Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız birde sn maximumfelix. arkadaşınıza tavsiye etseydiniz sitemizi. bizleri onurlandırsaydı??? iyi olmazmıydı? dusun...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 18-07-2008, 09:25 AM   #621 (permalink)
<b>Administrators<br /> MuminOkan</b>

Tesekkür: 15,880
1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

birde sn maximumfelix.
arkadaşınıza tavsiye etseydiniz sitemizi.
bizleri onurlandırsaydı???
iyi olmazmıydı? dusun

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Elimde mevcut olan >tüm ücretsiz ve isme özel olmayan telkinler<

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
MuminOKAN isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 09:27 AM   #622 (permalink)

1,898 Mesajinıza toplam 8,534 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
MuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond reputeMuminOKAN has a reputation beyond repute

Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
yüksek lisans öğrencisiyim ve tez aşamasındayım.düzenli olarak okulu ziyaret edip hocama tezimle ilgili rapor vermem gerekiyor ama ben 2 aydır hiç bişi yapmadım , ne yapacağımıda bilmiyordum.hoca sinirli bir şekilde beni okula çağırdı geçenlerde yaptıklarını da getir die ama elimde bişi yok ve hoca beni fırçalayacak korkusuyla uyandım bu sabah.hemen 2 nokta yaptım aylardır gözümdee büyüyen tez taslağını çıkardım,ne yapacağımı nasıl oluşturucağımı hazırladım ama hala hocanın fırça çekeceği aklıma geliyordu onada okula giderken iki nokta yaptım o sırada müzik dinliodum ve kendimi karaoke barda hayal ettim ki düşünmiim die şarkı sölemeyi çok severim.ve ne oldu dersiniz,hoca beni o kadar iyi karşıladı ki:) iyiki huzursuz etmemişim kendimi:) aynı zamanda tazlak konusundanda bahsettim hocayla beyin fırtınası yaptık...ve şunu anladım,bir isteğe kitlenip kaldın mı bi halt olmuyo çünkü illaki "ya olmazsa" aklından geçio insanın bastırdığı için deemekki isteğinizi düşünüp-zihni boşaltıp-enerjiyi hissediyoruz ve ona sana güle güle dioruz..ha size hayal kurmayın deemiorum öle bir işlem yaptıınızı unutun. iste ve bırak o olacak mı olmicak mı die düşünme istedim bıraktım ve hayat güzel,o anı yaşa düşünmeden...
sen olayı çözmüşsün

Daha Sağlıklı Bir Hayat İçin Smootox Buğday Çimi Suyu İçin: https://www.simgeorganik.com.tr

Sana 1π gönderiyorum! Pi Stanford PhD'leri tarafından geliştirilen, dünya genelinde 47 milyondan fazla üyesi olan yeni bir dijital para birimidir. Pi elde edebilmek için https://minepi.com/MuminOkan linkini takip edin ve davetiye kodu olarak benim kullanıcı (MuminOkan) kullanın.
Alt 18-07-2008, 09:38 AM   #623 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 0
122 Mesajinıza toplam 635 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
mücevher is an unknown quantity at this point

Sayın SpY.Game, mesajlarınızdan anladığım kadarıyla siz de olayı çözmüşsünüz zaten. super
burada herkes kitaptaki bilgiler ıdahilinde kendi tarzını yaratıyor. sonuç alabildikten sonra illa
şöyle olmalı, illa böyle olmalı diye bir kural yok bence. ama kendi adıma henüz bir tarz yaratamamış
biri olarak yöntem arayışındayım. dusun
sizlerin bilgi ve tecrübelerine de ihtiyacım var. benim gibi bu konuda sıkıntısı olan arkadaşlar için de
aynı şeylerin geçerli olduğunu düşünüyorum. sizlerin tecrübe ve yöntemleri bizim kendi tarzımızı
belirlemede etkili olacaktır. sevgilerimle.....
Benim inandığım ölümsüz masallarım var
mücevher isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 09:49 AM   #624 (permalink)

yani tam olarak çözemedim galiba, ama uygulamalarımı yazıyorum zaten. super
dediklerinize katılmamak elde değil yani sonuca odaklanma açısından.
yani ben böyle yapıyorum, sen böyle yapıyorsun, nihayetinde doğru uygulama tek değil. (yani bu böyle olmalı aman sıralama karışmasın gibilerinde belirli bir sıra olmayıp, kişiye özel bir durum. ben ellerimi kollarımı açarım. başka biri kafada canlandırır, başka biri başka türlü yapar. her ne ise işte, konuyu dağıttım sanki...)
ama sonuç tek... başarılı... super önemli olan da bu.

iş ilanlarında "sonuç odaklı" dedikleri şey de buna benzer bişey. işin olması önemli, sonucun işle yarar olması, işin nasıl olduğu değil... super super super

Alt 18-07-2008, 12:15 PM   #625 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

Alıntı:
maximumfelix Nickli Üyeden Alıntı
bu cekımı hıssettıgınız an kuantum alana gırıs yapmıs oluyoruz...
Allah bizi yaratırken ruhundan üflemişti
bazı yazarlar dıyor kı; biz de Allah'tan kimisi tanrı dıyor, tanrıdan bir parca tasıyoruz
ve yaratım surecınde, tabı bu onunkıyle kıyaslanamaz ama, yaratım surecınde bız de basarılı olabılırız
aslında bıze boyle bır yetenek verılmıs.. kullanmayı bılmıyoruz ve haberımız yok
yıne Allah bırsey olmasını ıstedıgı zaman oldu mu olacak mı ne zaman demez dımı; ıste bız de hayatımıza daır olasılıkları yaratırken,çekerken
ne zaman olcak olcak mı oldu mu dememelıymısız
harika bir detay,ne güzel bir ip ucu bu.....????
teşekkürler maximumfelix.......
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 12:24 PM   #626 (permalink)
Üsteğmen

maxim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 93
182 Mesajinıza toplam 943 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maxim is on a distinguished road

niyet ederken nasıl bir yol izleniyor acaba....örnek verebilirmisiniz...
sevgiler......
maxim isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 12:30 PM   #627 (permalink)
Üsteğmen

disik82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 27
89 Mesajinıza toplam 236 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
disik82 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
SpY.GaMe Nickli Üyeden Alıntı
Alıntı:
disik82 Nickli Üyeden Alıntı
yüksek lisans öğrencisiyim ve tez aşamasındayım.düzenli olarak okulu ziyaret edip hocama tezimle ilgili rapor vermem gerekiyor ama ben 2 aydır hiç bişi yapmadım , ne yapacağımıda bilmiyordum.hoca sinirli bir şekilde beni okula çağırdı geçenlerde yaptıklarını da getir die ama elimde bişi yok ve hoca beni fırçalayacak korkusuyla uyandım bu sabah.hemen 2 nokta yaptım aylardır gözümdee büyüyen tez taslağını çıkardım,ne yapacağımı nasıl oluşturucağımı hazırladım ama hala hocanın fırça çekeceği aklıma geliyordu onada okula giderken iki nokta yaptım o sırada müzik dinliodum ve kendimi karaoke barda hayal ettim ki düşünmiim die şarkı sölemeyi çok severim.ve ne oldu dersiniz,hoca beni o kadar iyi karşıladı ki:) iyiki huzursuz etmemişim kendimi:) aynı zamanda tazlak konusundanda bahsettim hocayla beyin fırtınası yaptık...ve şunu anladım,bir isteğe kitlenip kaldın mı bi halt olmuyo çünkü illaki "ya olmazsa" aklından geçio insanın bastırdığı için deemekki isteğinizi düşünüp-zihni boşaltıp-enerjiyi hissediyoruz ve ona sana güle güle dioruz..ha size hayal kurmayın deemiorum öle bir işlem yaptıınızı unutun. iste ve bırak o olacak mı olmicak mı die düşünme istedim bıraktım ve hayat güzel,o anı yaşa düşünmeden...
sen olayı çözmüşsün
disik82 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 12:42 PM   #628 (permalink)
Üsteğmen

Tesekkür: 2
121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
maximumfelix is an unknown quantity at this point

Alıntı:
mücevher Nickli Üyeden Alıntı
güzel bir şekilde açıkladığın için teşekkür ederim. super
peki somut olaylardan örnek verebilir misin maximumfelix cim.
yani bu şekilde iki noktalayıp da başarılı olduğun birkaç olay???
niyet konusunun önemli olduğunu ben de hissediyorum. çünkü kitabın son
sayfalarına doğru baya bi ilerledikten sonra kafama takılan bazı şeyler olmuştu.
hatta bazılarını burada paylaşmıştım. kitapta riçırt kendinize sorun soru sormak çok
önemli gibi şeyler söylediğinden o gün ben ilk defa yüksek benliğimle irtibat kurdum
( o benle defalarca irtibat kurdu sezgi olarak o zamana kadar ama ben anlamadım ya neyse)
dedim ki iki noktayı başarabilmek için bilmediğim öğrenmem gereken ne???.
birden niyet kelimesi geldi aklıma.. niyet etmiyordum ben. ve niyet ederek iki noktaya başlıyorum artık.
sonradan son sayfalarını okuduğumda kitabın zaten orada niyetin çok önemli olduğunu yazdığını gördüm.
buradan şunu anladım. bilmek istediğimiz, öğrenmek istediğimiz herşeyi biz zaten biliyoruz. super
ama unutmuşuz sadece. bunu da yüksek benliğimize soru sorarak öğrenebilme imkanımız her zaman var.
hala bilmediğim şeyler var belki de bu konuda ama ben yolunu öğrendim en azından diye seviniyorum.
yani yüksek benliğim istediğim her zaman benim yanımda ve her soruya hazır bekliyor gibi....
ben şimdi bu bilgiyi sindirmekle meşgulüm. yakında iki nokta uygulamalarım netice vermeye başlar diye umuyorum.
bir de senin ve birçok arkadaşımızın söylediği gibi bu işi oyun oynar gibi yapmak, sonuç odaklı olmamak,
yani hisleri bu işe pek karıştırmamak beklentileri sıfırlamak gerekiyor galiba.ama tabi ki bu sadece iki nokta
uygulamasıyla alakalı. yoksa hayatta neyin beklentisi içine girmişsek o başımıza geliyor.
bu na da beklenti yasası deniyor. çok farklı konulara girmiyeyim konuyu dağıtmayayım.
iki nokta yapıp da başarılı olan arkadaşlar burada eylem (düşünce) adımlarını yazarlarsa bizler için bir ışık olacaktır diye düşünüyorum. ışık ve fotonlarla oynamak güzel şey bea.....
mücevhercim, daha once de yazdıgım uzre ben de zaman zaman kücük mucizeler yasarım hayatıma dair, istedigim sey anında oluverır
ama ben genel olaral ımgelemeyı kullanıyorum ya da boyle olsun dıyorum ve oyle oluyor
burada sansım mı devreye gırıyor yoksa bu yontem mı ıse yarıyor onu cozebılmıs degılım
benım de su ana kadar halledemedıgım, olması ıcın cok ugrastıgım bırkac sey varbiri iyilestirme digeri,kendı ozel hayatımla ılgılı..
ıste bunun ıcın sızler gıbı bu kıtabı aldım ve okudum
anlamadıgım kısımlar ıcın de forumumuzdan bazı arkadaslardan uygulamayı nasıl yaptıklarına daır bılgıler aldım
herkesın tarzı farklı ılla aynı sıra olacak dıye bırsey yok
niyet herseyde cok onemlı, yani en basıtınden ınsanlar ıbadet ederken dahı once nıyet edıyor degıl mı?
sankı kucuk bır sırmıs gıbı bıze aslında her ıse nıyetle baslamamıs tavsıye edılmıs gıbı
aynı zamanda nıyet etmek gıbı, ben "istiyorum" hayal ablanın dedıgı gıbı "azmediyorum" demenin de cok onemlı olduguna ınanıyorum
bilince bir komut veriliyor azmedıyorum denilince sankı..
o yuzden evet cok onemlı nıyet etmek...
kuantum alana gırıs yapıldıktan sonra sadece ımgeleme yapmak da yeterlı olabılır
dedıgım uzre herkesın tarzı farklı
benım arkadasımın soyledıgı (o aslında sızın de arkadasınız yanı forumdan bırı adını yazmadım yalnızca)
bana bılınce soru sorulması gerektıgı ve ıcten gelen o sesın ınsana rehberlık edecegı
ve yol gosterecegı.
maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 12:51 PM   #629 (permalink)
Üsteğmen

121 Mesajinıza toplam 510 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Alıntı:
birde sn maximumfelix.
arkadaşınıza tavsiye etseydiniz sitemizi.
bizleri onurlandırsaydı???
iyi olmazmıydı? dusun
arkadasım zaten forumdan biri.. illa su dıye adını mı yazmam gerekıyor?
hemen hemen bu ıste basarılı olmus tum arkadaslarla msn de gorusuyorum
ısım yazmaya gerek duymadım
kendımce orneklerle bırlestırerek buraya yazıyorum

Alıntı:
nasıl yani?
yukarıda ki son iki açıklama, iyi de, benim şimdiye kadar yaptıklarımın sıralaması böyle değildi? dusun
herhangi iki nokta bulunuyor. yada hissediliyor yada herne ise. bağ kuruyorum ve bağı oluşturduktan sonra soruyordum soruyu. akabinde serbest bırakıyorum. mesela şuan ellerim ve ayaklarım yanıyormu acıyormu hala anlayamadım geçen günkü gibi? bu his te bazı bazı geliyor, bazan gidiyor bazan gitmiyor dusun dusun
herkesın yontemı farklı, sıranın aynı olmasına gerek yok
nıyet edıyor olmak ve ıkı nokta belırleyıp aradakı cekımı hıssetmek kuantum alana gırıs ıcın yeterlı
benım de bazen agrılarım kısa sure ıcın tamamen kayboluyor ve sonra tekrar baslıyor
bunun neden oldugunu ben de bılmıyorum
sanırım kısa surelı bır basarı yakalıyoruz,ve o anda aa neden kesıldı neden degıstı dıye cok soru sormaktan o zaman gerı geleyım barı dıyor ağrı
sora sora gerı cagırıyoruz galıba..

maximumfelix isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 18-07-2008, 12:58 PM   #630 (permalink)
Üsteğmen

Alıntı:
maxim Nickli Üyeden Alıntı
niyet ederken nasıl bir yol izleniyor acaba....örnek verebilirmisiniz...
sevgiler......
niyet derken; mesela ben agrı ıcın nasıl yapıyorum onu anlatayım
kolumdakı agrının gecmesıne nıyet edıyorum agrının gecmesını ıstıyorum dıyorum
sonra 2 nokta belırlıyorum bunu gercekten yapısık nokta bularak yapmıyorum
rıchardın kızı mesela oyuncak kaplanı kullanıyordu ben yastıgımı kullanıyorum
pozıtıf tarafı olmasını ıstedıgım durum yanı ıyılesme- yada agrısız hal, negatıf tarafı vucudun agrılı su ankı kısmı kabul edıyorum
ve degısmesını ıstıyorum, bu sekılde cok basıt
agrı gecıyor ancak bır sure sonra tekrar baslıyor,bunu anlamıs degılım
yontemde yanlıslık yok,sadece neden kesıldı aa nasıl oluyor dıye sora sora tekrar durumu bozuyorum bence

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix