Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

istekleriniz edikkat edin

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce istekleriniz edikkat edin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız ne istediğnii bilen insan karışık yolda bile olsa yolunu bulur bence. kendı düşünce sistemimdeki başarı tanımalmalrım farklı. bunlardan biri farkındalığım, empati yeteneğim ,eğitimim ve meraklılığım. kişiye görde başarı değişmektedir bana göre. benim başarısız diye nitelendirdigğim durum bir başkası için başarı ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

istekleriniz edikkat edin

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-11-2006, 10:25 PM   #1 (permalink)

Tesekkür: 0
1 Mesajina 15 kez İyi ki varsın denildi
tipitip is an unknown quantity at this point
Standart istekleriniz edikkat edin

ne istediğnii bilen insan karışık yolda bile olsa yolunu bulur bence. kendı düşünce sistemimdeki başarı tanımalmalrım farklı. bunlardan biri farkındalığım, empati yeteneğim ,eğitimim ve meraklılığım. kişiye görde başarı değişmektedir bana göre. benim başarısız diye nitelendirdigğim durum bir başkası için başarı olarak sayılabılır. ben unıversite sınavını işk seferde kazanamadım.dershaneye de gıdemedım maddı durumum yüzünden. ama istiyordum eksik olduğum a lanalrı belirledim ortaokul mat kitabından ve diğer konulartaın 0 dan başladım çalışmaya ve üniv.kazandım.şuanda 3.unıversıtemı bitirmek üzereyim.
istediğinizde yapamayacağınzı birşey yok bence.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

tipitip isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 11-12-2006, 02:58 PM   #2 (permalink)
Teğmen

51 Mesajinıza toplam 180 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
yakamozdüşleri is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: istekleriniz edikkat edin

tipitip sizi google gruplardan da hatırlıyorum yanılmıyorsam oldukca güzel paylaşımlarınız var sizi tebrik ederim ne hoş bende aynı şartlardayım ama size sunu sormam lazım hiç aman yaşım kaça geldi diye pes etme direnci olmuyor mu bende beni durduran tek sey işte bu Oysa deneme testlerim oldukca iyi aslında ama nedense kac yıl ara verdim diye bir bıkkınlık hissi yaşıyorum ve beni frenliyor siznasıl yendiniz sizde hissettiniz mi böyle sancılar yazınız bana moral oldu sevgiler teşekkürler
yakamozdüşleri isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 17-03-2007, 05:04 PM   #3 (permalink)
Üsteğmen

109 Mesajinıza toplam 328 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
turgay0101 is an unknown quantity at this point
Standart istekleriniz edikkat edin

Gerçekten azminiz taktire şayan bu sürekliliği nasıl sağlıyosunuz sizi motive eden nedir
Alt 27-06-2008, 12:45 PM   #4 (permalink)

1 Mesajina 9 kez İyi ki varsın denildi
hanfel is an unknown quantity at this point

"İsteyin alacaksınız, arayın bulacaksınız, kapıyı çalın size açılacaktır." hz. isa' nın bu sözü her zaman ışığım oldu. Ne aradığını biliyorsan karşına çıktığında tanıyorsun onu, tanımlayabiliyorsan elindekileri ve elde etmek istediklerini yaratıcı zeka sana gönderiyor onu bir şekilde Nietzsche'nin Zerdüşt'ünde bir söz vardır çok çok etkilendiğim 'benim olan bana gelir, sonunda yine bana gelir..' İNANÇ, GÜVEN ve AKIŞA GÜVENMEYİ bilmek. İsteklere olan teslimiyetten daha güzel birşey bilmiyorum,o güven ve inançtan.
Bu forumun bana geliş şeklini anlatmaya gerek yok bile sanırım, ihtiyaçlarına inanıyorsan o seni buluyor zaten.. Bütün sorularımını cevaplarını harfi harfine burda buldum. TEŞEKKÜR EDERİM. Aşamadığm en büyük sorunun canlı örneklerinin isteklerini yaptığını görünce çok büyük heyecan duydum. Ve paylaşmak istedim sadece. İçimdeki en büyük istek ve uktedir FELSEFE OKUMAK. Hep bunu istedim, hep bunu düşledim, hep bunu bekledim.. Ama her defasında kendime çarptım, düştüm ve feci yaralar aldım. Hayatımın her alanında kullandığım bu yasayı bir tek bunun için kullanamadım, kabul ettirdim belki bilincime bunu zorla, bilmiyorum. Şimdi tüm zorluklara rağmen hedeflerine ulaşan arkadaşların mesajlarını okuyunca kendime ve bu konudaki güçsüzlüğüme olan kızgınlığım daha da arttı. Hayatta en çok yapmak istediğim şey bu, bunu yapmak zorundayım ben bunun için yaratılmışım ama benim olana ulaşmadaki beceriksizliğime olan öfkemden hiçbirşeyi göremiyorum. İstediğim herşeye sahibim şükürler olsun mükemmel bir eş, iyi bir iş, huzurlu bir aile ortamı.. Ama bunlar yetmiyor, kendimi gerçekleştiremediğim düşüncesi her acıdan ağır bir acı oluyor yüreğimde.. Her neye sahip olursam olayım, en mükemmeli bile tatmin etmiyor.
Gıpta ettim arkadaşlar sizi tebrik ederim, isteyip almak sahip çıkmak düşlerine, sarılmak sımsıkı gerçeklerine işte budur istemek.
Herşeyi isteyebilen ben en çok istediğim ideali isteyememenin acizliğinde kıvanırken küçük bir umuttu benim için teşekkürler
hanfel isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 16-07-2008, 11:48 PM   #5 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 3
37 Mesajinıza toplam 107 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
cananderen is an unknown quantity at this point

slm, ben de 31 yaşındayım.işletme son sınıftayım.benim de 2.üniversitem.8 yaşında kızım var.ben de maddi durum yüzünden okuyamadım diyebilirim.ama insanın içindeki istek hiç bitmiyor nedense.bu sene maddi durum yüzünden sınavlara giremedim ama seneye bitireceğim mutlaka okulu.ve tekrar sınava girmek istiyorum kendimi aşmayı seviyorum napayım
Alt 06-07-2010, 11:00 PM   #6 (permalink)
Teğmen

ayay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 83
44 Mesajinıza toplam 188 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
ayay is an unknown quantity at this point
Standart Cevap: Ynt: istekleriniz edikkat edin

tipitip çok güzel ifade etmişsin kendini!..ne güzel istediğin hayatı grçekleştirmeye çalışmak ve gerçekleştirmek!..ben de iki sene önce sınavı kazandım(öss),fizik bölümüne yerleştim bi sene okudum ancak o bölümde kendi geleceğimi göremiyodm zaten tercih hatasıyla oraya terleşmiştim.sürekli bırakacam deyip duruyodm..psikolojim berbattı tabi..iki sene kayıp düşündükçe daha kötü oluyodm..sonra kendime söz vrdim sevmediim istemediğim mesleği yapmayacam tekrar sınava hazırlanıp istediğim bölümü kazanacağim diy..DİŞ HEKİMLİĞİ tek hayalim di benm..bi sene hiç durmadan bıkmadan onca sıkıntıya tersliğe inat çalişiyodum,bunu yapmam lazım çünkü istiyorm ve yapacağim ben dahil çeevremdeki herkes bekliyor o perfonmansı ya olacak ya olacak..ilk sınava girdim tam bir hayal kırıklığı yapamadım onca çaba boşuna mı okulu boşuna mı bıraktım..kendime güvenm tamamiylen tükendi..ama yine yılmaddım iki sınav daha var öümde(yeni sistem) hem önemli olan o iki sınav dedim ve başladım çalişmaya,girdim iki sınavım da(ALLAH'ima şükürler olsn)iyi geçti...şimdi hepiniz o mutlu sonu bekliyosnzdur...ama daha belli değil maalesef sonuçları merakla ama umutsuz bekliyorm...şimdi benm söylemek istediğim;istemek diyorsunuz sadece istemekle azmetmekle olmuyo maalesef..ŞANS işte herşeyin çözümü o bence..o an yannda olacak insann..
ayay isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 06-07-2010, 11:13 PM   #7 (permalink)
Dolphin

bluegirlx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 4,057
1,534 Mesajinıza toplam 6,218 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond reputebluegirlx has a reputation beyond repute
Standart Cevap: Ynt: istekleriniz edikkat edin

Alıntı:
hanfel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
"İsteyin alacaksınız, arayın bulacaksınız, kapıyı çalın size açılacaktır." hz. isa' nın bu sözü her zaman ışığım oldu. Ne aradığını biliyorsan karşına çıktığında tanıyorsun onu, tanımlayabiliyorsan elindekileri ve elde etmek istediklerini yaratıcı zeka sana gönderiyor onu bir şekilde Nietzsche'nin Zerdüşt'ünde bir söz vardır çok çok etkilendiğim 'benim olan bana gelir, sonunda yine bana gelir..' İNANÇ, GÜVEN ve AKIŞA GÜVENMEYİ bilmek. İsteklere olan teslimiyetten daha güzel birşey bilmiyorum,o güven ve inançtan.
Bu forumun bana geliş şeklini anlatmaya gerek yok bile sanırım, ihtiyaçlarına inanıyorsan o seni buluyor zaten.. Bütün sorularımını cevaplarını harfi harfine burda buldum. TEŞEKKÜR EDERİM. Aşamadığm en büyük sorunun canlı örneklerinin isteklerini yaptığını görünce çok büyük heyecan duydum. Ve paylaşmak istedim sadece. İçimdeki en büyük istek ve uktedir FELSEFE OKUMAK. Hep bunu istedim, hep bunu düşledim, hep bunu bekledim.. Ama her defasında kendime çarptım, düştüm ve feci yaralar aldım. Hayatımın her alanında kullandığım bu yasayı bir tek bunun için kullanamadım, kabul ettirdim belki bilincime bunu zorla, bilmiyorum. Şimdi tüm zorluklara rağmen hedeflerine ulaşan arkadaşların mesajlarını okuyunca kendime ve bu konudaki güçsüzlüğüme olan kızgınlığım daha da arttı. Hayatta en çok yapmak istediğim şey bu, bunu yapmak zorundayım ben bunun için yaratılmışım ama benim olana ulaşmadaki beceriksizliğime olan öfkemden hiçbirşeyi göremiyorum. İstediğim herşeye sahibim şükürler olsun mükemmel bir eş, iyi bir iş, huzurlu bir aile ortamı.. Ama bunlar yetmiyor, kendimi gerçekleştiremediğim düşüncesi her acıdan ağır bir acı oluyor yüreğimde.. Her neye sahip olursam olayım, en mükemmeli bile tatmin etmiyor.
Gıpta ettim arkadaşlar sizi tebrik ederim, isteyip almak sahip çıkmak düşlerine, sarılmak sımsıkı gerçeklerine işte budur istemek.
Herşeyi isteyebilen ben en çok istediğim ideali isteyememenin acizliğinde kıvanırken küçük bir umuttu benim için teşekkürler

bazen en çok istediğimiz şeyi çok uzak bir yerde görürürüz tipitip arkadaşımızın dediği gibi.yapan için kolay bir durumdur oysaki..diğerleri gibi bir defa ve kesin istesen belki olacak ama olmayacağını düşünüp defalarca istiyor olunca ne yapacağını düşüneceğine nasıl olacağını düşünüp zorlaştıyoruz olmasını..çözüm o duruma kolay ve sıradan şekilde kavuşmuş insanların hikayalerini dinlemek bence..

bluegirlx isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2010, 01:15 AM   #8 (permalink)
Teğmen

zümrütü anka zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 472
157 Mesajinıza toplam 698 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zümrütü anka zen will become famous soon enoughzümrütü anka zen will become famous soon enough
Standart Cevap: istekleriniz edikkat edin

merhaba ,yazılarınızı okudum ..
etkilenmemek mümkün değil..
diliyorum ,yaşamın her karesinde başarılarla dolu bir hayat ve yaşamı huzurla geçireceğiniz ve yaşayacağınız çok güzel bir ömür temenisiyle ,paylaşımlarınız süper ve hepiniz harika insanlarsınız.
tşk sevgiyle
ben ,nedense biraz kendim hakkımda yazmak istedim..
doğunun şartları çok zordur,siteyle ilk tanıştığımda inanın o kadar korkuyordum ki anlatamam..
yani dışarıyla bağlantım hiç yoktu..
nasıl heyecanlı ve nasıl bir korkuyla başbaşaydım .
siteye ilk zamanlarda on dk bilemedin yirmi olsun başka yoktu.
cesaretim olmadığımdan .
cesaret sıfırdı inanın biri öğrenecek diye korku beni baya bi sarmıştı ..
hani iste, istediğin gelir seni bulur düşüncesiyle hareket etmeye başladım.
snr sitenin telkin müzikleriyle tanıştım.
hayatım gerçekten o günden snr hızlı bir şekilde değişime uğramaya başladı..
bu arada ,siteye tşk etmeden geçmeyeceğim ..
iyi ki varsınız .
değişim dvm etmekte .
ben okuyamadım..
ama kendimi geliştireceğim düşüncesinin verdiği duyguyla inanılmaz şeyler başardım.
kendimce belki bazılarına kolay gelecek ama inanın zorlukların olduğu yerde hayat hiç te kolay yaşanmamakta .
sizler gibi üniversite okuyamadım.
ama şartlar o kadar zordu ki güç bela ilkokulu bitirebildim..
çok erken yaşta evlendim..
tabi erken kalkan erken yol alır misaliyle 4 çocuğum oldu .
şimdi kocaman hepsi büyüdü zaman çabuk geçti ama bende ki okuma sevdası hiç mi hiç bitmedi..
yüreğimde bir ukde olarak kaldı .
öğrenmek için öyle bir çaba sarfettim ki gece gündüz ne bulursam okumaya başladım..
bu arada şunu çok iyi öğrendim eğer bir konu veya ne olursa olsun siz hazır olduğunuzda ,öğretmen sizi çok kolay bir şekilde bulmakta ,bunda kesinlikle emin olun .
çnk ben ne zmn karar versem bir şeyi öğrenmede bakıyorum anında karşıma çıkmakta .
geçen sene açık öğretimle tanışmam bu şekilde oldu karar verdim ve bnm için o kadar imkansız bir şeydi ki açık öğretimden okumak ,sadece istemenin bile zorluğunu yaşayan bir haldeydim ,düşündükçe nasıl mutlu oluyorum anlatamam..
vasfımız ağalıktan gelir ondan biraz değil baya bi zorlandım .
hayata karşı ,yıkıldım çoğu zaman hırpalandım ,ama kararlıyım ne olursa olsun okuyacağım .
başarılı olmak düşüncesindeyim
tabi başkalarının yapamadığını yapmak onlara inanılmaz zor gelmekte ve bir şekilde yara almam için var güçleriyle çalışır ama onların bilmediği bir şey vardı .
her adımda düşürmek için yaptıkları bu ne olursa olsun, beni vazgeçiremeyecekleriydi .
ben daha çok güçlenirdim.
bzn arada yıkılırdım ,ardından hadi bir daha dene bu defa olacak düşüncesiyle tekrar başlardım hayatıma yine yeni yeniden ..
zoru çok seviyorum..
mücadele ruhumu hiç kaybetmedim ..
ne verirsem hep ,karşılığını o derece alırım düşüncesiyle yaşadım.
bzn olumsuzluklar olmuyor değil,tükenmenin son anınıda yaşadım ama her seferinde hiç beklemediğim bir umut bana destek olur ve tekrar ayağa kalkmanın verdiği azimle yürürdüm..
ben hayatı yaşadıkça yaşadığım her şeyi en iyi öğretmen ve ben de çok iyi öğrenci olmam gerektiğini düşünür ve ona göre yaşarım hayatımı ..
yaşam , imkansızlıklarla dolu ama bir o kadar da imkan ve fırsatlarla çevrili..
bu sene kayıtları yapıp tekrar başlayacağım 6 ıncı sınıftan okula başlayacağım ben başaracağımı biliyorum .
yaş 78 dğlym.
hiç yaşıma bakmadan tekrar başlayacağım..
okumak bana o kadar huzur vermekte ki , ben o huzurla yaşıyorum yaşamayı seviyorum .
bıkmadan usanmadan zor da olsa yürümek hayatın tadı burda gizli bence ..
bzn bilmemiz gerekenler için önce bir güzel canımız acır ,snr bakarsın ki meğer öğrenmemiz gerekenler olduğu için yaşamışız .
ama bu neden olmakta ,etraftan yeterince ders almadığımız için, etrafı gören gözlerle baksak ,hiç te o acıları çekmeden öğrenebileceğimizi görebiliyorum.
azimle yola dvm .
nereye kadar gidecek ,oda bnm kendime vereceğim kararla yürüyeceğim.
yola devam, seçim hakkı benim olduğuna göre, şimdiden seçimleri geleceğe yönelik almak daha akıllıca bir düşünce tarzı ,sizcede öyle değilmi ?
biraz karışık yazdım
aff ola
sevgile
r

Yaşama açılan umut ışıkları ,önce kalbinde yanmaya başlar..
snr hayatının amacına ulaştırır...
zümrütü anka zen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2010, 03:25 AM   #9 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 170
166 Mesajinıza toplam 450 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
7tepe will become famous soon enough7tepe will become famous soon enough

paylaşımların için çok saol ezmiran botan,çok etkilendim yazdıklarından.Ayrıca derdini çok güzel anlatmışsız,kendini yetiştirdiğin çok belli,
inşallah hayatta herşey gönlünce olur
7tepe isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 07-07-2010, 11:17 AM   #10 (permalink)
Teğmen

zümrütü anka zen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 472
157 Mesajinıza toplam 698 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zümrütü anka zen will become famous soon enoughzümrütü anka zen will become famous soon enough

Alıntı:
7tepe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
paylaşımların için çok saol ezmiran botan,çok etkilendim yazdıklarından.Ayrıca derdini çok güzel anlatmışsız,kendini yetiştirdiğin çok belli,
inşallah hayatta herşey gönlünce olur

tşk ,çok sağol,okuduğun için ,ben bir buçuk yıldır hafızlığa gitmekteyim gerçi biraz zor ama, ezber gücü beyni inanılmaz derece de güçlü kılmakta .
sağol hayata karşı yapılabilecek en iyi şey, yapabileceğine inanmaktır ..
mutluluklar dilerim..
sevgiler 7tepe

Yaşama açılan umut ışıkları ,önce kalbinde yanmaya başlar..
snr hayatının amacına ulaştırır...
zümrütü anka zen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks