Geri git   Hayatimdegisti.com kişisel gelişim ritmotrans telkinli Cd'leri > Etkinlik Sosyal Aktivite Sanat Yaşam Gezi ve Tatil Klubü > Kültür ve Sosyal Aktivite > Kitaplar

Uyarılar

Kitaplar Kitap Önerileri

matrix'e hükmedin

Kültür ve Sosyal Aktivite ve Kitaplar matrix'e hükmedin Konusunu hayatimdegisti.com Konuğumuz olarak inceliyorsunuz hayatimdegisti.com sitemizde yaşamınızı hemen degistirecek bir cok telkinli hipnoz mp3 vardir tesaduf eseri de buradaysanız mutlaka inceleyiniz üst link TelkinCD tıklayınız Alıntı: Bu Yöntemi Uygulayan Arkadaşlara Birşey Sormak İstiyorum Gece Çok Kafama TakıLdı.. Sizce 2 Noktanın Sınırı Nereye Kadar ? Her yöntemin sınırı; onun sınırı olduğunu düşündüğün yere kadardır, ayrıca yöntemin oluşturduğu morfik alan (yayıldığı ve güç kazandığı enerji alanı) ve ...

ayrıca bu konularda arama yapan konuklarımız var Kitaplar telkin cd indir izle İstanbul Kitaplar nerededir kimdir Kitaplar çekirdek inanç temizliği İzmir bursa Kitaplar hipnoz Kitaplar olumlama seminerleri eğitimi çaresi tedavisi Kitaplar hakkında bilgi bilinçaltı telkin cd telkin mp3 Kitaplar kuantum düşünce kitap haberi

matrix'e hükmedin

Like Tree7Likes

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 05-07-2008, 11:27 AM   #241 (permalink)
Teğmen

Tesekkür: 0
20 Mesajinıza toplam 138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
bulentaltinkaya is an unknown quantity at this point
Standart Ynt: matrix'e hükmedin

Alıntı:
Bu Yöntemi Uygulayan Arkadaşlara Birşey Sormak İstiyorum Gece Çok Kafama TakıLdı.. Sizce 2 Noktanın Sınırı Nereye Kadar ?

Her yöntemin sınırı; onun sınırı olduğunu düşündüğün yere kadardır, ayrıca yöntemin oluşturduğu morfik alan (yayıldığı ve güç kazandığı enerji alanı) ve 3 boyutlu dünya görüntüsünün yaratmış olduğu mutlak ortak alan (herkesin ortak görüşlerinin kuvvet kazandığı enerji alanı) kadar da her yöntem sınırlanır.

Örneğin: Dünyanın mutlak alanında; bir anda 50 cm uzayamayacağın kayıtlıdır. Sen iki nokta değil, oniki noktada yapsan bu mutlak alanı aşamazsın. Bu tarzda ki 3 boyutlu dünya kurgusunun üzerine çıkabilmek için başka ruhsal çalışmalara ihtiyaç vardır. Ya da yöntemin morfik alanında, kanser ile ilgili yapılan çalışmalar yeterince güç kazanmadıysa, senin yapacağın uygulamada da etki boyutu az olabilir vb. Fakat yaptığın çalışmadan sonuç alamaman illa ki bu alanlara bağlı değildir, zira her kişi, uyguladığı yöntem için kendi morfik alanını yaratabilir ve o yönteme ekleyebilir. O yüzden sen herhangi bir yöntemle, o güne kadar o yöntem kulanılarak yapılmamış bir şeyi yaptığında, bu senin sayende yöntemin oluşturduğu morfik enerji alanına katkı sağlar.

Buraya ilk defa geliyorsanız ismim Atakan Sönmez ve burası hayatimdegisti.com.Boğaziçi üniversitesi mezunuyum ve Türkiyede ilk Subliminal Telkin Uzmanıyım.tıklayın

Bir site olsa onu bulanların uykuda dinledikleri mp3 ler ile hayatları değişse… Bir site olsa onu bulanlar hipnoz olmadan sadece subliminal mp3 leri yükleyip ve uykuda dinleyerek hayatlarını değiştirseler. Bu fikir 1995 yılında yani 25 yıl önce çıkmıştı. 15 yıl önce ise bu mp3 lerin kişiye engel olan çekirdek inançlara göre hazırlanması yani cekirdekinanc.com fikri oluştu

Hipnoz gibi bir şey mi subliminal mp3 nedir?

Tam olarak değil. Öncelikle size engel olan 0-11 yaş arası oluşan bilinçaltı kayıtlarınız yani çekirdek inançlarınız bulunur. Sonra bu çekirdek inançlarınızın pozitif halleri olumlamalar isminize özel olarak mp3 lerin ve müziğin içine gizlenir. Siz de uykuda ya da uyanıkken bu mp3 leri dinleyerek sonuç alırsınız. Çocukluğunuzda size söylenenlerin tam tersini dinlediğiniz kayıtlarla binlerce kez bilinçaltınıza yerleştirmiş oluruz.

Çekirdek inançların hayatımda engellere neden olduğunu nasıl anlarım?

Hayatınızda hep aynı şeyler tekrar ediyorsa. İlişkilerde hep aynı şeyleri yaşıyorsanız... Aşırı fedakar bir yapınız varsa ve bu sanki göreviniz haline geldiyse. Birilerini kurtarmaya çalışıyorsanız. Paranızın bereketi yoksa sürekli gereksiz harcamalar çıkıyorsa birikim yapamıyorsanız. Hayır demekte zorlanıyorsanız. Odaklanmakta bir şeyleri devam ettirmekte sorun yaşıyorsanız. İlişkilerde mıknatıs gibi sorunlu kişileri çekiyorsanız. İş hayatında iniş çıkışlar sürekli oluyorsa. Ertelemeleriniz fazla ise. Aşırı kontrolcü ve garantici bir yapınız varsa kaygı düzeyiniz yüksekse hep en kötü ihtimali düşünüyorsanız ve şanssızlıkları sorunlu olayları ve sorunlu kişileri hayatınıza çekiyorsanız çocuk yaşta oluşan çekirdek inançlar hayatınızı yönetiyor olabilir.

25. yıla özel şimdi arayanlara 5 dakikalık çekirdek inanç ön tespit ve bir günlük deneme telkin mp3 ücretsizdir. Ön tespitte size engel olan birkaç çekirdek inanç örneği verilir. Atakan Sönmez tarafından yapılır ve bilgi amaçlıdır. +90 5424475050 Türkiye dışındakiler whatsapp tan arayabilir cekirdekinanc.com inceleyiniz.

Alt 05-07-2008, 11:29 AM   #242 (permalink)
Yüzbaşı

duru79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 3,619
358 Mesajinıza toplam 2,162 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
duru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of lightduru79 is a glorious beacon of light

Galiba 2 noktayı yapmayı becerdim.Anlatim siz karar verin..Ben gece çok su içerim o yüzden başucumda şişe vardır.Sabah 5.30 da uyandım baktım su kalmamış şişemde...Gittim mutfağa su içtim yattım..Çok uykum vardı hatta çok susamasam yataktan kalkmayacaktım.Yastığa kafamı koyunca aklıma 2 nokta geldi,İlk nokta bendim 2.nokta odam oldu ama hiç biryere dokunmadım.İçimden "annem beni bugün 10.20 de uyandırsın "diye geçirdim ve sonra uyumuşum.NE oldu dersiniz? 44 annem geldi beni uyandırmaya ve saat 10.20....tesadüfe inanmam,henüz kitabı almadığım için 2 nokta nasıl yapılıyor bilmiyorum sadece burda yazılanları okuyordum o yüzden 2 noktayı yaptım mı yoksa bilinçaltıma 10.20 de uyanıcam emrimi verdim dusun bilmiyorum ama 2 noktayı yapsamda yapamasamda 10.20 de kaltığıma çok sevindim.
duru79 isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 11:47 AM   #243 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
TR-ance Nickli Üyeden Alıntı
SeLam...

Bu Yöntemi Uygulayan Arkadaşlara Birşey Sormak İstiyorum Gece Çok Kafama TakıLdı.. dusun Sizce 2 Noktanın Sınırı Nereye Kadar ? Yani Bunun Bir Sınırı Varmı ? Nereye Kadar İsteklerimizi Realiteye Çevirebiliriz ? Bunu Cevaplayabilirseniz Çok Memnun OLurum Kendi AÇımdan...

SevgiLer...
2 noktanın sınırının, kendi sınırlarımız kadar olduğunu düşünüyorum..bu neyi etik bulduğumuz ve neyi bulmadığımızla ilgili, örneğin bir kişi, sayısal lotodan para kazanıp, kolay bir kazançla rahat yaşamayı etik bulurken, bir diğeri çalışarak kazanmayı..etik bulur...dolayısıyla..neyi nasıl düşündüğümüz kendi sınırlarımızı belirler..2 noktayı uygularkende bu sınırlara göre hareket ederiz..bu tartışma, çekim yasasını uygulamaya başladığımız zamanda ortaya atıldı.( kendi çevremden örneklerle devam etmek istiyorum) bazı arkadaşlarım sayısal lotodan servet çekmeyi, ve hayatları boyunca rahat yaşamayı gerçekleştirmek için çalışırken, işlerinin gelişmesi için çekim yasasını çalıştıranlar onları eleştirdiler..insan alınteri olmadan para kazanmayı nasıl isteyebilir diye sorguladılar..hatta çekim yasasının insanları tembelliğe sevkettiğini savundular...bir malikane isteyen birinede, kazandğı üç kuruşa, yeteklerine , eğitimine, vs. bakmadan. çekim yasasını malikane sahibi olmak için çalıştırmak istiyor diye burun kıvırdılar..SINIRLAR KENDİ İÇİMİZDE, BİLGİNİN,, DÜŞÜNCENİN KISACASI ENERJİNİN SINIRI YOK..istemeye hakkımız olduğuna inandığımız her şeye..bu çalışmaları uygulayabiliriz.zaten dikkat edin bakın..sadece iki nokta değil..hangi çalışmayı yaparsanız, yapın, eğer gerçekleşmiyorsa.bu konu hakkında mutlaka derinlerde bir yerde..olumsuz inanç kalıbı vardır..

ben kendi adıma bir düşüncemin gerçekleşmediğini gördüğümde, konu hakkında cevap alıncaya kadar meditasyon yaparım..eninde sonunda cevabı aldığımda gerçekleştiremediğim her şey için bir bilinçaltı kalıbım olduğunu fark ederim..ve yaptığım çalışmayı bırakır önceliği bu bilinçaltı kalıbımı yok etmeye/ dengelemeye veririm.

benim hayatımı güzelleştirmek adına yaptığım her şey, iyidir, yaşamımda gerçekleştirdiğim her şey sadece benim için faydalı olsa bile, onu yaparım..her anımı önüme çıkan her fırsatı, önce sınırlarımı kaldırmak için kullanırım..çünkü eğer ben iyi isem,bu iyilik çevremede yansır...etik anlayış kişiye göre değişir..yine bir örnekle..bir insan diğerini öldürür ve kendine bir yığın özürler ve müdafa aracı bulabilir..ama ile başlayan bir yığın cümle kurabilir..ben bir insan hakkında kötü düşündüğüm zaman bile..bu benim günlerce üzerine düşeneceğim , ve bu konuyla ilgili nedenleri araştıracağım bir durumdur..

biraz öncede söylediğim gibi, enerjetik çalışmalarda, sınır yoktur..sınırlarımızı kendimiz belirleriz.şimdi bir başka arkadaşımız ın: peki ölümcül bir hastaya 2 nokta uygularsak iyileşirmi dediğini duyar gibiyim..bu yaradanla ölümcül hastalığı olan kişinin arasında olan bir şey..zaten şifacıların/ enerji çalışanlarının kimseyi iyileştirme gibi bir sorumluluğu yoktur..şifa çalışanı kişinin kendi kendini iyileştirme yeteniğini ortaya çıkaran enerjiyi aktarır..iyileşmek hasta olan insanın sorumluluğundadır, işte bu yüzdende bazı insanlar iyileşir, bazı insanlar hasta olmaya devam eder..
benim 2 nokta ( matrix) ve başka çalışmaların sınırları hakkındaki düşüncelerim bunlar..soruna cevap olabileceğini umarım saygılı sevgiler

Alt 05-07-2008, 11:48 AM   #244 (permalink)
Yüzbaşı

aysegul_tirtil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Tesekkür: 1,467
431 Mesajinıza toplam 2,881 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
aysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant futureaysegul_tirtil has a brilliant future

çekim yasasınında iki nokta yöntemininde en önemli unsuru serbest bırakmak daha önce hp söylenildigi gibi sonuç odaklı olmak enerjiyi serbest bırakmıyor ve yine hep söylenildigi gibi aslında çok basit ama basit oluşu anlamamızı zorlaştırıyor.diger arkadaşlarında söyledigi gibi oyun olarak görmek ve çok basit şeylere uygulayıp deneyim kazanmak sanırım işimizi kolaylaştıracaktır.
aysegul_tirtil isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 11:50 AM   #245 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
duru79 Nickli Üyeden Alıntı
Galiba 2 noktayı yapmayı becerdim.Anlatim siz karar verin..Ben gece çok su içerim o yüzden başucumda şişe vardır.Sabah 5.30 da uyandım baktım su kalmamış şişemde...Gittim mutfağa su içtim yattım..Çok uykum vardı hatta çok susamasam yataktan kalkmayacaktım.Yastığa kafamı koyunca aklıma 2 nokta geldi,İlk nokta bendim 2.nokta odam oldu ama hiç biryere dokunmadım.İçimden "annem beni bugün 10.20 de uyandırsın "diye geçirdim ve sonra uyumuşum.NE oldu dersiniz? 44 annem geldi beni uyandırmaya ve saat 10.20....tesadüfe inanmam,henüz kitabı almadığım için 2 nokta nasıl yapılıyor bilmiyorum sadece burda yazılanları okuyordum o yüzden 2 noktayı yaptım mı yoksa bilinçaltıma 10.20 de uyanıcam emrimi verdim dusun bilmiyorum ama 2 noktayı yapsamda yapamasamda 10.20 de kaltığıma çok sevindim.
ben biliyorum, ve her zaman söylüyorum , sizler harikasınız..böyle devam edin emi..sorunsuz, sınırsız, sonuca odaklanmadan, neyi nasıl yaptığınız değil..ister dokunarak yapın, ister sadece niyet edin, sonuç ortada..2 nokta çalışıyor tebrikler
Alt 05-07-2008, 11:54 AM   #246 (permalink)
Teğmen

20 Mesajinıza toplam 138 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.

Etik denilen şey insan'a "göre" değişim gösterir fakat evrensel sisteme göre değişiklik göstermeyen kanunlar vardır, bunlar sabittir ve bütün herşeyi kuşatıcıdır. Dinlerde geçen ahlak kurallarının tamamı evrensel sistemin anlatılmasından ibarettir. Toplumsal ahlakla ilişkili değildir ve bu nedenle görecelide değildir. O nedenle çekim yasasını kullanan herkes, elde ettiği sonuç esnasında meydana gelen (farkettiği ya da farketmediği) her sonuçtan evrensel açıdan sorumludur ve yarattığı etkilere göre karşılığını olumlu ya da olumsuz mutlaka alacaktır.
Alt 05-07-2008, 12:07 PM   #247 (permalink)
Yüzbaşı

Tesekkür: 197
445 Mesajinıza toplam 3,041 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
TR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura aboutTR-ance has a spectacular aura about

Cevaplarınız İçin Gerçekten TeşekkürLer.. Benim Anladığım Kısacası İnsanın Düşüncesi Ne Yöndeyse Sınırı Odur OLdu.. Umarım Doğru AnlayabiLmişimdir..

Herkese SevgiLer Ve SaygıLar...

Paramahamsa Yogaçarya MAHA Yogi AKİF MANAF
TR-ance isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 12:11 PM   #248 (permalink)
hayalayaz
Guest

Alıntı:
Bülent Altınkaya Nickli Üyeden Alıntı
Etik denilen şey insan'a "göre" değişim gösterir fakat evrensel sisteme göre değişiklik göstermeyen kanunlar vardır, bunlar sabittir ve bütün herşeyi kuşatıcıdır. Dinlerde geçen ahlak kurallarının tamamı evrensel sistemin anlatılmasından ibarettir. Toplumsal ahlakla ilişkili değildir ve bu nedenle görecelide değildir. O nedenle çekim yasasını kullanan herkes, elde ettiği sonuç esnasında meydana gelen (farkettiği ya da farketmediği) her sonuçtan evrensel açıdan sorumludur ve yarattığı etkilere göre karşılığını olumlu ya da olumsuz mutlaka alacaktır.
bende zaten bu konuda konuşmadım, dinlerin toplumlara getirdiği yaptımları, tartışmıyoruz..dinlerin toplumlara getirdiği yaptırımlar konusunda, ne kadar özgür olduğumuzu, düşünürsek düşünelim..bir yerde kırılmaz sınırlarımız olduğunu görürüz..hatta bu yaptırımlar içimize o kadar çok işlemiştir' ki günlük ihtiyaçlarımız için bile istek/ arzu/ dilek yükseltirken önümüze çıkar..işte bu yüzden ben kendi sınırlarımı tanımaya çalışırken, ve bu sınırları kırmaya çalışırken, neyin daha doğru olduğunu çok derin düşünerek karar vermeye çalışırım.. sorumluluğu tamamen ve tümüyle üstlenirim..saygılı sevgiler
Alt 05-07-2008, 12:21 PM   #249 (permalink)
Üsteğmen

83 Mesajinıza toplam 297 kez İyi ki varsın demişler.İyi ki varsınız iyi ki varız.
alen is an unknown quantity at this point

emin değilim ama evrensel sınırlarıda biz koyuyoruz bence...örneğin bir anda 50 cm uzayamayız düşüncesi evrenin koyduğu bir sınır değil bizim kendimize koyduğumuz bir sınır bana göre...yada bir insanın uçması? eğer çok inanılırsa hatta bu inançtanda öteye giderse bence insan uçabilirde :=) yada hepimiz Allaha inanıyoruz hemde çok inanıyoruz diyoruz ama aslında varlığından kesin emin değiliz hiçbirimiz çünkü Allaha gerçekten inansaydık sahip olduğumuz inanca yüreğimiz dayanmaz yerinden fırlardı diye düşünüyorum...yani ben hayal ablaya katılıyorum sınırları sadece biz koyuyoruz...aslında bu konu hakkında pek bilgim yok ama böyle bir yorum yapma gereği duydum...
alen isimli Üye şimdilik offline konumundadır Offline   Alıntı ile Cevapla
Alt 05-07-2008, 12:26 PM   #250 (permalink)
Teğmen

Alıntı:
hayalayaz Nickli Üyeden Alıntı

bende zaten bu konuda konuşmadım, dinlerin toplumlara getirdiği yaptımları, tartışmıyoruz..dinlerin toplumlara getirdiği yaptırımlar konusunda, ne kadar özgür olduğumuzu, düşünürsek düşünelim..bir yerde kırılmaz sınırlarımız olduğunu görürüz..hatta bu yaptırımlar içimize o kadar çok işlemiştir' ki günlük ihtiyaçlarımız için bile istek/ arzu/ dilek yükseltirken önümüze çıkar..işte bu yüzden ben kendi sınırlarımı tanımaya çalışırken, ve bu sınırları kırmaya çalışırken, neyin daha doğru olduğunu çok derin düşünerek karar vermeye çalışırım.. sorumluluğu tamamen ve tümüyle üstlenirim..saygılı sevgiler
Sevgili hayalayaz,
Ben size karşıt olarak değil tamamlayıcı olarak yazmıştım. Dinlerin getirdiği şeyler yaptırım değildir, mevcut olan enerji akışının, dönüşümünün açıklamalarıdır. Bu benim deneyimlerime göre böyle. Sınırları kırmak ise dediğiniz gibi içe dönüşle mümkündür ve eğer kişi sistemsel bir mesajı kendisine put edinip, sınır haline getirmişse, o şey sistemin mesajı olmaktan çıkar, bilinçaltı bir blokaj olur. Yani aynı şeylerden bahsetmekteyiz. Kişi sorumluluğu üstlenmediği sürece, farkındalıkta derinleşmediği sürece, dönüşüme uğrayamaz. Teşekkürler.

Bookmarks

Etiketler
enerji, matrix