Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Arkadaşlar herkese selam:) Aranızda yeni sayılmam ama bu ilk mesajım. Bende birkaç konuya değinmek istiyorum İki nokta hakkaında. Konuyu baştan sona okudum kitabı da herhalde 6 veya 7 kere okumuşumdur çünkü her okuduğumda farklı şeyler öğrendim :) Bu konu ile ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 11-02-2009, 02:36 AM   #11 (permalink)

Tesekkür: 5
5 Mesajinıza toplam 80 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
spzint is an unknown quantity at this point

Arkadaşlar herkese selam:) Aranızda yeni sayılmam ama bu ilk mesajım. Bende birkaç konuya değinmek istiyorum İki nokta hakkaında.
Konuyu baştan sona okudum kitabı da herhalde 6 veya 7 kere okumuşumdur çünkü her okuduğumda farklı şeyler öğrendim :)
Bu konu ile uğraşırken benim yaptığım hatalara değinmek doğru olur sanırım. İlk denememde iki noktayı saçma bulup kitabı 2 ay civarı elime almadım ama gittiğim kitapçılarda ve odamda kitap gözüme batıyodu ve tekrar okuyup denedim ve sayısız durumlarda ve olayda güzel sonuçlar aldım. Herkes gibi bende doğru mu yapıyorum acaba? nasıl olucak arketiplleri zaman yolculuğunu nasıl uygularım? gibi sorular kafamın içinde dönüp durdu sonra Matrix Energetics resmi sitesinin forumunda ilginç bilgilere rastladım ve deneyimler git gide iyileşmeye hatta mükemmel hale gelmeye başladı. Burada anlatması sayfalar süren ve inanılmaz değişimler deneyimledim.

İki nokta uygulamasındaki ilk kuralın, belirli bi kuralının olmadığını öğrenmem epey bi zaman aldı. Bu şu demek İki nokta uygulamasının nasıl yapılacağı sizin hayal gücünüze ve yaratıcılığına bağlı. Kural burada sizsiniz ve her ne yapıyorsanız doğrudur.

Yeni başlayanlar veya uygulamada kafası karışık olanlara ilk tavsiyem spesifik bir olaya odaklanmamanızdır. Problem odaklı uygulamalar ilk başlayanlar için malesef olumsuzlukla sonuçlanabiliyor(kuantum fizik bilgisi olanlar ne demek istediğimi daha iyi anlayacaklardır) Diyelim ki sırt ağrısı çeken biri için iki nokta yaptınız ve sırt ağrısı anlık olarak azaldı ama tam olarak netice alamadınız yada belki sonuç aldınız ama kendiniz için aynı yöntemi uyguladığınızda olmadı. Buradaki handikap sonuç belirtmemektir yani sonucu sınırlamayınız. Belki ağrıyan bölge fizyolojik olarak değil de psikolojik olarak sorunlu veya tam tersi. Şu tarz sorular ile yaklaşırsanız genelde daha iyi sonuçlar ortaya çıkabiliyor "Daha iyi ve enerjik olsaydı kendini nasıl hissederdi" "En iyisi olsaydı nasıl olurdu" gibi genel niyetler bile şaşırtıcı sonuçlar çıkarabiliyor. Yanlız bunlar sadece örnektir kendiniz geliştirebilirsiniz kilit nokta genel olmak.

İstenilen sonuç hakkında çok fazla heyecanlı olmak veya aşırı derecede istekli olmak bazen istediğiniz sonucu almanın önünü tıkayabiliyor. Örnek vermek gerekirse; diyelimki kolunuz şiddetli bir şekilde ağrıyor veya yere düştünüz kolunuz incildi. Şiddetli ağrı çeken biri kendine iki nokta uyguladığında odak nokta ağrı olarak kalıyor ve başarılı olmak zorlaşabiliyor. Bu gibi durumlarda birinden iki nokta yapmasını istemek değişimi önemli derecede hızlandırmaktadır. ( tarafımdan denenmiştir )

Şu ana kadar birçok şifa tekniği ile ilgili kitap okudum hepsi de yararlıydı fakat içlerinden bana en çok faydası olan buydu. Herkesin belirli inançları önyargıları var insanlar bu yöntemi saçma, para tuzağı, vs. olarak görebilir fakat ben kendime bakarım sonuçda bu olay benim işime yarıyorsa ben bunu kullanırım

Sorun üzerine odaklanmak yerine çözüm üzerine genel niyetlerle iki nokta yapan herkesin başarılı olacağını düşünmekteyim. Tıkandığınız yerler olursa cevaplamaya çalışırım.

Matrix enerjisi çok renkli ve uygulaması çok kolay önümüzdeki 2 hafta sonra Richard Bartlett in seminerine katılıcam ordaki deneyimlerimi de anlatırım

Sevgiyle Kalın,

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

spzint isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix