enough

Harika paylaşım. Atalardan özgürleşme, aile dizimi hep ilgimi çeken konular olmuştur.

Lavinya bunları seslendirip dinlemenin hem pratik hem de etkili olacağını düşünüyorum. Aslında telkin yapma konusunda biraz bilgim olsa ve bu seslendirmeleri istediğim frekansta kaydedebilsem benim de aklımda güzel fikirler var. Ancak teknik bilgi eksikliği bağladı ekimi kolumu.

Güzel haberlerini bekliyorum.
delioglan isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil