Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Kişisel Gelişim Klubü > Alternatif Kişisel Gelişim > Kuantum Düşünce

Uyarılar

Kuantum Düşünce kuantum düşünce gücü, kuantum düşünce teknikleri, şanal kuantum düşünce, kuantum düşünce teknigi, kuantum düşünme, kuantum düsünce, kuantum düşünce nedir, kuantum düşünce kitap, kuantum düşünce tekniği, kuantum fiziği düşünce, kuantum düşünce, kuantum ve düşünce, kuantum duşunce, kuantum düşüncesi, kuantum düşünce şanal günseli, kuantum düşünce tekniği şanal, kuantun düşünce, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce gurubu, kuantun düşünce tekniği, kuantum düşünce tarzı, kuantum düşünce tekniği nedir, kuantum düşünce yöntemi, kuantum düşünce kitabı, kuantum düşünce sanatı, kuantum düşünce tekniği kitabı, kuantum düşünce tekniği eğitimi, kuantum düşünce tekniği kitap, kuantum düşünce seminerleri, kuantum düşünce merkezi, kuantum düşünce ve yaşam merkezi, kuantum düşünce nasıl uygulanır, kuantum düşünce tekniği nasıl uygulanır, kuantum fiziği ve düşünce, kuantum düşünce sistemi,

Kader Ve Kuantum

Alternatif Kişisel Gelişim ve Kuantum Düşünce Kader Ve Kuantum Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Tartismalara baslamadan önce yargilara dur demek gerek.Özünü bilmeden verilen bilgiler cogu insana ulasmadan enerjisini yarilamadan silinir.Neden? Sürekli olumsuz telkinlere maruz kaldık evet dogduk büyüdük istediklerimizi elde etmek icin icimizde bir savas bir sikayet bir isyan borbardimani ama sikayet etmeden cevrenize ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kuantum Düşünce telkin cd indir izle İstanbul Kuantum Düşünce nerededir kimdir Kuantum Düşünce çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kuantum Düşünce hipnoz Kuantum Düşünce olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kuantum Düşünce hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kuantum Düşünce kuantum düşünce kitap haberi

Kader Ve Kuantum

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 03-05-2007, 05:43 AM   #1 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
zoyasonsuz is an unknown quantity at this point
Standart Kader Ve Kuantum

Tartismalara baslamadan önce yargilara dur demek gerek.Özünü bilmeden verilen bilgiler cogu insana ulasmadan enerjisini yarilamadan silinir.Neden?
Sürekli olumsuz telkinlere maruz kaldık evet dogduk büyüdük istediklerimizi elde etmek icin icimizde bir savas bir sikayet bir isyan borbardimani ama sikayet etmeden cevrenize hic baktiniz mi?Bir cicek neden olusuyor gökyüzü neden mavi,insanlar neden farkli yapilara sahip.Kendimi bu düsüncelere kaptirdiktan sonra dna enerji derken kendimi kuantum fiziginde buldum.Kaderimin bir elektronun ellerinde oldugunu o elektronları düsüncelerimle kendime cektigimi anladim neden düsünce neden telkin bize iyi geliyor?Çünkü her düsünce bir frekanstır ve her frekansın bir dalga boyutu vardır.Ne kadar güclü ve olumlu düsünürsek frekansların boyları büyüyerek bir elektronu cekmis oluruz ve böylece atomlar olusmaya baslar düsüncemiz devam ettikce atomlar birlesir ve düsünce gücümüze göre madde olusur.Peki simdi kader elimiz de mi degil mi?Evet elimizde cünkü kainat bir olasiliklar bütünüdür her olasiligin sonucu bellidir ve sonucu bilen bizden önce gören ise Allahtir.Sonsuz olasiliklar dünyasinda tek bir seçimi yaşamak ise bu durumda kazanin olmasini bekleyip olunca da işte biliyordum zaten böyle olacağını demektir.İnsanin yaratilan alemler icerisinde en yüce olmasinin da nedeni bunu anlayacak derece de mükemmel bir beyin yapisiyla yaratilmasidir.Bu siteye her girişinizde hayatimdegişti yazısını okuyorsunuz çünkü di li geçmiş beynin en güzel cevap verdigi olumlama biçimidir.Beyinde zaman kavramı yoktur o yüzden geçmişte yaşadıklarımız şimdi ki gibi acı verir.Geleceğe dair umutlarımız ise bizi şimdiden sevindirir.Bunların sonuçları şimdiye baglıysa geçmişimi de gelecegimi de şimdiye taşıma imkanim var..

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 03-05-2007, 06:15 PM   #2 (permalink)
Teğmen

14 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
canozanyazar is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: Kader Ve Kuantum

ben seninle aynı görüşte değilim. sonuçta insan beyni için bir zaman dilimi vardır ve bu zaman dilimi kesinlikle hayamla paralele değildir.geçmişim günümüze yada geleceği şimdiye taşımak ise sanırım biraz zor olur idye düşünüyorum. geçmişteki olacak şeyleri bu güne taşıyıp gerçekten onu yaşamanın adı ŞİZOFRENİNDİR. YANİİİ gerçek hayattan kopup tamamen hayal bir gücümüzden bir dünya kurmak....mümkün mü? tabiki mümkün ama şizofrenin olmak şartıyla.........
Alt 03-05-2007, 07:19 PM   #3 (permalink)
Teğmen

22 Mesajinıza toplam 159 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Sizin için bir zaman dilimi var beyniniz icin var mı?Arastirdiniz mi?Sizofreninin neden elektrik sokuyla tedavi edildiğini biliyor musunuz ya da ilaclarin nöronlar arası neden iletisimde daha fazla akim saglamak üzere kullanildigini biliyor musunuz?Hayal dediginiz düsüncelerin bir frekansı oldugunu yazmama ragmen nasıl şizofren deyip kestirip atıyorsunuz.Zaten dengeli düsünmekle dengesiz düsünmenin nasıl bir frekans yaratacagini zaten biliyorsunuzdur.Umarım önünüze koydunuz şizofreni tabusu yıkılır.
zoyasonsuz isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 04-05-2007, 12:04 AM   #4 (permalink)
Teğmen

14 Mesajinıza toplam 41 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
canozanyazar is an unknown quantity at this point

Senin okuduğun alanda uzman değilim.herkezin kendine göre görüşleri var burası bir tartışma ortamı ben hüşündüklerimi yazarım eleştirmek size kalmış....haklı olabilirsin....ama ben böyle olduğunu düşünmüyorum gayet basit....
Alt 04-05-2007, 12:08 AM   #5 (permalink)
asisler
Guest

Selamlar ederim....

Ben Zeynep kardeşimin söylediklerinin her kelimesine katılıyorum... Okuduklarımdan bildiğim kadarıyla insan beyninin ürettiği düşüncelerde maddedir. şöyle ki; düşüncelerimiz sadece bizimle değildir. beynimizde ürettiğimiz her düşünce bizden belli frekanslarda ayrılarak semaya doğru yolculuk etmektedirler. yani hani bilimadamlarının dediği söylediğimiz hiç bir kelime boşlukta kaybolup gitmiyor hepsi belli bir yerde depolanıyor gibi sözler vardır muhakkak duymuşsunuzdur. İşte tıpkı bunlar gibi düşüncelerimizinde hiçbiri kaybolup gitmez veya hayalden ibaret değillerdir. hepsi belli frekanslarda semaya ulaşır ve frekansları aynı olanlar burada birbirrleri ile benim açıklayamayacağım türden bir bağ kurarak tekrar onu üreten beyne geri dönerler. Ne varki bu kez tek fark kendileri gibi bir çok düşünceyi daha beraberlerinde getirmeleridir. İşte bundan sebeptir ki hayat boyu insan hep korktuklarını yaşamaktadır.. Tabiii korkmayanlar için durum çok daha güzel oluyor :) negatif düşünenin hayatı hep kötü anılarla dolmakta pozitif düşünenin hayatı ise hep neşe içinde geçmektedir. benim başıma çok gelmiştir. söz gelimi birine belli miktar bi borcum var ve günün bir anında onunla görüşmek istemiyorum. ve kendi kendime diyorum ki " inşaallah bugün aramaz " öyle dememe kalmıyor borçlu olduğum ( bunu kendinize uyyarlayabilirsiniz ) kişiden bir telefon alıyorum. Bunun sebebi se beynimizin yüklemleri algılamamasıdır kısaca. söz gelimi bu seferde kaybetmek istemiyorum derseniz. kaybetme ihtimaliniz kazanma ihtimalinizden en az on kat fazla olacaktır. çünkü bi kez kaybetmeyi düşündünüz. Oysa bu kez kazanmak istiyorum deseydiniz. ihtimaller tersine dönecekti ve kazanacaktınız. Genellikle evli insanlarda çok olan bişeyde " eşimin bundan sonra böyle olmasını istemiyorum vb. " düşüncelerin çokluğundan kaynaklanan çekişmelerdir. halbuki beynimiz düşüncelerimizin YÜKLEMLERİNİ hiç bi şekilde dikkate almaz ve her düşündüğümüz bi şekilde hayatımıza girecektir eninde sonunda. diğer arkadaşımızın dediklerine gelince hayal kurmak dediğimiz şey bi gün bizim olmasını istediğimiz şeylerden ibarettir ve insan kurduğu hayallere inancının büyüklüğü ile doğru orantılı olarak mutlaka kavuşmaktadır.

Konuya dini boyutlardan bakacak olursak. hepimizin bildiği gibi İslam dinine girmenin ilk şartı kelimei tevhidi dil ile söylemek ve kalp ile onaylamaktır. yani bi anlamda bu bizim duamızdır. biz inandığımızı söylemişizdir hem dil hemde kalbimiz ile. Bu bağlamda her düşüncemiz ALLAH c.c. katında dua mahiyeti taşımaktadır. Ve ALLAH c.c. insanın inandığını yaşamasına izin vermektedir.konuyla ilgili detayloı bilgi almak isteyen arkadaşlara Muhammed Bozdağ ın Düşün ve başar, Ruhsal Zeka, İstemenin Esrarı isimli kitapları ile yazarını hatırlayamadığım % 100 düşünce gücü isimli kitapları okumalarını öneririm...

İnsan inancının büyüklüğü ölçüsünde inandığı herşeyi kesinlikle yaşamaktadır. Hatırladığım kadarı ile geçmiş zamanlarda yaşanmış bir olayı aktarmaya çalışacağım...

Şahsın biri kırklı yaşlara kadar hiç bir dini bilgisi olmadan sürmüş yaşamını. Fakat bir gün gelmiş ve artık dinini öğrenemeye niyet etmiş. en yakında bulunan camiye giderek durumu hocaya açmış. ve dinini öğrenmek istediğini belirtmiş. Hoca ilk olarak besmele çekmeyi öğretmiş kişiye. Adam mutluymuş lakin besmelenin faziletini öğrenmek istemiş. sormuş hoca ya :

- Hocam besmelenin fazileti nedir ?
hocanın cevabı ise

- her işine başlarken besmele ile başlarsan o işin ALLAH c.c. ın izni ile olur demiş. Adamda bir sevinç bir sevinçki görmeyin.ayrılmış hocanın yanından.

Bi kaç gün sonra tekrar ders almak umudu ile hocanın yanına giderken. Kendisininde ona doğru gelmekte olduğunu görmüş. Hoca ilerdeki başka bir köye gitmekteymiş.

- Gel istersen birlikte gidelim. hem böylelikle bana yol arkadaşı olursun, hemde yolda bi kaç konu anlatırım demiş.

Birlikte yürürlerken, iki köyü birbirinden ayıran derenin başına kadar gelmişler. Hoca hemen ayakkabılarını çıkarmaya başlamış fakar bu esnada adam bir besmele çekerek hiç ıslanmadan suyun üzerinden yürüyüp geçmiş. Arkasına dönüp bakmış ki hoca paçalarını sıvamakla uğraşıyor.

- Aman hocam ne uğraşıyorsun. Bana öğrettiğin gibi sende bir besmele çek ve suyun üzerinden yürü gel bu tarafa demiş.

Hoca nın gözlerinden yaş boşalmış o an ve demiş ki :

-biz besmeleyi sadece dilimizle söylüyormuşuz. Sen ise kalbinede söyletiyorsunnn....

Herşey inanmakla başlar. inan ve yaşa. bu konu ile ilgili çok derin çalışmalarım hala devam ediyor bir gün onları da paylaşmak isterim sizinle...

Geçmiş ve Geleceği günümüze taşımak konusundada söylenebilecek pek çok şey var. Yüzeysel olarak geçmiş gelecek denen bütün kavramların şimdi şu an bulunduğumuz yerde olduğunun bilinmesini isterim. Öyle ki bizler şimdi şu an belki cennette gül bahçeleri içindeyiz belkide cehennemde ateşler içinde. Nasıl olur bu diye soranlara ise cevabım ALLAH c.c. ın zamandan ve mekandan münezzeh olduğudur. ALLAH c.c. bizlerin cehennemdemi cennettemi olduğumuzu çok iyi bilmekte fakat kendi kaderimizide yaşamamıza izin veriyor. Bu durum benim kendi kanaatimce insanın üç boyutu gibi bişey. Hani su nasıl üç halde bulunuyorsa ( sıvı, katı ve gaz ) insanda ana rahminde sıvı halindedir. ve sonra dünyaya gelir korumasızdır. bunu suyun ilk donmaya başladığı zamanlar gibi algılayabilirsiniz. zaman ilerleyip insan 30 lu yaşlara geldiğinde tam katılaşmıştır artık. Sonrasında süreçler tersine işlemeye başlar. vücutta yavaş yavaş kırışıklıklar ve benzeri deformasyonlar ile kendini gösterir. Buharlaşma başlamıştır. Bi gün gelir nokta konulur hayata. Buharlaşma sürecide tamamlanmıştır. işte asıl mesele buhar haline gelene kadar geçirdiğimiz o zaman diliminde nasıl gerçekleştiğidir bu sürecin. biz bir bulut olup yağmura dönebilecekmiyiz. yoksa gökyüzünde kayıplaramı karışacağız. bu tamamen bizim kendi kararlarımızın getireceği bi sonuçtur. iyi düşünmeli insan. yaşayacaklarınıda iyi seçmeli. Çünkü izin vberiyor ALLAH c.c. insanın inandığını yaşamasına, inancı ölçüsünde....
Alt 04-05-2007, 01:11 PM   #6 (permalink)
Administrators
♥Ozlem Şahin ♥

shamanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 13,842
2,276 Mesajinıza toplam 13,392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
shamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond reputeshamanic has a reputation beyond repute

Fransız fizikçi Jean-Pierre Garnier Malet, zaman ve yaşam hakkındaki düşüncelerimizi kökünden değiştirecek bir teoriye imza attı. Eşiyle birlikte kaleme aldığı, Changez Votre Future par les Ouvertures du Temps (Zaman Açılımlarıyla Geleceğinizi Değiştirin) başlıklı yapıtında zamanın sürekli akmadığını; zaman dilimleri arasında algılayamadığımız bir hızla gerçekleşen 'açılımlar' olduğunu, bunların da geçmiş, şimdi ve gelecek arasında bilgi alışverişini mümkün kıldığını söylüyor.
"La Theorie du Dedoublement / The Doubling Theory" adıyla bilim dünyasına duyurulan teoriden yola çıkılarak yazılan kitabın belki de en ilginç yönü Sümerliler, Mısırlılar ve kadim Yunanlılar tarafından bilinen bir gerçeğin yeniden ortaya çıkarılması: 25.920 yıldan oluşan güneş döngüsünün (24.840 + 1.080 yıl geçiş dönemi) başında, zamanın üç farklı birime bölünmesiyle birlikte, bedenlenen her varlığın ikiye ayrılmış olması.

Daha ileriye gitmeden yukarıda anlatılanları çok yalın bir dille özetlemek istiyorum:

Geçmiş, şimdi ve gelecek aynı anda ama farklı viteslerde gelişen realitelerdir. Bunlar arasındaki fark edilmez 'zaman açılımları' bilgi değiş tokuşunu sağlamaktadır. Ve; şu anda yeryüzünde bulunan her insanın daha yavaş akan bir zamanda, yani geçmişinde yazarın "Double" ya da "Agguelos" (zamanın ulağı) adını verdiği bir çifti bulunmaktadır. Matafizik literatürdeki "eş ruhlar" ve "ruh ikizleri" kavramıyla hiçbir ilgisi olmayan bu paralel kişilik, ruhun amacını ve asıl sorularını bildiği için huzurlu ve sağlıklı bir geleceğin garantörü olarak yaratılmıştır. Dolayısıyla, Agguelos ile kurulan her iletişim düşüncelerimizle yarattığımız 'tehlikeli' gelecek potansiyellerini ortadan kaldıracak, gitmemiz gereken yolu kendi irademizle çizmemize yardım edecektir. Bir başka deyişle, aklımızdan geçen her düşünce farklı bir gelecek potansiyeli oluşturmakta, oluşan bu potansiyeller güçlendikçe bizi kendilerine doğru çekmekte, isteklerimizi, seçimlerimizi, seçeneklerimizi ve projelerimizi etkilemektedir. Bu etki olumsuz olduğunda, gelecekten şimdiki ana sızan yanıltıcı bilgiler yanlış bir geleceği realize etmemize sebebiyet verirler.
Günlük yaşamda karşılaştığımız problemleri, geçirdiğimiz psişik ve fizyolojik rahatsızlıkları n nedenini yaratılmış negatif gelecek potansiyellerine bağlayan Garnier Malet, Agguelos'un bunları değiştirebildiğini öne sürüyor ve derhal uyumamızı tavsiye ediyor! Neden mi? Hemen izah edeyim:

Uykunun R.E.M bölümünde, geçmişle şu an arasındaki zaman açılımı sayesinde, "agguelos"un enerjetik bedeniyle kişinin enerjetik bedeni yer değiştirerek birbirlerine ait bilgiyi okuyabiliyorlar. Bu etkileşimde kilit rolü oynayan faktörün "su" olduğunu unutmadan eklemeliyim. Keza Agguelos, bizdeki bilgileri okuyup geleceği inceledikten sonra önerilerini enerjetik bedeni vasıtasıyla hücrelere kaydediyor. Bilince sezgiler ve önseziler halinde yükselen bu bilgiyi dinlemek, istenmeyen gelecek potansiyellerini yaratan düşünceleri ve davranışları değiştirmek tamamen bizim irademize kalmış bir seçim. Uyku esnasında kendi çiftiyle iletişim kurmayan bilincin gidecebileceğ i tek yer, gelecekteki potansiyellerdir. Bu potansiyellerden bazıları asalaklara benzer. Onlar kendi varlıklarını sürdürebilmek için enerjetik bedene yanlış doneler verirler. Sakın kormayın, Değerli Okurlarım. Bilirsiniz, her problemin çözümü kendi içinde gizlidir. Bu durumda yapmanız gereken şey, Agguelos'u kullanma yönteminin inceliklerini belleyerek, her gece onunla dansa gitmektir. Uykuya dalmadan önce zihninizdeki en son düşünce ona söylemek istedikleriniz olmalı. Garnier Malet'ye göre bu, çok basit bir şekilde formüle edilmeli:
"Lütfen geleceğimi isteğin gibi düzenle ve şu problemi çözümleyecek en uygun çareyi bul."

Beklediğiniz cevap ve çözüm üç gün veya 40 gün içinde gelecektir. Bunun nedeni, geçmişteki zaman açılımının bizim üç günümüze; şu andaki zaman açılımının ise gelecekteki 40 güne tekabül etmesidir. Burada sizlerle paylaşmaya geyret ettiğim bilgi, kitapta anlatılanların ufak bir bölümüydü sadece. Daha geniş bilgi edinmek isterseniz, www.garnier- malet.com adresine girebilir; teoriyi İngilizce okumak için, Google'da "The Doubling Theory" başlığıyla araştırma yapabilirsiniz.
Agguelos'a selamlar...

alıntı..
Işık Menderes
Alt 04-05-2007, 09:27 PM   #7 (permalink)
Teğmen

Semaviler dönerken atom şeklini alır ve bir eli yukarıda bir eli aşağıda olarak aynen atom modeli gibi dönerler bence bundan daha güzel daha çok heyecan verici insanın içini kıpır kıpır eden bir görüntü olamaz.Kuantum ve sufizm aynı zaten.Bir çok ilim adamı tabi ki de bunu tamamen ritüeller düzenleyerek belirli ritmlerde dualar okuyarak her duanın ayrı bir titreşim oldugunu bildikleri için bir cok bilgiye ulaşmışlardır.Bunları ele alsak görsek ona göre yaşasak o zaman insanlar bunları kabul etselerdi belki de şu an çok üstün bir teknolojimiz gelişmiş spiritüel kimlikler olabilirdik ama insanlık her zaman farkındalık düzeyine ulaşana kadar çevresine çok acı çektiriyor.
Alt 04-05-2007, 10:45 PM   #8 (permalink)
25emel
Guest

lerzanım konu hakkında ki yorumunu merakla bekliyorum 44. hadi ya bitmedimi bu dizi daha
Alt 04-05-2007, 10:47 PM   #9 (permalink)
25emel
Guest

lale sen nerelerdesin ya yoksun hiç dusun
Alt 01-11-2007, 02:22 PM   #10 (permalink)
Üsteğmen

141 Mesajinıza toplam 392 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
üç_gömlek is an unknown quantity at this point

kuantumla ilgili bazı yerlerde "kuantum fiziği" bazı yerlerde de "kuantum felsefesi" diye geçiyor.kuantumun fiziği ile felsefesi aynı şeyler mi yoksa farklı şeyler mi? benim anladığım fiziği ile ispat edilen kuantum gerçeklerinden felsefesi ile de hayatımızı düzenleme çalışması yanılıyor muyum?

2-shamanic'in gönderdiği makaledeki şu paragrafı tam anlayamadım.daha doğrusu bundan faydalanmış olan biri bir anısını anlatırsa daha iyi anlayacam.

"Uykunun R.E.M bölümünde, geçmişle şu an arasındaki zaman açılımı sayesinde, "agguelos"un enerjetik bedeniyle kişinin enerjetik bedeni yer değiştirerek birbirlerine ait bilgiyi okuyabiliyorlar. Bu etkileşimde kilit rolü oynayan faktörün "su" olduğunu unutmadan eklemeliyim. Keza Agguelos, bizdeki bilgileri okuyup geleceği inceledikten sonra önerilerini enerjetik bedeni vasıtasıyla hücrelere kaydediyor. Bilince sezgiler ve önseziler halinde yükselen bu bilgiyi dinlemek, istenmeyen gelecek potansiyellerini yaratan düşünceleri ve davranışları değiştirmek tamamen bizim irademize kalmış bir seçim. Uyku esnasında kendi çiftiyle iletişim kurmayan bilincin gidecebileceğ i tek yer, gelecekteki potansiyellerdir. Bu potansiyellerden bazıları asalaklara benzer. Onlar kendi varlıklarını sürdürebilmek için enerjetik bedene yanlış doneler verirler. Sakın kormayın, Değerli Okurlarım. Bilirsiniz, her problemin çözümü kendi içinde gizlidir. Bu durumda yapmanız gereken şey, Agguelos'u kullanma yönteminin inceliklerini belleyerek, her gece onunla dansa gitmektir. Uykuya dalmadan önce zihninizdeki en son düşünce ona söylemek istedikleriniz olmalı. Garnier Malet'ye göre bu, çok basit bir şekilde formüle edilmeli:
"Lütfen geleceğimi isteğin gibi düzenle ve şu problemi çözümleyecek en uygun çareyi bul."

Beklediğiniz cevap ve çözüm üç gün veya 40 gün içinde gelecektir. Bunun nedeni, geçmişteki zaman açılımının bizim üç günümüze; şu andaki zaman açılımının ise gelecekteki 40 güne tekabül etmesidir."

3-bir de o bi kitapta okuduğum şu hadiseden bahsediliyor galiba makalenin bazı yerlerinde.
"goethe sanırım faytonla bi yolculuğa çıkıyor.yolculuk esnasında bir yerde yol kenarında kendi dublesini yani yine kendisini görüyor.farklı elbise falan varmış ve yol kenarında bekliyor.bu olaydan birkaç yıl sonra bu sefer bizzat kendisi yol kenarında bekliyor dublesini gördüğü yerde ve dublesinin elbisesinden var üzerinde.makalenin bazı yerleri buna mı işaret ediyor?
üç_gömlek isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks